Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

to przecież ja --- własnie, daj fotkę na maila jak możesz, ja też ci podeślę Fredi, ty tak odrazu o tej nocy poślubnej hmm aż wam chwilkę pozazdrościłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze pomoge - Pikolo, mniam juz sie chłodzi u mnie w lodowce na jutrzejsza imreze... wesele na Wawelu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie 30, Fredi 🖐️ no tak, towarzystwo sie zebralo a mój maz wrocil z treningu i chce mnie sprzed kompa wysiudac :( pech sie to chyba nazywa... acha, Tomek mowi ze snieg zaczął sypać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie pada deszcz i ślisko na dworze :O strasznie jest, jutro chyba wszyscy ludzie w Lublinie będą śpiewać za VARIUS MANX: Widziałem (widziałam ) orła cień... do góry wzbił się niczym ptak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, zaraz ode mnie snieg do Ciebie przewedruje, to tylko 76 km :) tutaj tez caly dzien padało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shenen , ja wiem jak to jest, my czasami z mężem też walki o kpmp toczymy, ale są to nawet fajne walki :D dziś mam spokój, bo byłam długo w pracy, a mąż miał urlop, wioęc pewnie całe południe klikał i ma już dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i musze sie pozegnać 🖐️ Bawcie sie jutro dobrze, jak kto lubi :) i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też życzę Wszystkim miłej zabawy i lepszego roku niz ten 2005 :) i Wam Pannom i Paniom zlamania obcasa przy powrocie do domu, bo nie na zabawie :) a i żeby patrer zaniósł Was do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też życzę wszystkim wszystkiego najlepszego w roku 2006, spędzenia nocy sylwestrowej jak kto najberdziej lubi, a tak wogóle, to postaram się jutro jeszcze tu zajrzeć i popiszę jeszcze do Was kochani, tymczasem miłej nocki życzę Raczysko 👄 ------> leci do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim 🖐️ no i jestem pierwsza w tym ostatnim dniu tego roku. Kawka dla Wszystkich już czeka chybanie muszę jej sama pić???? Widzę że wesele nam się szykuje :) jak tu dzisiaj cicho i spokojnie pewnie do fryzjera i kosmetyczki Wszystkie pobiegłyście ,żeby wieczorem zabłysnąć jak księżniczki na wielkim balu :) Do mnie zaraz też ma przyjść koleżanka mam jej zrobić paznokcie :) a przed chwilką był ksiądz...... po kolędzie (hmmm) pewnie dziwicie się? Fredi---------->u mnie też od wczoraj pada deszcz i jest ślisko,a śniegu nie ma wcale a szkoda :( Jeszcze raz Wszystkiego najlepszego w nowym 2006 roku no i udanej zabawy sylwestrowej ;) postaram się jeszcze tu zajrzeć potem a teraz po [kwiat}-ku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwego nowego roku ... oby nastepny byl taki jaki sobie wymarzycie .... ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shenen --> Dziękuję za śnieg 👄 dotarł cały i zdowy, taki śliczny biały, ja mogę go trochę odstąpić po przyzwoitej cenie :) Jeszcze raz wszystkiego naj- w Nowym Roku 2006 i samych uśmiechów od ucha do ucha --> przykład: :D Mi się chyba przyjdzie wybrać do NOT-u no coż... ;) Dla nie wtajemniczonych: NOT = Nocne Oglądanie Telewizji. W Lublinie jest klub NOT :) tzn. prawdziwy NOT (i to bardzo drogi klub), a jak ktoś nie wtajemniczony pyta się: -Gdzie idziesz? - to on odpowiada: -Do NOT-u - to pytający ze zdzwioną miną :O : -Stać cię na taki wydatek? :D Bym zapomniał: Gorące pozdrowienia dla mojej przyszłej małżonki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
Witam witam koniec roku to doskonaly czas na chwilke refleksji.... A wiec zabieram Was w podróz..... Czy pamietacie swoje dziecinstwo....? jakie ono bylo..... oooo widze.... na samą myśl błogi usmiech pojawia sie na waszych twarzach..... :) chcielibyście powrócic do lat dziecinstwa? .... choc na moment? "Kto cieszy sie jak dziecko raduje sie zyciem. Oczy dziecka - to blask radosnej nowiny. W sercu dziecka spoczywa wspomnienie utraconego raju. Kiedy usmiechniesz sie do dziecka, odwzajemni ci sie uśmiechem. Jeśli uśmiechniesz się do dorosłego, zapyta Cie, dlaczego się śmiejesz.... Kiedy w człowieku umiera dziecko, zamiera w nim i człowiek. Umierają wszystkie sny, a świat staje się pustynią" Phil Bosmans Życzę Wam wszystkim, żebyście nigdy nie zatracili w sobie tej "odrobiny dziecka".... dzieki której będziecie wiecznie szczęśliwi.... Niech Was ciągle otaczają dobrzy ludzie.... bo "to człowiek człowiekowi jest najbardziej potrzebny do szczęścia..." 