Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mritta28

Pan Tadeusz czy Sobieski-wódka na wesele

Polecane posty

Gość jopek
ja na swoim weselichu bede miec finlandie mialem duza znizke bo zakupilem 340 sztuk. Wkoncu 80 procent gosci to gorale a goral jak goral do samego rana trzymajac kieliszek. Ale jesli mam oceniac to zdecydowanie soplica. smak ma super dobrze wali w krzepe. Czego wiecej chciec??? Ps. 16 sierpnia bede juz mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnnnela
Zdecydowanie polecam Luksusową!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec
tylko Krakus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr.d
zgadzam sie, Krakus jest ok, poza tym w atrakcyjnej weselnej promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadzia
wesele tuż tuż, zdecydowaliśmy się na pana tadzia, proszę o małą podpowiedź, czy tadek w butelce 0,5l posiada dozownik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burn
nie ma dozownika...a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i On
u nas była SOPLICA.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carington
Zdecydowanie Pan Tadeusz pije ją odkąd pamietam że pije jest super nie piecze w gardło ne ma się kaca wchodzi jak woda inne wódki typu wyborowa bols i inne paskództwa według mnie się chowają przy Panu Tadeuszu z zielonej góry więc pijmy dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
a piliscie universum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jej pomoze
my mielismy na weselu wyborowa - uwazam ze jest to swietna wodka z klasa - nawet zagranica jest bardzo droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga Wódka
to, że wódka jest droga to nie znaczy, że jest dobra. ja uważam, ze wszystkie maximusy i tego typu inne apteki są przecenione. powinny kosztować przynajmniej z 10 zł taniej. lepsze są już wynalazki z importu zza wschodniej granicy, które można w akademikach spotkać. Ja na wesele polecam Luksusową. jest dobra - w smaku bardzo neutralna, więc wszystkim będzie dobrze wchodziła, na drugi dzień nie ma się kaca, do tego jest tania, więc i parę złotych więcej na inne wydatki (których jest bardzo wiele) zostanie. Ja kupiłem na swoje wesele przez stronę Luksusowej i zapłaciłem 18 zł za 0,5 litra. wg mnie się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm..................
Pan tadeusz ma butelkę, z której źle sie nalewa wódkę. Wolę Soplicę lub Sobieskiego. Z tańszych wódek, co wcale nie oznacza, że gorszych można polecić polonaise polish vodka :) Na weselu u koleżanki wszystkim smakowała(oczywiście bardzo dobrze schłodzona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeeseelee
u mnie była Polska, goście chwalili, ponoć dobrze 'wchodzi' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeeseelee
Polska nie mylić z polonaise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymek
Próżność ludzka nie zna granic... Ja też robię w sierpniu wesele. Po delikatnym podpytywaniu i zagłębieniu się w wódczane tematy postawiłem na Wyborową. Kupiłem, zmroziłem - jest wyborna! Jednak wódka ta kojarzy się większości z komuną i nie przekonuje ludzi to, że jest produkowana od 1823go roku i (sprawdźcie sami) za granicą jest najdroższą wódką postawioną na górnej półce!!! Niestety, wybieram Pana Tadeusza, który ma "aż" (!) 10 lat tradycji, no ale ładną butelkę i nie wiedzieć czemu dobrze się kojarzy. Jak ktoś wstanie z bólem głowy, to przynajmniej mi nie obrobi d... że to dlatego, że "zła wódka była" Masakra! A każdy się zarzeka, że nie ulega reklamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblenakafe
u mnie będzie bols u kuzynki był na weselu i bardzo nam podszedł dlatego tak wybralismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymek
No i dodam jeszcze, że tej Wyborowej jedna butelka na próbę była :-) Pana Tadeusza nie piłem, biorę w ciemno. Gdybym przelał Starogardzką w butelki po Finlandii podejrzewam, że 95% gości oblizywałaby się i chwaliła owe cudo. Tak to już niestety jest. A na domowe imprezy póki co wybieram Wyborową. Sami spróbujcie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polskie wesele polska wódka
Idąc tropem: "Bols na stole", domyślam się, że królować będą dania kuchni japońskiej, przygrywać będzie bawarska orkiestra, a ksiądz poprowadzi mszę po angielsku... Ludzie! Jest naprawdę mało rzeczy, którymi możemy się na świecie pochwalić tak jak naszą wódeczką!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sti
ja proponuję NIAGARE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialy_mis
hmmm ... ja sie zastanawiam nad Panem Tadeuszem ale w gre wchodzi tez Maximus ... Wiem ze maximus jest robiony wedlug skandynawskiej receptury ale rozlewany w Polsce. Lepiej na stole wyglada Pan Tadeusz. Co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miero
Ja w czerwcu mam wesele, kupiłem już 120 butelek Pana Tadeusza, kupiłem je w warszawie w carrefourze na bemowie. Dorzucili mi gratis (do litra wódki litr coca coli- dodatkowo za spóźnienie utargowałem wiecej coca coli) coca cole kupił odemnie znajomy na handel do sklepu więc wódka wyszła mnie po 19 zł za pół litra. Pan Tadeusz zawsze mi smakował, a co do wyborowej to kiedyś była niedobra, od 2000 roku sie poprawiła ale na dzień dzisiejszy znowu coś z nią jest nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyy
Luksusowa jest niezawodna, glowa po niej nie boli ;). wczesniej wyborowa pilem, ale sie zbzila wedlug mnie niestety. swoja droga znacie stronke z komiksami wodczanymi ? nicdodac.pl - dobre konkursy sa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekon
dzieki, za polecenie wódeczki. bo potrzebowałem coś kupić na imprezę firmową, i wybrałem Luksusową - jest bardzo wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melanzyk
najlepsza to de lux dobrze wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojo
według mnie król jest jeden :Sobieski!!! piłem niedawno wyborową i zdziwiłem się była b.dobra(teraz dużo ludzi ją chwali) odradzam jednak bolsa bo to straszna lipa -ma sie po niej chore jazdy!! wiem z własnego doświadczenia bo na każdej imprezie firmowej był bols (juz po odkręceniu ma bardzo przykry zapach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadazam sie ze najlepsza jest finlandia,ale tez niezle sobie kosztuje:) my mamy pana tadzia:) cena w miare,elegancka butelka no i z najlepszej rozlewni w PL-Zielonej Gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiliśmy wódke żołądkową de luxe na wesele co o niej myślicie .Może ktoś ją miał na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×