Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinkamaja

NOGI, nogi, nogi...jak mieć szczupłe nogi

Polecane posty

Gość pats
Mam problem... Mam 16 lat i kiedyś grałam w piłkę nożną... Przepadam za słodyczami... Niedawno zauważyłam, że moje łydki stały się o wiele wiele grubsze. To może wina tych mięśni, ale pomóżcie. Co mam zrobić, by stały się chudsze?? Bo mam na dodatek krótkie nogi i to wygląda okropnie.... HELP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutaŚna przez grube lydki
Czesc kOchane! pOradzcie mi szybko efektujące cwiczenia na chude nózki! Mój problem polega na tym , ze nie mam tłuszczu na nogach tylko mieśnie... ;/ i mam za bardzo umieśnione nogi ;/ chodze na tańce 8 godzin tygodniowo i chyba to tak dziala na moje nogi... ale na mieśnie... ;/ jakie mam wykonywaĆ ćwiczenia zeby mieśnie zanikły?! pOmóżCie!!!!!!! :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie... ja biegam z kolazankami godzine... czy to da jakies rezultaty?? od jutra przechodze na moją własną dietę. :] tzn. 600 kcal. :P no i do tego bede wykonywac ćwiczenia pauli :) ograz godzina biegania (lub wiecej w zaleznosci od wolnego czasu) ... mam pytanie... czy tak jedzac i uprawiajac sport (+ lekcja w-f u i w piątek godzina siatki a w soboty i niedziele godzina rolek) mam szanse w 5 tygodni ( bo za tyle mam wycieczke 3-dniową) to mam jakąś nadzieje na schudnięcie 6 kilo? ja mam 167cm, 52kg ... chciałabym wazyc 46 :( a i do tego zero słodyczy... i wszystko od jutra :D uda sie?! napiszcie prosze swoje opinie na ten temat... :) bu$ka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie =
Mam kilka rad dla was wszystkich, chociaz sama mam chudziutkie nogi, ze czasami chcialabym przytyc =P :P :) Dziewczyny najlepsze jest plywanie i joga! =) Regularnie chodz na basen, albo nad jezioro (chociaz w chlodniejsze dni odpada) i plywaj =] Po niecalym miesiacu i plywaniu przynajmniej 2-3 razy w tygodniu po 45 min zauwazysz efekty. Sama zobaczysz! Tylko uwazaj z plywaniem "odkryta" zabka, poniewaz to przeciaza kregoslup i mozesz miec potem problemy i trzeba sie rehabilitowac. Dlatego jezeli plywasz zabka, to nie caly czas i raczej ta "zakryta" (czyli chowasz glowe pod wode, a nie trzymasz caly czas nad powierzchnia). Joga tez rewelacyjnie wyszczupla i nie pozwala na zbytnie rozbudowanie sie miesni, co czasami daje odwrotny efekt. Jezeli reszta ciala jest szczupla, tylko nogi grubsze, to diety za bardzo nie pomoga. Teraz jest coraz cieplej, wiec mozesz duzo czasu spedzac np. jezdzac na rowerze. Mozesz tez wieczorami robic sobie taki kompres z kawy (robisz bardzo mocna kawe [na pol szklanki goracej wody MINIMUM taka sama ilosc kawy], kiedy troche ostygnie [zeby sie nie poparzyc] smarujesz nogi ta kawa i owijasz folia spozywcza, a potem recznikiem, zeby bylo bardzo cieplutko. Po jakichs 20-30 minutach zdjemujesz recznik i folie, a kawe splukujesz i idziesz spac). Taka maseczka z kawy bardzo pomaga tez na celulit. Pamietaj tylko, zeby 2 razy w tygodniu robic sobie peeling ciala, a glownie w tych miejscach, ktore uwazasz za grubsze. W drogeriach znajdziesz mnostwo balsamow wyszczuplajacych, one naprawde dzialaja, tylko musisz je porzadnie wsmarowywac =) Zeby wyszczuplic nogi musisz duzo cwiczyc, codziennie rozciagac nogi, to bardzo wazne. Ale musisz cwiczyc przynajmniej 30 min dziennie, bo inaczej nie bedzie efektow. Jazda na rowerku tez jest dobra, ale musisz jezdzic na minimalnym obciazeniu, powniewaz wieksze obciazenie (np. przy ostrej jezdzie pod gore) rozbudowuje miesnie, przez co nogi staja sie troche masywniejsze. Mozesz tez robic taki rowerek "w powietrzu", czyli samo cwiczenie ;) Jezeli nie jestes tak calkiem szczupla wogole, to musisz zastosowac jakas zdrowa dieta (pozywne, ale zdrowe sniadanie, na drugie sniadanie moze byc salatka, pozywny, ale nie tlusty i niezbyt ciezki obiad, na podwieczorek jogurt i jakis owoc, a kolacja leciutka) wazne, zeby sie nie glodzic, bo efekt jo-jo bedzie gwarantowany jak Amen w pacierzu ;] =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka911
mam strasznie umięsnione łydki a grube uda i brzuch co mam robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToTylkoJa.
