Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

ja też już po studiachladnych kilka latek, w tym roku chciałam iść na podyplomowe, lecz nie było chętnych i się nie odbyły, spróbuję jeszcze w przyszłym roku, lecz muszę jeszcze troszkę poszukać, bo sama nie wiem, jaki kierunek wybrać , jakie studia masz skończone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
ja skonczylam pedagogike, tzn jestem belferka! tez wybieram sie na podyplomowke, jak dobrze pojdzie od lutego! Moze pomoge---> skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
Wielkie sorki pytanie oczywiscie bylo do Ciebie prawie 30! cosik mi sie pomieszalo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
prawie 30 ----> a Ty co skonczylas? tzn jaki kierunek studiow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Haloooo ... widze ze wielkie wypytywanie... hihihih to przeciez ja .... 🖐️ 81 dobry rocznik ...sama sie przekonalam testuje go codziennie hihihi :D ktos ma ochote na pasztecika ... to leciiiiiii ... uwaga .... po sniegu jak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ jak tu dzisiaj cicho i spokojnie!!!!! gdzie się Wszyscy podziali?????? Widzę że nowe osoby do nas zaglądają ---->to przeciez ja Witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie i ja :) A i żeby się nie powtarzać to znikam juz do mgr-ki :O Ups! Jeszcze bym zapomniał Wszyscy mają pozdrowienia od Kłapi, tęskni za Wami (nami), ale ma duuużo pracy więc nie ma szansy nawet nas poczytać. Raczysko --> 🌻 Lipcowa --> 🌻 Kłapi --> 🌻 Hmmm, dziwnie mi to wyszlo jak wiązanka pogrzebowa :D Dla Wszystkich po 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Dzisiaj późno, bo niedawno z pracy wróciłam (tzn. o 20) , Fredi, dzięki za pozdrowionka od Kłapi, dla niej również serdeczne pzdr :) za przekazywanie pozdrowień masz wielkiego 👄 Raczysko , dla Ciebie specjalnie w dal lecą uściski i 🌻 🌻 Lipcowa, kiedy do nas zajrzysz ? To przecież ja ------> ja jestem po administracji, podyplomówkę chcę jakąś badziej konkretną, mieszkam w Wielkopolsce , Carlaa, Agars :D Pozostali z topiku wpisujący się i tylko czytający 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej hej No cieszę sie ze nie wszyscy i nie calkiem zapomnieli o mnie chociaz bylam tu tylko przelotem ;) Hmm, pomyślmy...kra nie jest moim męzem :D moj chop tutaj nie zagląda, szaleje na www.hattrick.pl W zasadzie wpadlam sie tylko przywitać. Zła jestem nieco bo chlapa sie okrutna zrobiła a ja obiecałam corce sanki...I jeszcze dzisiejsza\" mądrość\" mojego dziecka - do kota - \"kici ty cholero\"...muszę uwazac na to co mowię Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
Witam Witam! moze pomoge ----> o jakim kawalerze myslisz? agars ----> ja rowniez witam bardzo cieplutko aha.... no faktycznie ..... to mi sie najbardziej podoba w mojej pracy.... dzieciaki... sa cudne.... codzien cos nowego! Tu nie ma miejsca dla rutyny, powtarzalnosci i banalnosci! Dzieci to najbardziej szczere osobniki na swiecie! Mowia to co mysla, nie owijaja w bawelne, nieprzerwanie wywoluja usmiech na mojej twarzy i sa po prostu super! Moja praca to bardzo niebezpieczny temat, bo ja tak moge godzinami opowiadac..... a wiem ze niektorych to by mogło zanudzic, dlatego teraz juz hamuje sie troszkę! Może pomoge ----> ty to rano bidulko w desperacji bylas, co? wiem cos o tym, jak w pracy nic sie nie dzieje to zwariowac mozna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shenen , to przecież ja ----> fajne podejście do pracy :) masz ode mnie 🌻 Chyba jeszcze chwilkę tu posiedzę, bo akurat córka zasnęa, mąż ogląda jakiś film na \"jedynce\" , więc mogę troszkę pobuszować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
:D co do mojego podejscia to faktycznie, narazie jestem jak "postrzelona" , we wszystkim sie udzielam, wszystko organizuje, praktycznie zasypiam z mysla o pracy i dzieciakach, ale juz mi mowia "stare" nauczycielki ze mi przejdzie..... ze wpadne w rutyne..... i strace ochote na cokolwiek! Ale wtedy to ja raczej z pracy zrezygnuje, no bo po co dzieciom krzywde wyrzadzac? Fredi ----> czy ty to widzisz? chca nas zeswatac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przecież ja -----> potwierdzam, że Fredi to fajny gość :D Tak wogóle, to wszyscy z topiku są kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie :) to przeciez ja --> ja nie miałbym nic przeciwko :D nic a nic :) 1981 to piękny rok :) gorszy był 1982 bo wtedy urodził się mój kochany braciszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
noooo wydaje sie dosyc fajny....... :D :D mi tez tu sie coraz bardziej podoba i wiecie co? nie pozbedziecie sie mnie stad tak latwo!:D nawet jakbym miala poprawic sobie date urodzenia w dowodzie na 76` to zrobie to, ale bede do was zagladac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przecież ja -----> daty w dowodzie to Ty lepiej nie fałszuj, mimo braku w Twym roku urodzenia siódemeczki, tak łatwo stad juz Cię nie wypuścimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, właśnie, możemy jakieś informacyjki o Fredim naszym kochanym udostępnić nowej koleżance :) to przecież ja----> jak masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
nieeee no nie bede was wypytywala o Frediego..... zeby nie bylo ze sie narzucam..... no ale jesli same od siebie cos napiszecie to wiecie.... nie wyjdzie tak ze sie wypytuje..... no rozumiecie o co chodzi? ;) A tak wogole to Kasia jestem! Fredi ----> jak to nie mialbys nic przeciwko? nie znasz mnie... a ja moze okropna jestem? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Kochani, zmykam juz do męża, do \"zobaczenia\" jutro, może pomogę, Fredi, Kasia i dobranoc Kasia, oczywiście, że wypytywać sie nie musisz, ale my czasami coś o koledze szepniemy po ciuchutku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
no mam nadzieje ze czasami tak przypadkiem cos szepniecie....... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... i zawsze uracza nas kwiatkami 🌻 ... za co bardzo mu dziekuje :D prawda kobietki ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
No to rzeczywiscie uczynny ten Fredi! Mnie tez czesto rozne rzeczy dzieja sie z kompem wiec może by mi tak nieraz Fredi tez pomogl....? Zobaczymy..... Fredi----> moge na Ciebie liczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
No to rzeczywiscie uczynny ten Fredi! Mnie tez czesto rozne rzeczy dzieja sie z kompem wiec może by mi tak nieraz Fredi tez pomogl....? Zobaczymy..... Fredi----> moge na Ciebie liczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przeciez ja --> kiedy tylko mogę to staram się pomóc jak tylko potrafię :) , nie oczekuję nic w zamian wystrczy mi zadowolenie ze komuś udało się rozwiązać problem. A magiczne słowo: dziękuję mi wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
dziękuję.... dobrej nocki życze wszystkim ide jutro do moich dzieciaczkow, ciekawe ilu ich jutro bedzie i co nowego wymysla....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×