Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coffito

jutro mam aborcję

Polecane posty

Gość do brzydka i stara
To kurde adoptuj jakiegoś dzieciaka. Mało się tych niechcianych poniewiera po sierocińcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nick... w poprzednim pomyliłam się.....z rozpędu... tak myslimy o tym.... ale pewno status materialny mamay za niski.. przeciez ONI tak to obliczaja..., że głowa mała.. niw mam pojecia skad biora .. jakies 1000 zł na osobę + Bóg wie jaka willa.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do stara i brzydka.
Nie załamuj sie dwa poronienia to jeszcze nie tak dużo, nie skreslaja twojej szansy na dzieciatko. Mam koleżankje, ktora 5 razy poroniła a w 6 ciazy (co prawda spedzonej w szpitalu na podtrzymaniu) urodziła zdrowa dziewczynke. Warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do stara i brzydka.
Coffito odezwij sie, zrobiłas to czy nie? Nie bedziemy Cie potepiac, to twoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale.... traci się nadzieję( ja stara d... jestem; 29 wiosenek skończone... ).... mam juz córcie, 10 lat...., ale nie chce zeby byla jedynaczką.... nie chcę być matka jednego dziecka..... nie chce..... chce czuć kopniaki w brzuchu, kapać, przewijac, wąchac kupki i ... te różowe stópki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stara i brzydka
Ja urodziłam dziecko po 30 :-D A z tymi dochodami to się chyba mylisz. Moja koleżanka jest zarejestrowana w ośrodku adopcyjnym a nie są jakimiś bogaczami. Mieszkanie 2 pokojowe w bloku, przeciętne pensje. Jak się chce to się działa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbc
stara i brzydka, kobito!! czego Ty chcesz jescze? masz córkę, kochasz ją, stara bynajmnije nie jesteś, więc ciesz się życiem. jedynacy wcale nie mają tak źle, a tak poza tym, to Twoja córka juz praktycznie jest jedynaczką, 9 lat róznicy czy więcej powoduje, że Towje drugie dziecko tez będzie praktycznie ja jedynak się wychowywało i może być nawet bardzije rozpuszczone niż taki "prawdziwy" jedynak. kobieto, Tobie by chyba się psycholog dorby przydał, normalnie przeraża mnie to, co piszesz. rozumiem, jakbys miała 40 na karku i żadnego dziecka, ale w Twojej sytuacji???? inne nawet tego nie mają, latami czekaja na pierwsze dziecko, a Ty wybrzydzasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona krowa
widzisz stara, niektorym latwo jest zrozumiec kogos kto zabija wlasne dziecko, a pojac nie moze, ze ktos moze pragnac wiecej, ja tez tocze walke, ale z mezem, o drugie, bo wiem,. ze nie ma nic wsdpanialszego od bycia mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrozumiała
To jest indywidualne podejście każdej kobiety- jeśli ktoś nie jest gotowy do macierzyństwa to go nie zmusimy do tego. Sama wiem z własnego doświadczenia, że zostałam nastraszona przez rodzinę, jak ja sobie dam rade, nie mam pracy i perspektyw, poczułam się podle ktoś wbił mnie w ziemie. Poddałam się aborcji. Teraz wiem, że bym tego nie zrobiła już wolałbym siedzieć w domu samotnej matki ze swoim dzieckiem, zawsze jest wyjście z sytuacji są ludzie dobrej woli, którzy jakoś pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja... miałam dziecko mając 19 lat.... nie zdałam matury, nie miałam pieniedzy, pracy w ogóle nic DOSŁOWNIE!! wyszłam za mąz i szybko .. rozwód.. nie pytajcie czemu.. nie wiem... Bło mi jeszcze ciężej, ale przynajmniej po buzi nie dostawałam.. rodzice dali dach nad głowa i.. nic więcej..... Teraz mam skończone studia, niezłą prace , kochajacego męża i.... UKOCHANA CÓRKĘ, moja najlepsza przyjaciółkę. To dziecko jest wszystkim: sercem, duszą, oddechem , śmiechem, łzami, prośba marezeniami..., nocą , dniem....Ach!!! wszystkim!! kocham ja i mójmąz też, jest dla niego jak córka , jak biologiczna córka.. Ale cała nasza trójka b.b. chciałaby miec dzidziusia... nie przezcze ja njabardziej... mój Boże!!!! nie brakło by mu u nas niczego!!! a napewno MIŁOŚCI.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona krowa
to idz i powiedz to wszystkim ludziom na zasilkach, ze ktos ich zrobil, a teraz ty placisz, a jak panstwo przestanie ci wyplacac emeryture, bo nie bedzie mial kto placic na zus, to najlepiej jak poddasz sie eutanazji, bo po co utrzymywac starego zgreda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona krowa
nie, to do osobnika ktory nie chce placic za cudze wpadki lub produkcje nadliczbowa. ciebie znakomicie rozumiem:) i zycze ci powodzenia, tesciowej tez sie udalo dopiero za trzecim razem i mam wspanialego meza, najlepszego czlowieka jakiego w swoim zyciu poznalam. warto walczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjulka
