Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mritta28

Pan Tadeusz czy Sobieski-wódka na wesele

Polecane posty

Gość sophiaaa
moge ja kupic za 16,13 za 0,5l llub zastanawiam sie nad sobieska w hurtowni po 17,48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sophia- ja bym wybrała Sobieskiego. To znana popularna marka. Na pewno bardziej sprawdzona niż ten Kropnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sophiaaa
co racja to racja :) ta sobieska to podobno w gardlo pali ,ale w sumie u mnie w rodzinie to abstynentow nie ma wiec chyba dadza rade >:) dzieki za rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na weselu gdzie był Sobieski i ludzie ni marudzili;-) jeszcze wiele imprez dopijaliśmy tą weselną;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oboje z mężem jesteśmy z Siedlec więc zdecydowaliśmy się na alkohol produkowany przez siedlecki Polmos. Braliśmy pod uwagę Universum i Wódkę Czystą de Best. Kilka degustacji i wybór padł na tą drugą. Strzał w dziesiątkę! Bardzo gościom smakowała a na poprawiny wszyscy stawili się w komplecie :-). Wódka jest tania , około 16 złotych (braliśmy 200 butelek i dostaliśmy jeszcze 8-proc. rabat wiec wyszło super tanio) i naprawdę godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panmaro
Pan Tadeusz, a mam 32 butelki ktore niedrogo oddam. Piszcie panmaro@o2.pl , kurier lub odbior w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starogard
W sklepie firmowym w starogardzie gdanskim Sobieski 0.5 l jest za 18.49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doberman
Według organizacji IWSR (Międzynarodowe Badania Win i Wódek) Sobieski jest trzecią wódką świata pod wględem jakosći. Bez zastanowienia wybrałbym wódkę Sobieski, zresztą tylko taką piję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostało mi duuużo 0,5 Sobieski z wesela. Odsprzedam w dooobrej cenie. Info: agstojak@o2.pl. Kto pierwszy, ten lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halogenik
Ee tam dla mnie bolsik najlepszy - miód malina można pić a universum też niczego sobie chociaz bols lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macherie
Witam, sprzedam 15 kartonów wódki Żołądkowej Czystej de luxe. Butelki 0,5l pakowane po 12 szt, razem 180 butelek. Kartony zamknięte, nigdy nie otwierane. Odbiór osobisty w centrum Warszawy, wódka oryginalna, kupiona w Selgrosie. Odsprzedam po 15,50zł/0,5l. Zainteresowanych proszę o kontakt: macherie@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubi Lkr
siemka ja kupiłem Sobieski nie mam zastrzeżeń do tej vodki polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Po weselu pzostalo mi cztery kartony = 48szt wodki Sobieski 0,5l . Jezeli bylby ktos zainteresowany zakupem to prosze o kontakt tomi101@o2.pl Cena napewno bedzie konkurencyjna wzgledem hurtowni i hipermarketow. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seleneyria
Witam, My z moim lubym zastanawiamy się między dwoma wódkami- luksusową albo pałacową. Którą byście raczej polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seleneyria
Ewentualnie może ktoś wie gdzie w okolicach Warszawy można te wódki tanio kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyśke
Na wesele to polecam DeLuxe - nikt nie będzie narzekał, ale trochę podła jest do smakowania. Do smakowania polecam Absoluta Citrona, a jeśli ktoś lubi czystą i NAPRAWDĘ LUBI SMAK WÓDKI - tylko i wyłącznie Matrioszka. Jest bardzo droga - ale zapewniam, jedyna czysta wchodząca idealnie, nawet nie ma potrzeby zapijać/zagryzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka7007
moi drodzy jeśli ktoś z was ma problemy z uwodzeniem to serdecznie polecam kursy prowadzone przez Wyższą Szkołę Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Mają bardzo szeroki wybór szkoleń, ja akurat skorzystałam z kursu Alpha Female i jestem niesamowicie zadowolona z efektów :) w końcu czuję, że mogę poderwać każdego i korzystam z tego na co dzień ;) naprawdę warto www,wyzszaszkolauwodzenia,pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pico
FINLANDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poweselu
Witam serdecznie, mam do sprzedania 30 butelek (0,5l) wódki Pan Tadeusz. Zostało z naszego wesela. Wódka jest oczywiście oryginalna, z banderolą. Posiadam paragon. Cena za butelkę to 23 zł. Do odbioru w Lublinie lub Radomiu, mój e-mail: dkarp1@go2. pl pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia@
Ja zdecydowanie polecam Pana Tadeusza, chociaż na weselu mojej kuzynki był Polonez i też nikt nie narzekał :) Dla ludzi z Lubuskiego , mogę polecić fajna hurtownie z Zielonej Góry... tylko nazwy nie pamiętam, spróbuje znaleźć i dać znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baro
ktoś tam napisał że nie ma róznicy między wódkami szczególnie czystymi moim zdaniem jest droższe wódki są więcej razy destylowane i nie ma w nich takiego syfu jak w tańszych np ostatnio piłem czysty krupnik taki syf! starsznie ryj skręca zaś finlandia jest łagodna dla żołądka :D ale cena jest straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwoniu
Król jest tylko jeden - Jan III Sobieski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślubowniczkakaka
a my kupiliśmy sobieską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatkaU
mnie była wyborowa,goście chwalili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciekkkk
Najlepiej na wesele jest jednak wybrać coś standardowego, czyli polska dobrą żubrówkę, która od lat jest taka sama i nie psuje jej zachodni rynek kiepskich alkoholi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratek#
Sobieskie nie, oj nie. Kiedyś miałem bardzo złe doświadczenia i nie mogłem już później wziąć tej wódki do ust. A Pana Tadeusza sobie cenię, elegancko wygląda i smakowo jest naprawdę niezły. Poza tym często bywa na weselach i ludzie go chwalą. Do tego mają też niezłą promocję weselną. Jakby ktoś był zainteresowany - http://www.pantadeuszwodka.pl/promocje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×