Maggie = takie pytanie mam, czy ten kompres z kawy naprawdę działa ? Czy ktoś w ogóle tego próbował? I czy moge użyć na moje nogi, trochę umięśnione a trochę tłuszczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToTylkoJa.
A z drugiej strony nie chcę używać też jakichś kosmetyków wyszczuplających bo jestem w drugiej gimnazjum .. nawet 15 lat nie mam ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinosss
Bałam się też rowera stacjonarnego, ale że akurat jest w domu to sprobowałam. Jeżdzę od miesiąca, po 40-45min dziennie, na lekkim obciążeniu, wręcz minimalnym, prawie się nie męcze i 2cm w biodrach mniej!! i 1cm w udach mniej!! A od dziś zacznę ćwiczesnie Pauli! W sumie to też niektóe wykonywałam, ale krócej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLECAMMMM
no wiec sluchajcie jednyne wyjscie przynajmnie tak mi sie wydaje to mniej jesc i ograniczyc slodycze a moze i nawet je wykluczyc z jadlospisu. ja w ciagu 3 miesiecy schudlam 7 kg nie jedzac slodyczy, jadlam mniej ziemniakow i takich typu kalorycznych rzeczy. zdazalay sie dni ze bardzo mialo nawet wcale nie jedalam i nogi schudly i pupa tez a zeby ladnie wygladalay to kremy z AA ujedrnaijace albo wygladzajace po prostu nóżki sa super i9 brzuch spadl i wszystko tylko jest maly proble!!!!! tak jak zawsze wiecej cos zjadlam wchodzilo w brzuch i "boczki" a teraz jak zjem teoche wiecej slodyczy wchodzi w pupe i nogi ale kilka dni bez slodyczy i malo jedzienia i wraca sie do normy ;D Tylko tzreba sie pilnowac bo takto nic nie wyjdzie a i jeszcze pijcie tylko wode niegazowana zadnyhc sokow itp POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka21
zgadza się pływanie czyni cuda w ogóle sport o ile nie bardzo wyczynowy bo wtedy robia się wielkie mięnie, jeszcze mam patent ale to do spodnicy...ładna czekoladowa opalenizna tez sprawia ze nogi wydają się smuklejsze, dlatego przed wakacjami obowiązkowo basen słonko i dove brazujacy na podtrzymanie i czekoladowy kolor nózek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atheo
Hej, ta strona jest boska! Super diety, porady, i wszystko zdrowo! STOP ANOREKSJI I BULIMII! Ja biore diete na cellulit i żeby zrzucić brzuszek, bo nogi, no cóż, kiedyś biegałam i mam mięśnie, ale jak się je ładnie wyrzebi... Mmm... http://www.schudnac.info/diety_pokazac_brzuch.htm Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIECH KTOś ODPOWIE KONKRETNIE
JA OGółEM JESTEM SZCZUPłA ALE NIESTETY MAM SZEROKIE BIODRA9CO JEST Tą OZNAKą KOBIECOśCI NO ALE Cóż... JA CHCE żEBY KTóRAś Z WAS ODPOWIEDZIAłA KONKRETNIE NA TO JAK MOżNA ZRZUCIć TEN TłUSZCZ Z UD, PUPY I WOGóLE Z CAłYCH NóG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PROSZę O POMOC BO WYKITUJę...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIECH KTOś ODPOWIE KONKRETNIE
pROSZę O NAJSZYBSZą ODPOWIEDZ PONIEWAż ZBLIżA SIę LATO I CHCIAłABYM WYGLąDAć SZCZUPłO ABY MóC SIę POKAżć W KRóTKICH SPODENKACH!!!!!!!!!!!!!!111A I JESZCZE JEDNO( MOżE KTOś WIE JAK SZYBKO SIę OPALIć NA NATURALNYM SłOńCU BO WCZORAJ OPALAłAM SIę 2 GODZINY I NA RAZIE NIE MA WYMAżONYCH EFEKTóW..........................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIECH KTOś ODPOWIE KONKRETNIE
PROSZę O SZYBKą ODPOWIEDż!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o odpowiedź na pytania
odpowiedżcie na pytanie dziwczynie o loginie niech ktoś odpowie konkretnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viciriana
