Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aqua1

jak wygląda usuwanie migdałów ???!!!!

Polecane posty

Gość szaraczek
a ja mam takie pytanie: a co z glosem? 2 tygodnie po zabiegu mam koncert ktorego nie chcialabym zawalic..moglibysci epodopwiedziec jak "glos" reaguje na taki zabieg, czy to ma w ogole zwiazek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikchen
oj, z głosem miałam problem przez miesiąc, a przez trzy tygodnie to tylko szept i cichy głos, szybko się męczyłam, jestem nauczycielem i po operacji szybciej się męczę niż przed, operację miałam 1.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali_b
jezeli chodzi o glos u mnie to nie umialam gadac tylko przez pierwsze3 dni! bo bardzo bolalo! potem do okolo tygodnia milam kluche w gardle wiec troche niewyraznie mi to szlo... potem juz normalnie- ale lekarze mowia zeby sie oszczedzac i nie krzyczec ani kaszlec.... ja np przez to ze w 10 dobie po zabiegu bylam na imprezie (oczywiscie nie pilam:)) i pokrzyczalam sobie, kichnelam sobie dwa razy i dostalam krwotoku... a jest to bardzo nieprzyjemne.... a tak o krwotokach- to jest to straszne! nie wiedzialm co zrobic! jak dasz glowe do tylu to dusisz sie krwia a jak dasz do przodu to bardziej leci... ale wybierajcie opcje druga! i za wszelka cene starajcie sie ja wypluwac! bo krwotok jak krwotok, ale jak sie nalykasz tej krwi... te wymioty, czeste wyproznianie(nawet bardzo czeste:) w ciagu 2 godz bylam w kibelku az 14 razy) i okropny bol glowy z zawrotami (to gorsze niz kac... korytarz w szpitalu wydalal sie taki krety i dlugi w drodze do toalety...) na drugi dzien sa najgorsze... a ja lyknelam tylko okolo szklanki... bo w drodze na pogotowie jedna juz zapelnilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaoina
Chorowałam na anginy ropne dosc długo i dosc często.Średnio raz w miesiącu,żadne antybiotyki na mnie nie działały..Dostałam skierowanie w zeszłym roku żeby usunąc migdały podniebne,ale dopiero niedawno się wybrałam, trzeciego miałam usuwanego jak miałam 11 lat (teraz mam 18). Jestem już miesiąc po zabiegu,już jest dobrze.A zabieg w moim przybadku przebiegał w ten sposób..poszłam do szpitala w poniedziałek,we wtrorek miałam zabieg,wybrałam znieczulenie miejscowe,bo lekarz mówił,ze po ogólnym można wymiotowac..Gdy mnie wieźli na salę było mi wszystko jedno,bo wsześniej dostałam tabletki '' na odstresowanie'' ;) Tam jeszcze popsikali mi czymś gorzkim,później dostałam zastrzyki w migdały i lekarz zaczął mi to wycinac..ale to nie jest tak hop siup ;/ w moim przypadku trwało to dobrą godzinę,ponieważ dostałam krwotoku ;( ból był okropny..po zabiegu byłam jeszcze pare dni w spzitalu,miałam problemy z mówieniem przez jakieś 2 tyg. ,przez dłuższy czas jadłam tylko jogurty,bo wszystko bolało..ale w końcu mam to za sobą..już jest ok. ;) p.s. bardzo dobre jest tantum verde do psikania ;p mi pomagało;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali_b
zgadzam sie z kaoina tantum jest bardzo dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tylko że
najlepszy jest Koci pazur,a migdałków nie wycina sie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali_b
skoncz juz bo tego sie czytac nie dac:P jak bedziesz miec wyrostek robaczkowy to tez powiesz ze bozia dala i trzeba zostawic? powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrostek to co innego
Da sie czytac tylko trzeba troszke mózgowniaca ruszyc a nie tylko ciac co popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali_b
ale przeciez wyrostek tez dala bozia i po cos jest.... wiec po co go wycinac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie porównujmy tu
czegoś na siłe,migdały akórat wycinac nie trzeba,no chyba ze z własnego widzimisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali_b
oczywiscie nie wycinaj ... nawet gdy zatruwaja organizm i nie daja ci zyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to jak Ty leczysz
Jak to zatruwają organizm???Trzeba wyleczyc tak żeby nie zatruwały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali_b
myslisz ze jakby szlo to wogole byloby cos takiego jak usuwanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co dyskutować z niedouczonymi którzy na dodatek nie znają ortografii. Proponuję zajrzeć do słownika jak się pisze \"AKURAT\" a potem się wypowiadać. Ta osoba pewnie nie ma takiego problemu dlatego pisze nieziemskie bzdury. Gdyby te kulki w migdałach były zaraźliwe to chętnie bym się z tą osobą podzieliła - chociaż nikomu źle nie życzę - to może by nie była taka mądra gdyby musiała znaleźć sama na to lekarstwo. Takim wypowiedziom pomoże tylko jedno - IGNOROWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty ja-ka
Jeszcze nie rozumiesz wielu spraw dlatego pleciesz tu idiotyzmy,Oczywiście ,że mozna wyleczyc,tylko ważne jest kto leczy??i czym leczy.Tematem tego postu nie jest ortografia wiec nie rozumiem Twojego chwytania sie brzytwy,czyżbys juz tonęła????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No widzisz
dlatego też uważam że ja-ke ma racje,TRZEBA JĄ IGNOROWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migdałków nie powinno się
