Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Witam :) Widzę, że znów przypadł mi niechlubny obowiązek odkopywania topika :P Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze, u mnie jako tako i może się coś wyjaśni, tzn. w dobrą stronę. Co po za tym hmmm nie narzekam jeszcze ;) w pracy nie jest wcale ciężko. Ehhh współczuję moim kolegom, tzn. tym co zostali w mojej byłej firmie, ale może coś wywalczą :) Tyle, pozdrawiam i po 🌻 , do następnego wpisu :) Miłej pracy, a jutro już piątek :) Trochę smutno kończy się ten tydzień. "Dni człowieka są jak trawa; kwitnie jak kwiat na polu. ledwie muśnie go wiatr, a już go nie ma, i miejsce, gdzie był, już go nie poznaje." Ps 103, 15-16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 Mysia GRATULACJE jeszcze raz ... :D sciskam wszystkich mocno i milego weekendu ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że dopiero teraz ale we czwartek wróciłyśmy dopiero do domku, Antosia przyszła na świat 16.11.06 o 17:50, a jak się domyślacie zaczęło się własnie kiedy ostatnio do was pisałam i rano pojechaliśmy do szpitala, może poszło by szybciej, ale ze względu na moje ciśnienie dostałam kroplówe i przykuli mnie do łóżka wieć same rozumiecie leżenie plackiem z bólami to nic miłego, jakbym to rozchodziła to poród potrwałby moiże ze 3 godzinki ale musiałam sie wstrzymywac żeby Mysia byłą zdrowiutka no i jest, tylko że w szpitalu stwierdzili zapalenie płuc, podobno wrodzone, tylko dziwne że co drugioe dziecko tam urodzone trafiało na patalogie za zapalenie, ale już mniejsza z tym bo znowu mi ciśnienie skoczy malutka dostawała antybiotyki no ale już jest wykurowana i od 2 dni jesteśmy w domku i nabieramy sił:) pozdrawiam i dziekuję że tak intensywnie o mnie myśleliście😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona tylko je i śpi, i jak śpi to je no i tak w kółko, moja bidulka musi teraz nadrabiać w jedzeniu i zbierać siłki, bo była bardzo słabiutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia30 --> gratulacje i do tego dokładam: Dużo zdrowia i uśmiechów, pisków, wrzasków i zabawy moc Sporo radości z tupotu malutkich nóżek Łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku porozrzucanych wszędzie klocków, przytulenia okrągłej główki i uścisków małych raczek. Antosia --> Z okazji Twego przyjścia na świat życzymy Ci, abyś każdą wylaną łezkę odpłaciła rodzicom, tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto. Dołączam jeszcze: 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 :) Jak widać kolejna imprezka :) ja już nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tu sobie do Was jeszcze bo mi tak milutko było ostatnio :) Niewiele o Was wiem a czasu brakuje żeby poczytać ale chyba się nie obrazicie jak sobie czasem luknę do Was- co? Mysia - oj jaka dzidzia słodka :) z czułością na nią patrzę bo moja jeszcze kopie w brzuszku - termin rozpadki mam dopiero w połowie lutego :) NIech Antosia rośnie zdrowo , małe rączki jak najszybciej zaplotą się na szyi a usteczka powiedzą \"Mamo \" To chyba najpiękniejsze co może być na świecie :) Pozdrawiam Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia!!!!!!GGRAATTUULUUJEEEEE!!!!!!!!!!!!!! A jednak skorpionica !!!!!!Będziesz z niej miała wielka pociechę !!! I do tego słodkie i piękne imię jej wybraliscie ----->👄👄👄 Mój starszy synek troche choruje i spędziłam ostatnie dni w szpitalu ...może teraz będzie lepiej ... mąż z nim został na noc ... może jutro beda już w domku :-) Buziaczki dla wszystkich :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wchodze po wekencie pełnym imprez do naszego topiku a to co czytam, mysia30 gratulacje, zdrowia dla Ciebie i Antosi zycze, buziaki gorące przesyłam dla maleństwa. 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia30 - gratulacje!!!!!!!!! jak sie ciesze, że wszystko poszło sprawnie i czujecie się dobrze! a jak duża była? Antosia --. witaj słodkie maleństwo, rosnij zdrowo i przysparzaj swoim rodzicom samych radości i tyyyyle szczęścia 🌼👄 :) :D banitka -- z moją małą też dziś byłam u lekarza, w nocy miała prawie 40 stopni gorączki, podobno ma zapalenie gardła i dostała antybiotyk. mam nadzieję że szybko jej minie :( gdzie reszta towarzystwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka - - - > dziekujemy serdecznie i powodzenia w rozwiązaniu:) banitka - - - > a jednak skorpionica, wszyscy mnie straszą że będzie miała chatrakterek, no cóż pozyjemy zobaczymy Kosona - - - > dzięki:) km_1976 - - - > już odpowiadam jak sie urodziła miała 2950 i 50 cm moja kruszynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo .... 