Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

MP-------> głowa do góry, wiosna niebawem wszystko będzie piękniejsze :) 🌼 na poprawę humoru i uśmiechnij się niedługo 15 sta i pora do domu :) tam moje małe słoneczko czeka netia------> smutne że musisz przesiadywać w szpitalu mam nadzieję że szybko wszystko będzie ok i że to nic poważnego 🌼 choremu zdrówka życzę miłego dnia dla wszystkich! wpadnę pewnie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę----> nie martw się, wszystko napewno wkrótce się ułoży. Czy nikt Ci nie mówił, ze smucąc się i złoszcząc przyciagamy do siebie wszystko to, co złe? Nie mozna tak! Zawsze świeci słońce, raz słabiej, raz mocniej. Trzymam kciuki, że wkrótce będzie mocno grzało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za spanie?! wstaaaaaaaaaawać śpiochy! :) witam was ! u mnie na nowo piękna zima, śnieg sypie i jest bielutko, ale osobiście tęsknię już za wiosną. dobra, wstawać bo parzę pyszną kawę , kto chętny? jak zaraz nie wstaniecie to się już nie załapiecie! hi,hi chyba mi się rymem powiedziało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ km_1976 ------> u mnie też sypie i jest bielutko,kawkę .....bardzo chętnie :) A mnie dopadło wstrętne przeziębienie nos mi zaraz chyba odpadnie ,głowa pęknie........ehhh...:( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-)🖐️ Agars dla Ciebie herbatka z miodem i cytrynka i pod kołderkę a dla reszty 👄 ...u mnie nic nie sypie i mam nadzieję że nie będzie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaapsik! kazda dobra rade przyjme co robic zeby pozbyc sie okropnego kataru i \"szpilek\" w gardle - ale sie załatwiłam no! litrami pije herbate z sokiem malinowym i nic nie całuje -bo jeszce zaraze!! Agars;-)-trza do łózka maszerowac! 🌻 pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mozna pociagnac watek \"medyczny\" na chwilke- szczepiłyscie sie przeciwko grypie? ja cos nie wierze w ta ochrone.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj to się towarzystwo pochorowało, niedogrze... :( może grzańca sobie zróbcie albo co, skoro te herbaty z cytryną nie skutkują co?;) zimowa panienka-------> ja jak się szczepiłam na grypę to po prostu przeszłam ją duuużo łagodniej i jakoś tak szybciej, ale w tym roku się nie szczepiłam zdrówka wam życzę i prędziutko pod kołderkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa panienka ----->oj ............z tą kołderka to nie bardzo przy 2 dzieci sie nie da :) :) :) banitka--------->dzięki za herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Zimowa--> ja się szczepię od 6 lat i na mój organizm szczepionka działa bardzo dobrze, w tamtym roku zapomniałam i troszkę chorowałam ale raczej przeziębienie to było niż grypa. Gdy jestem zaszczepiona nie ma siły, żadne choróbsko mnie nie złapie :D Dla porówniania- przed erą szczepień---chorowałam kilka razy w roku. Ale wiem że szczepionki nie są dobre dla każdego, nie wszystkim pomagaja. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, choruszki zmykają pod kołderkę i są usprawiedliwione, ale zdrowi co robią ? Coś znów ciszej na topiku :( Co do chorowania, ja jakoś ostatnio trzymam się [puka w niemalowane, choć zawsze sądzi, że nie jest przesądna] , u nas ferie, więc śnieg, który dziś spadł wielką frajdę dzieciakom sprawił, gorzej z dorosłymi, kazdy narzeka, że zimy już dość, ja też już wołam o wiosnę !!! 👄 👄👄 , a gdzie nasz Fredi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak zawsze dla każdej 🌻 i jak zawsze dla pewnej osoby takze 👄 Co robie hmm... ja pracuję i robie coś jeszcze :D Ale nie mogę powiedzieć co tzn. jeśli taka wola będzie MPM to poda Wam odpowiedznie namiary ale na razie cicho sza :D obowiezuje mnie tajemnica, wiięc ja na pewno ja Wam nie powiem co mam na myśli ;) Moja praca jest nadal cieżka duuuuuuuzo wszystkiego i nie zapowiadają się zmiany na lepsze :O Po ostarnich wyczynach niektórych osób z firmy, w której pracy jest mi najzupełniej wstyd, bo wiele osób pracuje na szacuek, a \"kilka\" takich \"czarnych owiec\" robi za przeproszeniem syf. A reszta... hmm piramida dyrektórów i kierowników, których jest jak grzybów po deszczu to istna paranoja, wierzę że ktoś zrobi z tym porządek. Chociaż jako taki ;) Pa juz jutro zaczyna się weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nic nie rozumiem, ale niech tak zostanie ;) głodna jestem , kurcze, a staram sie po 18 nie jeść [to moje ostatnie postanowienie, ciekawe, jak długo wytrzymam ] idę do kuchni zrobić herbatę, jeśli ktoś chętny........... to proszę ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 🖐️ poproszę herbatkę i z góry dziękuję :-) Sama siedze ...dzieci śpią a męzuś na jakiejś firmowej kolacji :-0 Fredi czy chodzi Ci o ten program na TVN co do Twojej firmy ? Nie martw się ...takie czasy...ale my wiemy , że Ty uczciwy jesteś