Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinkamaja

NOGI, nogi, nogi...jak mieć szczupłe nogi

Polecane posty

Gość Snow_flake
Drogie dziewczęta. Aby schudł Wam nóżki - zdecydowanie polegam rowerek.Jazda na rowerku stacjonarnym wyszczupla uda - ale trzeba jeździć na minimalnym obciążeniu ok 40 minut. Musicie pamiętać, że jazda na małym obciążeniu powoduje spalanie tłuszczu a jazda z większym obciążeniem niz 1-2 powoduje przyrost masy mięśniowej. Ja w celu przyspieszenia efektów kupiłam sobie dres sauna. Ubieram spodnie od tego dresu zawsze gdy siadam na rowerek. Szybki efekt gwarantowany. A na rowerku możecie sobie jeździć oglądając na przykład filmik...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka88
tak czytam to co piszecie i już sama nie wiem czego mam próbować :D z jednej strony polecany jest rowerek, ale z drugiej mówicie, że rozbudowuje mięsnie, czego w ogóle nie chcę. Tabletek wolałabym nie brać, chociaż jeśli rzeczywiście są skuteczne... Tak powiem tylko, że mam 170 cm wzrostu, waże 53 kg i niby nie jest źle bo wymiary też mam w porządku, ale moje uda mają 52 cm ;/ poza tym niby jestem szczupła, ale jak to powiedział ktoś mój znajomy się taka nie wydaję, bo mam duży biust (70D); jeśli wczesniej nie cwiczyłam więcej niz na wf-ie to mam jakąś szanse, ze z nogami bedzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatuŚś
Mam bardzo dziwną figure ;/ W biodrach jestem szeroka ( nie aż tak ale jestem) w taili mam małe wciecie;/ a moje uda stały sie obwisłe i zaczyna pojawiec sie na nich cellulit :( A mój brzuch jest odstający i z celulitem :( Co ja mam zrobić żeby miec szczupłą sylwetke ? POMÓŻCIE za pare miesiecy wakacje !!! Bd wdzięczna za wszelaką pomoc ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady__p
hej dziewczyny:) popieram przedewszytskim postawe -jestem sliczna , jak ci sie nie podoba nie patrz:):) ale latwo mopwic trudno zrobic:):) postanowilam chodzic dwa razy wtyg na basen-moze to mi cos da?:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka marinaelawerastasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusieńka
Cześć dziewczyny^^ Wiem jak wam doradzić! Może i nie jestem specjalistką, ale troszkę wiem na temat wyszczuplania ciała. Ważyłam 72 kg i schudłam do 58 kg (tyle ważę obecnie), a to wszystko dzięki ćwiczeniom domowym, które sama opracowałam. A oto one: *NA PłASKI BRZUCH* 1)Stań prosto, rozszeż nogi na szerokość bioder. Ręce wyciągnij do góry i jedną dłonią złap nadgarstek drugiej ręki. Odchylaj górną część ciała(plecy, klatkę piersiową i głowę) na boki, jak najdalej możesz. Kiedy poczujesz mięśnie boczne brzucha tzn. że ćwiczenie jest wykonywane dobrze. Powtórz ćwiczenie 10-15 razy, rozciągając ciało na przemian(raz na prawą, raz na lewą stronę). 2)Stań w rozkroku, nogi na szerokość bioder. podnieś prawą nogę, zegnij ją w kolanie i łokciem lewej ręki spróbuj dotknąć prawego kolana i tak na zmianę-to bardzo dobre ćwiczenie na umięśnienie partii brzucha, należy je powtarzać jakieś 20 razy. 3)Połóż się na podłodze, zegnij nogi w kolanach i podeprzyj stopy o coś stabilnego. Następnie wykonaj 100 brzuszków z dwiema seriami, 50 brzuszków i przerwa itd.Ręce mogą podpierać kark, ale nie trzymajcie się dla ułatwienia ud, bo wtedy brzuszki nie dadzą takiego efektu *NA SMUKłE NOGI* 1)Usiądź na podłodze,plecy proste, a nogi rozwarte na ok 70 cm wyciągnięte przed siebie.Wyciągamy ręce przed siebie i próbujemy dotkąć dłońmi stopy jednej z nóg, a czołem kolana, wytrzymujemy tak ok 10 sec,robimy przerwe 2-3 sec i powtarzamy ćwiczenie z drugą nogą. ćwiczenie to dobrze robi na ujędrnienie brzucha i ud. 2)Kładziemy się na podłodze, ręce wzdłuż tułowia. Nogi unosimy do góry i wykonujemy rowerki-wysmukla uda i łydki oraz wyszczupla brzuch *NA ZGRABNą PUPE I SMUKłE NOGI!!!