usówac tylko leczyc i nie u lekarza bo to faktycznie grozi wycieciem,oni tak lubia to wycinac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to jak Ty leczysz
Oczywiscie ja-ka że mam na migdałki lekarstwo dlatego wiem co pisze:)a jak ktoś nie siedzi w temacie to nich lepiej milczy i czyta jak madrzejsi pisza:)a daj mi wszystkie swoje kulki:)zaraz zrobie z nimi porzadek:)haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to bardzo ciekawe:). Bo już pisałam parę raz do takich mądrych jak Ty jak się pozbyć tych kulek i jakoś za każdym razem milczenie:). Więc odpowiedź mam z Twojej strony jasną. Oczywiście temat nie jest o ortografii bo migdałki można usuwać a nie usówać:) ale chyba sam tematu nie przeczytałeś bo brzmi : \"JAK WYGLĄDA USUWANIE MIGDAŁÓW\" a nie \"USUWAĆ CZY NIE\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to jak Ty leczysz
Milczeli,bo nie wiedzieli,tylko się madrzyli,ale ja to nie wszyscy:)a jak sie pisze usuwać to ja wiem:)czasami tak w pospiechu nie zwracam uwagi i pisze ale najwazniejsze jest meritum sprawy,tak tem jest jasny,dlatego spiesze sie bardzo ,moze jezcze komus uda sie uratowac te migdałki,bo ten topik ???to jakby klamka zapadła:((((((a wiesz na ile sposobów mozna myć naczynie??prawie na 200:)to sugeruje że zawsze jest jakies wyjscie,po co wycinac?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po to wycinać bo od chorych migdałków ma się zapalenie stawów, chore serce i parę innych rzeczy. Mówię o CHORYCH migdałkach a nie o tym że ktoś ma kaprys wyciąć zdrowe-bo zdrowych podejrzewam że nikt by nie wycinał. Skoro lekarze wycinają to jest to niektórym potrzebne. A podejrzewam że Ty lekarzem nie jesteś więc lepiej od nich nie wiesz. A poza tym proszę o jasną odpowiedź na pytanie które zadaję ..nty raz: JAK W TAKIM RAZIE POZBYĆ SIĘ TYCH KULEK? Bo widzę, że ja swoje a Ci co są uważają że wiedzą lepiej nadal omijają to pytanie - ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali_b
jezeli jestes taki madry to napisz jak je leczysz... jezeli nie u lekarza to antybiotyki i inne lekarstwa odpadaja.... wiec moze u znachora jakiegos??? pijesz surowe jajka? przykladasz zimne lyzeczki?? a moze modlisz sie do ksiezyca? albo po prostu juz nie masz migdalow??? napisz przynajmniej raz jakis konkret a nie tylko ze migdalow sie nie usuwa- bo to akurat nie jest prawda!!! bezmigdalowcy laczcie sie:) hih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikchen
nie jestem zwolenniczká usuwania migdalów, ale sama sie ich pozbylam 1.10 i nie zaluje - smród z buzi zniknál, pryszcze z twarzy tez!!! przed operacja leczylam sie 15 lat na tradzik, a to migdaly, leczylam je przez rok wieloma antybiotykami, ktore wskazal antybiogram, powypadaly mi tylko wlosy od tego, teraz jest dobrze i wiem, ze postápilam slusznie. Mysle, ze niektorzy maja za duzo czasu po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to jak Ty leczysz
Co to znaczy chore migdały????jak sa chore trzeba wyleczyc,a do lekarzy chodzic na prózno bo oni moga tylko syntetyczny antybiotyk wypisac,Jak to nie wiem lepiej od lekarzy???a co to lekarz???Bóg czy co???wiem co moga chore migdaly w organizmie dlatego jak juz bębnie setny raz trzeba je wyleczyc i nie dopuszczac do stanów zapalnym,do tego służy naturalny antybiotyk zwany Kocim Pazurem,teraz juz wiecie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie gadaj głupot albo weź się już nie wypowiadaj bo zaczynasz być po prostu śmieszny. Każdy organizm reaguje na wszystko inaczej! To że Tobie to pomogło nie znaczy że u innej osoby też tak samo zadziała! A akurat zioła też stosowałam więc nie mów mi że MOŻNA wyleczyć bo mi akurat nie pomogły! A jeśli już to konkretnie proszę o odpowiedź w jaki sposób można wyleczyć dziury na migdałach (pytałam nie jeden raz). Zresztą nieważne-mam termin na styczeń i bardzo się cieszę z tego:). I podejrzewam że te wypowiedzi to tylko prowokacja lub reklama specyfiku w celach zarobkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to jak Ty leczysz
Wiem co pisze:)wszystkiego próbowałas???Ciekawe,czy koci pazur tez próbowałas,bo pokrzywa czy perz to też zioła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak konkretnej odpowiedzi na zadawane setny raz pytanie równa się u mnie brak dyskusji z Tobą. Dziękuję. Ktoś jeszcze czeka na zabieg? To opowiadajcie jak tam się czujecie przed-po:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to jak Ty leczysz
A Ty to jestes jakas niekumata,ja bebnie juz iles razy o kocim pazurze,a Ty jak mantre powtarzasz w kółko brak odpowiedzi,brak odpowiedzi,nie masz za co dziękowac najpierw kup sobie koci pazur i zastosuj,jak poczujesz ulge podziękuj:)a migdałków nie wycinaj bo tylko sie niepotrzebnie okaleczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to jak Ty leczysz
Nikt nie czeka juz na zabieg,wsyscy zrezygnowali i maja racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam usunięte i to była najmądrzejsza decyzja w moim życiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×