Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinkamaja

NOGI, nogi, nogi...jak mieć szczupłe nogi

Polecane posty

Gość K_AR_iNA
A co do tej siatkówi to nie całkiem prawda .Jak ktos ma takie nogi jak ja (czyli od jakichkolwiekćwiczeń grubieja) to nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA PRZEZ UDAI ŁYDKI
dawno tu nikt nie zaglądał :( jak ktoś będzie tak dobry z was dziewczyny i naprawde bedziecie wiedziały co poradzić na ten problem to napiszczie tu i na mój mail edyta225@buziaczek.pl PISZCIE PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginaaaaa
a czy moze mi ktoraś powiedziec po ilu miesiacach cwiczen (ok. 30min dziennie) zauwazyla pirwsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derby7
Hej, mam pytanko nie odnosnie brzucha ale nog moze ktos cos wie to mi pomoze mam grube nogi i chcailbym zrzucic tluszczyk z tych nog az celulit juz widac jak mam cwiczyc i co zeby byly ladne szczuple bez celulitu i jedrne co uzywac jak cwiczyc pomozcie jak ktos cos wie niech napisze z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz15121
ja uwarzam ze moje nogi sa grube wcale pszezto nie zakładam krudkich spodenek tylko w długich jak to zrobic by miec chude??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam od zawsze zgrabne , szczupłe , smukłe nogi i nic nie robie i tak mam.🌼 To sprawa genów.Niestety nie mam wcięcia w talii i tu mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poratujcie
tez mam pudziany na dole.......kest lato wszedzie pełno zgrabnych lasek w szortach ja sie załamie jak cwicze to podobnie jak u kogos wyzej mam zaraz buły i nogi nabite UDAŁO SIE KTOREJS SCHUDNAC W NOGACH????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhg
a propo "śpiewaczek" :P to mi się podobała j .lo w teledysku do "let`s get loud"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysol
eh a ja mam gore szczupla szerokie ramiona ale szczerze mowiac to mi nei przeszadza tylko moje biodra, uda i lydki szkoda gadac :/ wyjezdzam za 3 tyg na wakacje i co tu robic ? prosze doradzcie mi jakos :( jak ja sie rozbiore na plazy gdzie pelno przystkojniakow :D:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominis
Ja mam podobny poblem jak wy mam dosć masywne uda i jestem niska wiec nie wyglada to za ciekawie ale probuje z nimi walczyc i ja wierze w rowerek stacjonarny oczywiscie bez obciazenia bo nie chodzi o miesnie jak efekty zobaczymy zaczełam od niedawna ale słyszałam ze naprawde nogi szczupleja przeciez to narowerku nogi najwiecej pracuja i spalaja tłuszcz a nie na jakiejś siatkówce czy pywaniu a wogole to zalezy od predyspozycji ale my kobiety mamy raczej problem z rozbudowaniem miesni tak wiec ja bym sie nie obawiała tego a na rowerku nozki tez staja sie zgrabniejsze i jedrniejsze to akurat juz widze :)) Nie bojcie sie rowera:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez do pewnego czasu mialam problem z masywnymi udami i szerokimi biodrami - tluszcz szczegolnie odkladal mi sie na zewnetrznej gornej stronie ud. Probowalam roznych rzeczy i jak dla mnie idealnym sposobem na zgubienie zbednych cm byl stepper na zmiane z rowerem (z tym ze ja nie jezdzilam na stacjonarnym) i joga. Stepper i rower pozwalaja na spalenie tluszczyku a w dodatku to swietne cwiczenia aerobowe i spalajace kcal a joga poprostu cudownie wysmukla nogi i nie pozwala na zbytnie rozbudowanie miesni:)))) Do tego robilam 2-3 razy w tygodniu peeling z kawy i uzywalam balsamow wyszczuplajacych (tylko pozadnie je wmasowywalam) W tej chwili przy wzroscie 174 mam w biodrach 88 a w najgrubszym miejscu uda 49,5 a naprawde nigdy wczesniej nie mialam szczuplych nog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parazka
Drobinka85 jestes przynajmniej wysoka to sie gubil/ ja mam ledwo 162cm prosze mogla bys podac jakie cw z jogi na wysmuklenie bo szukam w necie ale ciezko samej wydedukowac co wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parazka ciezko mi bedzie ci wytlumaczyc bo ja poprostu chodze na zajecia na joge ale tu nawet nie tyle chodzi o sama joge co o rozciaganie nog. Wpisz w necie haslo stretching i poszukaj cwiczen w ktorych rozciagasz nogi. I najlepiej na rozciaganie poswiecic nawet 15-20 minut ale codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
heh mam ten sam problem :o gora chuda dol masywny. Od dzis dietka i spacery rower z najmniejszym obciazeniem skakanka i joga:p oby byly efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udo