* 1)Położ się na podłodze, ręce wzdłóż tułowia, nogi zegnij w kolanach i rozstaw je na szerokości bioder. Unieś pupę do góry i policz do pięćdziesięciu, a następnie zrób dziesięciosekundową przerwę i powtórz ćwiczenie. Jest także drugi sposób wykonywania tego ćwiczenia. Pupę można unosić i opuszczać na ziemię co sekundę, daje to większe efekty-naprawdę polecam, to ćwiczenie działa, a jeśli jest wykonywane codziennie to daje efekty już po tygodniu. Pupa jest sprężysta, jędrna a uda mocne i smukłe! Zapewniam was dziewczyny, że te ćwiczenia to klucz na piękną sylwetkę i rzeźbę ciała, nie dają efektu \"spęczniałych\" ud. Sama je wykonywałam, więc daję na nie gwarancję. Jeżeli codziennie będziecie wykonywać całą serię ćwiczeń, którą napisałam( trwa do 1 godziny w zależności ile zrobicie powtórzeń danego ćwiczenia) to efekty będą zadziwiające. Ja zauważyłam je po tygodniu. Tylko pamiętajcie, nie jedźcie słodyczy, czy chrupek ,nic wysokokalorycznego, bo będziecie ćwiczyć na marne. Ktoś próbuje mojego sposobu na piękna sylwetkę? :) Jeżeli tak to dajcie znać, czy wam pomagają tak jak mi:) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 4 all! Pauliniusia, czy ona na pewno pomogą?! czy trzeba robić coś jeszcze oprócz nie jedzenia łąkoci i systematycznego ćwiczenia?? bardzo prosze o odpowoedz! mam 14 lat, 165cm, 50 kg, do góry jestes szczupła ale mój dół jest koszmarny :((... w biodrach to 80 cm, w udach 44cm, a w łydkach 34cm!! jak widze dziewczyny jak chodza w spodniczkach mini to mnie az świerzbi!! sama bym tak chciała ;(... no ale mam jescze jedno pytanie... bo moja mama powiedziała ze kupi rowerek stacjonarny no i chciałabym się dowiedziec jak mam na nim jeździć, zeby pomóc tym ćwiczeniom w wyszczupleniu moich nóg... pomóżcie!!!! :(( jakby co to piszcie na gg: 2317385 z góry dziękuje :)) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleocolurczechodzi
Proponuje robić rowerek w powietrzu. Zwykły rower stacjonarny powoduje zwiększenie mięśni co sprawia ze nasze nogi wyglądają na jeszcze bardziej masywne. Osobiście sprawdzilam ten sposób z rowerkiem w powietrzu i muszę powiedzieć ze po tygodniu widzialam rezultaty. Miałam okropne \"buły\" zamiast kolan. Obecnie zrobiły sie smukłe i mają piękny kształt. Zauważyłam także, że poprawił mi sie stan ud i łydek czyli jak można zauważyć osiągnęłam to co chciałam. Jednocześnie chodzę na basen polecam pływanie na plecach i mocno prostujemy nogi podczas pływania. Proponuje także chodzić na aerobic szczególnie na zajęcia ze stepami. Moja instruktorka robi cuda. Musimy po prostu powiedzieć sobie, że chcemy coś z tym robić a nie siedzimy jak te kwoczki i narzekamy. Kobitki niedługo lato pokażmy,że jesteśmy sexy. Proponuje dziennie robić rowerek w powietrzu przez ok. 15 min na pewno nie mniej jeśli którejś odpowiada może robić nawet przez 30 min jednak pamiętajmy ze na początku zapal jest większy i chcemy zrobić jak najwięcej. W rezultacie wychodzi tak ze raz zrobimy 30 min w przypływie energii a później mamy przerwę aż do następnego zrywu. Pamiętajcie lepiej robić ten rowerek przez 15 min ale codziennie zamiast wyciskać z siebie siódme poty ale raz na tydzień. Później proponuje chodzić na godzinkę na basen. Jeśli ktoś ma możliwości finansowe i dysponuje czasem proponuje chodzić na aerobic. Jeśli ktoś nie może niech kupi sobie step i sam ćwiczy w domu nawet najglupsze wchodzenie i schodzenie z tego stepu. Dobre są również zwykle.... schody. Pamiętajmy również,że podczas każdej kąpieli masujemy uda i łydki. Ja to robie w ten sposób, że na myjkę (raz w tygodniu) nalewam peeling gruboziarnisty i wykonuje okrężne ruchy w pozostałe dni tygodnia robie to samo jednakże używam do tego zwykłego żelu pod prysznic. Skór na kolanach jest grubsza niż na pozostałej cześć naszych nóg wiec na ta partie proponuje masować je dłużej myjką z peelingiem. Ale sie rozpisałam mam nadzieje,że komuś pomogą rady 16latki:P Może teraz nam sie nie chce tak aktywnie ćwiczyć i przestrzegać tych wszystki rytuałów jednak pomyślmy o tym jak pięknie będą wyglądać nasze nóżki w wakacje. Serdecznie pozdrawiam i polecam sie na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paullusienka
