Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Wraca mąż do domu. - Chleb kupiłeś? - pyta żona. - Zakupy to nie jest męskie zajęcie - odpowiada mąż. - No to zajmij się męskim zajęciem - odpowiada żona podciągając kieckę. - A co, pożartować nie można? Gdzie ta siatka? Bez urazy, to kawała o mężu \"wyjątku\" :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo roczniku 1976....... no i ominela mnie imprezka..... Raczysko gratuluje !!!!!!!!! szampan u mnie w lodowce do dzisiaj wiec moze z okazji piatku ... hmmmm pozdrawiam sciskam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, tak właśnie myślałam, że chodzi o 2200, bo 2000 był zaraz po 1976 (tego samego dnia nawet) widzę, że Fredi faktycznie nie zagląda :( czyżby naprawdę ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wpis 2200 był mój, może jakiś za to dostanę :D Idę zaraz z mężem kawke wypić, zajrzę troszkę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zaglądam ale wpis nr 500 tuż tuż więcjuż nie długo... ... jakoś mnie słabo przekonujecie żebym został, albo ja źle widzę... Co u mnie? Wróciłem włąśnie z kolejnego zjazdu uczelnianego. A wczoraj spotkałem mojego promotora na ulicy i powiedział żebym nie śpieszył się z pisaniem pracy, bo mam czas do marca... tylko jak tu się nie śpieszyć jak ten czas biegnie tak szybko :P To tyle pozdrawiam i przed- przed- ostatni 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, powiedz, jak cię przekonać :) Dostałeś e maile ? Dzięki za 🌻, miejmy nadzieję, że nie przed przed ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Frediii zostan..... jak to chcesz odejsc hmmm 🌻 ki dla All 😘 milego wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Carla :) coś ostatnio mało ludzi tu zagląda, wszyscy zagonienie, zabieganie, zapracowani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi proszę Cie nie odchodź..co my tu beż Ciebie zrobimy , nie wiesz ,że jak babki zostają same to im sie w głowach przewraca... Jak odejdziesz to będę bardzo smutna.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie ładne życzenia mi na urodzinki napisales i ta śliczna róża a teraz tak poprostu chcesz odejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie zywa dusza na topiku ..🖐️ a juz myslałam, że wszyscy w sobotę imprezują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ten Fredi ma dobrze ..tyle kobiet ...a on taki wybredny.. ichce nas zostawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja też o to proszę... Fredi!!!!!Musisz zostać ..jesteś ,,ojcem,,tego topiku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jest niestety jakiś nieugięty.... cos bym mu namalowała ale nie umiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mogę zmienić swoją decyzję... A potem powiecie mi że jestem nie słowny, ale być może jeszcze przemyślę tą decyzję... ostatecznie zadecyduję jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewdzięcznik..no ale cóż nam począć ..tylko czekać może zostanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierzę we Frediego i w jego lojalność co do nas więc napewno zostanie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pojade bo mam za daleko ..ale duchowo cie będę wspierać Może Pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallooo ... Fredi nie daj sie prosic hihihih 🌻 ki dla Wszystkich takie porannie niedzielne 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze pomoge ...🌻 ja tez sprawdzilam jak odleglosc dzieli mnie od Frediego 15,5 h hihihihihi wesola ....halo na powitanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocznik 1975,1976 i 1977, wesoła :D witaj u nas, może pomogę, banitka , dla Was specjalne 👄 i 🌻 za wytrwałość w przekonywaniu Frediego, Carla pozdrawiam :) Fredi, czekamy dzisiaj na Twoją decyzję, która może być tylko jedna, a Ty wiesz, jakiej oczekujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, jesteśmy zgodne co do kwestii Frediego, jednogłośnie się wszyscy zgadzają :) Dzisiaj jest piękna pogoda, słońce świeci, dywan z liści , zaraz wybieram się z rodzinką na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę ----> ja też zajrzałam przed chwileczką, no cóż, musimy jeszcze troszkę poczekać , pozdrawiam , a i zajrzyj w pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×