Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinkamaja

NOGI, nogi, nogi...jak mieć szczupłe nogi

Polecane posty

Gość wysylanie cv to malo ...
dagulaaaa: no przeciez pisze ze trening ma byc urozmaicony bo po 6 tyg moze sie zdażyć ze zaczniecie miesnie wielkie chodowac , siatkowka to propozycja na cos po tych 6 tyg ...zeby ciagle byc aktywnym fizycznie ale nie uprawiac tej samej dyscypliny caly czas...poza tym wiekszosc siatkarek na super nogi! jestes pewna ze to przez siatkówkę a nie np geny albo rower albo ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animetka
Ja mam znowu taki problem, że mam bardzo chude uda, chudy brzuch, ale moja kolana;/;/;/ masakra. Tak samo i łydki. Są......grube i to wygląda okropnie. Odłożył mi sie tłuszczyk na kolanach, a łydki zrobiły sie bardzo szerokie. Nie mogę chodzić w krotkich spodniczkach bo to nieestetycznie wyglada.Niestety nie wiem jak wyszczuplić te partie ciała. Obawiam sie wszelkich ćwiczen na łydki, bo wiem że moga sie one jeszcze bardziej poszerzyć ;/;/;/ i tworzy się takie zamkniety krąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniqueStar
Znam ten ból bo też mam greube nogi. Oto kilka zasad aby je wyszczuplić a nie umięśnić: 1. ogranicz białko- przyczynia się do szczuplenia ale gdy łączysz go z ćwiczeniami - do rozwoju mięśni też. 2. zacznij ćwiczyć co 2 dzień i nie zbyt długo. Jak dłuugo ćwiczysz zaczynasz wyrazbiać mięśnie! 3. zacznij ćwiczyć pilates -na youtube znajjdziesz mnóstwo ćwiczeń. Pilates jast dobry bo : nie wyrabia mięśni tylko wzmacnia te istniejące, pozwala odkryć możliwości, relaksuje i wyszczupla! możesz znaleść specjalne ćwiczonka na nogi! np. http://www.youtube.com/watch?v=FnYYqmoRI9k 4. Wspomagaj się kremami ujędniająco - wyszczuplającymi najlepiej z kofeiną! Ponieważ najlepsze produkty to te, które mają jej najwięcej! Możesz zażywać prysznicu z nią! Wystarczy że wymieszasz dostateczną ilość gorącej wody ( im mniej tym lepiej - musi wyjść błotko które możesz nanieść na nogi ) z kawą ( sypaną - dużo dużo kawy ) dla konsystencji z miodem i solą by był to peeleng! używaj codziennie : nakładaj na skóre rozmasuj tam gdzie trzeba i odczekaj 15 min po czym splucz! To na tyle. wiekszosc mojej wiedzy wam przekazalam. musicie wiedziec ze droga do szczoplych nog to dllluga droga ale warta celu. wiem cos o tym chodziaz moja sie jeszcze nie skończyła... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniqueStar
PS! NAJLEPSZA JEST JAZDA KONNA! NIC MI TAK W ŻYCIU NIE POMOGŁO JAK 2 TYG. NA OBOZIE KONNYM! NIC! A ĆWICZE PRAWIE ROK! GOOOORĄCO POLECAM! TO NAJLEPSZE CO MI SIE W ZYCIU ZDARZYLO :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja żona
jest bardzo ładna -tak mówią znajomi -miała kompleks grubych nóg i robiła wszystko żeby były chudsze.Bez efektu.Wreszcie powiedziała dość wkładam mini i wychodzę niech się śmieją.Wróciła nikt się nie śmiał i nie wytykał palcami. Od tej pory nie wyobraża sobie żeby latem nie założyła mini i tak już jest trzy lata.Ostatnio przekonała przyjaciółkę żeby nosiła mini i obie są zadowolone z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka.
