Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anty O

najgorsze miasto w Polsce

Polecane posty

Gość nie ma brzydkich
Czerwona warko a moze tak chcialabys wyemigrowac gdzies ... na przyklad do Afryki? Tam jest pieknie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety BYTOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Bydgoszczy, często wymienianej tutaj - muszę powiedzieć, że Bydgoszcz jest ciekawym miastem o ile chce się to miasto poznać. A przejeżdzając pociągiem takiej możliwości nie ma, więc lepiej się nie wypowiadać. Z okien pociągu rzeczywiście nieciekawie.A zapewne mało kto wiem, że np. Bydgoszcz posiada tor kajakarstwa górskiego (drugi najbliższy sztuczny tor jest w Holandii) Podobnie można napisać o Toruniu. Nie wiem ilu z Was miało przyjemność korzystaćz dworca PKS Toruń Główny, ale niewątpliwie plastkowe budy zamiast porządnego dworca na długo wpadają w pamięć. Kilka zdjęć Bydgoszczy, jako brzyskiego miasta: http://www.bydgoszcz.pl/images/user/d/d4fe6685c9b2dd9610c6ac58dbd1d011.jpg http://www.bydgoszcz.pl/images/user/e/e0ac82c53b350308a826ac938ee42a9a.jpg http://www.bydgoszcz.pl/images/user/f/fef2b65d6f0adf9fb068ec0bca4e2db7.jpg http://www.bydgoszcz.pl/images/user/d/defc76ef51c835162f1844847ee6aa0c.jpg http://www.bydgoszcz.pl/images/user/0/0e4fac1a7f5c89c3ca0d75a253dfba93.jpg http://www.bydgoszcz.pl/images/user/6/626e51e73f89a0ec99703123366b45c1.jpg http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/8b/Bydgoszcz_Opera_Nova.jpg/800px-Bydgoszcz_Opera_Nova.jpg http://www.muratorplus.pl/images/Bydgoszcz_terminal.jpg Wg mnie Bydgoszcz nie jest najlpiękniejsza ale wcale nie jest brzydka! Trzeba to miasto poznać, trzeba ją polubić. Bo nie jest to miasto jednego wieczora.... A tu z lotu ptaka: http://stara.gorpol.pl/miasta/bydgoszcz/by01.jpg można podmieniać cyferki w adresie: 01, 02, 03...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeGie ---> zaraz się poryczę ze wzruszenia... 😭 :-D Najwięcej sentymentu wzbudza we mnie trzecia fotka - siadałam na tych ławkach przez 4 lata edukacji w pobliskim LO nr 1 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam z muzykiem
Bydgoszcz moze i nie jest najgorsza (choc najpiekniejsza tez nie), najbardziej wkurza mnie tylko to, ze ciagle najezdza na Torun, do ktorego nawet sie nie umywa (pisze to Slazaczka!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do najazdu Bydgoszczy na Toruń... Czy czasami nie jest odwrotnie? Ale ogromne animozje są, to jest fakt. Lecz nie obwiniałbym tutaj Bydgoszczy... To wina obu miast. Zamiast współpracować - walczą. A niektórych rzeczy się nie zapomina. Gdy Bydgoszcz walczyła o województwo (także dla Torunia) Toruń wolał należeć do Łodzi, potem Poznania, czy Gdańska. Gdy w Bydgoszczy powstało lotnisko międzynarodowe, Toruń rozpoczyna budowę... lotniska międzynarodowego, staraając się zablokować dotacje na lotnisko bydgoskie... Slązaczko w czym się Bydgoszcz nie umywa do Torunia ? Mam nadzieję, że nie piszesz o sławnym toruńskim dworcu PKS :) Rybka, no i nadal tam siadają z LO1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawijka.
Nie oszukujmy sie.Nie ma w Polsce ladnych miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie ma ładnych miast
WROCŁAW JEST NAJŁADNIEJSZY!!!!!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szumi
Ja kocham Kołobrzeg i żałuję, że się z niego wyprowadziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam z muzykiem
Wszedzie sa brzydkie miejsca, nawet w Toruniu, ale patrzac z dalszej perspektywy to Torun jest jedna z polskich perelek, a Bydgoszcz zwyklym, przecietnym miastem. I choc jest wieksza to w Polsce jest mniej znana. Jak bylam mala to kiedys uslyszalam nazwa "Bydgoszcz" i zapytalam taty gdzie to jest, a on mi odpowiedzial: "Kolo Torunia", to chyba o czyms swiadczy. A te animozje... to rzeczywiscie szkoada jesli dzialaja na wspolna niekorzysc, nie wiem kto jest winny, ale smieszy mnie w ogole proba porownania Bydgoszczy do Torunia, nie obraz sie, ale tak to jest widziane w Polsce. (wierze, ze tam tez sa piekne miejsca, nawet na Gornym Slasku mamy takowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem najgorzej
