Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinkamaja

NOGI, nogi, nogi...jak mieć szczupłe nogi

Polecane posty

Gość Lauruś
martitaxx ja widziałam. Niestety zdjęcia nie mam. Są takie sobie lecz to rzecz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus2303
MI się podobają nawet je sobie kupiłam :) wpisz w wyszukiwarce Easy Tone jesienno - zimowe na pewno znajdziesz jakieś zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurus
No to gratuluję. Są ciepłe? Może warto w nie zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus2303
Tak są ciepłe :) NAdają się na zimę, chociaż jak była odwilż to zdarzyło się, że przemokły, ale w odwilż prawie wszystkie buty przemakają są takie kałuże, wtedy najlepiej gumowce nosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na hlapotę kupiłam se gumofilce :) Na mróz jak najbardziej się nadaje model zimowy EAsy Tone. są ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehekce
wiesz co ci powiem kochaana .. mam ten sam problem : ) ale .. ostatnio wchodizlam na rozne stronki i poszukalam taka rade od dietetyka .. najlepiej dziala rowerek 45 minut w powietrzu z malymi przerwami i 10 minut stacjonarny : ) i do tego najlepiej tez nozyce - takie cwiczenia sprawdz sobie w googlach o co w nich chodzi . : D i wiesz co ? pomaga ! mega pomaga . ja zaczelam od 4 dni i schudlam 3 kg : D . widac efekty na nogach : D . powodzenia zycze ;d ; **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka22
A JA MAM TEN PROBLEM ŻE MOIM ZDANIEM MAM ZA CHUDE NOGI,A ZA TO BOCZKI GIGANTYCZNE I WYGLĄDA TO STRASZNIE. JAK MYŚLICIE CZY ĆWICZENIE NA ORBITREKU NA NAJWYŻSZYCH OBROTACH POMOŻE MI JE ROZBUDOWAĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ags
ja też mam z tym problem:( mierze 168 i ważę 53 kilosy:( mam figurę gruszki, u góry kości a nogi-KATASTROFA!!! Wszyscy mówią ę jestem szczupła, ale...ja wiem że nie na tyle na ile chce:( sama się głowię nad rozwiązaniem tego problemu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agiszka94
jestem szczupła przed biodrami ... I potem zaczyna się mój problem mam dosyć grubą pupę i uda i łydki ... Błagam pomóżcie mi chociaż w te lato chce ubrać spodenki ....Chciałam [pić herbatki ale wszyscy mi odradzają...... i mówią że nie działają .... a poza tym z tyłu na nogach zrobił mi się cellulit jak z tym walczyć :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysieek.
Odziedziczyłaam tak zwaną ' figurę gruszki ' i nie mogę się z tym pogodzić. dość długO ćwicze , ale to nic nie dajee , mOja dOlnaa część pOzOstaje nie zmienna.niestety mam to w genach..;/ czu jest wogule jakiś sposób ,żeby tO zmienić ? Od tyfOdnia jeźdrzę na rowerku stacjOnarnym... biegałaam przez półtOra tygOdniaa , lecz przestałaam ( zachOrOwałam , a pOtem miałaam lenia. ) pOstanOwiłam ,że wrócę dO bieganiaa , więc zastanawiaam się ile tygOdni muszę biegać ( taak 20 / 30 min dziennie ) ,żeby mOjaa nOgi i pupaa były kształtne i szczÓpłe. ; ) dOradzi ktOś ? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotika
Wiesz co, ja mam podobnie problemy wydaje mi się, że jedynym sensownym rozwiązaniem jest jakiś zabieg , który pomoże wyeliminować pewne wady. Warto iść na konsultację do specjalisty, który pomoże dobrać odpowiednią rzecz do problemy. Dość dobrze wykonują takie rzeczy w tej warszawskiej klinice iqmedica. Warto zainwestować bo efekty widać od razu . Chociaż wiadomo, ze by je utrzymać trzeba zachować minimalną aktywność fizyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AutumnRain
Wiecie, też mam tą przeklętą figurę "gruszki", więc górę bardzo szczupłą a masywny dół. Ale tak sobie myślę, czego ja mam się wstydzić na plaży? Zakładam bikini i komu mam się spodobać to się spodobam. A na dodatek - od czego jest pareo czy ładna mini spódniczka? Naprawdę, mini nie obcisła, ale z falbankami, i od razu inaczej :D. Ja planuję właśnie tych tricków użyć w tym roku i nie przejmować się nogami, tylko dobrze bawić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAulaa. ;)
