Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Mój tekst gdzieś po drodze wcieło ..brrrrrr.... Hej🖐️ Kawki czas.......... :) Prawie 30 -zaraz coś Ci wyślę :) :) :) :) i czekam na coś od Ciebie :) Banitka -od Ciebie też bym chciała jakąś fotkę 🌻 Wiecie co u mnie tyle śniegu napadało że hoho a jak u Was też na saneczki się wybieracie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo wpadam na kawusie mniam mlask.... 🖐️ sanki dla mnie w przyszlym roku hihihihi juz sie doczekac nie moge... ❤️ do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pomoge ciiasteczka oczywiscie :D leca do Ciebie ... slizgiem hihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Oficjalnie doradzam Frdiemu , że uczennica jak najbardziej zasłużyła na zwolnienie..poprostu potrzebuje czasu dziewczątko i my jej go damy :-D Co do zdjęć to nie był sylwester tylko bal (październik tego roku ) Jak będę miała jakieś normalne zdjęcia to podrzucę... Agars Ja też nie mam Twoich zdjęc ale jak je dostanę to się odwdzięczę ;-) Cieszę sie że Claudia 13 z nami zostaję👄....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie 30 mam nadzieję że u Ciebie juz wszystko ok. ;-) Ja dzisiaj zajmuje się dzieckiem szwagierki , i normalnie wiecie co ..ja juz zapomniałam jak to jest fajnie z takim maluchem w domu...To jest dziewczynka ma 3 latka ...no i moji chłopcy się nia super opiekują....:-D Jestem w szoku!!! Ale takim pozytywnym oczywiście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ki dla Was a pamietacie jak to jest z takim 4 i pol miesiecznym hihihihi :D :D :D :D :D :D maly wczoraj cmokal cmok cmok tak smiesznie jak dziadek bez ze bow ... mialam ubaw ... a teraz zwlasnie dobiera sie do swoich zabawek a mruczy przy tym ... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich 4 i pól miesięcznych to już w ogóle nie pamiętam , ale niedługo nadrobię bo mojemu bratu ma sie w styczniu urodzić ;-) Agars ------> nadal nic nie mam Fredi -------> Jak Cię mogę jeszcze raz wykorzystać to prześlij moje zdjęcia Agars :-D z góry dziękuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaazapomnialam ja dzisiaj juz uciekam jedziemy do rodzicow meza dzisiaj wracjaa ... chcemy im zrobic swiateczna niespodzianke w domku :D wiec zycze Wam wszystkim milusiego wieczorku ... sciskam na dobranoc i kolorowych snow na noc 🌻 ki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam u Pań i Panien porządki przedświąteczne? Ja wreszcie dotarłem do upragnionego końca jak na dzisiejszy dzień :) Uzupelnienie nastapi jeszcze w przyszłym tygodniu :O Prawie 30 --> biorąc pod uwage opinię Banitki informuję co nastepuje: proszę sie przygotować na środę :) Banitka --> przygotuj dla prawie 30 pytania, tylko takie nie za trudne, bo nie chcę żeby ktoś powarzał :) Pozdrawiam i 🌻 PS. Tylko po jednym, bo jest niebezpiecznie biegać po parapetach w sąsiednich blokach :) jak jest tyle śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że nikt to piszę znów ja :) Co się dzieje jak jest zimno? + 10 - Amerykanie trzęsą się z zimna. Włoskie samochody nie chcą zapalić. Możesz zobaczyć swój oddech. 0 - Woda zamarza. Rosjanie idą popływać. Francuskie samochody nie chcą zapalić. - 15 - Twój kot chce spać z tobą pod jedną kołdrą. Politycy zaczynają rozmawiać o bezdomnych. Niemieckie samochody nie chcą zapalić. Marzymy o wyprawie na południe. - 30 - Rosjanie zakładają podkoszulki. Potrzebujesz kabli rozruchowych aby twój samochód zapalił. Twój kot chce spać w twojej piżamie. - 40 - Politycy zaczynają coś robić z bezdomnymi. Możemy ze swojego oddechu budować domki igloo. Japońskie samochody nie chcą zapalić. Chcemy wyruszyć na południe. - 50 - Za zimno, żeby myśleć. Potrzebujesz kabli rozruchowych, żeby kierowca zaczął funkcjonować. Rosjanie zamykają okno w łazience. - 60 - Niedźwiedzie polarne ruszają na południe. Prawnicy wkładają ręce do swoich własnych