jest w KATOWICACH :( A juz dworzec masakryczyny, wc takie ze kosztuje 2 zl, a nawet deski nie ma klozecie. w przypadku panow placisz 2 zl, i sikasz po scianie:) cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy_kot
a mnie denerwuje to ze w karzdej wiosce zabitej dechami jest duzy okazaly koscol, to ma oznacczac ze w polsce wszyscy sa tacy wierzacy? nie bylo mnie tutaj 20 lat ale koscioly zucaja sie w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pytanie brzmi
to tak dla przypomnienia;) jakie jest najbrzydsze miasto w Polsce i tylko tyle:classic_cool: Najładniejszy oczywiście jest WROCŁAW!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak jest to widziane w niektórych regionach Polski... Wynika to z nieznajomości Bydgoszczy. Czy Ty byłaś w tym mieście ? Jak długo? Śmiem twierdzić, że nie znasz Bydgoszczy... Toruń był kiedyś miastem o ogromnym znaczeniu kulturalnym, politycznym, administracyjnym, gospodarczym. Lecz te czasy minęły, a niektórym ciężko to zrozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam z muzykiem
W bydgoszczy spedzialm tylko 1 dzien i co prawda niczym mnie nie zachwycilo to miasto, ale wierze, ze sa tez tam ciekawe rzeczy do zobaczenia i lubienia. Ale tak naprawde, to czym sie odznacza Bydgoszcz na mapie Polski? Niczym szczegolnym, skoro tak naprawde jest znana 90% Polakow tylko z nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już się poprawiam :) według mnie najbrzydszy jest Toruń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica79
Wrocław najbrzydsze nie oznakowane miasto katowice szare i smierdzące miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bydgoszcz na mapie Plski to silny ośrodek sportowy i kulturalny. Gdyby określać to miasto w dwóch słowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i biznesowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parę lat temów Bydgoszcz to miasto bankowe było. Nie wiem jak jest teraz... Ale tylko Łódź poza Bydgoszczą jeszcze ma chyba siedziby banków. W Bydgoszczy jest siedziba Banku Pocztowego. Myślę, że po jednym dniu nie można poznać żadnego miasta. Aby poznać np Częstochowę potrzebowałem kilka miesięcy. Klimat miasta trzeba odkrywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Mielcu ( kto wie gdzie to :P ?), to niezbyt urodziwe miasteczko, ale mam do niego sentyment. Ładny jest Kraków - to nic odkrywczego, większość ludzi pewnie tak uważa, a co do brzydoty - Rzeszów widzieliście? Na \"głównym placu\" jest pomnik, który nie wiem co przedstawia ale wygląda jak p...a, hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa,chyba zadne z Was nie bylo w Lubinie:o na szczescie tam nie mieszkam,ale dziadostwo straszne:o ludzie ze wsi wyemigrowali parenascie lat temu do Lubina za praca w kopalni i dlatego 90% ludnosci lubinskiej to ...wiesniaki ze wsi:p mam na mysli ich ograniczenie oczywiscie.. wokolo sami dresiarze!0 tolerancji dla wszelakich odmiennosci! ciuch nie przypominajacy dres lub ciuszki z bazaru budzi sensacje! jedynie Centrum Kultury Muza ratuje honor tego miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka wieelka wioska z tego Lubina... same bloki... nawet rynku ladnego nie ma. a ostatnio to nawet byly plany zeby w tym\"niby ryneczku\"postawic centrum handlowe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripli
do byłam z muzykiem to tylko swiadczy o tym ze jestes spaczona juz przez tatusia, który niech sobie swoja perełke wsadzi w dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amant naszych czasów
popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam z muzykiem
Jak zwykle odzywaja sie zazdrosni sasiedzi Torunia ;) No wlasnie. To po prostu jest smieszne, nazywanie Torunia brzydkim. Nie osmieszajcie sie chociaz tymi komentarzami jak rozmawiacie z ludzmi z innych stron Polski, to taka moja mala rada. A tak poza tym to pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amant naszych czasów
a czy ktos tu pisal, ze Torun jest brzydki?? :o naucz sie czytac, a jak nie to won! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×