Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Witam wszystkich nikogo nie ma ,pewnie przygotowania w pełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D .. mam przerwe hihih maly zasnal ... kawusia czeka dla Was .. :D :D :D :D :D :D a dziaij pieke krowke ... cisto eksperymeny [samozwanczy cukiernik Carlaa ;)] 🖐️ wszystkim ... jak ja Was lubiee 🌻 ki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) chwilka relaksu :) na kawkę z Wami nawet nie miałam czasu dzisiaj wypić , a zaraz biorę się za ptysie ,tylko ciasto wystygnie, serniczek już gotowy ! Carlaa ,może pomogę dzięki za życzenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten Wigilijny poranek Fredi efekt jest super :) i życzę Wam Wszystkim jeszcze raz Zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani, dziś szczególnie ciepło , życzę Wam zdrowych i pogodnych Świąt, spędzonych tak jak najbardziej lubicie, 👄 👄 👄 i mocno ściskam . Dla Raczyska naj naj naj serdeczniejsze życzenia, sto 👄 lecą do Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I niech te swieta beda jak bajka .... a co ja bede Wam tu wypisywac ....wsciskam Was mooooooooooooooooooooooooooooocccccccccno ... z mokrym buziakiem ... ciesze sie ze jestescie ... ❤️ wesolych swiat :D Carlaa z ferajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Życzę Wam wszystkiego najlepszego!!! Dziekuje za wszystkie kartki i życzenia i życzę Wam spełnienia najskrytszych marzeń i zdrówka bo to jest w życiu najważniejsze Może Pomogę Prawie 30 Carlaa Netia Agars Kłapcia Raczysko Czadunia Fredi i wszyscy którzy do nas nowi dołączyli to dla Was 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w ten pierwszy dzień Świąt Bozego Narodzenia :) Mam nadzije że nikomu nic nie zaszkodziło i jest jeszcze miejsce na świętowanie :) Pozdrawiam gorąco i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja pasa w najbliższym czasie nie będę potrzebowała, coś tak czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza30
dobry rocznik - 30 - tka maj 1976 Opole pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza30
ja juz mam kogoś z kim się dzielę radością życia i dostaje piekne kwiatki a do tego jest tez rocznik 1976 więc nadajemy na tych samych częstotliwościach. ale dziękuję z kwiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza30 --> to moje skrzywienie, ja każdej wręczam kwiatka :D i zapraszam do pisania :) Ps. Po za tym powitałem Cie jako ojciec ;) tego topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra...
a znacie jakiegoś Tomasza z tego rocznika? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciągu 12 miesięcy nie pozwalamy sobie na takie łakomstwo jak podczas świąt Bożego Narodzenia Co roku to samo: przyrumienione na maśle pierogi z kapustą i grzybami, rozpływająca się w ustach kutia i alkohol w dowolnych ilościach. W rezultacie Nowy Rok witamy z dodatkowymi kilogramami i postanowieniem surowej diety. A przecież wystarczy przestrzegać kilku zasad, żeby od świątecznego stołu wstać z pełnym, ale i płaskim brzuszkiem. Jak jeść i pić, żeby nie zaszkodzić swojej figurze? Oto nasze rady. 1. Zachowaj umiar Zakazany owoc smakuje najlepiej. Zwłaszcza, jeżeli owoc ten ma płetwy, polany jest grubą warstwą żelatyny z rodzynkami i w rzeczywistości jest... karpiem w galarecie. Nie chodzi o to, żeby wszystkiego sobie odmawiać, ani o to, żeby wszystkiego próbować. Najważniejszy jest umiar - zjedz np. kawałeczek karpia zamiast czterech dzwonek. 2. Smakuj każdy kęs Możesz pozwolić sobie na wszystko pod warunkiem, że będziesz jadła powoli. Najgorszym towarzyszem świątecznych posiłków jest pośpiech spowodowany stygnięciem potraw czy zaplanowaną wizytą u rodziny. A pamiętaj, że im szybciej jesz, tym więcej nakładasz sobie na talerz. 3. Podziękuj za kolację Świąteczne obiady zaczynają się na ogół po południu i trwają dobre dwie godziny. Jeśli wstałaś od stołu po piątej, powstrzymaj się od kolacji. Twój organizm naprawdę nie potrzebuje już więcej kalorii. Poza tym im dłuższa będzie przerwa do świątecznego śniadania, tym mniejsze ryzyko, że nie zdążysz spalić zbędnych kalorii. 