ja... miałam dziecko mając 19 lat.... nie zdałam matury, nie miałam pieniedzy, pracy w ogóle nic DOSŁOWNIE!! wyszłam za mąz i szybko .. rozwód.. nie pytajcie czemu.. nie wiem... Bło mi jeszcze ciężej, ale przynajmniej po buzi nie dostawałam.. rodzice dali dach nad głowa i.. nic więcej..... Teraz mam skończone studia, niezłą prace , kochajacego męża i.... UKOCHANA CÓRKĘ, moja najlepsza przyjaciółkę. To dziecko jest wszystkim: sercem, duszą, oddechem , śmiechem, łzami, prośba marezeniami..., nocą , dniem....Ach!!! wszystkim!! kocham ja i mójmąz też, jest dla niego jak córka , jak biologiczna córka.. Ale cała nasza trójka b.b. chciałaby miec dzidziusia... nie przezcze ja njabardziej... mój Boże!!!! nie brakło by mu u nas niczego!!! a napewno MIŁOŚCI.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjulka
przeciez delete i po sprawie, nigdy nie myślałam że to dziecko to tylko GALARETKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se mysle
Pomozcie mi. Moj mezczyzna ( w sumie byly ale jestesmy teraz wspollokatorami) ma jutro egzamin poprawkowy, tzw.ostatniej szansy. Nie wiem co zrobic. Jak wplynac na niego. On non stop trzyma telefon komorkowy w rece, odbiera maile i odpisuje na nowe. I tak wkolko. Byle sie nie uczyc. Na pierwszy termin nie poszedl bo bylo mu glupio oddac pusta kartke... Jak nie zda tego egzaminu to bedzie powtarzal drugi raz jeden rok. W jaki sposob ja moge mu pomoc.? Jego mama bedzie miala pretensje do mnie ze to moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytającaaaaaaaaaa
gdzie jest autorka tego topicu?????????????????????????????????????? co zrobiła??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo uuuuu
poszła se coś skrobnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjulka
no tak jak to w polsce bywa, dyskusja zeszla na psy... moge napisac tylko tyle, ze wychowywalam sie bez rodzicow i bylo mi ciezko, ale ciesze sie ze zyje, bo tylko tak moge cokolwiek zmienic w swoim zyciu i dowiesc swojej wartosci jako czlowiek, udowodnic sobie i swiatu, ze zasluguje na zycie. od dlugiego czasu zastanawiam sie nad utworzeniem pogotowia opiekunczego lub rodziny zastepczej, dlatego, ze chcialabym zapewnic dobre warunki przejsciowe dziecia z chorych rodzin, aby mogly przeczekac w porzadnej rodzinie, problemy jakie pojawily sie w domu, albo czas do znalezienia rodzicow adopcyjnych. nie chce adoptowac dziecka, bo wiem ze ciezko by mi bylo pokochac je jak wlasne i byloby to oszustwo, ale mysle, ze bylabym dobra ciocia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona krowa
wez pod uwage, ze w tym pieknym kraju wielu ludzi chcialoby pracowac, tylko nie bardzo ma gdzie, tylko nieliczni zadowalaja sie zasilkiem w wysokosci 500zl. i co maja zrobic??? powiesic sie, bo pobieranie zasilku to grzech? bedzie jeszcze lepiej jak zrobia platna edukacje i sluzbe zdrowia, ciekawe co wtedy zrobia te 3 mln polskich bezrobotnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiczka
ktoś się podszyl pode mnie na górze:( co za ludzie Coffito, proszę napisz coś. Na jaki krok się zdecydowałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffito
decydowałam sie ,że urodzę to dziecko jest czastka mnie wiec jaak mogłbym sie jej pozbyc...dziekuje za słowa wsparcia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffito
moze zabrzmi to niedorzecznie ale wzielam sobie do serca to co napisaliscie....nie mogląbym zyc z ta swiadomoscia,że zabiłam taka malutka istote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffito
od dzisiaj koniec z winem przechodzę na ssoccaazki i wode niegazowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAA
Zdołałam doczytać zaledwie do 3 strony! I tak mnie już cholera bierze, że zaraz zacznę krzyczeć! Tak się tu rozkrzyczeli obrońcy życia? A czy wiecie, że urodzone martwe dziecko do 21 tygodnia ciąży nie może zostać pochowane?! Rodzice nie dostają żadnego dokumentu potwierdzającego istnienie "małego człowieka"?! Więc jak to jest?! Usunąć nie, bo to człowiek, tak?! A jak zmusza się matkę do porodu martwego płodu i później nie nazywa się płodu dzieckiem i nawet nie wydaje zwłok rodzicom to już ok?! Zastanówcie się, w którym momencie powinniśmy nazwyać człowiekiem życie rozwijające się w łonie kobiety. Bo logicznie myśląc, to jak człowiek umiera to dostaje się dokument potwierdzający zgon, więc jeśli na "małego człowieka", takiego dokumentu nie wydają, to jak można to nazwać?? Chciałabym tylko zaznaczyć, że jestem kobietą, matką najcudowniejszej istotki na świecie i baaaardzo dawno temu, byłam w sytuacji, kiedy stałam przed wyborem: urodzić, czy usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×