Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Gość to przeciez ja
Ty wiesz za co dziekuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm .... i mamy zagadke hihihi oj Fredi skromny jestes :D pozdrawiam .... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
Witam 🌻 dzisiaj jestem pierwsza zaraz zmykam do pracy (dzis na 13) ale wiecie musialam sie z wami przywitac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1976
Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń ... a gdy się one już spełnia nich dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Na chwilę tylko,przywitać sie chciałam bo co chwila mi dzisiaj prąd wyłączają 😠 to przecież ja - jakby co to ja też moge coś zadziałać, mieszkam zupełnie niedaleko Lublina...;) I zyczę Ci z calego serca zeby zawód Ci nie spowszedniał!!! Moja córa już za 4 lata idzie do szkoly ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Popołudniowa kawka !? jak przygotowania do sylwestra, gdzie się bawicie ???????? Fredi ------> dlaczego? Widzę że coraz więcej nowych osób do nas zagląda :) to dobrze shenen ------>Witaj :) no.... NO... to u Nas na topiku już 3 osoby z woj. lubelskiego naliczyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich bardzo serdecznie... Normalnie topiku nie poznaje...może to nie ten ? Tyle nowych osób🖐️ ,że nie wiem czy ja szary żuczek mam tu jeszcze miejsce..:-0 Fredi!!!! Czyżby Królowa Śniegu??????? ;-) Dla wszystkich szczęśliwego Nowego Roku!!!!! :-D Fredi jeśli Kłapci nie będzie to złóż jej od nas najlepsze życzenia urodzinowe 1 stycznia !!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
Witam wszystkich dzis ponownie 🌻 hmmm co by tu napisac..... tak to czytam i czytam i wiecie co? wy normalnie chcecia nas wyswatac! Fredi i co my teraz zrobimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
Ojej! No chyba trzeba cos wymyslic! a wesele to tak neutralnie, gdzies kolo Krakowa, posrodku.... zeby nikt nie poczul sie pokrzywdzony! Pasuje w Krakowie? Jeszcze jakies propozycje..... a moze ..... wiecie co? zajmijcie sie wszystkim a my z Fredim przyjedziemy do Kosciola o umowionej godzinie? poznamy sie, przedstawimy sie sobie, zeby nie bylo ze Mlodzi sie nie znaja przed slubem..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a ja pewnie za mało Was znam ale wydawało mi się ze -to przecież ja -trochę sie wkurzyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, tak mi sie wydawało...Ale ja tutaj rzadko zaglądam więc mogę sie mylić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee, no nie zeby obrazona była,chyba lekko poirytowana.Ale najlepiej by było gdyby ona sama na ten temat się wypowiedziała bo potem na mnie będzie że namieszałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mam do Was pecha - zawsze tu tłok wieczorem a jak dzisiaj wyjątkowo mam chwilę to tylko wpędzam - moze pomogę - w poczucie winy.Przepraszam, nie chcialam 🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
Moje drogie Panie czy jestem poirytowana? no jak myslicie? :) :D moze pomoge --->a wiesz ja mam wielu swietnych kumpli, nawet jakis 30 latek sie znajdzie, a jesli nie to Pan mlody kogos ci zwerbuje, nie boj sie! w koncu my- Mloda Para tez chetnie pobawimy sie na czyims weselu, a jesli w dodatku u kogos z kafe to juz wogole rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzicie - mowiłam ze za malo Was znam :) Ale to dobrze bo moze pomogę się rozchmurzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ze Fredi sie nie obrazi to tez sie domyślam - ale ten slub,slub w Krakowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zbaczając trochę z tematu - kto uwierzy ze u mnie od południa leje deszcz??? Teraz to normalnie jak w pazdzierniku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze pomogę - co racja to racja, choćby miał na koniec świata jechać - warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
Dziewczyny macie dobrego detektywa w spodnicy! A Fredi nie bedzie mial nic przeciw zeby slub odbyl sie w krakowie.... tak mi podpowiada kobieca intuicja! Chociaz może on by wolal we Wroclawiu? Musze sie ewakuowac z pokoju bo siostra z moim przyszlym szwagrem przyszla i wiecie..... lepiej jak wyjde z pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
Dziewczynki a skad wy wiecie ze ja blisko katowic mieszkam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :D no, no, wystarczy nie być tu przez niecałą dobę, a tu już prawie małżeństwo zawarte :D to przecież ja, Fredi , gratuluje ;) może pomogę ---> nieźle wykombinowałaś z tym ślubem, przynajmniej będziemy mogli się na weselisku spotkać wszyscy :D 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... Moje drogie Panny i Panie: Hmmm Kraków nie jest najgorszym pomysłem najlepiej w Kościele Mariackim a potem wesele na Wawelu :) a co jak szaleć to szaleć na calego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przeciez ja (KAsiu) --> mam nadzieję że nim dojdzie do zawarcia ślubu to przeslesz mi jakąś Swoją fotkę, oczywiście na wymianę dam swoją :) , ale jak wolisz Wrocław to ja nie mam nic przeciwko :) do Krakowa to możemy przecież pojechać na noc poślubną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
Fredi musimy stworzyc liste prezentow i menu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, trzeba coś jeść na weselu :) ale ślub będzie bez alkoholu no ewentualnie jakieś dobre winka do potraw. Czemu bez alkoholu? Aby nikt nie zapomniał tego wspaniałego wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×