Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

witam :) Mp--hmm..zapytaj Diabelka2k, na pewno chętnie Ci pomoże :). Biegnę coś ugotować na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to może monitor... Masz takie \"guziczki\" do ustawiania wielkości obrazu...Może tym ma mała się bawiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo zmęczenia pozdawiam Wszystkich serdecznie :) każdej Pani i Pannie wręczam 🌻 U mnie ciąg dalszy tej udręki z listami tj. rachunki tylko przychodzą: komórkowe, stacjonarne oraz kablówka... Wiecie co, wczoraj kończąc już pracę wyrżnołem orła i to dosć porządnie na całe plecy, prosto na lód, głową tylko lekko dotknołem, a teraz mam ból pleców i karku, bo odezwał się dopiero dziś i z każdą chwilą gorzej :O Mam nadzieję że wkrótce przestanie. MPM --> Gdzie jesteś? Hmmm... Ja chyba wiem czyja to sprawka że Cię nie ma... Specjalnie dla Ciebie 🌻 i 👄 a dla tej osoby 🌻 może Cę wreszcie dopuści do komputera, bo nadmiar nauki szkodzi jej zdrowiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi----> tylko współczucie, ale mam nadzieję, ze nic sie Tobie nie stało, poza tym, że pewnie Jestes poobijany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani, poczytałam troszkę nasz topik, wróciłam też do pierwszych naszych spotkań i powiem wam, że uwielbiam tu zaglądać :) Ostatnimi dniami ćwiczę w domu, robię brzuszki , wymachuję noganmi i takie tam ....., dziś mnie tak mieśnie bolą, że nie mogę nawet się śmiać, bo każdy mięsień boli, ołalłala............. pomocy !!! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... teraz ja mam do Was pytanie :)----> dlaczego na gg wiadomość wysłana do osoby która jest niedostępna nie dochodzi?? Nie miałam z tym nigdy problemu w starszych wersjach gg , tak ma być czy mam coś źle ustawione?? Oj Fredi..przydałby Ci się masaż, jeśli nie uderzyłeś głową w lód wszystko będzie dobrze :D Prawie 30--> ja się do ćwiczeń na razie nie zmuszam, ale dużo tańczę. Sama w domu ;) i też mięśnie bolą, ale to przyjemny ból :) jeśli można tak o bólu powiedzieć... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Netia, ja do ćwiczeń sie nie zmuszałam, ba, nawet z przyjemnoscią ćwiczyliśmy, lecz właśnie przesadziłam i teraz są skutki :( tańczenie, rewelka, super sposób na ćwiczonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Fredi biedny Ty dzisiaj jesteś 🌼 dla Ciebie może poczujesz się lepiej - gdybym bliżej mieszkała to bym Ci pomogła w tym bieganiu (w ramach odchudzania) ;) hi,hi agars-----> czyżby Twój mężuś też był Mariusz? daj mu 🌼 ode mnie ...a śnieg sypie i sypie... uściski dla całego rocznika 76 i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namnożyło się Tych Mariuszów, jakiś przeciąg czy co? :D mój młodszy... brat to też M. :) Wszystkim Mariuszom Wszystkiego NAJ- :) a co :) żeby nie było, a i proszę im przekazać gratulacje Pięknych i Przesympatycznych małżonek :) Ja ze swej strony dziekuję Wam za pocieszenie :) MPM --> 👄 dzięki za podładowanie mi humorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry bardzo..... Na początek miłego dnia i smacznej kawy która nas wszystkich postawi na nogi Raczysko - - - - > aerobik?! ja też chodzę byłam dopioero 3 razy ale spoko daję radę tylko ostatnio przecholowałam i do dziś odczuwam mięśnie, mięśnie? czy ja mam mięsnie?? to istna galareta czy znikną kiedyś te moję szynki i balerony, może nie jest aż tak strasznie ale napewno może być. Pozdrawiam wszystkich i do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich cieplutko! siedzę już w pracy i popijam gorącą kawkę, jeśli ktoś już nie śpi to zapraszam:) Moi drodzy dzisiaj piątek, zbliża się weekend a więć humory powinny dopisywać można by jakąs imprezkę........abo co......:D to na razie uciekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja też już w pracy, jem śniadanie i piję mocną kawę MP--będę trzymać kciuki, na pewno sobie poradzisz :) Trochę tęsknię za czasami egzaminów i zaliczeń :) To nie wiecie jak to jest z tym gg ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP--------> no