🌻 Bawcie sie dobrze.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ostatni, dniu 2005 roku, po 🌻 i 👄 dla każdego, wybieramy sie dzis do znajomych, mała imprezka w kameralnym gronie, stroje niezobowiązujące, Sylwester w NOT czasami też zaliczałam i powiem wam, że wcale tak źle nie było :) agars , przybądź do mnie i zrób mi też paznokcie, lubię francuski, lecz samej ciężko się na pawej ręce robi :D jak nie zdążysz to sama pomaluję, ale jakos tradycyjnie jednokolorowo, mam taki ładny lakier czerwony lekko błyszczący, jakoś urozmaici mój zwykł czarny strój (spodnie + topik) Gorące pozdrowionka dla Was kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ki dla Was na ten nowy 2006 oby byl tak szczesliwy jak dla mnie zeszly 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim i Najlepszego w tym 2006 roku!!!!!!! No i jesteśmy o rok starsi :( jakoś dziwnie ta 3 na pierwszym miejscu wygląda trzeba będzie się chyba przyzwyczaić Jak po sylwestrze......... główki nie bolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Noworocznie :) i każdej z Was wręczam 🌻 jak zwykle ;) oraz składam Wam takie oto życzenia: \"Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem. \" w tym nowym 2006 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
Szczesliwego Nowego! glowka nie boli, bylo kulturalnie.... czas lenistwa sie skonczyl jutro do pracy! Teraz tylko czekac na kolejne swieta! Pozdrawiam Wszystkich i 😘 posylam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne życzenia dla naszej koleżanki Kłapi, jako pierwsza z naszego grona wkracza w magiczną \"30\" , 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
wprawdzie nie znam Kłapi ale "Sto lat"!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wiam w 2006 roku !!!!! Wszystkiego dobrego !!!!!! ;-) D D D Kawka dla Was.... Ja dopiero wróciłam do domku ....ale było szampańsko :-D Kłapcia Kochanie!!!! Dla Ciebie życzenia szczególne... weszłaś w magiczny wiek...wiec sto lat Maleńka i abyś zawsze miała z wiatrem a nie pod..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wszystkim za życzenia i kartki...mam nadzieję ze moje też dotarły ;-) Może Pomoge ----------> Nareszcie wiem jak masz na imię bo jakoś tak nigdy się nie zgadałyśmy w tym temacie :-) Fredi ---------------------> Widzę że pomimo zimy jestes cały w skowronkach!!!!! Gratulacje Szefie!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani wszystkiego najlepszego w Nowym 2006 Roku!!! Życzę wam ,aby uśmiech cały czas gościł na waszych usteczkach ... Kłapi spełnienia marzeń i 100 lat;) Prawie 30 i reszta wspanialych 30-letnich dziękuję za kartki i zyczenia i że o mnie nie zapomnieliście 👄--->dla wszystkich To takie miłe.... Poprzedni rok był dla mnie i mojej rodziny smutny, ale mam nadzieję,że to fatum opuści nasz dom i wszystko będzie już dobrze... Trzymajcie się kochani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko --> specjalny 🌻 dla Ciebie :) , ja mam nadziję, że moja przyszła małżonka nie bedzie miała nic przeciwko :) Trzymaj się cieplutko i nie poddawaj, a na pewno to co złe odejdzie w niepamięć :) Dla pozostałych Panien i Pań też po 🌻 , a dla... małżonki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 aby ten rok był szczęśliwy jak żaden inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wszystkiego dobrego w Nowym 2006 Roku !!! Kłapi---> STO LAT 😘😘😘 Raczysko---> fajnie, że już jesteś 😘 Fredi, To przecież ja---> gratulacje !!! Wszystkiego dobrego na NOWEJ DRODZE ŻYCIA będę Wam życzyć gdy już ustalicie datę.... :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przecie ja
Witajcie Wszyscy! W imieniu swoim i mojego przyszlego Męza - dziekujemy juz za zyczenia, nie martwcie sie.... wlasnie dochodzimy do porozumienia co do daty slubu . jak juz cos ustalimy to zaproszenia powysylamy! 🌻 dla wszystkich o nikim nie zapomnimy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak juz prawie mamy zarezerwowany termin, ehh ciężko w tym Poznaniu o dobry termin na ślub :) a i zgrać to wszystko jeszcze z Krakowem :) Tak też i z moją szanowną przyszłą Małżonką zgadzam się w całości co do tego, że trzeba Was wszystkich zaprosić na nasz ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×