wiecie co wam powiem ? ze jest 13dniowa dieta ktora bardzo moze was odchudzisc, sama ja stosowalam ale do 6 dnia wytrzymalam, bo na tej diecie są trzy posilki ijak nie ma sie napisanego owoca to nawet 1trukawki zjesc nie mozna :/ dieta ta sklada sie z : pierwsze 3 dni -- > oczyszczanie organizmu nastepne 10dni --> spalanie tkanki jedzenie nie jest az takie zle .. ale mi sie niestety nie udalo kiedy matka przyniosla TRUSKAWKI :D:D:D:D jak chcialybyscie spis tej diety to moje gg --> 7952661 jeli wytrzymacie jestescie dob re ;) mozna nawet schudnac na niej do 20kg !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z was próbowała rowerku stacjonarnego, bo na innych forach zdania są podzielone i nie wiem czy on wyszczupli nogi, szczegolnie uda? Ktoś w miesiąc starcił 2 cm w obwodzie ud.:) ODPISZCZIE TO PILNE! ZŁOŚLIWYCH NIE PROSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieczna
siema ... powiem wam ze mam bardzo podobny problem ... mam 163 wzrotu i waze 50 kg troche za dzuo jak na moj wzrost .... mam dosyc grube nogi ale moim najwiekszym problemem sa biodra jak tak czytam wasze wypowiedzi to az mi jest przykro naprawde powiem wam ze bardzo bym chciala miec wieksze biodra niz mam przez to wogole nie mam ladnej talii wygladam prawie jak ''korek '' moje friend mowia ze moga mi urosnac dopiero wtedy jak urodze dziecko a do tego czasu mam bardzo duzo bo mam dopiero 16 lat ... niewiecie moze jakie sa cwiczenia na zkwieszenie bioder ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mam ten problem...
Moim problemem są uda i łydki....tyłek jakoś przecierpię ale nogi to MasAkra!!! Od tygodnia już biegam i tylko mam mięśnie...Chce mieć zgrabne nóżki a nie umięśnione....Nie wiem co mam zrobić. Może Wy znacie jakieś sposoby na wysmuklenie nóg??? Jeśli tak to pomóżcie... To moje gg piszcie 13072638.....Z góry dziękuje .... Pozdrófka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wry
ja jeżdze ;p ale to dla poprawy kondycji ;] nie schudną wam tak uda, tylko staną się bardziej umięśnione, może mnie 'rzadkie'( chociaż moje ciągle są rzadkie, ale może to z czasem).pływanie podobno pomaga, a i poszukajcie specjalnych ćwiczeń. pozdrawiam i życzę powodzenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ZrOzPaCzOnA...
Dziewczyny POMOCY...!!! Mam bardzo grube nogi... UDO-55cm...LYDKA-37cm... Błagam pomóżcie mi...mam dopiero 15 lat i ne nosze ogóle krótszych spodni (nawet rybaczków), a o obcisłych jeansach to juz wogole nie ma mowy...:/ Biodra mam średnio szerokie...(93cm.) Uda mi tak bardzo nie przeszkadaja ponieważ przy takiej szerokości bioder nie wyglądaja najgorzej...ale łydki to jest po prostu KOSZMAR...!!! Błagam powiedzcie mi jak można wyszczulić łydki...jestem mloda i chcialabym chodzic w krotkich spodniczkach ale niestety sie wstydze...;(;(;( Prosze o pomoc i pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandyMandy
chodz duzo na piechote zamiast jezdzic tramwajem czy autobusem, duzo biegaj szczegolnie po schodach. albo sie odchudzaj innych sposobow nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ZrOzPaCzOnA...
Dzieki... Ja bardzo duzo chodze na piechote bo około 6km dziennie do szkoly...:( I chyba faktycznie bede sie musiala jakoś odchudzać... ...tylko czy to pomożę na nogi....??? Jesli ktoraś z was zna jakiś dobry sposób na odchudzenie łydek (bo to one mnie najbardziej zakompleksiają) to prosze napiszcie...:( Bede naprawde bardzo wdzieczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIRL -
pij duzo wody niegazowanej, herbatki na odchudzanie, jedz grejfruty, moja kolezanka od tego duzo schudla tylko ze nie tylko w nogach ale wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujonki ha ha
biegaj po schodach, po parku, skacz na skakance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujonki ha ha
a ile cm masz w biodrach, udach i łdce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ZrOzPaCzOnA...
UDO-55cm...ŁYDKA-37cm...BIODRA-93cm... Jeszcze raz dzięki za rady...:):):) I jeśli któraś z was jeszcze coś możne poradzić mi na ten temat to proszę piszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaaaaaaaaa
ale macie problemy , a moim jest zbyt szczupłe łydki ;/ heh i jak tu dogodziccc... ja bym chciala zwiekszyc ich obwód jak to zorbic ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×