Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Śnieg jaki śnieg? Ktoś gdzieś go widział? U mnie tylko zimno :O na rozgrzewkę :) Dlaczego się malujesz? - Żeby ładniej wyglądać. - A kiedy to zacznie działać? Spotyka się dwóch znajomych: - Mój królik rozumiesz stracił oczy... przyszyłem mu i widzi! - Tak? A mojej śwince odpadła głowa... przyszyłem jej i żyje! - Śwince? Przyszyłeś głowę?! A kto to widział?!!! - Twój królik! zterech mężczyzn - inżynier, chemik, księgowy oraz pracownik administracji państwowej spierało się czyj pies jest najmądrzejszy... Inżynier zawołał do swojego psa: - Pi, pokaż co umiesz !!! Pies momentalnie wskoczył na biurko, wziął ołówek, papier i narysował idealne koło, kwadrat i trójkąt... Księgowy zawołał swojego: - Bilans ! Wiesz co masz robić !! Bilans pobiegł do kuchni, przyniósł 12 ciastek, po czym podzielił je na cztery równe kupki Chemik tylko spojrzał I zawołał: - Probówka ! Do roboty !! Suczka podbiegła do lodówki, wyciągnęła karton z mlekiem, po czym nalał dokładnie 180 ml do szklanki bez rozlania kropelki... Wszyscy spojrzeli na pracownika administracji państwowej i spytali: - A co potrafi Twój pies ?? Mężczyzna spokojnie powiedział do swojego pieska: - Przerwa Śniadaniowa!! Do dzieła !! Pies natychmiast zjadł ciasteczka, wypił mleko, narobił na papier, po czym zaczął narzekać, że zwichnął sobie podczas tego kręgosłup, wypełnił wniosek o odszkodowanie za pracę w szkodliwych warunkach i poszedł na chorobowe... Humor feministyczny: Mąż: Chciałbym te wakacje spędzić tam, gdzie jeszcze nigdy nie byłem... . Żona: Świetnie...Co powiesz na kuchnie? Kiedy facet mówi do rzeczy? - Gdy otwiera szafę. Cyrkowy magik po swoim kolejnym popisie oznajmia widzom: - Za chwilę sprawię, że zniknie jedna z obecnych tu kobiet. Z ostatniego rzędu słychać męski głos: - Maryśka, zgłoś się na ochotnika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, ja jeszcze raz zajrzałam przez okno i śnieg nadal jest, może nie wielkie zaspy, lae na sanki w sam raz, oczywiście na chodnikach rozdeptany, ale na wolnej przestrzeni biało :) Pozdrawiam raz jeszcze wszystkich :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest śnieg i są zaspy :D Sąsiad odkopuje samochód już pół godziny :D 🌻🌻🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza30
dziękuję za miłe powitanie postaram się w wolnych chwilach was odwiedzac ze swiatem komunikujemy sie dopiero od tygodnia bardzo dłu.......................ga przerwa. no cóż swięta mijają a jutro czas do pracy zycze wszystkim jeszcze światecznych natrojow i miłego jutrzejszego dnia po obfitym lenistwie...........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza30, fajnie, że będziesz do nas zaglądać, ja już kończę świętowanie, właśnie zaczynam myśleć o pracy, chociaż ............. tak pięknie wygląda choinka w pokoju, zgasiłam światło, świecą się tylko lampki na choince i świeczki w stroiku, super :) Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam Wszystkich Święta święta i ..............po świętach ;) a jak mineły u Was święta ??????? widzę,że nowe osóbki do nas zajrzały..........to super mysza30 ,kra --------> Witajcie :) i mam nadzieję że będziecie do nas zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo nieporanna kawka ktos chetny hihih :D bez ciasta ........ zalozylam zamek na lodowke ... zoladek mi sie rozciagnal ... hihihi :D :D :D :D :D :D :D pozdrawiam serdecznie 🌻 ki dla Wass 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza30
