Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Y..a

ADRESOWANIE KOPERT- na czym konkretnie polega?

Polecane posty

Gość Dorka777
Poszukuje właśnie jakiejś pracy dorywczej i pomyślałam o kopertach itp. ale po przeczytaniu waszych opinii od razu zrezygnowałam jednak proszę o jakieś inne pomysły na zarobienie kasy poza normalnym etatem pracy w firmie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djflo
Nie dajcie się nabrać takim firmą, które proponują adresowanie kopert bo to zwykła ściema a nie praca. Jeśli pracować w domu to najlepiej przez internet w programach partnerskich. Warto się zapisać do złotego programu partnerskiego, w którym polecasz internautom e-booki i otrzymujesz nawet 40% prowizji od zakupu każdego klienta. A oto link do strony http://pp.zlotemysli.pl/djflo.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek__Wawa
Przede wszystkim NIE PŁACI SIĘ PRACODAWCY - jeszcze z góry za zaoferowanie pracy. Nawet jeśli jest to pośrednik nie polecam. UCZCIWE firmy tak nie postępują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mic87
Uwaga na firmę MILANEX. Okazało się, że 25 zł to nie jedyna opłata. Po zapłaceniu 25 zł, otrzymałem umowę współpracy (konieczna działalność gospodarcza, aby nie mieć na ,,karku'' urzędu skarbowego) i kartkę z zamówieniem jakiś informatorów za ponad 100 zł. Praca polega na tym (mozna powiedzieć oszukiwanie kogoś, tak jak ktoś nas oszukał), że zamieszcza się ogłoszenie w gazecie z ofertą pracy (z nr. tel.), a gdy ktoś zadzwoni i wyśle list ze znaczkiem , a potem zapłaci 25 zł- wysyła się jemu informator (ja dostałem kilka kartek). Niby dadzą zarobić, a potem wyciągają pieniądzę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cd.
Kliknij tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKIETY
OK, ale tych ankiet to ze świeą szukac! Logowanie i czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djflo
Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą przy wypełnianiu ankiet to niech pisze a podam jeszcze kilka ciekawych firm Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zainteresowana ankietami, możesz podać inne adresy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zainteresowana ankietami, poproszę o inne adresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfhgdgdf
dajcie spokoj, przeciez te ankiety to tez jedna wielka sciema. naciagacz na naciagczu na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mic87
Z ankietami jest tak, że najwyżej nic nie zarobisz, ale też nic nie stracisz. Zadnej kaucji się nie płaci. A jeśli chodzi o adresowanie kopert- jest to wielkie oszustwo z trzech powodów: 1) kaucja (żadna uczciwa firma nie pobiera opłat od przyszłego pracownika) 2) ochrona danych osobowych ( nie wolno nikomu podawać danyc innych osób, bez ich zgody. Firma, by miała problemy, gdyby wysłała obcej osobie np. z drugiego końca polski liste z adresami i nazwiskami) 3) Gdyby jakaś firma potrzebowała pracownika, który by adresował koperty reklamowe, to by z nim podpisała umowę o dzieło lub zlecenie i praca byłaby w biurze, a nie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camelek88
Witam!! Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze trafiłam na to forum, ponieważ własnie dostałam oferte pracy, przesyłam kawałek treści \"Praca ta polega na adresowaniu kopert i wysyłaniu ich do poszczególnych klientów zainteresowanych współpracą. Nie narzucamy czasu wykonywania tej czynności ani sposobu ich adresowania (ręcznie, komputerowo, maszynowo). Za 100 szt. wychodzi ok. 1.200 zł. Wszystko odbywa się za pośrednictwem poczty. Nie jest wymagana żadna wpłata kaucji zabezpieczającej dla pracodawcy. Gdyby była Pani zainteresowana współpracą, musiałaby Pani jedynie przesłać na mój adres korespondencyjny (który podam poniżej) swoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres) wraz z jednym znaczkiem zwrotnym luzem za 1,45 zł abym mogła wysłać Pani wstępny informator, dzięki któremu będzie mogła Pani rozpocząć współpracę. Praca jest na umowę współpracy dealerskiej i mogą ją podpisać jedynie osoby pełnoletnie.\" Przesłałam praktycznie całość. Juz chciałam tam wysyłac list bo mowie sobie, nie chca zadnej kaucji to moze to nie jest ściema?? Ale rezygnuje od razu po waszych wypowiedziach. Ale dam wam jeden przykład, ponieważ ja juz pracuje w domu. Moja praca zaczela sie od czerwca, zatrudniłam sie do biura, które zajmuje sie wprowadzaniem danych z zeskanowanych ankiet do systemu. Praca lakka i przyjemna. Miesiąc pracowałam w biurze po czym szefowa przeniosła mnie do domu i tak od lipca tego roku siedze w domku i wklepuje dane. mam płacone akordowo od sztuki. Więc komus kto szuka pracy w domu polecam zaczepienie sie najpierw w biurze w pożądnej firmie i pozniej dogadanie sie tak jak ja to zrobiłam. Pozdrawiam i jeżeli ktoś ma jakies pytania to chętnie odpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camelek88
