Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Y..a

ADRESOWANIE KOPERT- na czym konkretnie polega?

Polecane posty

Gość wolfi1982
wszedzie jest to samo pisza tylko plac plac i plac ale przeciez szukanie przez was pracy nie polega na tym zebyscie im pchali kase do kieszeni tylko oni wam. Sprobojcie z gielda forex przez internet wprawdzie tylko 1% polakow tam zarabia ale moze komus z was sie uda www.marketiva.pl do kitu platforma ale przynajmiej daja 5$ za free na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_dzik
Czy ktoś wie cos o firmie Prowident, podaje link do strony: http://www.prowident.jasky.pl/prowident/ wszystko niby wyglada na legalne i w ogole i nie wiem czy rozpocząć z nimi współprace. Praca polega na przyklejaniu zelazkiem termonadrukow na koperty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra8
nie wiem na czym polega adresowanie kopert,a tak naprawde jak to sie ma do ochrony danych osobowych.Myślę że trzeba uważać.Szukam pracy prze internet,ale trafiam na oszustów,może ktoś zna uczciwą firmę,bardzo proszę o pomoc.W moim przypadku mogę pracować,ale w domu,od 32 lat opiekuję sie chorym człowiekiem,nie oddam go teraz do przytułku,by tam go wykończono,potrzebuję po prostu pracy od naprawdę uczciwego pracodawcy.Trudno jest utrzymać chorego za 610zł,na miesiąc,Proszę o uczciwe propozycję.A jak będziesz chciał/a wiedzieć coś więcej,lub mi pomóc to pisz na imellaJesli chodzi o firmę Victory Plus,wiem tyle że w Skierniewicach coś takiego nie istnieje,może ktoś w swoim mieszkaniu coś takiego ma,ale szyldu nie ma,adres wskazuje że jest to blok ,sprawdziła to moja córka,według mie to naciągacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steern
Wiesz Madzik ta strona, to niby wyglada dobrze ale kazda taka jest, by zachecac potencjalne ofiary. A tam tez trzeba cos wplacic. A ponadto wyslac esemesa. I tak naciagaja tych biednych ludzi co desperacko szukaja pracy, nie maja serca!!!. Czlowiek moze straci ostatnie pieniadze jakie ma, zeby prace otrzymac, a oni jakies g...a wysylaja... Jak dowiecie sie wiecej o tej stronce Madzi dajcie znac... Nie dajcie sie oszukiwac!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka874
jeżeli chodzi o firmę Milanex z Zawiercia to o mały włos sama bym nadziała się na to G... ale po pierwsze piszą że firma nie ma żadnych pośredników a kasę musisz wysłać nie do Zawiercia tylko np. do sokółki. A po drugie jest ZERO kosztów wstępnych , ale co dalej a po trzecie, 25 pln to jest promocyjna cena a co dalej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniooooooooooo
A ja tak cały czas zrabiam i wychodzę na czysto 2000 zł miesięcznie. Jeżeli nikt nie zrozumie piramidy działania tego systemu ten zawsze będzie biedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam-ilka18
Cześć! Chciałam się wypowiedzieć na temat już poruszanej firmy Milanex z Zawiercia! Dostałam od nich oferte pracy na emaila. wszystko wyglądało pieknie! Miałam wypełniać kopertysiedzac w domu! Wiadomo kazdemu potrzebne są pieniadze a w dziesiejszym swiecie tylko one sie licza niestety:( Dalam sie naciagnac na wyslanie pustej koperty i znaczka i stylu napisalam swoje dane osobowe zeby wiedzieli gdzie odeslac bezplatny informator. Co sie okazalo ja wyslalam czekalam za odp ok. 3 tygodnie dostalam jakies pismo , w ktorym pisalo , że za 100 wypisanych kopert dostane 1200 zl!!! Na poczatku sciemniali , ze mozna nawet zarobic u nich 40.000!! Co jest bzdurą totalna!! Nie rozumiem dlaczego nie przyslali tego informatora bezplatnego tyko to pismo , ze trzeba wplacic 25 zl + znaczek za 1,45 i wyslac im a umowy beda wraz z informatorem przeslane do mnie!! Zle mi to pachnie i po wejsciu tutaj mysle , że dobrze zrobilam , że pomyslalam o wejsciu na jakies forym i zobaczeniu czy ktos cos wie o tej firmie!! Najgorsze , że ci ludzie dalej swoja firme prowadza i naciagaja ludzi!! Ich ogloszenia sa w gazetach jako praca w domu zadzwon!!! Wiem , że gazeta nie bedzie sprawdzala wiarygodnosci takiego ogloszeniodawcy ale oni tylko wykorzystuja ludzi ktorzy szukaja pracy i chca naprawde zarobic i szukaja pracy! Kazdy z nas ma swoje problemy ! A tak naprawde gdyby taka praca istniala to wszyscy by sie do nich pozglaszali bo praca w domu to sama przyjemnosc !! Pozdraiwm KD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaroza5
hejka dwa lata tem uszukałąm pracy i natknęłam sie na Victoria plus. straciłam około 150 zł a pracy i tak nie znalazłam. Naciągactwo jednym słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaroza5