jak można się tak zaprawic w 3 dni masakra......... bebechy bola zołądek rozciągniety boje się ze nie wytrzyma, dziś w pracy było ciężko się ruszyc ale cóż wrociłam z pracy i zaczynam od nowa jeszcze można znależc dobrocie swiąteczne az strach pomyslec:0 garów cala sterta do mycia w zlewie ale jakoś tak mi się nie chce chyba mam lenia...........ale nie musze sie zmobilizowac nie ma co trzeba sie poruszac. narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przecież ja
fajnie tu u was...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przecież ja
może pomoge: nie, to nie przypadek.... podkradam sie do was juz od kilku tygodni, tak po cichutku, na paluszkach, zeby nikt nie wiedzial..... a Fredii wydaje sie byc fajnym facetem , dlatego go wytypowalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przecież ja
:D :D dziekuje za zaproszenie! A juz myslalam ze mnie zjedziesz ze wtracam sie do waszego topiku. Troche sie naczytalam innych, no i tam nie bylo za ciekawie z nowymi, obcymi przybyszami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przecież ja
Wielkie dzięki! zajrze do was troszke pozniej, teraz zmykam zrobic rodzince kolacje! jeszcze raz dziekuje za przywitanie! pozdrawiam Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No nie, juz tak dawno mnie tutaj nie bylo ze pewnie nikt mnie nie pamieta;) ale jako ze po swietach to chce złozyc Wam poswiateczne zyczenia - wszystkiegonaj naj naj...i predkiego dojscia do siebie po tym obzarstwie ;) - ode mnie,Mai i Tomka (znaczy meza mojego - no bo on tez przecież 1976) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie i przedświatecznie :) Pacy całe mnustwo, a ludzi co raz mniej :P dziwna ta polityka firmy :O co po za tym hmm nic ciekawego :) Pozdrawiam wszystkice nowe osoby i te które sobie o nas przypomniały :) shenen --> czyżby kra... to Twój mężuś? to przecież ja --> pozdrawiam i 🌻 żeby nie było marudzenia to dla 1976 i pewnej osoby z 1977 też mam po 🌻 :) Pewnie się zastnawiacie czemu nie ma lekcji pływania? Odp.: Przerwa świąteczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 🖐️ nowym i starym hihihihi Fredi a ja myslam ze zamarzlo co nie co :D :D D: D: D :D :D :D :D :D :D :D o jedzeniu nic nie pisze... bo kolacje trzeba bylo hihih zjesc... pozdrawiam ... a tak ... wogole to jakie prtezenty dostalisci hihihi w koncu Gwiazdor z rozga do Was chyba nie przyszedl ... natomiast zadawal mi takie pytanie ... czy bylam dobra i grzeczna dziewczynka :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 🖐️ do pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D D D Kawka dla was !!! Pozdrawiam bo potem się do komputera nie dopcam ( mąż ma urlop ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzięki za kawkę 🌻 u mnie jeszcze ciasteczko zostało do kawki ,jak ktoś ma ochotę to bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znowu Kochani ! Jak tam święta ? ;-) Prezenty zadowalające ..nastroje i pełne brzuszki .. skąd ja to znam ... ale już za chwilę sylwester..gdzie się wybieracie? :-D Kreacje gotowe...bo ja jak zwykle w rozsypce ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm dopiero mija godzina 16 a tu jakiś sen zmożył Wszystkich... W takim razie: :D POBUDKA! :D NIE SPAĆ! :D Ja powoli sobie piszę mgr-kę, choć ogarnia mnie zmęczenie czytaniem jak się patrzę na text, który czytam :O No ale cóż samo się nie napisze :P choć raz coś by mogło samemu powstać. Jak zawsze 🌻 a teraz przed końcem roku dodaję jeszcze 👄, bo nie wykorzystany przydział mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
witam bardzo bardzo wszystkich 76` czy u was tez tak bialo? troche ten snieg spoznil sie o kilka dni, bo przeciez tak mialo byc w Swieta...... ale i tak fajnie popatrzec teraz na swiat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przeciez ja --> czy mogłabyś coś o sobie napisać? Jeśli się wstydzisz tu, to zapraszam na gg (nr z przodu) lub do e-milka (dane z tyłu) :D A u mnie śnieżno i zimno brrrrr :) ja idę się z pieskiem poganiać, za niedługi czas wracam do pisania :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza30
