Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

domyslam się, co chciałeś napisać....i dziękuję, że tego nie zrobiłeś, wbrew pozorom to dla mnie bardzo wazne...:) nie, nie przeraziłam się, wręcz przeciwnie bardzo mi się to spodobało...życzę dalszej jakże owocnej weny twórczej.... 🌻 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MPM--> a proszę bardzo, bo jak ja obiecałem to obiecałem :D strasznie dużo się tego zebrało :D Łap kolejny 👄 i wiesz za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czytam , czytam, chwilami nie łapię o co chodzi, ale co tam, najważniejsze, że cos się dzieje, dziś się dowiedziałam, że w sobotę zamiast wolnego szkolenie :( nie lubię takich \"niespodzianek\", przez to w niedzielę będę zakręcona, bo będę próbowała zrobić 1000 rzeczy na raz i nic z tego nie wyjdzie, a tak ogólnie to dla was kochani 👄 👄 👄 i piiiiszcie, wiem, że praca, zabieganie itp, ale raz po raz zajrzyjcie 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy :D Co jest? Czyżby pospało się dziś towarzystwo? Już jutro jest piątek :) Dla tych co już zmęczeni pracą --> 🌻 Dla tych co mają jeszcze siły na szkolenia, albo ich już nie mają--> 🌻 Dla... --> 🌻 Dla MPM --> 🌻 i 👄 za Twój usmiech i ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurrrrrrrrrra!!!!!! dostałam urlop :classic_cool: będe leżeć bykiem jutro wyjeżdzam trzymajcie sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia30, super, udanego wypoczynku życzę :) Dla pozostałych pocieszenie, że jeszcze tylko piątek i wolne [co niektórzy :(] ja jeszcze tylko piątek, sobota szkolenie i cała niedziela dla mnie i rodzinki :D pozdrawiam i 👄👄👄 Banitka, Netia, Może pomogę, Raczysko i caaała reszta , gdzie jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze jestem !!! Zwarta i gotowa prawie 30 mamusiu topikowa !!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka 👄 , co za wejście :) Co u Ciebie? U nas od poniedziałku zaczynają się feria, ja niestety urlopu nie dostanę, szkoda, ale maż będziew miał, więć córcia nudzić sie nie będzie, a i ja skorzystam, bo jak wrócę z pracy to obiadek będzie i posprzątane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim! 🌼 dziś mamy piątek :) ( coś pięknego) na dodatek nie ma szefa :D normalnie nie mogło być lepiej po baaardzo ciężkim tygodniu wreszcie trochę sobie dychnę...ufff... prawie 30----> no nie zazdroszczę szkolenia w sobotę :O zapraszam na gorącą kawusię.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ km_1976 łapię kawusię i życzę miłego dnia !!!! :-) Prawie 30 u mnie ferie były od połowy stycznia...teraz to tylko praca i praca ...dla dzieci też...no i nie widać końca tej paskudnej zimy :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej aniołki, witam w piątek, ulubiony dzień większości Polaków:) mój zresztą też , jeszcze jutro, ale to tylko szkolenie, więc jakos to będzie, a w niedzielę wybieram się z rodzinką do kina, potem jakieś szleństwo w kawiarence , fajnie będzie . km1976, super jak szefa nie ma, też to lubię, tyle , że mój nieczęsto wybywa, Banitka :D Fredi, jak tam mgr, 100 stron profesorek zaliczył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie i 🌻 Poromotor dopiero wczoraj ujrzał moje \"dzieło\" :D Jak się dowiedział ile stron, to mu troszke częka opadła :D ale obiecał że będzie czytał, a potem się okaże co z tego wyjdzie, tzn co zostanie :O Powiedział, że skończy to zadzwoni do mnie :) więc będę mógł odebrać i poprawić, ewentualnie uzupełnić :) Ale jestem dobrej myśli, a po za tym jak pisałem to Ktoś :) nade mną czuwał... Niestety nie moge ujawnić Kto ale chyba się domyślacie :) To tyle... pozdrawiam serdecznie i dodaje jeszcze 🌻 , a jeszcze dla MPM --> 👄 Miłego weekendu Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przygotowania do biegania po świeżym powietrzu... jak mi się chcę :O ehhh, no ale cóż ile można chorować. prawie 300--> mam nadziję że szybko to szkolenie Ci minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iznów jestem pierwszy :D Więc tym co się nudzi: http://www.prosieben.de/games_handy/onlinegames/yetisports/games/popup_game_part10/game.php Jako Yeti skaczemy sobie na trampolinie rozwiszonej nad przepaścią :) Celem gry jest pomoc we wdrapaniu się pingwinkowi na lodową ścianę. On zjaduje się po naszej lewej stronie, więc tam rzucamy sople trzymane w łąpie, a one wbijają się, więc nie zrobimy nikomu krzywdy dzięki nam pingwin wsakuje na nie co raz wyżej i wyżej... Uwaga od tego skakania może się zakręcić w głowie :D Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D🖐️ Witam wieczorkiem i dziękuje wszystkim listonoszom za pocztę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ Dzięki za pocztę :) i pozdrowionka..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🌻 juz kawusia sie robi;-) ja własnie miałam taki długiiii termin oczekiwania na obrone ..w czerwcu. Hm a teraz lezy moja magisterka zapomniana w szufladzie...ehhh buziaczki!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie płacz MP u mnie zawsze na Ciebie kawka czeka D D D cos Ty taka rozżalona ...moze d0staniesz krótszy termin :-D nie martw się na zapas 👄 :-)🖐️ Zimowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP nic nie udawaj !!!:-o są i juz !!!! szukaj fajnej osóbki i rób Walentynkę!!!! A ja myślałam , że Twoja chwilowa nieobecność na topiku była spowodowana jakimś przystojnym ktosiem z nikąd...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej!!!! To chodź Cię przytulę...:-0 ale Ty chyba nie gryziesz???:-( Może tylko Ci się zdaje że uciekają a to Ty poprostu jesteś zamknięta na ktosiów?:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimowa---------------> Kartki to przeżytek...ale ja tez jeszcze nic nie mam:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mp ja mam takie dziwne wrażenie [niestety :-0] że to Ty sie boisz :-( Musisz uwierzyć w Siebie bo JESTEŚ WIELKA :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP Wyjdź z domu :-) Pokaz się światu i zobaczysz ze wreszcie spotkasz ktosia ...a może on jest bliżej niż myślisz? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale la myśle wilka Mp w innym nieco kontkście i Ty dobrze wiesz w jakim...:-) A ja ma 160 cm w kapeluszu i co ? Niektórym do pasa sięgam ...ale nie możn się nad sobą użalać z tegopowodu :-)[bez kapelusza mam 156 cm :-(]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×