Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

a tu cisza... wszyscy się weekendują..... to i ja się zbieram!!!! do zobaczenia w czwartek 4 maja!!! miłego leniuchowania !!!!!! buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP ja Cię mogę zaprosić !!! ;-) A co się dzieje z Fredim !!!! Zniknął jak nigdy... może praca daje mu w kość ...a może kogoś wreszcie ma ? Życzę wszystkim pięknej pogody na te kilka wolnych dni ... chociaż jak patrze przez okno to marnie to widzę [żnów zimno i deszcz do tego :-(]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) pochwalic się ? czy nie zapeszac? hmmmmmmmm\' może ktos się domyśli?? jestem coraz bardziej szczęsliwa;) i wszystkim kobietka tego zyczę ja weekend zaczynam ale od niedzieli jutro mam jeszcze coś do załatwienia a w niedzielę jedziemy na wieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no będziemy mieli hihihihih może pomogę - - - > dzięki że się cieszysz, i dziękuję za kwiata ja jeszcze jestem w szoku poza tym czuję się świetnie no może poza małym wyjątkiem że jestem bardzo senna i zaraz wskakuję do wyra, za wcześnie musze wstawac do pracy:( ale wiesz pomachał do nas mały miś na ostatniej wizycie;) będę miała o czym śnic miłego wieczorku😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo .. :) :) wszystkim przyjemnosci .. w ten dlllllluuuuuuuuuuuuuuuugi weekend :) moze pomoge ... :) ja Cie zabiore jak tylko chcesz i gdzie tylko chcesz :) sciskam mocno :) Mysia ❤️ serdecznie gratuluje zycze wyszystkiego dobrego ...po serduszkiem nosic male szczescie to takie cudowne prawda ..mamuski :) jak sobie przypomne jak to bylo to az ❤️ sie cieszy :) sciskam wszystkich zostawiam Was na dwa tygodnie :) kawusia dla Was przez ten czas bedzie :) 🌻 ki i buziaki :) na zapas ..na czas nieobecnosci ... a Fredi hmmm wisna przyszla pewnie ktos go oczarowal.... [hihi ;) do milego do za jakis czas :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani :) Mysia30 ---> GRATULACJE i 🌻🌻🌻, to jest naprawdę piękne :D, a co do senności, to ja też mogłam już o 18-19 spać, pamiętam, że jeszcze wtedy o 20.00 było w TV Archiwum X i jakoś nigdy do końca nie mogłam dotrwać :) Może pomogę :) może do mnie się wybierzesz? Do niedzieli jesteśmy w domu :) Carlunia, zaraz powiem WITAJ w naszych rejonach :D Diabełku, a ty już jesteś u nas? dla Wszystkich pozdrowionka i buziaki 👄👄 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia!Gratuluję ... uwierz mi nasz wiek jest najlepszy na macierzyństwo !!!! ;-) Dojrzałe i cierpliwe 👄👄👄buziaczki dla Ciebie !!! MP przyjeżdżaj do mnie !!!!! Sama siedzę :-( Ośmielam się domniemać , że Fredi ma coś z netem nie tak , bo to do niego nie podobne ...tyle dni bez nas ...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka :) Co do tych spraw to na razie prowadzę rozmowy :D Co do innych to hmmm mam wolne do przyszłego czartku włącznie :D 🌼 jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i jak zawsze 🌻 Ja tak sprawdzam co jakiś czas czy się ktoś dopisał, ale czy byłby sens pisać samemu do siebie :P Również pozdrawiam i życzę miłego odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D🖐️ No Fredi ...wreszcie się odnalazłeś... ;-) U mnie tez pada i zimno jak szlag...:-( Ale jutro ma być lepiej ... Mam nadziejhę , że chociaż pogody brak to humorki wam dopisują no i macie dobre towarzyswo ...:classic_cool: Miłego odpoczynku ...:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór wszystkim! jak wam mija długi \"łikend\" kochani? pewnie tak jak u mnie pada i jest chłodno? ale najważniejsze że jest wolne i można poleniuchować :) mysia30-------------> z całego serca ci gratuluje🌼, ja moją ciąże wspominam jako cudowny okres ( gorzej z porodem) sama nie wiem kiedy to tak zleciało i moja mała w czerwcu skończy już dwa lata pozdrawiam wszystkich serdecznie, postaram zagladnąć do was jutro dobrej nocki pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stka z Tczewa