witam. bardzo proszę o pomoc czy ktos może wie cos o firmie Media Net ( Cempkowo )????????????????/ bardzo proszę o pomoc dziękuję za porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanco
MediaNet to chyba uczciwa praca ale są tam dostępne 3 ofert a mianowicie ulotki dobiero gdy ktoś kupi coś od nich z wojego regionu dostajes 1,32 zł więc mało i nie wiadomo czy w ogóle ktoś kupi potem mamy konsulant telefoniczny to jest to samo lecz musisz tłumaczyć ludziom telefonicznie oferte jak kupi dostajesz 1,32 zł No i obsługa korespondecji podobnie tylko że musisz wystawić anonse np. do gazet i w tedy wysyłają czy te listy i znczki :) ale tylko jeden od osoby :/ więc dużo osób musiało by odpowiedzieć na te anonse by coś zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gierrapka
Ja się nacięłam na "składanie długopisów". Ogłoszenie niewinne w gazecie lokalnej. Musiałam wpłacić 90 zł (!!!), a oni w zamian przysłali mi 1 długopis w częściach i broszurkę, w której było napisane jak szukać pracy chałupniczej dot. składaniu długopisów oraz instrukcja w jaki sposób owy długopis złożyć. Kilka godzin przepłakałam ze złości i z bezradności, bo dotarło do mnie, że właśnie kupiłam sobie długopis (wartość rynkowa około 0,40zł) za 90 zł. Postanowiłam ingerować. Zadzwoniłam tam i powiedziałam, że żądam zwrotu pieniędzy, ponieważ nie potrafię złożyć tego długopisa. Tu nastąpiło wielkie zdziwienie w słuchawce, jakieś śmiechy z koleżankami itp. Po czym pani przystąpiła do ponownego wytłumaczenia mi w jaki sposób owy długopis złożyć. Nie wytrzymałam i nawrzucałam im, że są oszustami i wyłudzaczami. Oczywiście nic to nie dało. Ostatnim krokiem jaki uczyłam było wystosowanie pisma. Wiedząc, że i tak raczej zwrotu tych 90-ciu złotych nie otrzymam, poużywałam sobie i np. wyśmiałam ich styl tekstów zawartych w broszurze, błędy ortograficzne itp. No i ogólnie pojechałam po nich... Kasy mi nie zwrócono. Ostrzegam wszystkich, przed ogłoszeniami dot. chałupnictwa, gdzie najpierw trzeba wpłacić jakiekolwiek pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja natknełam sie niedawno na coś takiego:http://pracuj.fateback.com/nadruki.html i zastanawiam się co zrobić moze ktoś wie coś na temat tej firmy??? bardzo proszę o odpowiedz,chociaż samo to że trzeba wpłacic kasę na wejściu daje do myslenia....ale moze ktoś ma jakieś doświadczenia z tą firmą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gierrapka
Melisa, ja bym też chętnie podjęła tą pracę, ale nie wiem czy mnie znowu nie zgolą :( Choć przedstawia się to całkiem, całkiem. Gdyby ktoś coś wiedział nt. tej firmy z Elbląga to dajcie znać jak to wygąda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja dzisiaj dostałam na maila ofertę z VictoriaPlus,dobrze że już wiem że to oszuści:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gierrapka
Melissa, ale skąd wiesz? Po dogłębnym przeczytaniu ich stronki, komentarzy z totalnym brakiem jakichkolwiek błędów i utrzymanych w tej samej stylistyce, też nabrałam podejrzeń. Nie wspominam już o chamskich odpowiedziach na pytania. Szanująca się firma tak nie odpowiada, a komentarze wg mnie są podstawione!!! Raczej w to nie wchodze... choć potrzebuję kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna2006
uważajcie również na firmę VARIA-POL, to oszuści z Elbląga, już mają założoną sprawę a nadal ogłaszają się w internecie, więc bądźcie ostrożni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna2006
proponują fajną kasę, ciekawą pracę, niby wszystko ok, co zabawne mają własne forum, gdzie wypowiadają się niby zadowolone z pracy osoby, wysyłasz kasę i SZUKAJ WIATRU W POLU, JA SIĘ NABRAŁAM, WIĘC WAS OSTRZEGAM - FIRMA VARIA-POL TO OSZUŚCI!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
Witam!!! właśnie się zastanawiam nad ofertą http://pracuj.fateback.com/ - adresowanie kopert i w sumie to mi się wydaje że oni chyba nie są zli. nie płaca ogromnych pieniędzy za zaadresowanie koperty wiec może nie są jakimiś oszustami, napisali że tylko adresowanie i przyklejenie znaczka i trzeba odesłac do nich. nie wiem co myśleć, jak ktos cos wie proszę o wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to ta firma nad którą się zastanawiałam,dzieki bogna2006,już wiem że nic z tego,agataaaa te Twoje koperty to też Varia -pol...ja już tracę nadzieję że przez internet mozna pracować normalnie...sami oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaz86