Czesc martynka;) dzieki za meile i przepraszam z góry ze nie odpisalam wczesniej ale nie zagladalam do poczty. no wiec szczerze powiem ze masz mani, tak jak i ja ją mam kochanie;) poprostu tobie sie tylko wydaje ze jestes gruba, czy masz grube nogi. tak naprawde jestes szczupla, uwierz mi. jezeli chcesz spalic troszke tłuszczyku z udek to zastosuj moje cwiczenia, ktore rozpisalam wczesniej, uwierz mi kochana ze pomoga, tylko pamietaj!! ani grama slodyczy i nic kalorycznego. po miesiącu powinno ci dosyc duzo ubyc, kiedy bedziesz cwiczyc systematycznie i jesc lekkie posilki o stalych porach ( bez kolacji!!). jezeli cwiczenia i dieta pomogą, a twoje nogi bedą szczuplejsze to wtedy mozesz wziąc sie za rowerek stacjonarny, który ujedrni twoje nogi, nie beda wtedy galaretowate. wczesniej nie radze cwiczyc na nim jezeli twoje uda są miekkie, bo spowoduje to umocnienie miesni i nogi zamiast schudnąc ztwardnieją i przez to bedą sie wydawac grube. Czy jeszcze chcesz cos wiedziec?:) mojego gg to :7874354. pozdrawiam gorąco i zycze wesolych swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaG6
hey :) jak wiekszosc osob wchodzacych na ten watek chce wyszczuplic nogi.. niestety mam wiekszy problem.. przez dlugi okres czasu jezdzilam na rowerku stacjonarnym lecz niestety z duzym obciazeniem i mam teraz okropne nogi, prawie same miesnie ! Niestety wazniejsza byla dla mnie ilosc km niz jakos jazdy.. gdyby wczesniej powstal ten temat na forum ;) hehe no ale cos musze teraz zrobic z tymi miesniami.. niestety nie wiem co! Jak mozna usunac troche tkanki miesniowej? ;p Pozdrawiam serdecznie i zycze wesolych swiat!! ps. zaczynam dzis wykonywac ćwiczenia podane przez Pauline ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no narazie dopiero zamawiam ten rowerek, ale coraz bardziej się do niego zniechęcam... ja mam juz dość mocno rozudowane mięśnie nóg, bo dłuuugo jeździłam na rolkach (jak tylko robiło się cieplej, a zima nie była zbyt mroźna)... mam takie... \"mocne\" nogi... n ale bede robic te ćwiczenia i nie jeść słodyczy :] mam nadzieje ze to pomoze... za jakeis 2 tygodnie odezwe sie i powiem jakie sa efekty :] bardzo dziekuje za rady! buziaczki! ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam jeszcze jedno pytanie... czy jakbym robiła te ćwiczenia 2 razy dziennie (rano przed szkoła i wieczorem przed snem) to efekt będzie większy i szybszy? :)) chciałabym mieć szczuplutkie nóżki na planowaną imprezę, która ma się odbyć 12 kwietnia... czy zdążę poprawić je o jakieś 5 cm do tego czasu? buziaczki :** i dziękuję za pomoc :)) ps. od wczoraj robię ćwiczenia Pauliny i wydaje mi się, że nogi robią się po nich jędrniejsze :P... :)) pierwsze pomiary podam za miesiąc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToTylkoJa.
Paulusieńka - ja też spróbuję wykorzystać Twoje ćwiczenia na te nogi. Mam nadzieję, że one naprawdę mi pomogą.. Dziewczyny Wy nie narzekajcie jak macie w łydkach 34 ! Bo ja bym chciała tyl mieć ;( A mam 38-39. JUż nie wyrabiam ! Nie chce przez cale wakacje chodzić w spodaniach ;( A jak pojade nad morze i co ? W stroju kąpielowym sie tam trzeba nawet pokazać ;/ musze sie wziąć porządnie za siebie. Po tygodniu ćwiczeń naprawde wyszczupleją mi nogi ? bo chciałabym żeby nastąpiło to jak najszybciej. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ToTylkoJa- słuchaj, ja robie te ćwiczenia od jakiś 4 dni i juz mi sie wydaje, ze sa ładniejsze (oczywiscie ze przez tydzien nie wyszczupleja ci o 5 cm) wydaja sie takie węższe... :] ja moje pierwsze pomiary podam za miesiąc :)). sluchajcie... mam problem, bo na lydce, zosatl mi juz sam miesiec, a mam juz 33 cm!! ;(( czy da sie je jeszcze bardziej wyszczuplic czy juz jestem skazana na takie? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToTylkoJa.
