Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinkamaja

NOGI, nogi, nogi...jak mieć szczupłe nogi

Polecane posty

nie życząc nikomu źle wystarczy zachorować i po ptokach figura jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z własnego doświadczenia to mówisz ? pewnie chodzi Ci o anoreksję bądź bulimię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha weź się go nabaw najpierw:D ej dobra , bo teraz to juz głupoty same wyjda z tego:D nowotwór tylko po to aby mieć szczupłe nogi nieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego nie przesadzajcie z tym odchudzaniem.Lepiej mieć grube nogi i być zdrową niż chude nóżki i chora buuuuuuu:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego nie przesadzajcie z tym odchudzaniem.Lepiej mieć grube nogi i być zdrową niż chude nóżki i chora buuuuuuu:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehe:D moge to sobię mówić niewiadomo ile:D lecz i tak moja podświadomość wie swoje:D kupie se orbitreka i będe zapierdzielać. jak nie będzie efeketów to amen.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauruś
A próbowałyście butów easy tone? Osobiście je wypróbowałam i widzę poprawę:D. Może nie jakaś duża, ale zawsze to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollettaaaa
Ja też polecam te buty. Są bardzo wygodne a do tego kształtują pupę i pośladki. Kilka godzin dziennie w bucikach i po problemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafkaaaa
Na pewno spróbuje tych butów. Próbowałam już wszystkiego to czemu i im nie dać szansy:). Wiele o nich czytałam i muszę przyznać, że wygląda to ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
W cudowną moc butów nie wierzę:) Nie może być tak,że nic się nie robi w danym kierunku, w zasadzie tylko chodzi i nogi się same kształtuję,.Prawda jest brutalna- tylko ćwiczeni ( czyli ciężka prca) są w stanie zmienić wygląd sylwetki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus2303
Ja w nie wierzę też je mam i rzeczywiście widzę poprawę :) Chodzę w nich wszędzie na spacery na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam te bciki nie wiem jeszcze czy dadzą efekty bo mam je krótko, ale bardzo mi się podobają z wyglądu :) Słyszałam przeważnie dobre opinie o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nawet szczupłe, chociaż nie stosuję żadnej diety, poza tym, że rzadko jem mięso i zamiast białego pieczywa, wolę pełnoziarniste. Ale biegam i jeżdżę na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląd też mi bardzo się podoba butów Easy Tone. Ogólnie sa bardzo korzstne ładne i pomagają kształtować naszą figurę wymarzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata82
Słyszałam o tych butach. Koleżanka moja je ma i bardzo sobie je chwali. Są bardzo wygodne i nie przemęczają nóg jak nie które buty co się w życiu miało. Sobie też mam zamiar te buty kupić bo muszę schudnąć w pupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejka:)
Polecam Renata 82. Nie będziesz żałowała. Wypróbowałam je na własnej pupie :D i muszę przyznać, że na prawdę działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkaaaa
Buty?? Nie wiem czy zadziałają na moje udziska. Na pewno spróbuję bo co mi pozostało:( Mam nadzieję, że to co o nich piszą to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana .;(
Hej. Mam 14 lat i jak większość osób na tym forum mam problem z nogami.:( Góra jest ok. Brzuszek szczupły, piersi w porządku mam 75C, więc jest ok, no ale co z tego jak moje nogi to tragedia. Ćwiczę dopiero od 3 dni (rozciąganie a potem rowerek w powietrzu 15 min) i moje uda schudły 1cm, ale co to jest 1cm?? To b. mało ja mam w udach 57, a w łydkach 37 no więc porażka;/ Jestem po prostu załamana. co prawda mam 167cm, ale to i tak mało w stosunku to moich nóg. Nie wiem czy jak będę dalej ćwiczyć to mi to coś pomoże?? Aha i jakie najlepiej ćwiczenia wykonywać w domu? Czy tylko rozciągające, czy pilates też może być? Pomóżcie mi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńkaaa
Ćwiczenia na pewno pomogą. Mogą być i rozciągające i pilates. Polecam dodatkowo buty reeboka easy tone. Kształtują uda i pośladki, na prawdę, będą świetnym dopełnieniem do ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus2303
