Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

ha ! Fredi 🖐️ Myślałam , że znów jakiś hardcor zapodasz...ale ufff na szczęście byłeś dziś w lepszym humorze...;-) A swoja droga fajnie tak w LOTTO wygrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dzien doberek ..... 🌻 kawusia i pierniczki juz mam nadzije dzisiaj nie bede piekal pieke od 3 dni ... a efekt wkleilam na stronie synka ... jak macie ochote to zapraszam :D :D :D :D :D netia zaraz to naprawimy Fredi a ja tez nie dostalam :D :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Carlaa - pierniczki smakują tak jak wyglądają, mniam mniam :D Fredi co Ty opowiadasz, nie zauważyłam żadnych oznak starości :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) jak fajnie że Jesteście ,bo kawkę własnie sobie piję i może macie ochotę to już robię Carlaa dzieki za pierniczki do kawki mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ...... ... lekcje plywania sie przydadza ...[trenuje nadal na sucho] hihihih 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fredi nie jest źle uszy do góry :) :) :) :) Carlaa jak otwieram Twoją stronkę to nic nie ma :( dlaczego????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest? Wiadomość z serwera pocztowego o2.pl Z przykrością informujemy, że nie powiodło się dostarczenie wiadomości pod adres beata_i29@op.pl już drugi raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie banitka ...moje tez nie dochodza :O ... 🌻 Fredi a ja ja to co :D [obgryza paznokice zniecierpliwiona] agars ????? u mnie normalnie sie otwiera nie wiem co jest www.dustin.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zrobić laskę! Bardzo niewiele osób w Polsce potrafi dobrze zrobić laskę. Poza tym jest to czynność znacznie bardziej pracochłonna, niż się powszechnie uważa. Jeśli chcesz zrobić laskę sobie - zastanów się dwa razy. Pozwól raczej, żeby zrobił ci ją ktoś inny. W gruncie rzeczy jedyny sens robienia laski leży w ilości - im więcej, tym bardziej się opłaca. Trudno jest jednak znaleĽć kogoś, kto przyzna się, że z tego żyje. Nieliczni profesjonaliści zazdrośnie strzegą szczegółów robienia laski. Jeśli i ty chcesz spróbować, postępuj wedle poniższych wskazówek. 1.Tajemnica dobrej laski (podobnie jak np. dobrego loda), leży w jakości surowców. Dlatego powinieneś zacząć od wizyty w tartaku, by wybrać odpowiednio sezonowane drewno, czyli drzewo ścięte kilka miesięcy temu i właściwie magazynowane. Najlepiej bukowe. 2.Etap drugi to cięcie drewna na długie, wąskie kawałki. Zrobią to dla ciebie w tym samym tartaku. 3.Z kawałków drewna na specjalnej maszynie (tzw. drążarce) uformuj kije. Drążarki, podobnie jak porządnie zrobione laski, należą już do rzadkości. Trudno je kupić, stąd ich cena ma charakter wyłącznie umowny. Na drążarce ustawia się rozmiary laski. Maszyna zrobi ci kije o żądanej długości i grubości. 4.Twarde kije poddaj następnie zmiękczaniu w parniku - podgrzewanym pojemniku z parą wodną. Parowanie sprawia, że kij staje się elastyczny i można wygiąć go w laskę. Długość parowania jest tajemnicą zawodową ludzi i instytucji żyjących z robienia lasek. Będziesz więc musiał poeksperymentować, żeby wiedzieć, kiedy kij wyjąć. 5.Gięcie kija na giętarce to już tylko formalność. O giętarkę jest nieco łatwiej niż o drążarkę, ale i tak trochę kosztuje. Można uznać, że laska wygięta to właściwie już laska zrobiona. 6.Po wygięciu włóż laskę do pieca, żeby ją wysuszyć. Znów musisz sam wyczuć, kiedy laskę wyjąć. Nie ma nic gorszego niż zbyt sucha laska. 7.Odpowiednio wysuszoną laskę poddaj zabiegom kosmetycznym - wygładzaniu na szlifierce i bejcowaniu na dowolny kolor. 8.Wysuszywszy pomalowaną laskę, nadaj jej ostateczny połysk, zanurzając w lakierze. Pamiętaj, żeby nie przesadzić. Zbyt gruba warstwa lakieru na lasce wygląda obciachowo. 9.Wreszcie na końcówkę laski załóż gumkę. Najbardziej trendowe są, jak wiadomo, gumki czarne. 10.Jeśli jest to pierwsza laska, jaką zrobiłeś w życiu, masz wyłącznie powody do radości - jakoś to poszło, nie było tak strasznie, a poza tym następne laski na pewno wyjdą ci jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............. bardzo puczajaca lekacja [udawana powaga..nie moze powstrzymac smiechu] chialabym sie zastosowac [kombinuje jak tu wybrnac] hahahha Fredi .... ... i laska powstala hahahahha pozdrawiam ... a prawie 30 niedlugo pewnie sie odnajdzie :D prawda :D agars ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!🖐️ Spróbujcie wysłac na drugi adres beatkaiw@o2.pl ;-) Może wreszcie dojdzie!!!!!!!!!!!!!!!! Buziaczki (musze zaczac pisać te pytania , ale mi sie nie chce :-( ) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ..ja prawdziwą blondynką jestem :-( zamiast o2.pl to op.pl napisałam i dlatego nie mogliście nic wysłać ;-) Ale piszce na ten adres podany we wpisie wyżej ;-) Acha!!! Jestem wielka!!! Pytania gotowe :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że już są pytania. Ja też mam małą niespodziankę - dziś lekcji nie ma :) Proszę się solidnie przygotować na jutrzejszy sprawdzian :) Bo w styczniu egzamin praktyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi sprawdzian ..... [panika w oczach] ... a ja na sucho ta rzadko ternuje [musi sie poprawic] ... moze jakies podpowiedzi :D ???? przesylam 🌻 i [piekny bezzebny usniech syna] 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlunia!!! Zaraz sprawdzam pocztę !Ale jeszcze kilka komplementów------> śliczny ten Twój synuś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No No !!!! Kochani (Carlaa i Fredi ) całkiem nieźle wyglądacie ;-) Wkrótce się odwdzięczę moją fotką (tylko jakąs odpowiednią zrobię , bo teraz brak , jedynie takie do dowodu ) :-D A sprawdzian jutro !!!!!!! Ale problemów z nim się nie spodziewam ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos Wam przesłałam (CiF)Mam nadzieję że znajdziecie mnie w tym tłumie bo innych zdjęć nie znalazłam na komp. tylko moich dzieciaczków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitka --> Skarbie :D najpierw wciśnij przycisk \'Przeglądaj...\' a następnie \'Załącz\' wybrany plik i zaczekaj aż się załaduje na serwer a dopiero jak zobaczysz załącznik pod e-milkiem wciśnij \'Wyślij\' :) czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak ... o co chodzi bez mezow dzieci zon .... ???? konkurencja mam nadzieje sie sie nie damy hmmm ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM 🖐️ i miłego dnia wszystkim :) Kawka już czeka jak macie ochotę to proszę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo...ja wpadam na kawke ... mam tez ...ciasteczka ... zapraszam 🌻 ki dla Was 😘Banitko nic nie bylo w tych wiadomosciach bez zalacznikow byly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×