Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinkamaja

NOGI, nogi, nogi...jak mieć szczupłe nogi

Polecane posty

Gość karolkaaaaaaaaaaaa
zrozpaczona chetnie oiddałabym Ci moje nogi a zabrała Twoje !! ja mam 54 w udzie a 31 w łydce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaaaaaaaaa
zrozpaczona a ile masz wzrostu ???? Ja teraz skacze na skakance mam nadzieje ze to mi pomoze zwiekszyc objętośc łydek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ZrOzPaCzOnA...
karolkaaaaaaaaaaaa naprawdę żałuję że nie mogę ci oddać troszki moich łydek...byłybyśmy przynajmniej obydwie szczęśliwe... i powiem ci jeszcze ze mi skakanie na skakance polecono na odchudzenie łydek.... ja mam 162cm wzrostu i ważę 55kg ;(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszyciel
ja cwiczylam miesiacami, az mnie cos trafialo a od 2 tyg robie codziennie rowerek z nogami do gory po 30 min, a rano się rozciągam(szpagat itp) i 20 przysiadow + cwiczenia na rece... efekty? waga sobie leci w dół, cm także :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaya
kiedys usłyszałam od przyszłego instruktora fitness, że na schudniecie ud najlepszy jest sprint, czyli baaardzo szybki bieg, na przemian z marszem. to powoduje, ze mięsnie ud sie napinają i wydłużają - tak to okreslił... próbowałam i działalo, a że nie jestem systematyczna i szybko rezygnuje, to niestety efektów zamierzonych nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Milo*
Czy próbowałyście ćwiczeń na steperze?? Jeżeli tak - podzielcei sie swoimi uwagami. Jestem ZAŁAMANA !!! Ja cwiczę ta speperze skrętnym, ale zamiast stracić cm w udach (na tym mi zależy) to mi ich przybywa :(( Dodam, że jestem też na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karliczek
a więc: od 6lat biegam, cały okres dojrzewania itp.przebiegałam więc w efekcie mam grube=umięśnione nogi.;/w łydkach mam 38cm.;/a w najgrubszej częscie ud 57cm.;/;/ więęc nie zbyt ciekawie..pomimo tego że intensywnie biegam trenuje itp.tak czy tak przy udach mam troche celulitu....ale coż..gdybym pływała albo pchała kulą za pewne bym była szeroka w ramionach..tylko żałuje troche tego wszystkiego ponieważ patrząc na niektóre swoje koleżanki również biegające to nie mają one takich nóg jak ja tylko zgrabne i szczuplutkie: Moje Wymiary: 160cm, rozmiar S, waga 51kg gdyby nie te nogi wszystko by było naprawde ok.;/ bardzo lubie nosic rurki.. ale jestem świadoma tego że nie za ciekawie w nich wyglądam.;/ niedługo mam bal i chciałabym założyc sukienke tz."tube" przed kolano..lecz nie wiem czy to dobry pomysł.;/ wiem ze powinnam nosic "szersze" spodnie ale czy są jeszcze jakieś inne rozwiązania? czy gdybym nosiła spodnie proste rozjaśniane na udach lepiej bym wyglądała? prosze o ODP.:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karliczek
Czy mogłybyście mi odpowiedziec.? byłabym wdzięczna.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej karliczek
Powinnaś nosić spodnie klasyczne, nie opinające w ciemnych kolorach, jeśli przetarcia to delikatne, stonowane. Żadnych marszczeń przeszyć i innych pierdół w okolicach bioder i ud co do tej tuby to daj sobie raczej spokój, lepiej jak założysz jakąś kieckę o lini A do kolan lub trochę za:) plus wysokie obcasy i będzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karliczek
a chciałam jeszcze zapytac...może wiecie dlaczego moje nogi są tak grube jeśli biegam itp.itd.? a nogi niektórych koleżanek również biegających zgrabne ii szczupłe? ja wiem że to są mięśnie ale dlaczego u mnie to tak wygląda a u nich o wiele ładniej.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewer
moja żonka ma grube nogi,nosi mini ,jest bardzo sexi i wogóle się nie martwi grubymi nogami,ostatnio przekonała koleżankę co też ma grube nogi do mini,obie wyglądają super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki_ww