Słuchajcie ja TEŻ się nabrałam na takich oszustów - nie pamiętam dokładnie,ale pierwsza firma była bodajże z Józefowa pod Warszawą;wszystko pięknie ładnie,ale trzeba było wpłacić 60zł...przysłali jakieś tam papiery...i podali adres następnej firmy z Warszawy i kolejna kasa-90zł...miało być składanie długopisów...dostałam długopis i broszurę,że oni są tylko pośrednikami...śmieszne nie?Zadzwoniłam do nich nawsadzałam o oszustach itp.;potem napisałam do nich list - jeden do jednej firmy,drugi do drugiej firmy...i wiecei co?gdy dostałam odp. to były te same listy z tą samą treścią i nawet charakter pisma też ten sam...tylko pieczatka "firmy" inna...NIE DAJCIE SIĘ NABIERAĆ...JEŚLI JAKAŚ FIRMA CHCE NAJPIERW KASĘ TZN. ŻE SĄ O S Z U S T A M I !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaz86
A jeśli szukacie pracy w domu to PROPONUJĘ współpracę ze Szwedzką Firmą Kosmetyczną ORIFLAME-tu nikt nie oszukuje,a praca w charakterze konsultantki to sama przyjemność.Chcecie więcej info?Napiszcie do mnie, a ja udzielę Wam więcej szczegółowych informacji:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julijka
a sprawdzał ktoś może ogłoszenia w telegazecie? Jest tam chyba jedno gdzie piszą, że nie pobierają ŻADNYCH opłat. Pytam bo sama tez bym chętnie dorobiła. chyba spróbuję wysłać ten jeden znaczek i zobaczę co dalej. Gdyby coś to dam znać, ale proszę też o kontakt gdyby ktoś coś wiedział. juliette1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figielek202
witam!! wiem ze jest wiele nieuczciwych firm, ale jezeli ktos jest zainteresowny praca w domu to ja bardzo chetnie podpisze z nim umowe!! praca polega na sprzedazy kosmetykow przede wszystkim perfum firmy FM!! kazdego zainteresowwnaego praca prosze o kontakt na maila sobota20@poczta.onet.eu bez zadnych oplat oplacalne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pracuje ale
............. sluchajcie to wam cos wyjaśnie:) nie wiem czy dostajecie gazetki reklamowe w np reala geanta czy innych bigsklepow:) sa przeważnie zapakowane w filiowe woreczki zazwyczaj auchan i ikea ta mala. no więc mój szwagier rozwozi tysiace tych gazetek ze swojej firmy do ludzi takich jak ja co każda gazetke laduja do woreczka i zwiazuja po 200szt i później szwagier zawozi do tych co to roznoszą. wiec tak za jedną gazetke mam niecaly 1gr. za tysiąc jest 8zł, tak wiec na godzine zarabia sie 4zl bo robiac bez przerwy zrobi sie w godzine jedynie 500szt. praca z bardzo smiesznymi skutkami ubocznymi bo zeby wsadzic gazetke trzeba dmuchnac w woreczek i dmuchaj tak przez pare godzin to zawroty głowy i sennośc gwarantowane:) do tego pociete ręce przy twardszych gazetkach i odciski od zwiazywania sznurkiem i przenoszenia tych paczek. ogolnie szwagier przywozi w środe ok 30 tyś. ja dostaje 10tys teściowa 10 i wujek 10. robimy to na poniedziałek.. 4tyg po 80zl. zdarza sie wiecej jak jest po kilka rożnych na raz. a i teraz o zarudnieniu... otóż robia to prawie wyłącznie znajomi i rodzina osób tam zatrudnionych wiec obce osoby nie dostaną sie... a roznoszą prócz znajomych też obcy ale to już przez ogl. wiem ze za jedna gazetke dostarczona do jednego domu jest 2gr. więc nie dajcie sie naciągac na chalupnictwo to strata czasu jesli każa wam płacic. najlepiej jesli firma jest blisko załatwia sie osobiście i jest zapewniony odbiór towaru bo jesli nie ma o tym mowy w umowie to darujcie sobie na wstępie. powodzenia:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwciaJAsi
Witam, chciałabym sobie dorobić tylko nie chciałabym się dać naciągnąć czy zna może ktoś tą firmę Agencja Reklamowa "CLEAN BUSINESS-Z" 02-326 Warszawa Al.Jerozolimskie 145/19 proszę o jakiekolwiek informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaz86
Ja znam ta firmę i powiem ci,że są to OSZUŚCI i NACIĄGACZE!!!!!!Szkoda słów na nich...Przekonałam się o tym...znalazłam ogłoszenie napisałam i głupia wpłaciłam kaucję i przysłali mi jeden długopis w częściach i książeczkę - w której jasno było napisane,że oni nie daja pracy chałupniczej(tj.składanie długopisów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gierrapka
No właśnie mi się przypomniało, że ta pierwsza firma, która mnie naciągnęła (pisałam o tym wcześniej) to była właśnie firma Clean Business A-Z. Oszuści, oszuści, jeszcze raz oszuści. Imbecyle, nie wiem kto im pisał te ich informatory, które przysyłają wraz z 1 szt. długopisu. /masakra słownictwo, ortografia/ heh a tłumacząc clean business - czysty biznes, doprawdy - śmiech na pustej sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×