witam dziewczyny! serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy!, o ile ktoś tu jest .... :) Tym, co jutro odpoczywają miłego wypoczynku, pogoda ma być super, aż zazdrościć się chce... Tym, co jutro idą do pracy.... super dzionka, by praca szybko minęła, a humor nie opuszczał :) Duuzo spokoju :) Trzymajcie się! Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja już trwam na posterunku ;) wstawać kochani, dobre się skończyło ( przynajmniej dla mnie) ;( , zaraz zmykam do pracy bo mam duuuuuuużo roboty ..ale kawke zrobiłam....... gdyby ktoś chciał.......... zajrzę później, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Kawkę odbieram...mmm pyszna !!!! Miłego dnia !!! Ja na nogach od 3 rano...a niebawem... komunia...[już się boję :-(]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z Tczewa
Witam! dziewczyny jest piekna pogoda robie dzieciaczkom sniadanko i sobie kawke czy ma ktos ochotke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Jak samopoczucie po weekendzie??????? km_1976 ------>kawkę bardzo chętnie ;) :) :) :) :) Mysia!!!!!!!!! Gratuluję ... no i dbaj o siebie i maleństwo to wspaniały okres :) a sennośc..... to chyba normalne też na początku zasypiałam bez względu na pore dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze trochę i uciekam do domu. ciężko było przyjść do pracy i wytrwać tu po tylu dniach wolnego, pogoda za oknem raczej nie nastraja do pracy.... słonko tak pięknie świeci... na dodatek połowa firmy wzięła sobie wolne, zostali ci co musieli, między innymi JA! ...rany, normalnie już nie mogę tu wytrzymać, JA CHCĘ DO DOOOOOMU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie z przed godziny 19.00 :D Ewa z Tczewa --> 🌻 witaj :) Miłego dnia życzę a ja jutro do pracy a potem znów weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuka
dzień dobry jak się macie ostatniego dnia tygodnia, drogie panie to znowu weekend (prawie) zapraszam na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! dziś piękny słoneczny dzień. Nastraja bardzo pozytywnie, nie uważacie? Kawkę chętnie wypiję, witaj niuka--->🌻 Życzę miłego i udanego dnia, pomimo, że niektórzy z nas część spędzą w pracy.... takie życie :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuka
tak, tak też jestem w pracy jednak do trzeciej co raz bliżej śnił mi się dzisiaj piękny dom, łąka, kwiaty dom był drewniany z olbrzymim tarasem - bajka i co to moze znaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja także siedze w pracy i jutro też będę tu siedzieć 😭 a pogoda taka piękna... niuka -----> ja też tylko 15 stej wypatruje choć dniówkę będę miała bardzo pracowitą :( to uciekam do pracy. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z Tczewa
witajcie!ja jestem w domku, zajmuje sie moimi kochanymi dzieciaczkami mam dwje dzieci i niemam czasu na nude.Mam ochote wybrac sie dzis do solarium ale zobaczymy.Pozdrawiam Was cieplutko pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Pewnie, co niektórzy jeszcze śpią.... Haloo, pobudka! Fakt faktem jest sobota, ale dzień zapowiada sie przepięknie, szkoda siedzieć w domu! Czas się wybrać rodziennie na spacerki, może pikniki? Miłego dnia :) Podaję kawkę i zmykam, zajrzę później, pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
witajcie!co u was? ja niestety rezygnuje dzis ze spacerku rodzinnego bo synek ma zapalenie ucha strasznie sie martwie , ze bedziemy musieli jechac z nim na pogotowie. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję z całego serducha za ciepłe słowa od Was😘 nie mam teraz za dużo czasu, jeszcze dodatkowe zamieszanie z przygotowaniami do ślubu, więc sami rozumiecie wszystko naraz ale dajemy radę pozdrawiam serdecznie i wszystkim życzę miłego weekendu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🖐️ Jako, że sobota dobiega końca życzę miłej i udanej niedzieli, spędzonej rodzinnie :) Pozdrawiam , pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę mnie nie było, praca, obowiazki, a czas wolny na powietrzu, od poniedziałku mam baaardzo dużo pracy, zostajemy po godzinach, wiec będę rzadkim gosciem, ale wrócę napewno :) Mysia30 trzymaj się, znajdź w tym nawale obowiazków troszkę czasu dla siebie, pozdrawiam i 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jeszcze jedna trzydziecha może się dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×