ja mam 57cm w udach, tak na środku, i waże 56kg. ;( mam ok. 168cm wzrostu, dobrze jest.? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam w udach 49-50 cm
ważę 60 kg, 176 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adswd
jedyna skuteczna metoda na schudniecie z nóg jest conajmniej godzina rowerku dziennie na niskim lub srednim obciążeniu za każdym razem leca mi nogi. Zauważyłam też, że na diecie białkowej mocno z nóg zleciałam dajcie sobie spokój z jakimiś partiami,cwiczeniami, etc. sciema i niepotrzebne dmuchanie potwietrza dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaskA :(
wy niewiecie cowy mowicie ! macie cudne nozki. !!! moje to doiero gwiezdne wojny. niechcem przez nie juz cierpiec ;( mam az uwaga 34 cm w udach .sa takie grube (szloch) i jeszcze one sa jakies takie dziwnie proste. maja 128cm. krotkie ale siejuz taka urodzilam. ja mam 177. ostatnio cielam sie z tego powodu.. jakis gosciu ostatnio proponowal mi sesje. co on sobie mysli ze sie fajnie czuje ztymi pytonami ? chcial mnie onizyc. !" polakalam sie i poszlam nie odwracajac sie. ale styszalam zedieta owocowa pomaga. pff pomaga, cuda czyni . mniej o 4 cm w 3 tygodnie. pzdr. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sina
Polecam systematyczne bieganie i ograniczenie slodyczy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negrajs
na nogi dobra jest dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trytyty1989$
Jakie wy bzdury wypisujecie... Chodziłam na siłownię przez 4 mce. Nie ma mowy o tzw. rozbudowie mięśni. Mięśnie mają to do siebie, że po dłuzszym wysiłku puchną. Kluczowe w całym procesie jest rozciafanie po zakończeniu treningu. Też byłam tak głupia jak wy i widząc po treningu swoje uda, które próbowałam wcisnąć w rurki: O Bo że! Jak one wyglądają, są grubsze niż przed treningiem. Po pierwsze mieszanka ćwiczeń aerobowych z siłowymi, fajny aerobik pobudzajcy spalanie tkanki tłuszczowej np BUP, wypady, wymachy nóg, ae uwaga - BEZ OBCIĄŻENIA. a na przyrządach do ćw siłowych - najmniejsze obciążenie z możliwych. Pływanie również pomaga. No i jakiś masażyk się przyda. Albo rolletic w jakimś salonie albo kupcie sobie szczotkę w zypustkami i masujcie sie po każdej kąpieli oraz zimny prysznic na przemian z ciepłym. Wszystko wymaga czasu i cierpliwości. Wiadomo, że łatwiej zapobiegać niż leczyć, ale naefekty trzeba będzie i tak troche poczekać. Życzę wytrwałości. Ja powracam do treningów w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trytyty1989$
A i sorki za literówki powyżej :) Zapomniałam dodać: więcej dystansu do siebie i reszty świata. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(((((((((((
A ja wyglądam jak nicki minaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co niektore pisza ze przy 165 i wadze 55 kg ze jest sie grubym to tu pomoze tylko psycholog a nie odchudzanie mam kolazankie ktora wazy 50 kg a wzrostu ma 158 i blaga o czwiczenia zeby schudnac ale z czego mam grube nogy i co z tego ciescie sie ze w ogule je macie wiecej optymizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co niektore pisza ze przy 165 i wadze 55 kg ze jest sie grubym to tu pomoze tylko psycholog a nie odchudzanie mam kolazankie ktora wazy 50 kg a wzrostu ma 158 i blaga o czwiczenia zeby schudnac ale z czego mam grube nogy i co z tego ciescie sie ze w ogule je macie wiecej optymizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aterona
Słuchajcie, a któraś z Was korzystała może z trwałej depilacji metodą Epilfree? Polecono mi ją jako alternatywę lasera i właśnie się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulszulka92
Moim zdaniem warto. Ja poszłam na pierwszy zabieg jakieś 3 lata temu. Po serii zabiegów, nie pamiętam już, chyba 8? efekty jak po laserze, a cena bez porównania mniejsza. Teraz tylko raz na jakiś czas pozostaje mi zrobić zabieg przypominający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×