mozecie opisac jakies cw z jogi tak na chłopski rozum bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nogasna
Jeśli o mnie chodzi to mam też ten problem ale wystarczy samozaparcie czyli dobre kosmetyki + ćwiczenia. Im bardziej up** tłuszczyk tym intensywniej ćwiczyć najlepiej kupić karnet na fitness w waszym mieście oni będą najlepiej wiedzieć co z waszymi udami zrobić... a nie same w domu gdzie w większości ćwiczenia wykonywane są źle i nie działają albo powodują przyrost masy mięśniowej. Dobrze dopasowany do organizmu trening przynosi efekty już po tygodniu =] pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneeczka
Ja polecam bardziej ORBITREK czy jakoś tam się nazywa .. Ponieważ na zwykłym rowerku raczej się siedzi a tam tzn na orbitreku pracują też ręcę i plecy a nawet ..Tak mi się wydaje- brzuch ...Czyli nie ma tam siadełka.A ceny dość podobne co do rowerka stacjonarnego !!!! Sama mam!!,, moja mama zapłaciła za to nie więcej niż 400 zł ....!!!!! Polecam wszystkim....!!!! I jeszcze jedno podobno bieganie też jest dąbre żeby schudły nogi ??!!! Są różne opinie na ten temat innym pomaga a innym nie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaintrresowany
A może połączenie diety ale nie głodzenie, HMB na spalanie tłuszczyku i do tego sport w zależności, kto jakie ma mozliwości i co kogo interesuje. Odradzam ćwiczenia siłowe ( mocno oporowe) na nogi. Aby rozbudować mięśnie na nogach stosuje się duże obciążenia i mała liczba powtórzeń, natomiast dla rzeźby małe opory ale za to z dużą ilością powtórzeń. Oczywiście każda osoba jest inna i powinna znaleść sposób dla siebie, jednak nie mozna sie spodziewać efektó w na drugi dzień, to wymaga czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBE UDO
zAINTERESOWANY.....my tu takie zesperowane ze poradzłbys cos fachowego....osobiscie przez 17 lat zycia nie nazekałam na nogi a teraz w wieku 24l sa umiesnione UDA ŁYDKI KOLANA NA CAŁEJ DŁUGOSCI STRACIŁY DAWNY KSZTAŁT, ...mimo iz nie uprawiałam zadnych wyczynowych sportow na gorze wygladam NADAL jak anoreksja a dół jest naprawde niepropolcjonalny...CZY JEST NADZIEJA wykluczajac liposukcje ...ZE JESZCZE KIEDYS UBIORE KROTKIE SZORTY? pomozcie i zmotywujcie jakimis sukcesami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona _
Mam wzrost 162 cm, w udzie mam 60 cm i cały czas tyje... Tak jak Wy mam ładną góre, ale chociarz kupienie spodni jest dla mnie trudne uwazam, że dół też mam śliczny ;) Kiedyś sie tym przejmowalam, zakupy... po zakupach wpadalam w załamanie... Ale z czasem zrozumiałam: " Jak się nie ma co sie lubi, to się lubi co się ma" ;) Nauczyłam, z tym życ, nawet podkreślac moje bujne kształty :) To nasze nastawienie czyni nas brzydkimi, a nie nasz wygląd ;) Kiedy ktoś mi powie, że mam brzydkie nogi odpowiadam, iż własnie takie mi się podobają, w lecie nie wstydze się ubrac szortów, wkoncu wszytko jest dla ludzi, nie waham się przy ubraniu sukienki przed kolano, najlepiej czarnej z duzym dekoldem i delikatnie opinajacą pupe (bo: czarny jest seksowny i delikatnie wyszczupla ; dekold odwraca uwage od tego na sie nam nie podoba; a za ładnie "podkreśloną" pupą obejży się każdyy przechodzien płci męskiej z zachwytu i żeńskiej z zaazdrości) Myśle, że każda z was zna pewien trik na wysmuklenie nóg bez żadnych cwiczen ;) Niewielką ilością oliwki lub jakiegos olejku do ciała wsmarowywuje nogi, warto je jeszcze troszeczko opalic (nogi) albo wsparowac samoopalacz. Nie mecze się zbednymi cwiczeniami ani ostrą dieta nie mówiąc już o głodówce (!! najwieksza głupota jaką wymyślił człowiek !!) Pielegnuje ciało w najprostrzy sposób: uzywam balsamu i peelingu. Dziewczyny jeśli się zaakceptujecie takie jakie jestescie zawsze bedziecie najpiekniejsze i to od razu, nie bedziecie musialy czakac na owoc cieżkiej pracy kilka tygodni ;) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga772
Nodi 19, a jakie stosowałaś kąpiele wyszczuplające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.ia
chdze na siłownie i nic nie chudne doradzcie czy leprzy byłby aerobik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniaczex
siłownia jest najgorsyzm pomysłem, bo tkanka tłuszczowa zamienia sie na mieśnie z tym ze mięsnia juz nie spalisz a waży on ok 14 razy wiecej niz tłuszcz. Areobik najlepeij wodny albo jogging

