Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Witam🖐️ O co chodzi ? znów coś źle zrobiłam ?????? Chyba nie nadaje się na informatyka :-0 No a teraz do rzeczy..sprawdzian...Skarbeńki zad1. Wymień co naj mniej 3 podstawowe zasady korzystania z pływalni(zakładając , że czepek , klapki i strój ( niekoniecznie) masz ju ż na sobie). zad 2 . Ile osób w jednym czasie może korzystać z jednych kąpielówek , zakładając , że gumki użyte do ich produkcji są najwyższej jakosci ( np. silikon). zad 3. Oblicz ile kalorii spali,,model,, uprawiając kolejno następujące sporty : -pływanie rekreacyjne -pływanie stylem grzbietowym -pływanie stylem dowolnym Zakładamy , że ,,model,, do obliczeń to osoba o wadze 60kg , która uprawia każdy ze sportów 3h w tygodniu. zad 4. Jakie poznaliśmy style pływackie ?Wymień co naj mniej 3 i krótko scharakteryzuj. zad 5 . Po ile butelek wódki dziennie musielibyśmy wypić , aby umrzeć z braku komórek i jak to się ma do lekcji pływania ? zad 6 ( na 6 ). Co to jest hiperwntylacja i po co się ją stosuje ? Prawda, że łatwiutkie ?;-) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. łatwo nie będzie, ja poproszę o podpowiedź do pytania 3 - ile godzin ten model dziennie poświęca na pływanie ? Już prawie weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne Panie i Panny 🌻 banitka --> moja asystentko muszę Cię pochwalić duuuży 👄 i jak ... dla pozostałych jeszcze po 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i też po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D już mi proszę nie podpowiadać ! Niedokładnie przeczytałam, tam jest 3h w tygodniu, ja zobaczyłam 3* :) wzrok mi się psuje od tego komputera :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...haloo ... to z teoriii a ja praktyke cwiczylam .... :( [zrospaczona nie wie czy zda] to moze strzele sobie kawusie to lepiej mi myslenie pojdzie ... :D 🌻 Banitka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D D D Kawka ku pokrzepieniu umysłów.... Wszystkie pytania są łatwe i mają odpowiedź w przeciwieństwie do poprzedniego sprawdzianu ;-) Fredi hm...najpierw mówisz (piszesz ) do mnie skarbenku potem te buziaczki...hmm...sytuacja robi sie niewygodna ( czy to czasem nie mobing? ) A co do poczty to umiem wysłać coś z załącznikem , ale teraz właśnie widzą , ze szanowny pan komputer napisał mi abym zmieniła opcje bo załączniki nie mogą być wysyłane...:-D Popracuję nad tym...A to dla Ciebie wspólniku 👄 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla !!! Jeśli chodzi o praktyke to nagraj film i wyślij Frediemu...;-) może Ci zaliczy? Bo wiesz ja to tu tylko sprzątam :classic_cool:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla !!! Jeśli chodzi o praktyke to nagraj film i wyślij Frediemu...;-) może Ci zaliczy? Bo wiesz ja to tu tylko sprzątam :classic_cool:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudia13
Chyba jeszcze mozna sie wpisac!🌻🌻🌻 wrzesien 1976-Panna sie klania i pozdrawia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudia13 --> Serdecznie Cię witam jak ojciec tej małej gromadki 1976 i zapraszam do pisania :) i specjlany 🌻 dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Klaudia czy umiesz pływać ? :-) Bo jak nie to pisz sprawdzian z całą resztą!!! Zapraszamy i witamy!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ no tak kolejny sprawdzian .......hm................jako że potrafię pływać to chyba jestem zwolniona co ?????????? Claudia13 Witam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... w takm razie .....mam pytania jeli nagram film... to zaliczenie moje ????... :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slużę pomocą( MP) ! A Carlaa co do filmu to musisz z szefem rozmawiać!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Lublinie stara się padać śnieg i jest zimno :O A co do filmów to stroje obowiązkowe są podane na jednej z lekcji :D Jakby co to Banitka może przypomnieć jej numer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem , że do Carli nie doszła więc jeśli Ty dostaniesz to prześlij Carlii proszę ;-) Ty się na tym lepiej znasz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudia13