tak sesja w pełni, kciuki będziemy trzymać. też mi się tęskni za tymi czasami - ile jeszcze egzaminów Ci zostało? jak się sesja skończy to impra będzie ci sie należała co?;) ....nic, trzeba się brać do roboty - ale będę zaglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim w ten mrożny poranek :) :) :) :) :) Fredi_Lublin ---->jak tam twoje zdrówko???? netia, prawie 30 ------>ja też lubię ćwiczyć na aerobik chodziłam 2.5 roku systematycznie ,ale teraz od 6 miesięcy mam przerwę :( :( (szkoda że teraz nie mogę ćwiczyć) mysia30------->pewnie masz zakwasy ..... porościągaj mięśni (wiem że boli) powinno przejść albo weź gorącą kąpiel (poleż trochę w wannie) mi pomagało. Mężulek dziękuje za życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌻 oo widze ze Rocznik 76 sportowy sie robi;-) i tak trzymac, - ja preferuje basen tylko teraz tak zimno ze jak pomysle o \"rozbieraniu\"...to brrrr;-) trzymam kciukasy za Studentów zdajacych !!!az sama bym cos zaliczyła ;-) ;-)... pozdrawiam, całusy!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cały rocznik \'76 :) Fredi---> jak się czujesz? netia---> przykro mi, ale się nie znam na komputerach Wszystkim miłego dnia i dużo uśmiechu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha,ha nie dość że piątek to jeszcze szefa dzisiaj nie ma:D:D:D:D a to oznacza tylko jedno........ciszę i zero stresu!! bardzo się więc miło rozpoczął ten dzień, humor mi dopisuje :) można nawet na pogaduchy skoczyć do sąsiedniego pokoju ...a śnieg znowu pada... zajrzę potem pa! buziaki dla wszystkich caarla ---- jak tam zęby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 🌻 ki dla wszystkich sportowcow ... i nie :D 1976 spoznione ale wszystkiego naj naj dla z okazji imienin .. dla M......:D :D :D :D zapraszma na kawusie .. mam chwileczka ...choc padam na pysk wypije jeszcze jedna :D Moze pomoge ... :D :D km_1976...zabkow jeszcze nie widac ..ale wiemy ze nadchodza ... :D :D :D :D daje nam popalic :D wczoraj walczylismy z nim do 24 ... sciskam was mocno zapraszam na ciacho :D 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caarla-------> za ciacho dzięki bo trzeba się trochę odchudzić. widać małęmu trochę dokuczają te zęby, ja to jednak miałam szczęście że moja mała zniosła to tak bez problemów, a zaczęła wcześnie:). fakt, zima na całego u mnie ciągle pada... zbliża się 15 - sta :) zaraz uciekam do domu ale potem jeszcze do was zajrzę. na razie trzymajcie się cieplutko pa! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia 30
hej;) agars - - - - > te zakwasy to koszmar trochę pomogły twoje rady, ale ja myślę że to stare kosci sie zastały heheh nie po prostu dawno się nie ruszałam, żadne sporty jkeszcze teraz jak zimno to też żadko wychodziałam no i teraz po 3 razach mam, wychodzi aerobik błeeeeeeee cieplutkiego wieczoru a co do impry, to ja mam jutro wypad z kumpelami z pracy na tańce wkońcu mamy karnawał nie? nawwet moje kochanie nie ma nic przeciwko, wie że lubię się pobujać a nie pamiętam kiedy ostatnio byłam bawcie się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia 30
a dlaczego jestem na pomarańczowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia 30
próbuję jeszce raz jak mi nie wyjdzie to prosze o pomoc jak zmienić nick na czarno?/ przecież był cały czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam swerdecznie wszystkich :) mysia 30 tj. mysia30 --> chyba zapomniałaś Swojego nicku ;) A co u mnie wreszcie chwilka odpoczynku całe 2 dni :D tzn. plecy jeszcze bolą ale mniej tzn. tak mi sę zdaje tylko, bo jeszcze nie odtajałem :D bo wróciłem do domu przed 19 tyle było pracy Dzis wywaliłem chyba tonę rachunków tp :O Pozdawiam Panny i Panie dla Was po 🌻 MPM --> 🌻 i 👄 a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi!!!!!! Witam wieczorową porą!!!!!!!!!!!!!!!! Współczuje Ci tych pleców szefie..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloo 😘 mysia bez spacji pomiedzy 30 Ci sie napewno uda ;) Fredi :D banitka :D pozdro dla wszxystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×