kieszeni. Jak rozluźnić się w biurze? Gra \"jak się rozluźnić\" w biurze, system punktowy na zasadzie:\"nie, na TO nie masz odwagi\" Zadania za 1 punkt: 1. Przebiec z pełną prędkością wokół wszystkich stołów w pokoju 2. Głośno stękać i jęczeć w WC w obecności przynajmniej jednej osoby nie uczestniczącej w grze 3. Całkowicie zignorować pierwszych 5 kolegów mówiących \"dzień dobry\" 4. Zadzwonić do kogoś, nieznanego osobiście, powiedzieć \"niestety - nie mogę teraz rozmawiać\" i odłożyć słuchawkę 5. Sygnalizować zakończenie rozmowy przez zakrycie uszu rękami 6. Dokładnie \"wymacać\" dostarczana właśnie przesyłkę i mruczeć no... no... to jest naprawdę FANTASTYCZNE w dotyku\" 7. Co najmniej 1 godzinę chodzić z rozpiętym rozporkiem? 8. ... i każdemu kto na to zwróci uwagę mówić \"ale ja tak lubię!!!\" 9. Wracając od kserokopiarki iść tyłem 10. W windzie za każdym razem, kiedy ktoś otwiera drzwi głośno wciągać powietrze Zadania za 3 punkty 1. Powiedzieć do szefa \" jesteś COOOOL\" jednocześnie \"mierząc\" do niego palcami ułożonymi w pistolet 2. Mamrotać niezrozumiale do pracownika, następnie powiedzieć: zrozumiał pan? Nie cierpię się powtarzać...\" 3. Wywoływać samego siebie przez interkom 4. Uklęknąć przed kranem z woda i pić - w zasięgu wzroku musi się znajdować przynajmniej jeden nie-gracz 5. Wykrzykiwać przypadkowe liczby, kiedy jeden z kolegów coś liczy Zadania za 5 punktów 1. Na zakończenie zebrania zaproponować żeby wszyscy się wzięli za ręce i odmówili \"Ojcze nasz\", dodatkowy punkt, jeśli samemu zacznie się modlitwę... 2. Wieczorem wejść do biura jakiegoś pracoholika i w jego obecności 10 razy włączyć i wyłączyć światło 3. Każdego, z kim rozmawiamy, w przeciągu przynajmniej 1 godziny, nazywać Herbert 4. Podczas najbliższego zebrania głośno zakomunikować ze się musi wyjść do toalety \"z grubszą sprawą\" 5. Każde zdanie kończyć słowem \"starrry\" 6. Pod nieobecność któregoś z kolegów, przeciągnąć jego stół do windy 7. Podczas zebrania, co chwila walić się pięścią w głowę i powtarzać \"bądźcie wreszcie cicho!!!! Skupić się nie można...\" 8. Podczas obiadu uklęknąć przed jedzeniem i głośno powiedzieć \"zaprawdę powiadam wam: pan dal mi pożywienie i nigdy już nie będę cierpiał głodu!!!\" 9. W kalendarzu kolegi napisać \"podobam ci się w pończochach?\" 10. Zanieść własną klawiaturę do kolegi i zapytać \"zamienisz się?\" 11. 10 razy przeprowadzić z kolega \"konwersację\": \"Słyszałeś?\" \"Co?\" \"Już nic...\" 12. Przyjść do pracy w mundurze i na pytania odpowiadać \"nie wolno mi o tym mówić\" 13. Udając szefa eleganckiej restauracji zadzwonić do kolegi i przekazać mu ze podczas ostatniego losowania wizytówek wygrał darmową kolację dla dwóch osób. 14. Podczas ważnej telekonferencji mówić z wyraźnym obcym lub gwarowym akcentem 15. Znaleźć odkurzacz i przez dłuższy czas \"sprzątać\" wokół biurka 16. Włożyć w spodnie kawałek papieru toaletowego tak, aby wystawał i udawać zdziwionego, kiedy ktoś zwróci uwagę 17. Przed każdym uczestnikiem zebrania położyć filiżankę kawy i ciastko, następnie wszystkie ciastka rozgnieść ręką 18. Podczas zebrania powoli, z hałasem, \"podciągać\" krzesło do stołu 19. Podczas zebrania, ułożyć na stole plastikowe figurki (wg. uczestników zebrania) i kiedy ktoś zabierze glos - \"animować\" odpowiednią figurkę Wygrywa ten, kto zostanie z pracy wywalony ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :D Dziś miałam dzień zakupowo - sprzątano - gotowany , więc wszystko razem. Teraz chwila relaksu, herbatka owocowa, a później praca papierkowa (niestety praca domowa, kolejna w ostatnim czasie :( ) 👄 👄 👄 dla wyrozumiałego Instruktora i jego uroczej asystentki za wyrozumiałość. Dla wszystkich jak zwykle piękne uśmiechy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na wszystkich parapetach suszą się grzyby :). Jutro lepimy uszka i pierogi, ta niedziela jest handlowa więc pewnie