4. Przyciśnij głód Może się zdarzyć, że nad ranem poczujesz nieprzyjemne ssanie w żołądku. Zamiast wycieczki do lodówki, w której czyha na ciebie pieczony schab i jarzynowa sałatka, zadziałaj akupresurą. Uciskanie środkowym palcem zagłębienia między nosem a górną wargą naprawdę działa! Wystarczy 20 sekund, żeby ssanie ustało, a żołądek chwilowo zapomniał o tym, że jest pusty. 5. Piecz niskokalorycznie Podczas pieczenia mięsa zamień masło i olej na oliwę, a w przypadku słodkości -cukier na słodzik w pudrze. Dzięki temu mięso i ciasto przestaną być bombami kalorycznymi. 6. Popijaj imbir Jeżeli mimo wszystko czujesz ciężar w żołądku, a na herbatkę z mięty nie możesz już patrzeć, wypij wodę z imbirem. Najzwyczajniej w świecie wrzuć kawałek imbiru do szklanki z wodą lub herbatą. Eteryczne olejki imbirowe oprócz rozgrzania przyspieszą przemianę materii i zlikwidują ucisk w brzuchu. 7. Zapal świece Najbardziej zdradzieckie w czasie świąt są zapachy. Bo gdyby nie jedyny w swoim rodzaju aromat waniliowych ciasteczek z migdałami, sięgnęłabyś po nie co najwyżej w ostateczności. Na szczęście z kuszącymi zapachami też można walczyć. Wystarczy zapalić pachnące świece np. o aromacie cytryny i pomarańczy, które działają neutralizująco. 8. Nie dojadaj resztek Święta, święta i po świętach, a jedzenie zostaje. Żeby nie zjadać pierogów czy karpia na obiad, śniadanie i kolację przez kolejnych kilka tygodni, wystarczy część z nich zamrozić, a część zanieść samotnej sąsiadce. 9. Ruszaj się Nawet jeżeli czujesz, że udało ci się przetrwać Boże Narodzenie bez uszczerbku na wadze, zacznij się więcej ruszać. Wystarczy, że wybierzesz się na zakupy. Już godzina marszu wzdłuż sklepowych witryn pozwoli spalić 250 kalorii. 10. Tańcz do białego rana Najlepszym sposobem na zrzucenie zbędnych, poświątecznych fałdek będzie taniec w noc sylwestrową. Nie tylko wzmocni mięśnie twoich ud, ale też zadziała niczym intensywny aerobik. Godzina wygibasów = 250-300 spalonych kalorii. Oprócz tego Świeżo upieczone ciastka włóż do papierowej torebki, która wchłonie tłuszcz. Dodawaj do większości potraw cytrynę - bogate źródło witaminy C, która przyśpieszy spalanie tłuszczu Do każdej szklanki wina wypij jedną szklankę wody Nie jedz ciastek, które się nie udały - to bomba kaloryczna Nie próbuj wszystkiego, co ładnie pachnie, bo może się to skończyć tysiącem niepotrzebnych kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w drugo dzień Świąt, brzuszek, powiem szczerze, dość pełen, zastosuję sie chyba do wskazwek powyżej :) Mysza 30 -----> witam serdecznie na topiku, pozdrtowienia dla drugiej połowy :D Kochani, tak mi dobrze w te święta, mam przy sobie najkochańczych mi ludzi, mąż, córka , moi rodzice i rodzenstwo, szkoda, że jutro już do pracy, ale wiadomo, że co dobre, szybko się kończy, uściski dla Was kochani, miłego świętowania jeszcze :D:D:D Zajrzę tu wieczorkiem ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Mysza 30 ---> zaglądaj tu często :), Kra..---> ja znam kilku Tomków :D Słuchajcie--hit dnia! : Wybrałam się do sklepu z listą zakupów, mój tato zamówił sobie m.in. piwo, wrzuciłam do koszyka i pędzę do kasy, a pani kasjerka z miłym świątecznym uśmiechem----> dowód osobisty poproszę ... Nie wiem co mam o tym myśleć :o, rodzinka uśmiała się do łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ki dla Was ... kawusia i torcik bezowy czekaja ...wiem wiem juz nie macie sil ... ale ja z moim kochanym mezulkiem bezowy uwielbiamy ... Dowodzik netia powiadasz hihihi no wlasciwie to nic dziwnego hihihhi :D my tak modo wygladamy hihihihihihi 🖐️ [zajadam sie tortem ... mlask mlask plask na klawiature hihihihi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej, jak tam u Was? Brzuszki pełne, czy jeszcze coś zmieścicie, ja mogę Was poczęstować serniczkiem (super pulchny, wysoki, mniam mniam) makowcem, pierniczkami, roladą czekoladową lub moze coś bardziejkonkretnego, jakaś rybka, sałatka, co kto woli :) Jeśli natomiast brzuchy pełne, to zapraszam na sanki, sniegu napadało, goscie już pojechali, jesteśmy znów sami i towarzystwa nam brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×