najlepiej kupić rower eliptyczny !!! ja mam już od tygodnia i są niesamowite efekty naprawde warto !! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizkaa92
no dziewczynki :( ja też mam taki problem. Tyle, ze na moich udach to nie jest tłuszcz tylko mięśnie! ;( strasznie się z tym czuje. Kidy napinam udo jest ono twarde jak kamień i widać wystający mięsień czterogłowy. żal. Przez 8 lat trenowałam szermierkę i to od tego mi nogi urosły. A najgorsze jest to, że prawe udo mam trochę większe od lewego (też efekt postawy szermierczej) . Jestem zdeeeesperowana. Kiedy jeszcze trenowałam codziennie po 3h wszystko było OK. ale i tak nie szczuplałam. Tylko przynajmniej utrzymywałam swoją wagę. a teraz ? przestałam trenować i do tego zażywam od pół roku tabletki antykoncepcyjne... Przytyłam parę kilo. i w tym momencie dla siebie wyglądam jak prooosie :( wszyscy mówią mi, zę nie jest źle. ale ja sama to czuje. Mam cellulit z tyłu ud i na pośladkach. Nieduży, ale jednak. Używam basamów wyszczuplających i nicc. Chodziłam na siłownie i też nicc. Wstydzę się wyjść w krótkich spodenkach, iść na basen. :( Nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kchulec
Halo! PILATES odchudza nogi!!! Przez dwa lata cwiczylam callanetics i znudzilo mi sie. Dzialalo, bo w dwa miesiace zgubilam dwa rozmiary, ale ze jest malo roznorodne, to tak raczej od niechcenia cwiczylam, aby bylo. Kupilam swojemu facetowi ksiazke z cwiczeniami Pilates dla facetow i sama sie wciagnelam. Nie potrzeba sprzetu, wiec zamiast na rowerek jest na nowe (mniejsze czasem) ciuchy, miesnie sa wydluzone, wiec wyglada sie szczuplej, przy ponad 500 roznych cwiczeniach nie da sie tym znudzic i co lepsze NAPRAWDE DZIALA. Jezeli jeszcze tego nie probowalas, serdecznie polecam kupienie sobie albo bardzo dobrej ksiazki (z dokladnymi wyjasnieniami), albo dvd (gdzie mozesz zobaczyc, jak sie prawidlowo wykonuje te cwiczenia). Bardzo duzo nagranych sesji krazy po internecie (niesmiertelne google i youtube), wiec w zasiegu reki, jezeli masz dostep do internetu. Uwazaj tylko, bo uzaleznia. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kchulec
PS Sam Joseph Pilates gwarantowal, ze w "10 godzin poczujesz roznice, w 20 godzin zobaczysz roznice, a w 30 bedziesz miec zupelnie nowe cialo". Wykonanie ok 20 cwiczen zajmuje mi ok 45 minut, cwicze codziennie bo to uwielbiam, czuje, ze cale to moje cialo jest bardziej sprezyste i nawet przestalam cierpiec na bole plecow (spowodowane przez dlugie siedzenie przed komputerem w pracy). Ostatnio udalo mi sie nawet wciagnac moja mame...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalal
proszem powiedzcie co zrobić żeby mieć piękne, szczupłe nogi i pupe:( błagam pomóżcie w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizkaa92
Kchulec to na prawdę ODCHUDZA ? Bo nie chodzi mi o jędrne ciało, czy mięśnie. Po prostu chcę schudnąć to po I. Także będę próbować :) Mam nadzieję, że zadziała! :) Przytyłam od tabletek antykoncepcyjnych. Jeśli je rzucę, czy to coś pomoże ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia1711
http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=read&poz=11&art=48&dz=11&page=1 sa tam fajne ćwiczenie. mam ten sam problem co wiekszość z was. wyobrażcie sobie moja figurę. bluski nosze XS a spodnie 28-29 lub 38-39 zalezy od rozmiarówki. rowerek mi nic nie pomaga codziennie jeżdze 5 km dziennie. pływanie?? heh w sezonie letnim w wodzie siedze całymi dniami...;/ nie qwiem już co mam robić bo uwielbiam krótkie spódniczki...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam co piszecie bo tez mam problem z udami chce schudnac jezdze na rowerku skacze na skakance mniej jem od jutra chce sprobowac diety cytrynowej przyznam ze juz brzuszek boczki i troszke z pupy zlecialo ale uda jakby coraz wieksze i tak mysle czy to nie od jezdzenia na tym rowerku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin Aby moje marzenie sie spelnilo wysylam wam go ... Caluski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_paprotka