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba lyda
a czy znacie jakies cwiczenia na lydki? ja mam strasznie grube, mam tam normalny tluszcz, nie znam nikogo kumu odkladalby sie tluszcz na lydce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie_mi
mam straszne nogi, strasznie zle sie z tym czuje :( mam figure gruszki, moje biodra sa bardzo szerokie uda-56 cm, a łydki 36 ;/, dlugosc nog to 93cm. prosze powiedzcie mi jak moge szybko schudnac z nog. aha i jeszce jedno czy spodnie rurki nie beda jeszzce bardziej podkreslay moich kraglosci i grubych nog?? prosze o odpowiedz pozdrawiam . jesli jest osoba ktora chcialby mi pomoc to zapraszam rowniez na gg: 10830569

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że rurki pogrubiają nogi.. Mam ten sam problem. Powiedzcie mi , w którym miejscu mierzycie sobie obwód ud? Bo ja to robię w najgrubszej częsci, zaraz pod krokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaaa
pomozcie_mi ja mam takie same cm straszne balerony wszystko bym dała zeby ubrac krotkie spodenki ...a łydy mam takie ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaaa
PORATUJCIE czy jest ktos kou udalo sie zrzucic pare cm w nogach??????? wiem ze sa os ktore maja zgrabne i tyja tylko w boczkach a ja tyje tylko w dupie i nogach HELLLLPPPPPPPPPPPPPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam dostepu do basenu bo mieszkam w malej miejscowosci... :( mam zamiar kupic stepper, ale widze z w/w wypowiedzi ze nie przynosi oczekiwanych rezulatatow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnia
Ja też mam figurę 'gruszkę' ale ostatnio schudłam 4 cm w udach, od kiedy zaczęłam regularnie chodzić na basen. Moje kumpele biorą tabletki C.L.A. i na mniejszy apetyt i też chudną, zwłaszcza w biodrach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×