Jak ktoś ma czas na ćwiczenia to dopełnieniem a jak nie to same też wystarczą, żeby modelować sylwetkę będzie tylko dłuższy efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że jak dodatkowo się ćwiczy to szybciej się osiągnie zamierzony cel, ale same Easy Tone też dają widoczny efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauruś
Zgadzam się z tym. Ja widzę znaczną poprawę a nie ćwiczyłam. Chodziłam tylko w easy tone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widział ktoś może zimowy model? Bo ja bardzo bym chciała zobaczyć może ktoś ma zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaa;* Ta co chce pomóc:D
ĆWICZENIA NA NOGI I POŚLADKI: 1.PRZYSIADY- odgrywają ważną rolę w formowaniu mięśni łydek, ud i pośladków. Będziemy wykonywać trzy rodzaje przysiadów przeznaczonych dla różnych typów mięśni. a) Obie stopy położone płasko na ziemi, stykają się. b) Stajemy na palcach, lekki rozkrok. c) Obie stopy położone płasko na ziemi, zwrócone na zewnątrz, rozkrok. 2.WZNOSZENIE ŁYDEK Kształtuje mięśnie łydek Ćwiczenie wykonujemy najpierw obiema nogami naraz. Potem każdą z osobna. Stajemy na podniesieniu 20-30 cm (może być to schodek, lub kilka książek), na samych palcach. Podnosimy się maksymalnie do góry, a następnie opadamy maksymalnie w dół, poniżej poziomu początkowego, (czyli poziomu stopnia, książek). 3.ĆWICZENIA NA LEŻĄCO Kształtują głównie mięśnie ud i brzucha. Będziemy wykonywać 2 rodzaje ćwiczeń tego typu. Każde z nich wykonujemy najpierw jedną, a potem drugą nogą. a) Układamy się wygodnie na jednym boku, obie nogi wyprostowane. Podnosimy tę leżącą na górze na 15 cm i przez 5-10 sek. wykonujemy obroty najpierw w jedną stronę, a potem 5-10 w drugą. Następuje zmiana nóg b) Układamy się wygodnie na jednym boku, obie nogi wyprostowane. Podnosimy nogę leżącą na górze i stawiamy całe podłoże stopy obok kolana drugiej nogi. Następnie wracamy do pozycji wyjściowej. (Prawa noga podpunkt A 5x potem lewa 5x, potem prawa A 5x i potem lewa B 5x) 4.ĆWICZENIA W PODPORZE PRZODEM Podpór przodem to nic innego jak klęknięcie i podparcie się rękami. Ćwiczenia te kształtują mięśnie ud i pośladków. Będziemy wykonywać 2 rodzaje ćwiczeń tego typu. Każde z nich wykonujemy najpierw jedną, a potem drugą nogą. a)Nogi ugięte w kolanach podnosimy do góry na 40-50 cm, następnie prostujemy, trzymamy 3 sek., uginamy z powrotem i wracamy do wyjściowego ułożenia. b)Nogi ugięte w kolanach podnosimy w bok do utworzenia się kąta rozwartego pomiędzy obiema nogami trzymamy 3 sek. I wracamy do wyjściowego ułożenia. (Każdy podpunkt każdą nogą po razie (prawa AB, lewa AB)) 5.WSTĘPOWANIE Bardzo dobrze kształtuje mięśnie pośladków. Do wykonania tego ćwiczenia potrzebujemy krzesła, bądź innego podwyższenia. Idea jest taka, aby po umieszczeniu nogi na tym podniesieniu, kąt, jaki wytworzy się między udami a łydkami był prosty. Dla ułatwienia może być ostry. Ćwiczenie polega na wybijaniu się w górę nogą umieszczoną na podwyższeniu i zamienianiu w powietrzu nóg 6.SKIP Skipy wykonujemy w truchcie, z maksymalną szybkością, jaką możemy osiągnąć. a)SKIP A polega na podnoszeniu kolan w przód do osiągnięcia kąta prostego. b)SKIP B polega na podnoszeniu kolan w przód do osiągnięcia kąta prostego a następnie wyprostowaniu nóg. c)SKIP C polega na uginaniu kolan w tył tak, aby pięty uderzały w pośladki. 7.KRZESEŁKO Kształtuje bardzo dużo mięśnie brzucha, troszkę pośladków. Nie jest obowiązkowe, ale bardzo pomaga. Całymi plecami opieramy się o ścianę. Łydki mają być pod kątem prostym z udami, a uda ze ścianą. Ręce opuszczamy swobodnie wzdłuż tułowia. HARMONOGRAM ĆWICZEŃ: ĆWICZENIA1.2.3.4.5.6.7. TYGODNIE 1.101051551530s 2.15101025101560s 3.20201535151590s 4.252020452015120s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaa;* Ta co chce pomóc:D
Sorki źle się ten harmonogram napisał. jeszcze raz ĆWICZENIA: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. TYGODNIE: 1. 10. 10. 5. 15. 5. 15. 30s 2. 15. 10. 10. 25.10. 15. 60s 3. 20. 20. 15. 35. 15. 15. 90s 4. 25. 20. 20. 45. 20. 15.120s (s= sekundy) mam nadzieję że pomogłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martitaxx ja widziałam jesienno - zimowe są bardzo ładne takie dłuższe. JAk w wyszukiwarce wpiszesz to powinno ci znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×