Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Y..a

ADRESOWANIE KOPERT- na czym konkretnie polega?

Polecane posty

Gość Admini.strony/portale
Jeśli Pani EwaKatowicka uważa, że jakaś tam firma jest uczciwa, to niech poda wszystkie dane, a nie numer telefonu. Nie każdy ma ochotę do Pani dzwonić. BO oszukiwać to łatwoI I niech Pani nie obraża innych. Forum, to nie jest miejsce dla takich jak Pani. TROCHĘ KULTURY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gierrapka
To proste! Pani EwaKotowicka jest jedną z osób, które tworzą piramidę argetyńską, pod przykrywką składania długopisów/adresowania kopert. Ludzie zgłaszają się właśnie na ten podany telefon, karze się im wpłacić kasę za materiały, które przyjdą na adres. Materiały przychodzą - jest to cieniutki informator gdzi ewentualnie można szukać ofert pracy ze skladaniem dlugopisow/adresowaniem kopert oraz długopis szkoleniowy (buhahaha) a także kartka A4, na której jest napisane w jaki sposób oszukiwać tak jak osoba, która nabrała Ciebie. Wystarczy umieścić w prasie, w dziale "dam pracę" ogłoszenie o treści "Składanie długopisów" i podać nr tel. Ludzie myślą, ze dzwonią do firmy a tak na prawdę telefon odbiera jakaś osoba prywatna, która ciśnie ten kit ludziom. I tak dalej, i tak dalej.... a kasa leci. System argentyński jak nic! Pani EwoKotowicka - niech się pani pocałuje w swoje 4 grube litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewakotowicka
niezajmuje sie żadnym składaniem dłupisów ani niczym podobnym , sama straciłam na tym pieniadze . ten nr nie jest mój i ja nikogo nie szukam . opisałam tylko moja historie a wszyscy sa przeciwko mnie . nie szukam wrogów. ale wy nie oskarżajcie mnie na podstawie swoich domysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admini.strony/portale
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3675939 Warto poczytać (link na górze). Do Pani kotowickiej: Nik nic nie ma do Pani, ale może Pani ma jakiś problem? Z wykształceniem? Może Pani jest ,,bez szkoły'' i dlatego Pani wypomina to innny. Wykształcenie to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admini.strony/portale
WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2009 ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gierrapka
Pani Ewo Kotowicka proszę nie używać wulgaryzmów na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaz86
Słuchajcie,a ja znalazłam świetną firmę,które proponuje ankiety...w zamian dostajemy pkt,które możemy wymienić na nagrody,doładowania tel i bony do sklepu internetowego.Chcecie spróbować?Wyślijcie mi swoje adresy mailowe,a przekonacie się jakie to przyjemne.Ja właśnie zamieniłam pkt na suszarkę i doładowanie do tel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assesek
niestety moja znajoma też padła ofiarątej firmy.... Próbowaliście odzyskać te 90 złotych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gierrapka
assesek ja próbowałam, opisałam to w poście na stronie 2 tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość money
Serdecznie witamy na stronie www.owi.pl Nasza Firma MoneyBokers ogłasza się na jednej z najbardziej popularnych stron pracy! Zapraszamy do zapoznania się z naszą FIRMĄ , istniejemy od 2003r r na polskim rynku zajmujemy się produkcją długopisów na zlecenie dużych firm z kraju i za granicy. > > Firma zatrudnia ponad 14.000 pracowników w całej europie.W Polsce > współpracuje z nami około 7.000 osób w systemie chałupniczym.Pracę którą oferujemy jest bardzo przyjemna , w miarę umiejętnoś łatwa.Pracę taką może podjąć każdy, kto ma ukończone 18 lat można ją traktować jako pracę dorywczą ale też jako jedyne źródło dochodu . > Są to ludzie którzy na dzień dzisiejszy mają podpisane z nami umowy na stałe bezterminowo , a pozostała część pracuję na umowę zlecenie lub umowę o dzieło .Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcia słusznej decyzji i zacząć z nami współpracę. > > Nasza Propozycja dla Państwa to składanie Długopisów: > > Praca jest bardzo prosta. Z kilku detali należy właściwie złożyć gotowy produkt. Zaletą naszej firmy jest fakt -DOSTAWA I ODBIÓR GOTOWYCH WYROBÓW. Nasz pracownik będzie, raz w miesiącu dostarczał surowiec i odbierał surowiec i odbierał gotowy produkt w miejscu zamieszkania chałupnika > Zapewniamy dostawy materiału i odbiór gotowych długopisów raz w miesiącu. > > Propozycje: > > a) Za złożenie 900sztuk długopisów płacimy 1400zl ( nie odliczamy > zadnego podatku vat od wypłaty) > > lub druga propozycja > > b) Za złożenie 450sztuk długopisów płacimy 700zl(nie odliczamy zadnego podatku vat od wypłaty) > > > Gdy Państwo zdecydują się podjąć prace w naszej firmie,prosimy przesłać swoje dane i wybrac jeden z powyższych wariantów a lub b! a Towar zostanie wysłany w ciągu 2-3 dni roboczych! > > Zaletą naszej Firmy jest to że nie trzeba płacić za koszty wysylki oraz nie trzeba wplacać pieniedzy na materiał próbny! > > Jedyna mała wpłata to symboliczne 7zl na identyfikator przyszłego > pracownika! > > Jest to konieczne,gdyż wysyłająć