Witam!! Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze trafiłam na to forum, ponieważ własnie dostałam oferte pracy, przesyłam kawałek treści \"Praca ta polega na adresowaniu kopert i wysyłaniu ich do poszczególnych klientów zainteresowanych współpracą. Nie narzucamy czasu wykonywania tej czynności ani sposobu ich adresowania (ręcznie, komputerowo, maszynowo). Za 100 szt. wychodzi ok. 1.200 zł. Wszystko odbywa się za pośrednictwem poczty. Nie jest wymagana żadna wpłata kaucji zabezpieczającej dla pracodawcy. Gdyby była Pani zainteresowana współpracą, musiałaby Pani jedynie przesłać na mój adres korespondencyjny (który podam poniżej) swoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres) wraz z jednym znaczkiem zwrotnym luzem za 1,45 zł abym mogła wysłać Pani wstępny informator, dzięki któremu będzie mogła Pani rozpocząć współpracę. Praca jest na umowę współpracy dealerskiej i mogą ją podpisać jedynie osoby pełnoletnie.\" Przesłałam praktycznie całość. Juz chciałam tam wysyłac list bo mowie sobie, nie chca zadnej kaucji to moze to nie jest ściema?? Ale rezygnuje od razu po waszych wypowiedziach. Ale dam wam jeden przykład, ponieważ ja juz pracuje w domu. Moja praca zaczela sie od czerwca, zatrudniłam sie do biura, które zajmuje sie wprowadzaniem danych z zeskanowanych ankiet do systemu. Praca lakka i przyjemna. Miesiąc pracowałam w biurze po czym szefowa przeniosła mnie do domu i tak od lipca tego roku siedze w domku i wklepuje dane. mam płacone akordowo od sztuki. Więc komus kto szuka pracy w domu polecam zaczepienie sie najpierw w biurze w pożądnej firmie i pozniej dogadanie sie tak jak ja to zrobiłam. Pozdrawiam i jeżeli ktoś ma jakies pytania to chętnie odpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mic87
Proszę przeczytać tekst z 5.11.2008r. Tam jest wszystko wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja-1981
No nie wiem czy tak można zarobić na tych ankietach, ja już miesiąc temu albo dłużej się zarejestrowałam i do tej pory nie dostałam żadnej ankiety do wypełnienia, oni wszystko pięknie opisują ale nie działają. A człowiek by chciał dodatkowo zarobić a nie ma jak. Macie może jakieś ciekawe informacje? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda oferta pracy przy której treba wpłacić wcześniej pieniądze to lipa i omijajcie to szerokim łukiem!!! Jeśli ktoś chce dodatkowa kase moge zaproponować wypełnianie ankiet przez internet-nie jest to olbrzymia kasa bo od ok2zł do 15zł za ankiete zależy jeszcze od firmy,ale zawsze jakaś kasa i zarabia się ją poświęcając 5-10min siedzenia przy kompie. Jeśli ktoś byłby zainteresowany mogę podać linki do sprawdzonych firm.Jak coś piszcie na e-maila: jagodaal@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaz86
Słuchajcie te ankiety,maile itp. to też naciągane...ja się zapisałam do paru i ankiet jak nie było tak nie ma!!!Ale jeśli chcecie dodatkowych pieniędzy proponuję Wam współpracę ze Szwedzką Firmą ORIFLAME. Piszcie jeśli chcecie zarobić dodatkowych pare groszy - bez żadnego limitu i przymusu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mic87
Jeśli chodzi o ADPROJEKT, to nawet nie odpisali na mojego e-maila z zapytaniem. I dodam, że jak chciałem podać nr. mojej komórki (aby zarobić na smsach), to napisali: ten numer nie istnieje u żadnego operatora. Czy ktoś może wie, gdzie u nich jest link, który można skopiować na stronę i zarabiać na programie partnerskim? I co zrobić, aby dostwać płatne smsy i e-maile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjaaaaaaa
z tym pakowaniem gazetek supermarketów nie do końca tak że tylko przez znajomości się to dostanie ... moje koleżanki pakowały tak z tesco a znalazły przez ogłoszenie :) czasem się uda trafić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wreście znalazłam prace wdomu. Trafiłam na firme Partner ,zajmuje sie nadrukami na koszulkach. Podałam adres, wysłali mi informacje . Tyle że znów była opłata . 39 zł. Troche sie bałam wpłacać , bo już straciałam okolo stu złotych na takie wpłacanie . Ale pomyslałam , dobra , ostatni raz , jak znów strace to przestaje oddzwaniać na prace w domu. Wpłaciłam . Miałam po tygodniu dostać materiały. No i dostałam przesyłke. Strasznie sie ucieszyłam bo zazwyczaj po wpłaceniu kontakt z firma sie urywał. I było wszystko tak jak tam napisali ; koszulki, nadruki,umowy i nawet instrukcje. Zrobiłam cały ten komplet w tydzien i odesłałam . Do 10 dni miałam dostać pieniadze na konto. Maż mi mówił że głupia jestem że czekam i pewnie żadnych pieniedzy nie dostane atylko sie napracuje. Wiec poczekałam te ich 10 dni i pomyslałam że pójde do banku i sprawdze a może jednak sie udało. Kiedy w banku powiedzieli mi że wpłyneło 250 zł to tak sie strasznie ucieszyłam że odrazu pobiegłam do domu żeby pokazać . Po świetach mam dostać znowu materiały . Juz sie ciesze . jak ktos chce namiary to prosze nr 798 764 533 . tylko nie wiem czy jeszcze kogoś szukaja ale możecie spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +Mleissa+
a czy mogłabyś podać nazwe te firmy?/ mają jakąś stronkę w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×