oj zasypało, zasypało .........i wciąz sypie, nie wiem jak jutro wydostane się do pracy ale to ostanti dzień, w piatek znowu leniuchowanie i zbieranie sił na sylwka. gdzie sie bawicie w tym roku?? My wybieramy sie do znajomych na wieś może będzie kulig aura powoli nam sprzyja, będzie fajnie....... I jeszcze zyczenia dla wszystkich z mojego rocznika 76 i nie tylko! ..............Stary rok mija, lecz marzenia zostaja niech one sie Wam wszystkim spełniają i z Nowym Rokiem niech los Wam sie odmieni a ogród życia wnet sie zazieleni...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
Oczywiscie, ze sie nie wstydze.... czego mam sie wstydzic? Co masz na mysli piszac" cos o sobie"?.... bo wiesz o mnie mozna by ksiazke napisac..... zreszta jak o kazdym z was..... Proponuje konkret: pytanie - odpowiedz! Na poczatek..... przyznaje sie bez bicia: nie jestem 76`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przeciez ja --> hmmm a kto miałby Cię zamar bić? Niech by tylko spróbował - to zginie marnie :D. Skąd jesteś, tzn jesli to nie tajemnica ;) i skąd mnie znasz? W jakis sposób trafiłaś na mnie \"pierwszy raz\" oraz jak trafiłaś tu? A może sama masz jakiś pytania do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przecież ja - witam serdecznie , jeśli jeszcze nikt nie zadał konkretnych pytań, to ja zaczynam :D 1) jeśli nie rocznik 1976 to jaki? 2) stan cywilny 3) miejsce zamieszkania (może być uogólnione) 4) inne, jakie chcesz mam nadzieję, że się nie przestarszyłaś mojej wyliczanki ;) pytam poprostu z ciekawości i zapewne w imieniu całej naszewj wspaniałej reszty :) Shenen super, ze zajrzałaś do nas, 👄 👄 dla rodzinki :) Fredi, polityka w Twojej firmie jest całkiem podobna do praktykowanej u mnie w pracy, ludzi do pracy bardzo mało, obowiązków coraz więcej, dlatego też codziennie zostaję dłużej w pracy przez ostatnie tygodnie bądź zabieram ze sobą do domu pewne sprawy do zrobienia, najgorsze, że nie zanosi się na żaden luzik, wręcz odwrotnie, ciągle coś dorzucają z obowiązków :( Dobrze, koniec z narzekaniem, teraz powiem Wam o moich planach sylwestrowych, więc tak, na żadną zabawę czy bal się nie wybieram, natomiast wychodzimy do znajomych, będzie nas kilka osób i w tak fajnym towarzystwie mamy zamiar powitać nowy rok. Co do kreacji, nic specjalnego nie mam, zresztą po obżarstwie świątecznym pewnie mi kilka kilogramów przybyło, założę jakieś spodnie i topik :) 👄 [👄 👄 dla Was kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sioę rozpisalam, że Fredi zdążył wyprzedzić mnie z pytaniami :) proszę wybaczyć, hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
oooooo..... teraz moge co nie co o sobie napisac.... wiem przynajmniej co was interesuje...:D a wiec : malolata ze mnie - rocznik 81... Trafilam do was przypadkiem, po prostu z nudów przegladalam topik za topikiem i akurat nad tym sie zatrzymalam.... jeden z rozsadniejszych na tym forum..... Jestem z Poludnia stan cywilny: panna Pracuje w sektorze publicznym :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przecież ja ----> dzięki za odpowiedź, fajnie, że spodobał Ci się nasz topik, ja staje się od niego wręcz uzależniona, zaglądam tu kiedy tylko mogę, gdyż bardzo polubiam ludzi z topiku :D bywaj u nas jak najczęsciej :D uczysz się jeszcze, czy tylko praca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
Niestety juz pracuje, czas studiowania mam juz za soba.... to byly piekne czasy, po ktorych zostaly tylko wspomnienia i kilku swietnych przyjaciol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×