marti-martyna dziekuje Ci ;* :) mam nadzieje ze i mi wyszczupleją :) czyli po 4 dniach ubył Ci 1 cm tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i teraz nie zmyslam! :PP własnie sobie zmierzyłam bardzo dokładnie nóżkę. no ciekawe jakie ekekty beda po miesiacu! :) a z brzuchem to dosłownie cud!! ja juz co prawda miałam mocno rozbudowane miesnie brzucha, ale jak robie te co podała paulina, to mam ładniejsze :P!! a wiecie co, bo te ćwiczenia co podała paulina, to są dobre ale tylko na górne mięśnie brzucha, a na dolne działąja tylko w małym stopniu (na górze mam \"czekoladkę\" a na dole mam miesnie, ale niewidoczne ;( ) no wiec, jak chcecie miec cały brzuszek ładny to musicie dodac także jescze 2 ćwiczenia, nożyce (pionowe i poziome; chyba kazdy wie o co chodzi :P) i podnoszenie nóg (kładziesz sie na ziemi nogi proste, i takie podnosisz wolno do gory ale nie opuszczasz na ziemie, tylko trzymasz nisko, potem znowu podnosisz... i tak dalej :D) no i jeszcze cos... nie przesadzajcie z tym \"rozciaganiem bocznym\" ja robie kazde cwiczenie po 35 razy (podnoszenie pupy 50, a brzuszki 90 bo 100 nie wytrzymuje :() no i za 3 dni tak mnie bolały rano boki brzuszka ze to szok!! :(( buziaczki :)) ps. mam pytanie... bo mi na łydce został juz sam mięscień, 0 tłuszczu!! czy mam jakas nadzieje ze miesien sie jeszcze bardziej rozciagnie?! :( prosze o odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamampatyki
a ja mam chude nogi i marze o grubszych.wcale mi sie nie podobaja.widze ,ze jestesie ekspertkami w tym temacie wiec pozwole sobie podac wymiary. 1pomiar pod krokiem -52 2pomiar nad kolanem 34 3.lydka w najgubszym miejscu-32 4.nad kostka22 chce je utuczyc !!!!jak to zrobic? mam174 cm waga58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobne wymiary, tylko ze pod krokiem mam 50, a nad kolanem 34... jednak chciałabym je trochę wyszczuplić ;((... a moze zamiast tyc poprostu nabierzesz troche mieśni? ;> jeżdzij na rowerze lub rolkach... efekt gwarantowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udooo
kurwa 50 i wyszczuplic kobieto ja bym sie pokroiła za 50 :((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udooo
dajcie mi te 34 jak na kolanem BO mam 41 oblesniactwa POMOCY POWIEDZCIE DA SIE TO ZREDYKOWAC?BO JESTEM NA SKRAJU ZAŁAMANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, rób te ćwiczenia co dała paulina... one są dobre!! nawet bardzo!! :)) do tego mozesz troche zmienic swoja diete.. tzn. mam na myśli nie jedzienie kolacji, a jak juz to jakis owoc lub jogurt... i nie jedzienie słodyczy. to powinno dac rezultat... :D robiac tak do wakacji napewno poprawisz troche nóżki :D bu$$ :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paullusienka
Ojchhh dziewczyny^^ Podaje swoje gygy, bo widzę że jesteście załamane xD Piszcie do mnie, jeśli macie jakiś problem, postaram się pomóc:* 13800905 - numerek:P Pp.Ss.Mówiłam, że te ćwiczenia działają! :):) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paullusienka
Aaaa!! Jestem PAULA,a nie Paulina!! To jest różnica, więc proszę tak na mnie nie mówić!! Z góry dzieki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToTylkoJa.
przepraszam, mam jeszcze takie pytanie. czy ja mam w ogóle nie jesc slodyczy? ;( i ile czasu robicie dziennie rowerek w powietrzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drosso
dziewczyny ja mam rowerek stacjonarny od jakis 3 miesiecy staram sie na nim cwiczyc nawet codziennie conajmniej pol godziny.Wczesniej troche biegalam a jeszcze wczesniej chodzilam na aerobik i step(po tym czulam sie fantastycznie) ale niestety musze was zmartwic mnie nic nie pomaga.Ograniczam tez jedzenie oczywiscie.Nie jestem gruba ale nogi lydki i uda mam okropne obawaim sie ze z tym nie da sie juz nic zrobic!Najgorsze jest to ze mojemu mezczyznie sie to nie podoba zreszta mi tez a przeciez sie staram wiec co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udooo
mam to samoooo 4lata walki i nic czasem zleci 2cm i tyle HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×