Aniołku, ja słyszałam, że skakanka i wszystkie ćwiczenia wykonywane 'od palców' (tzn najpierw palce dotykają ziemi, później pięta) bardzo rozbudowują mięśnie, zwłaszcza łydek. Dlatego ja osobiście zrezygnowałam z takiej formy maltretowania własnego ciała :) natomiast jeśli chodzi o rowerek, to by nie rozbudowywać mięśni, a raczej spalać tłuszczyk, trzeba jeździć z minimalnym obciążeniem, a najlepiej robić rowerek leżąc na plecach, w powietrzu! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_17
mam 17 lat. wzrost okolo 164 cm . wymiary 90-63-89 , obwod ud to niecale 44 cm. czy one sa grube?? czy waszym zdaniem moge nosic mini ?? pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatz
No wiec ja tu mam problem w tym ze mało tego że mam grube nogi oczuwiscie nie przesadzajac ale chce miec chudsze xD do ego dochodzi brak biustu. przez jakies 2 tygodznie sie odchudzalam w ten sposób myslam ze nogi mi wyszczupleją zamiast tego biust zanikl mi do rozmiaru 0 mialam maly ale cos bylo a teraz nie ma nic. niewiem co mam robic co jesc by urusl wiekszy. jestem jeszcze mloda takze wiem ze rosnie ....ale czy toz zalezy ile jem pewnie tk ... ale jak bede duzo jadla to te nogi niewiem jak ja mam to zrobic pomóżcie !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w miarę ok
shatz - słyszałam że żeby urosły piersi trzeba jeść jakieś mięso,chyba czerwne ale nie jestem pewna niektórzy twierdzą że żeby schudnąc powinno się ćiwczyć ok pół godziny na czczo przed śniadaniem, jednak inni uważają że nie jest to dobry pomysł bo nie spala się tkanki tłuszczowej tylko mięśniową. to ja juz nie wiem co jest prawdą, ktoś mi odpowie? pytam z czystej ciekawości, bo nie potrzebuje ani przytyć ani schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatz
ok dzieki ... ale na tych tkankach to ja juz sie nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatz
macie jeszce jakies metody ..? wypowiadajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwentka AWF P
do "w miare ok" : ciekawe jak "spalic tkanke miesniowa" :D:D moim zdaniem najlepszym sposobem na wyszczuplenie nog jest gimnastyka i rozciaganie. Widze to na osobach ktore cwicza gimnastyke artystyczna, codzienie przez wiele godzin sie rozciagaja, nie cwicza z duzym obciazeniem, tak jak np baletnice, wiekszosc gimnastyczek...jesli chodzi o wszelkiego rodzaju aktywnosc fizyczna to spalanie tluszczu nastepuje po ok 20-30 minutach wysilku fizycznego. Trzeba tez osiagnac odpowiednie tetno aby spalac tluszcz, nie jest to jednak jego najwyzsza wartosc a jakies 40% max wartosci (z tego co pamietam z uczelnii) Jesli nie chcecie dopusic do nadmiernego wzrostu masy miesniowej nalezy zaprzestac cwiczen po 6 tyg. Tyle czasu potrzeba aby miesnie zaczely naprawde rosnac. Mozecie zmienic trening np na basen, siatkowke itd i po jakims czasie wrocic do starego itd... nie lepiej kase (zamiast na odsysanie) wydac na kilka zajec z dobrym instruktorem fitnessu? podpowie wam jakie cwiczenia sa dla was odpowiednie, bezpieczne no i na jakie rezultaty mozecie liczyc...powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagulaaaa
siatkówka?? pff ja przez nia własnie mam takie nogi jakich nigdy miec nie chcialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatz
zrobily ci sie miesnie ..zamiast szczyple wszytko zaminilo sie w miesin ktorego niestety nie da sie spalic no chyba ze jakas operacja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×