Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Gość Ewa z T
dziekuje wlasnie jestem sama w domu i zaczynam sie r oz klejac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
dziekuje wlasnie jestem sama w domu i zaczynam sie r oz klejac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
dziekuje wlasnie jestem sama w domu i zaczynam sie r oz klejac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
O rany! co ja narobilam ,Mysia dziekuje,,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! :) kawka i .... miłego dnia, duuużo uśmiechu :) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halllllllllllllo nikogo nie ma??? ja idę na popołudniową drzemkę więc 💤..........miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_76
cześć :) widzę, że jest więcej ryczących trzydziestek na świecie ;) dziewczyny czy 30 lat to dużo? bo ja ciągle czuję się na dwadzieścia a mam dwoje dzieci i chyba czas juz troszkę spowaznieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
witajcie dziewczyny! robie kolacyjke,czy ktos ma ochote/? Pozdrawiam Was serdecznie i zycze udanego wieczoru.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
witajcie dziewczyny! robie kolacyjke,czy ktos ma ochote/? Pozdrawiam Was serdecznie i zycze udanego wieczoru.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
witajcie dziewczyny! robie kolacyjke,czy ktos ma ochote/? Pozdrawiam Was serdecznie i zycze udanego wieczoru.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_76 --> witaj i 🌻 Ryczące 30-ki hmm ja nie ryczę ;) no może jak staram się coś zaśpiewać ;) Również życzę miłego wieczorka. Siedzę sobie na wolnym, ale i tak dzień równie zapracowany, jutrzejszy będzie podobny :O Pozdrawiam pewną Sympatyczną osóbkę, która zaczyna czytać 1976 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca topik
Fredi dziekuje 👄 pozdrawiam rowniez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
Czesc dziewczyny! witam serdecznie.Maz zaczyna sie gryzc, i zaluje swojego zachowania,ale ja jestem nieugieta musze wyjechac i przemyslec wszystko.Cieplutko pozdrawiam Anie 76witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dziś kończę 30 \"miłego dnia staruszko\" - takie słowa usłyszałam od męża na odchodnym do pracy (oczywiście żarty) \"po 30 to już z górki\" - takie słowa usłyszałam od swojej księgowej po przyjściu do pracy mam to gdzieś, przynajmniej synek nic nie mówił ( jeszcze nie umie) zapraszam na kawkę i tort miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim .........długo mnie nie było i tyle wspaniałych nowych 30-letnich sie pojawiło.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
Niuka...Usmiechow w zyciu,szczescia w milosci.Duzo calusow,duzo radosci.Spelnienia wszystkich marzen.Samych przyjemnych w zyciu wrazen,duzo szczescia moc slodyczy,z okazji Urodzin Ewa z T Ci zyczy.szefowa tak Ci powiedziala bo chyba jest zazdrosna ,tez by chciala miec 30,Tort przepyszny,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dotarłam do Waszego topiku niedawno i chciałam sie przywitac. Rocznik oczywiście 76 i to z 15 lutego, wiec urodzinki mam juz za soba. A pamietam jeszcze jak mi mowiono ze po 20stce czas szybko leci do 30stki a nie moglam w to uwierzyc.....ale jednak to prawda pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam serdecznie w pochmurny dzień po 🌻 dla Wszystkich razemi każdej z osobna :) Niuka --> wszystkiego NAJ- z okazji 18-tych urodzin 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 :D Osoby nie z roku 1976 również pozdrawiam :) a dla: Czytajaca topik --> dodam jeszcze mały gratis 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIUKA!!!!!! STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM!!!!! Wszystkiego co tylko Sobie wymarzysz.... życie zaczyna się po 30 :-) I urodzona w ten sam dzień co Jan Paweł 2...szczęściara 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goferka
Cześc 19 kwiecień 1976 zrobiłam sobie fajną imprezkę na moją tzrydziestkę to niewdzięczny wiek, za młody na sen za stary na beztroskie picie wina w parku (póżniej z kacem sie męczyć a dzieci jeśc wołają)Tak poważnie to czuję sie dobrz ew tym wieku czego i Wam zycze kochane trzydziestolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! dziś jest piękny dzień ( pomimo, że u mnie deszczowo) a to dlatego, że dziś jest ........PIĄTEK!!!!! :D kawkę już wypiłam, ale jakby ktoś chciał to zaparzę Niuka----> wszystkiego najlepszego ( spóźnione ale szczere), dużo uśmiechu na co dzień i spełnienia marzeń 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 jest tu kto??!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki jestem zawalona robotą (czy któraś z was pracuje w księgowości?) więc wpadam tylko na chwilkę wielkie dzięki za życzenia - słodziutkie jesteście miłego dnia życzę a i weekendu też (mój zapowiada się świetnie) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
witam wszystkich i zycze milego dnia,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo 15 sta!!!!! a to oznacza że zaczyna się \"łikend\" przynajmniej dla mnie :) nie wiem czy wpadnę do was łikendową porą bo mam awarię kompa( znowu :( ) w każdym razie wszystkim życzę miłego wolnego i dużo słoneczka no to pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×