Czytalam wypowiedzi innych i...... Dzięki za rady. ;* Bosheee.! Masakra. Nie wiem czy ktoś może być grubsz niż ja. ;( Próbowalam się odchudzać. Co najwyżyj schódlam 1-2 kg. Mam 158cm wzrostu i ważę 40.5 kg Mam 13 lat. Brzuch ujdzie ale gorzej z udami które mają 41cm.! Pomoc. I z góry dzięki. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetkaa18
Hejka;) mam taki sam problem.. jestem typem "gruszki" niestety;( 3lata temu schudlam 13kg, górę mam jak kościotrup;) waskie ramiona, zebra nawet widac, piersi małe, a dół..pupa taka spora nawet, uda nogi grube.. eeeh, cwicze na rowerku alew narazie nie ma efektu;( moze za pol roku bedzie;( albo i nie...bo mam to w genach po mamie.. i pewnie juz mi tak zostanie.. bo jak to jest w genach to jest taka budowa i nic z tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetkaa18
a i jeszcze jedno..nie słuchaj nikogo,że dieta odpowiednia.. bo dieta przy nogach nic nie da, a dalej będziesz chudła z góry a nie z dołu.. na nogi potrzebne sa cwiczenia a nie dieta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak dla mnie to najlepiej zacząć ćwiczyć odpowiednie partie na siłowni lub zapisać się na fitness. Ja regularnie ćwiczę, staram się tez od czasu do czasu biegać. Ostatnio kupiłam sobie na fa-pol.pl znakomite spodnie Under Armour, które chronią przed utratą mobilności, a do tego wchłaniają pot, dzięki czemu skóra jest sucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaLDZ
hey wszystkim Dziewczyny powiem wam szczerze ze ja dwa lata temu jezdzilam po 120 km dziennie w wakacje nad jezioro poplywac i spowrotem w taki sposob w same wakacje schudlam 13 kg.. nogi wyszczuplaly jak i cala reszta pozniej przestalam mialam wazniejsze sprawy na glowie i ostro przytylam jestem dwa razy taka.. i zblizaja sie wakacje wiec mam zamiar robic to samo. nie kaze wam robic az tyle km xD ale jednak rower plywanie i brzuszki przysiady to najlepszy sposob na nogi jak i ogolnie na wyszczuplenie calej figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thoshiro
AAAA ja wam drogie Kobiety powiem ze nogi z podkreslona Lydka sa przecudne podkreslaja wlasnie one te Kobiece ksztalty a nie te tandetne nozki bez lydek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie.. ja mam dopiero (a może aż..) 13 lat.. i już mam kompleksy.. od pasa w górę to kościotrup ze mnie.. ale najgorzej to uda i łydki.. no koszmar po prostu.. moje uda mają 45cm a łydki 34cm.. i jak tu się nie załamać?! każdy mi mówi że mam ładne nogi.. ale ja wiem że mówią tak, żeby mnie nie urazić.. powiedzcie mi co mam robić? a dokładnie to jakie ćwiczenia wykonywać, aby SKUTECZNIE wyszczuplić moje nogi, ale tak, zeby nie powstaly mieśnie. proszę pomóżcie mi jakoś! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udkoD
dzieczeta majace lat 13 wiele sie jeszcze w waszej budowie moze zmienic u pan juz po 20 stce niestety jestem jedna z nich i tez mam duuze uda plaski brzuch male pirsi ale ja nie wiem jakbym okreslila swoja budowe niby mam bardzo ladne wciecie w tali no iten plaski brzuch ale ramiona mam jak biodra tylko piersi male, ogolnie duuuze uda nie wiem ile jak zmierze to napisze wogole pasowalo by schudnac ale uwierzcie mi ze nie moge juz od roku, od kiedy rzucilam palenie zmienilam miejsce zamieszkania KOSZMARRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz.. ale u mnie nic się nie zmienia.. wiele osob mi mowi ze mam ladne nogi w wgl.. ale ja jak patrze w lustro to normalnie masakra.. !.. znasz może jakieś ćwiczenia, które wyszczupliłyby chociaz troche moje nogi, ale żebym nie nabyla zadnych mięśni.. nie chce miesni! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo małe piersi.. od pasa w góre to wyglądam dosłownie jak wieszak.. ;/ kiedyś biegałam dużo i teraz pokutuję.. jednak myślę że zawsze miałam grubsze nogi i to nie od tego.. może mam figurę gruszki? hm.. chociaż nie.. pupe mam malą.. ale łydki najgorsze są.. a uda jakoś jeszcze ujdą..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udkoD
wiesz co ja sie swego czasu rozciagałam, nogi nabieraja bardzo ładnego wyglady sa takie hmm skondensowane o, chude nie sa i nie wiem czy beda no wlasnie widzisz sposob na kamuflasz jest chodzenie w spodnicy, jeszcze teraz dopoki mozna ukryc lydki w czarnych rajtuzach, jak tak sie ubiore to wszyscy twierdza ze jestem chorobliwie chuda, bo wiesz brzuszek plaski, raczki szczuplutkie i te piersi... a nogi swoja droga. Np. jak jem mniej, i naprawde przykladam sie do tego rozciagania to bywa ok, ale teraz jest zle bardzo, poniewaz nie mam zbyt wiele ruchu i naprawde sa po prostu grube ale niektorzy patrza na gore i twierdza ze sie jest szczuplutkim, lecz nie o to tu chodzi, mi tez sie marza fajnie kosciste nogi ale to chyba musialabym uciac te miesnie- bo ja mam straszne te miesiry i troszke tluszczyku takze rozciaganie i spacer, spacer bo mi basen nic a nic nie pomogl, plywam bo kocham to robic ale tak zadnych korzysci w postaci szczuplych nog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udkoD
acha jeszcze jedno zebys sobie szkody nie narobila w trakcie tego rozciagania zasiegnij porady ot chocby pana czy pani od wf, jesli zna sie na rzeczy a nie podaje pilke i idzie do kantorka to moze miec cos w zanadrzu jakies cw, ja korzystalam z pomocy wf ktory nie widzial problemu lecz tak dla zdrowia i moich pseudo problemow wg niego no i rzecz priorytetowa, im wczesniej to zaakceptujesz tym lepiej, naprwde bedac w posiadaniu takiej ze tak powiem ,uroody, nie wiele mozna zdzialac jestes naprawde mloda osobka, nie popadaj w skrajnosci ja owszem w tym wieku juz zaczelam i uwierz mi to nic dobrego ze soba nie niesie tylko chorobliwe myslenie otym i zakrywanie sie przedswiatem, a kobieta to nie tylko kawalek UDKA :) podkresl swoje atuty ktore z pewnoscia posiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuje z rozciąganiem :) może mi się jako tako coś uda zrobić z tymi nogami.. chodzę w spodniach najczęściej, chyba że trzeba do szkoły na galowo.. to wtedy jestem zmuszona włożyć sukienkę.. na w-f wstydzę się przebrać w krutkie spodenki, więc najcześciej ćwiczę w rybaczkach.. ogólnie jestem ładną dziewczyną.. tylko bierze mnie cholera jak ktoś mi mówi tekst typu..: " zazdroszczę ci twojej talii ale z nogami mogłabyś coś zrobić;/" to jest dla mnie upokarzające.. to moje nogi i mój problem.. a nie całej klasy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a próbowałyście kiedyś ćwiczeń na trampolinie? Zastanawiam się czy to działa, znalazłam nawet na trampolina.org taki fajny zestawik i szczerze powiedziawszy kusi mnie żeby wypróbować. Podobno zabawa jest nieziemska, a dodatkowo spala się zbędne kilogramy i kształtuje mięśnie nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałam wiele postów...
