Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

witam! widzę, że na Was dwoje zawsze można liczyć - Banitaka, Fredi 👄 nową krew też witamy, ja też strzelec - pozdrawiam, zresztą Fredi ty chyba też jesteś strzelec co?? byle do pietnastej, bo dzis taki mam dzień że oczy mi się normalnie zamykają... to chyba ta pogoda.. pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem Fredi jest koziorożcem , a jestem dosyć dobrze poinformowana... ;-) Km1976 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam świeżą krew na 1976 :D mmmaaarrrtttaaaaa -> łap 🌻 od ojczulka topiku, bo mamuśka gdzieś się zapodziała ;) , a może kogoś trzeba mianować nową mamuśką ;) Banitka i km_1976 --->łatwo sprawdzić pod nickiem ;) więc z przykrością muszę powiedzieć, że Twój wywiad podał Ci fałszywą informację, teraz uważaj żeby nie podłożył jakiejś świni jak Lepperowi ;) Pozdrawiam i po 🌻 Do weekendu jeszcze tylko 2 (słownie: dwa) dni pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaarrrtttaaaaa
He,he...no jakoś tak miło.... Witam dziewczęta i chłopcy(???) jakoś nie wiem jak napisać(dziewczyny i chłopaki)???? Jestem ze Słupska,mieszkam od 10(+ -1) w Szczecinie. Data urodzenia-10.12...76- oczywiscie:) Mam 1 męża,1 dziecko-córeczkę Wiktorynę:)))(Wiktorię-znaczy sie;))) Pozdrowionka:){kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaarrrtttaaaaa
(kwiatek)...hmmm...uczę się...a prawdę mówiąc córka mnie uczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaarrrtttaaaaa
...i znowu nie wyszło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stresuj się nikomu nie wychodziło na początku ... Byłam niedawno w Szczecinie (przejazdem)pozdrawiam !!!🖐️ Fredi tzn jesteś Koziorożec czy nie mo coś mnie zaćmiło i już niczego nie jestem pewna ...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem ...jesteś strzelcem...cały czas myślałam , żeś 22 grudnia urodzony ... :-P Sorki już się nie odzywam... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Fredi wychodzi na to, że mmmaaaarrrtttaaa urodziła się tego samego dnia i miesiąca co ty no nie, trzy strzelce na jednym topiku ( w sumie na cztery osoby piszace na topiku, trzy są strzelcami :D całkiem niezły wyczyn :) ) pozdrawiam strzelce i całą resztę ( czyli banitkę, bo na razie tylko tyle nas tu jest) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaarrrtttaaaaa
Dzięki bardzo FREDI za kwiatka;) Mam dobry humor ponieważ jutro "sprzedaję" swoje dziecko nad morze-jedzie z babcią.Troszkę odsapne;) Wiem,wiem "zla kobieta jestem(mama)",ale nic nie poradze,ze caly dzien chodze usmiechnieta;)I pakuje,dorzucam... Pozdrowionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaarrrtttaaaaa
A tak się nudzę...:) Słuchakcie-uważnie:) dlaczego jestem orange,skoro załopżyłam konto...itd??????????????🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! a zarezerwowałaś swojego nicka hasłem?? inaczej sie nie zaczernisz :) pozdrawiam staruszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,witam;) No więc, jak widać nie jestem orange;) Życzę wszystkim słonecznego weekendu.Ja za chwilę wybieram się do Dziwnówka,zawożę dziecko,a przy okazji zostaniemy z mężusiem do niedzieli. Pozdrowionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta witaj 🌻 Fredi..........nową mamę chcesz szukać?????? Osz TY.... pozdrawiam serdecznie, przyznam, ze czasami podczytuję ;) postaram się być bardziej aktywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) 1. Banitka --> masz się odzywać :D masz za karę ;) taki oto 🌼 2. mmmaaarrrtttaaaaa -> mi za kwiatki nie dziękuj, tylko moim wyrozumiałym sąsiadom :D że jeszcze żyję, a w razie problemów z emotkami polecam: http://forum.o2.pl/emotikony.php 3. Prawie 30 --> oj tak, aktywność najważniejsza, bo zmienimy mamę ;) , nie ma jak dobry szantaż :) Pozdrawiam po 🌼 i do następnego :)🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi !!! Odzywam się ... i to nawet za często bo ja straszna gaduła jestem... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja tylko na chwileczkę bo 15-sta coraz bliżej i zaraz uciekam do domku :D do jutra, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z okazji wakacji do 15 : 30 a normalnie do 16 ;-) Tzn. też zaraz spływam 🖐️ Do jutra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaalooooooo!!!!!!!!!!!! jest tu kto???!!!!!!! nie ma? to ja też uciekam ... do jutra , pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy pouciekaliście, a ja przybyłam , mijamy się .... ja w południe z pracy nie mogę zaglądać ...... nie mam czasu się wyrwać na kafe.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam po 🌻 Miłego wieczornego odpoczynku i porannej pracy już środa, a to środek tygodnia pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, jak już środa, to zawsze poprawia mi się humor.... zostaje czwartek, byle do piątku :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ... D Kawka środkowa od środka tygodnia ...ale już bliżej niż dalej do weekendu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Słoneczko w końcu się pokazało:)Aż chce się żyć;) Sączę kawusię i zastanawiam się-co na obiad???Grill już nam się objadł,pomysły wyczerpały... Idę(albo raczei-jadę)pojeżdzić na rowerze z dziewczynami,może coś wpadnie do głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×