kuriera do Państwa opłacamy > koszta..które wynoszą za jedną paczke okolo 50zł > > Po wplaceniu symbolicznych 7zł,mamy pewność ze Państwo odbiorą towar i zaczną z nami współprace! > > Mielismy przypadki,że wysylalismy towar a przyśli pracownicy nie > odbierali paczki i ponosiliśmy duże straty zwiazane z kosztami wysyłki! Prosimy o wyrozumiałość! > > Na życzenie klientów wysyłamy kopie umowy. na emaila.jaką trzeba będzie podpisać oraz zdjecia długopisów do skladania. > > Podsumówując jak wyglądać bedzie nasza współpraca z Państwem: > > -Przesyłają Panstwo swoje dane,wczesniej nalezy dokonac symbolicznej wplaty 7zl na identyfikator pracownika Firmy moneybokers ,po otrzymaniu wplaty,paczka bedzie u Państwa w ciągu 2-3dni roboczych przyjedzie do Panstwa kurier z umową oraz z towarem! > > -podpisanie umowy w obecnosci kuriera,jedną umowe Panstwo zachowujecie a > drugą zabiera kurier i przekazuje nam! > > -gdy złożą PANSTWO dł. piszą do nas Panstwo emaila lub wysylają fax do naszej firmy, i w tedy przjezdża kurier w ciagu 3-4 dni roboczych i > odbiera towar i wypłaca w formie gotówki pieniądze! > > o to dane gdzie należy dokonac wplaty 7zl > > Moneybookers Ltd. > > ul.Baśniowa 32, > > 60-009 Poznań > > numer konta 46 8890 0001 0035 2226 3010 0001 > > > Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania,czekamy pod adresem email > moneybokers@wp.pl lub po przez tel. fax! > > > POZDRAWIAMY > > > Moneybookers Ltd. > > ul.Baśniowa 32, > > 60-009 Poznań > > NIP: 665-28-11-271 > > Regon: 300505972 > > Wpis do ewidencji gospodarczej 4565656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaz86
a czy ktoś próbuje z tą firmą MoneyBokers z tym składaniem długopisów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do money jaką umowę podpisujemy? Jestem zarejestrowana w UP jako bezrobotna bez prawa do zasiłku, czy w związku z tyum będę musiała to zgłosić w UP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Money i czubek to to samo,jedno wielkie oszustwo.Nie wiem dlaczego administrator nie usunął jeszcze czubka za te prostackie wulgaryzmy???To już nie jest śmieszne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.zarob.u2.pl
Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota30-31
w/w firma chalupnicza pozyczyla tylko nip i regon od firmy audiola z poznania zajmujacej sie aparatami sluchowymi.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vik
Odnoście dlugopisów Nie djcie się nabrać na firme LENOX z Opola male oplaty w sumie 16 zl a potem cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYNIA21
NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAć FIRMIE MONEY. WPŁACICIE 7 ZŁ A PÓŻNIEJ DOSTANIECIE WIADOMOŚć ŻE MUSICIE WPŁACIć KOLEJNE PIENIĄDZE ŻEBY DOSTAć MATERIAŁY. ZRESZTĄ TA FIRMA ISTNIEJE POD DWOMA NAZWAMI I MAJĄ TE SAME NUMERY KONTA. JA NIESTETY DAŁAM SIĘ OSZUKAć I TO DWA RAZY. TERAZ JEDNĄ Z FIRM ZGŁOSIŁAM I TOCZY SIĘ SPRAWA O WYŁUDZANIE. JEŚLI ZOSTALIŚCIE OSZUKANI TO ZGŁOŚCIE TO NA POLICJI. IM WIĘCEJ BĘDZIE ZGŁOSZEŃ TYM MNIEJ OSZUSTÓW, BO BĘDĄ SIĘ BAć, A TERAZ SĄ BEZKARNI BO LUDZIE TACY JAK MY NIC NIE ROBIĄ JAK ZOSTAJĄ OSZUKANI I PIENIĄDZE KTÓRE WPŁACILI WPISUJĄ W STRATY A OSZUŚCI NABIERAJĄ NASTĘPNYCH LUDZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaZZZ
a czy ktoś oreientuje się czy w jakis sposób da się zarobić przez internet, czy w ogole siedząc w domu . Bo ze tego co widze przegladaja rozne fora to niespotkalam sie z zadna pozytywna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati666
witam prubował ktoś zarabiać na bux-ach jest to zagraniczna firma ale jednaj płaci 5 $ już otrzymałem wiem że to nie dużo ale chciałem sprawdzić czy działa i jednaj wypłacili mi kase o to link http://B-U-X.net/?r=mati666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroila
ja to zarabiam na nadrukach na koszulkach i nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁukaszP
czy zna ktos moze taka firme jak mona vie. ta firma zajmuje sie sprzedarza sokow energetyzujacych cos w rodzaju red buul jesli ktos cos wie o tej firmie prosze mi powiedziec czy warto do niej dolaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nainfo2662
Praca przy komputerze, 30dniowy okres próbny, w kazdej chwili możliwośc rezygnacji, bez żadnych opłat czy prowizji, kontakt: nainfo@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy którzy nie mając dowodów bezpodstawnie obrażają firmę VictoriaPlus będą pociągnieci do odpowiedzialności łącznie z włascicielem serwisu który zezwala na takie wpisy. Pamietaj, że dzisiaj nie ma żadnego problemu z namierzeniem komputera z którego dokonano wpisu i jego użytkownika, żadne maskowanie nie uchroni cię przed pociągnięciem do odpowiedzialności, chyba ze wcześniej usuniesz swóje wpisy. VictoriaPlus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliakl
o co tu chodzi??ktos pisze do mnie że obrażam firme victoriaplus, bo wygaduje bzdury na jej temat?? nie znam tej firmy i nie obchodza mnie jej losyQ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×