i nadal nie wiem jak wyszczuplic łydki. mam w nich 40cm ! :o a waże 61kg wiec nie jestem jakas spasiona :o kiedys duzo sie rozciagalam i mialam tak samo grube nogi, ale moze sprobuje znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udkoD
tak rolki ale nie kazdy ma ku temu warunki ja jezdze ostatnio na rowerku na malym obciazeniu zeby sobie nie narobic miesnie wiekszych no rozciaganie, choc o tym zapominam z pewnoscia juz nigdy mini nie zaloze, ale przynajmniej sa jedrne tak jak tylek, cellulit jest minimalnie widoczny jak ,,zepne sie,, ale i nad tym pracuje coz, ciezko sie z tym pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalecqqq XDDDDD
Maam teen sam probleem co ty. : / poleecaam : pływaanie , ćwiczenia 30 min. w domu [ znajdzieesz je w necie ] jazda na rowerze.. :p bieganiee też ale w mniejszeej części bo dodaje mięśni więc 2 razy w tygodniu max. XDD zdrowee odżywiaanie no i to by było na tyleee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena...
ja jezdzilam na rowerku stacjonarnym fakt przez dlugi okres czasu i ok 50-60 km dzienie oprocz tego inne cwiczenia i nogi mi schudly... teraz przeczytalam gdzies ze dobry jest rowerek lezac na plecach z nogami w gorze zobaczymy czy to dziala... moze akurat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Moim problemem sa(tak jak wiekszosci z Was) nogi. A dokladnie uda i kolana. W styczniu Mama dala mi kasete z cwiczeniami prowadzacymi przez Cindy Crawford(kaseta stara jak swiat ale jara ;) ) Tak wiec od stycznia cwicze na nogi, brzuch i rece. Jestem co prawda bardzo nieregularna w wykonywaniu cwiczen(najwieksza przerwa ok 2-2,5 tyg) jednak widac u mnie naprawde duze efekty. Pojawily sie miesnie na nogach ktorych wczeniej nie bylo. Moj brzuch zawsze byl plaski, jednak na nim tez widac efekty(nieregularnej) pracy :) Uwazam, ze miesnie ladnie wygladaja kiedy kobieta(mezczyzna rowniez) nie jest napakowana do przesady. Jednak moim problemem jest wewnetrzna partia miesni. A dokladniej ich brak. Nie narzekalabym na swoje nogi gdyby nie to ze wewnetrzna strona uda jest po protu nieatrakcyjna(ciagly problem z precierajacymi sie spodniami) Nie mam cellulitu, ale pojawila sie u mnie tkanka tluszczowa ktora jest widoczna kiedy siedze ;/. Czytajac forum od poczatku widze, ze caly czas przewija sie watek aby nogi rozciagac. Chce rowniez zrzucic troche tluszczyku z nog, wiec pytam Was dziewczyny, czy rozciaganie naprawde skutkuje? I czy ktoras z Was zna jakies cwiczenia ktore pomoga mi wyszczuplic kolana? http://www.youtube.com/watch?v=BAAQsZK-U4I&feature=related jest to link gdzie pokazywane sa cwiczenia wlasnie na wewnetrzna storne ud ;) Naprawde skuteczne bo po kilku dniach widac juz zarys miesni. Mam 14 lat i 182cm wzrostu, moja wymarzona waga to 68kg. Od jutra(a dokladnie od dzisiaj bo jest godzina 00:34) przechodze na diete proteinowa dr. dukana. Efekty sa swietne, a wiem to od moich sasiadow, znajomych rodzicow i kuzynek. Pozdrawiam Was wszystkie i bardzo prosze o odpowiedz na moje nurtujace pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfgfgf
a ja chcialabym aby moje nogi były troszke pelniejsze czyli grubsze a nic nie robie nie wplywam na to że są jakie są jutro postaram sie linka wkleic z moimi nogami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfgfgf
mam 20 lat 170 i 49.9 kg xD wszystko mam chude ale nogi to dopiero na zdjeci zrobionym przez kolezanke zobaczylam ze sa wedlug mnie za chude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruch, ruch i jeszcze raz ruch! samo się nic nie zrobi :) a najlepiej na świeżym powietrzu :) Ale ostatnio jadąc autobusem widziałam bilbord reklamujący buty reeboka easy tone, które kształtują mięśnie nóg i pośladków. Jestem ich posiadaczką i chodzę w nich gdzie tyko się da ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×