Dziekuje serdecznie za tak mile powitanie👄👄👄👄👄👄👄👄 Musze troche wchlonac w ten topik bo narazie nie wiem kto jest kto! Ale dam rady!Bukiet dla wszystkich! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, kilka dni mnie nie było, teraz wpadłam się odmeldować, u mnie ok, potem Wam napiszę więcej 👄 👄 👄 dla Was , witam nową osóbkę na topiku i na dzień dobry dla Ciebie 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Banitka u mnie też wieje jest zimno i pada deszcz ze śniegiem :( Fredi_Lublin - u Nas pogoda pewnie podobna (tak mi się wydaje) ze względu na położenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam troszkę zakręcone dni, smutne sprawy też się w międzyczasie prztrafiły u mnie w rodzince i oczywiście codziennie zostawałam dłużej w pracy, więc nie mogłam na topik zaglądać, postaram się poczytać zaległości, zajrzę do poczty i będzie wszystko oki, tęskniłam za Wami ❤️ Raczysko, daleeeeko leco 👄 dla Ciebie, wracaj szybko do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloo prawie 30 ❤️ BAnitko hihihihi :D :D :D :D :D :D :D Fredi ... ale kaszaloty do wanny sie juz nie mieszcza wiec to bedzie taki przyrodniczy :D :D :D :D :D Claudia ja jestem Carlaa hihihihiihihihihih [wydaje z siebie krystaliczny chichot] mialam zapytac jaki dzien urodzin :D :D :D bo ja tez cale zycie bedee panna ..... zodiakalna :D :D :D :D :D choc mezatka Banitka u mnie sniegu niet ale dszcz i wiater duja :D do pozniej [idzie choc niechetnie cwiczyc zanim nakreci film] 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może pomogę, Carlunia, Agars, Fredi, ------> dzieki za pocztę, jak znajdę chwilkę to oczywiście też was zasypię emilkami :) Jak tam przygotowania do świąt? Fredi, ja w związku z moją nieobecnością i skrajnym wyczerpaniem (troszkę przesadziałm, ale moze sie uda, hi,hi,hih,) proszę o zwolnienie z lekcji basenowych i sprawdziany 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwolnić czy nie zwolnić? Banitka, moja asystentko, chciałbym u Ciebie zasiegnąć rady co z tym fantem tzn. Prawie 30 zrobić? Dać jej tydzień na dokształt czy też od razu kazać napisać: usprawiedliwienie pismem technicznym pochyłym na A4 rapitografem 0,35 ? Bo jak mówił kiedyś mój profesor na 2 to trzeba zasłużyć :D Proszę doradź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, zajrzyj do skrzynki, bo coś wysłałam, ale nie wiem, czy się udało :) a z tym zwolnieniem, to proszę o przychylne załatwienie mej prośby z poważaniem .......... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko kochana, jak pisałam wyżej, proszę o zwolnienie mnie z pisania sprawdzianu, gdyż moja głowa jest pełna regulaminów, instruksji i innych pochłanianych w tym tygodniu. Obiecuję (jako solidna uczennica) wziąć się w garść i zaległości z teorii basenowej nadrobić , 🌻 jako mały upominek dla Ciebie :D:D:D Wiecie, mnie chyba już zmęczenie mija, właśnie się nakręciłam i już jest fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... [brak jej slow] ... piekne zdjatka... jacy wy wszyscy jestescie ... no no ... piekny krajobraz ...prawie 30 ... sliczne warkoczyki u niuni... [ ... ja tez chce taka] Banitka a to sylwester byl ??? Agars... fajnych masz synusiow to musza byc lobuziaki hmmm .... :D :D :D :D Fredi ... :D :D :D :D co ja Ci tu slodzic bede potem bedzie ze lapowka :D :D hihihihi pozdrawiam nie obecnych ...... 🌻 ki dla Was a ja niestety w tym roku nie przyjade na swieta 😭 ... :( dzisiaj juz postanowione.... rodzice meza jutro wracaja ... i tak mi smutnawo...ale to calkiem nowe swieta dla mnie takie gdzies tam o ktorych w serduszku skrycie marzylam ... z naszym ukochanym cudem ... synalkiem ❤️ ... takie szczegolne bo dla niego pierwsze... ❤️ juz wam nie smuce sciskam kazdego z osobna 🖐️ moze jeszcze do dzisiaj ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlunia, ja też bym chciala takie warkoczyki :P a tu niet, lubię czytać Twoje posty, bo zawsze są z jakąs nutką optymizmu lub homorku , masz za to super piękny bukiet 🌻 🌻 🌻, Banitka, Agars, ja nic od Was w poczcie z fotek nie mam, mogę liczyć na mae co nieco, rewanż w zanadrzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×