wielkie zakupy też będą. Pod warunkiem, że nas nie zasypie zupełnie, bo od wczoraj pada śnieg bez przerwy, cudownie się zrobiło zimowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porównania :) Polak - człowiek. Polka - taniec. Japończycy - ludzie. Japonki - klapki. Fin - człowiek. Finka - nóż. Ziemianin - człowiek. Ziemianka - taka chatka. Węgier - człowiek. Węgierka - śliwka. Graham - pisarz. Grahamka - bułka. Czesi - ludzie. Czeszki - komunistyczne obuwie, które nosiło się na wuefie Bawarczyk - pan w ósmym miesiącu ciąży, spodziewający się beczki piwa (płeć nieznana),koniecznie w spodenkach na szelkach i kapeluszu z piórkiem - znaczy człowiek. Bawarka - herbata. Rumun - chłop jak każdy inny. Rumunka - tirówka. Anglik - dżentelmen. Angielka - kostka lodu z dziurką. Walijczyk - człowiek. Walijka - pieszczotliwe określenie kija basebalowego. Kanadyjczyk - człowiek. Kanadyjka - rodzaj kajaka. Filipińczyk - facet. Filipinka - gazeta Estoniczyk - człowiek Estonka - internetowy pasożyt jedzący kartofle Szwed - człowiek. Szwedka - kurtka Hiszpan - człowiek. Hiszpanka - grypa. Amerykanin - człowiek. Amerykanka - mebel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Netia, ja już mam pierogi i uszka, niestety sama nie robiłam, zleciłam pewnej pani, która robi pyszniutkie. Fredi, te porównania wieją jakąś przytyczką dla kobiet , oj,oj [grozi, robiąc srogą minę] . Dobrze, uciekam do pisania i leczenia, oczywiście zaglądać będę :D Banitka, Agars listonosz o Was pytał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, tyle o Tobie nie wiem, wciąż czymś zaskakujesz, instruktor basenowy - wiem informatyk - wiem, wynalazca fajnych filmików i stronek - wiem, listonosz - teraz już też wiem ;) Coś nie mogę mojej pracy skończyć, chyba odłożę to na jutro, nie mogę się skupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, masz rację, mogłam zapytać, cóż, na przyszłość będę pamiętać, choć wiesz, też uważałam się za niezłego detektywa, a tu Frediego nie rozgryzłam, heheh :D co u Ciebie , może pomogę, jak dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, fajnie masz z tą siostrzenicą, wesoło i same atrakcje :) ja kochani już powoli kończę wędrówki po kafe, idę pod prysznic, potem coś będziemy oglądać . Pa , kolorowych snów życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to ja jestem pierwszy :D choć raz. Witam serdecznie w to niedzielne popołudnie :) i życzę duzo uśmiechu i spędzenia go z rodziną... A może i przyjaciólmi, którymi mam nadziję już jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, czu u Was też pięknie śnieżek pada??? U mnie biało, bielusieńko i cudownie, ale niestety w domku trzeba siedzieć, bo córka coś mocno przeziębiona i wolę ją teraz podkurować niż w święta miałaby plackiem leżeć :( Fredi, ja na topik dziś do Was zaglądać napewno będę i to nie raz :D Miłej niedzieli i tysiąca uśmiechów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Hallo .... ja tez zycze Wam milej niedzieli .... nie powiem ze Rumunka mnie rozbawial :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D lece obiadek robic ... :D 🖐️ do pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zasypało mnie !! Od 3 dni nie przestaje padać, chyba wypożyczę dzisiaj jakiegoś dzieciaczka :D i pójdziemy na sanki, jest przepięknie. Fredi-miły z Ciebie facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam niedzielne popołudnie, Netia, przyjedź do mnie, też chętnie na sanki pójdę, córka troszkę chora, samej mi głupio, ale we dwie, czemu nie :D może jeszcze ktoś chętny na sanki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, to zapraszam, zwołaj resztę ludzi i do mnie na sanki, fajnie będzie, weźcie ze sobą rzeczy na przebranie (włącznie z majtakiami - jeśli ktoś nosi :P ), bo po sankach będzie wojna na śnieżki i możemy być przemoczeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×