chłopaczyna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem uczciwy i to chyba za bardzo :O Jakiś czas temu wypłacałem 4 przekazy i tak się stało że komuś nie wypłaciłem 100 (słownie: stu) zł i jako uczciwy facet poszedłem ponformować o tym fakcie kierowniczkę, poleciła mi zostawić na okioenku licząc ze się ktoś o to zgłosi... Po miesiącu postanowiłem zaintersować się ta sprawą, czy ktoś się pojawił, że nie dostał tyle ile miał otrzymać od listonosza... Jakie moje było zdziwnie gdy okazało się że nkt się nie zgłosił, ale nie dość tego zapytałem co się stało z owymi pieniędzmi. i wtedy się zdenerwowałem: zgodnie z prawej pocztowym, ponieważ nikt się po nie zgłosił, owe pieniądze przeszły na konto firmy. Tylko, że jak listonosz pomyli się na niekorzyść to on musi dopłacać ze swoch pieniedzy, bo mu nikt nie dołoży :O Tak wyszło, że przez kilka lat pracy na poczcie dołożyłem jakieś 150 zł :P , każdmu się zdaża pomylić. A jeszcze co do ostatnichj wydażeń to na rejonie po którym chodzę z przesyłek, które nim dotarły na pocztę z której wychodzę zagineło już kilka tysięcy :O PS. Mała rada: Jeśli przesyłacie pieniądze nie róbcie tego w kopertach, bo w prawa nie można przesyłać pieniedzy w taki sposób, więc jesli one Wam zaginą, a list dojdzie to reklamacja nie będzie uwzględniona, bo adesat mógł nie włożyć do przesyłki środków, o które oskarża się pocztę :O Gdy zaś nie dojdzie wogóle to poczta zwróci jedynie za przesyłę, tj. do wartości wg jakichś tabel i chyba max to 200 zł. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 no co jst? znowu śpicie? pyszna kawa zrobiona, wstawać jesli chcecie się załapać!...mmm..co za zapach...a jaka pychota.. dzisiaj jest piątek i już dzięki temu mam dobry humor :) byle do 15 stej i wooolne! :D coś pięknego! to co pijecie kawę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam😘 ja dopiero się zwlekłam z łóżka, jeszcze mam wolne i potwornego leeeeeeenia ale już zaparzam kawkę miłego dnia wszystkim tu obecnym i tych którrzy jeszcze nie mieli okazji zaglądnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-)🖐️ Witam już popołudniowo...ale dzisiaj gonitwa...głowa mi pęka... wpadłam po porcję kofeiny , bo nie wyrobię...:-0 Fredi----->przeżyłam to na własnej skórze parę dobrych lat temu...na obozie zabrało mi pieniędzy , więc mamusia wysłała mi w liście ...no i list doszedł a kaska nie...:-( ale miałam doła... Miłego weekendu życzę wszystkim pracusiom i tym co mają wolne też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko...czy ktoś wie co z Carlą ? Czyżby nie miała neta w nowym gniazdku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto tam?? ale mam dziś dzień przemyśleń i padły bardzo trudne słowa boję się co dalej będzie a pytanie czy to jest \"to\"?? chyba nikt nie potrafi odpowiedzieć ale mam ostatnio coraz więcej wątpliwości straszne wyc mi sie chce :((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia30----> no co Ty? Trochę więcej optymizmu, a wszystko się ułoży tak jak o tym marzysz :) Wszystkim życzę miłego i udanego weekendu, duużo odpoczynku :) Dla wszystkich 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia30---> wiesz, ż życiem jest jak z grą w kolory...bez czarnego nie byłoby białego.... tak samo obok radości musi istnieć smutek.... niestety często jest tak, że owy smutek, melancholia dopada nas wtedy kiedy nie jesteśmy na to przygptowani.... Bardzo dobrze, że miewasz takie dni, bo wtedy możesz mieć pewność, że są sprawy na których ci zależy, masz cele i dążenia.... a odpowiedzi na nurtujące pytania przychodzą też nieoczekiwanie, ale radość z nich jest wieksza, bo jest wieksze prawdopodobienstwo, że są trafione... Witam Wszystkich! Czy u was też jest tak pięknie? Śnieg topnieje, słonko swieci...jak ja się cieszę!!!!:D No i ciepło przede wszystkim!! Ohh energia mnie rozpiera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MPM --> Witaj Słońce :) dla Ciebie mam 🌻 i 👄 Pozostałych też witam ciepło i 🌻 również wręczam :) Życzę wszystkim duuuuuuuuuuużo uśmiechu, ciepła, radości, kolorów w zyciu i... spełnienia wszystkich dzsiejszych marzeń :D Pięknej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyskim dziękuję za ciepłe słowo dzisiaj już jest lepiej, wiem że musi się ułożyć wiem że trzeba w to wierzyć postaram się myśleć pozytywnie wszystkim życze udanego dnia słonko świeci i jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia30 :D:D:D Kochani, mnie też dziś dobrze, energia we mnie weszła, gdy tylko otworzyłam rano oczy i przez rolety dojrzałam promienie słoneczka, byliśmy po obiedzie na spacerku, dwie godziny chodziliśmy, śnieg jeszcze leży, ale już cały mokry, na chodnikach zdeptany, ale to piękne słonko wszystko wynagradza, ludzi pełno, kązdy zadowolony, uśmiechnięty :) może jednak wiosna tuż, tuż . Pozdrowionka dla wszystkich i 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×