🌻 ZDROWKA I DOBRE FLUIDKI DLA MALUSZKOW 😘 ❤️ Mysia mala przesliczna :D :D :D :D baardzo ladne imie 😘 milego poniedzialku ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia30--faktycznie kruszynka... moja miała 3400 i 58 cm ( chuda a długa :) ) trzymajcie sie obie cieplutko i niech Antosia pięknie rośnie na pociechę rodzicom ( naprawdę słodkie imię :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie jest na razie dobrze hmm tzn. idzie w dobrą stronę i oby tak zostało :) Pozdrawiam, życzenia już składałem więc znikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja niestety w domu bo moja mała bardzo gorączkuje i musiałam z nią zostać. wczoraj, w nocy i dziś cały czas ma gorączke ( najniższa 38,5) i na razie walczę z małym efektem, choć najgorzej było w nocy-cały czas prawie 40 i nawet czopki nie pomagały :( podobno to zapalenie gardła(żadnego kataru czy kaszlu nie ma) na rękach pojawiła się delikatna wysypka ale podobno nie jest to ani odra ani różyczka czy ospa (lekarz oglądał) może wy mi coś podpowieci bo ja juz nie wiem uciekam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniegu nie ma :( a wszędzie biało :D KM_1976 --> nie wiem co jest Twojej małej, al ja kiedyś miałem podobnie, niby było coś tzn. wysypka a lekarz nie potrafił stwierdzić co mi jest. Zastanawiał się nad odrą lub różyczką ale potem wszystko wykluczył. Co dziwne, nigdy nie zachorowałem na żadną chorobę tego typu. Będzie dobrze :) musi być :) Pozdrawiam serdecznie i po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ku ku
jaki fajny temat topiku,bo ja tez 76 jestem.łączę się z wami telepatycznie i przekazuje serdeczności.🌻 piszę na innym topie,ale jak nie macie nic przeciwko to czasem tu zerknę! jestem ania-raczek,12.07.76. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy są mile widziani :) Serdecznie zapraszamy do udzielania się :) a ku ku --> miłego pisania :) Dobranoc Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia30 przyjmij moje gratulacje, a malutkiej życzę, aby była cale życie szczęśliwa i zawsze kierowała się secem...Pomyśleć,że kiedy powstawał nasz topik to tej kruszyny nie było na świecie, a teraz mała istotka jest całym światem dla rodziców... Jeszcze raz bardzo gratuluję rodzicom: mamusi i tatusiowi... Nie pisałam ,bo miałam sporo problemów i smutnych dni:( 16.11 w dniu urodzin Antosi zmarł mój dziadziuś (takie życie)Byłam z nim bardzo zżyta,bo całe życie mieszkałam razem z nim... Był bardzo dobrym człowiekiem i mimo,że dane mu było przeżyć z nami tak dużo lat to jednak strasznie bedzie mi go brakować... Buziaczki kochani,trzymajcie się cieplutko ,bo zimno i szaro na dworze... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko - - - > moje najszczersze wyrazy współczucia, ale tak jak mówisz takie życie jedna istota odchodzi a druga się narodziłą, wiec pomyśl o tym w ten włąsnie sposób że teraz pojawił sie na świecie mały szkrab który będzie cieszył innych swoja obecnością a Twój dziadzio będzie teraz patrzył z góry i odpoczywał po trudach swojej wedrówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! wróciłam już z delegacji, super jest być u siebie ... mysia30 ---> moje gratulacje, życzę wszystkiego dobrego dla Ciebie i maleństwa ;-) Fredi ----> wszystkiego naj, naj Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzę
Andruszko wszystkiego naj pozdrawiam cieplutko wszystkich r. 76' i tych mniejszych/malutkich również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... 😘 Andrzejku Nasz kochany wszystkiego dobrego ... aby KTOS wreszcie wypelnil ta pustke ... i dni do tego spotkania biegly szybciej ... promieni slonca w duszy .. usmiechu o poranku ... cudownaosci i mlosci ... lalismy wosk ... heheh ... wrozylismy ... wszedzie widzialm lozysko ;) 🌻 😘 Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Fredi - wszystkiego najlepszego dużo uśmiechu i aby wszystko układało Ci sie tak jak byś tego sobie życzył 🌼 🌼. przepraszam że dopiero dzisiaj składam życzenia ale wczoraj nie mogłam, nie miałam do tego głowy. co do tej wysypkki mojej małej to razeczywiście lekarze nie wiedzą, podobnie jak u ciebie wykluczają różyczkę i tym podobne choróbska ale jednoczesnie na alergię też to im nie wygląda więc...nie wiedzą sami. widzę że zaczyna jej to znikać więc nie robię już z tego afery :) jeszcze raz wszystkiego naj, naj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi wszystkiego najlepszego i dużo,dużo szczęścia,miłości,radości,uśmiechu,zdrówka,zadowolenia,spełnienia wszystkiego o czym zamarzysz życzy RACZYSKO!!!!👄👄👄👄👄👄👄]👄👄👄👄👄a]👄👄👄👄]👄👄👄👄👄]👄👄👄👄👄]👄👄👄👄👄]👄👄👄👄👄]👄👄👄👄👄]👄👄👄👄👄]👄👄👄👄👄]👄👄👄👄👄]👄👄👄👄👄]👄👄👄👄👄]👄👄👄👄👄]👄👄👄👄👄]👄👄👄👄👄]👄👄👄👄👄]👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie witam z wieczorka, dziękuję Wszystkim za życzenia, takie skromne, te wypowiedziane i te nie wypowiedziane :) Raczysko --> moje wyrazy współczucia 🌻 Co u mnie? Hmmm powolutku idzie sobie do przodu, mam tylko nadzieję, że za chwilkę się to wszystko nie cofnie :( Trzymać się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi wstyd ...zapomniałam o Fredim ... :-(przepraszam życzę Ci Wszystkiego najlepszego Marzeń, o które warto walczyć! Radości, którymi warto się dzielić! Przyjaciół z którymi warto być! Nadziei, bez której nie da się żyć! I trzymam za Ciebie mocno kciuki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×