Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mritta28

Pan Tadeusz czy Sobieski-wódka na wesele

Polecane posty

Gość smerfus
no bardzo dobra wlasnie sie juz mrozi ale nie zapraszam pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie troszkę jest i Twojej
wódka cholernie podrożała :( niestety tak sie zbieraliśmy z kupnem i lipa tak ceny podskoczyły !!! za 3/4 absoluta płaciliśmy 41 zł buuuu masakra to chyba wina że czas świąt i komunii !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zostalo mi po weselu 100 sztuk sobieskiego 0,7 l niemam co z nim zrobic chetnie odsprzedam za 20 zł za sztuke jestem z krakowa tel 725-655-483

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tweeddy
My się zastanawiamy nad Maximusem, Panem Tadeuszem lub Pałacową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwobmw
u mnie będzie żołdkowa de luxe wszystkim raczej smakuje ze znajomych już kupiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slavo
Miałem kupić (150 but.) Pana Tadeusza ale kosztuje już 25zł/0,5l. więc zdecydowałem że będzie chyba palacowa - 19,15zł. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lklklkl
pan tadeusz - zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusaaaa
a czy pił ktoś Zawiszę? cena przystępna i ładna butelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
też zastanawiałam się nad Pałacową ale kupiłam jedną na spróbowanie i nie spodobała mi się ta plastikowa nakrętka.Po otworzeniu nie dało sie jej zakręcić, kręciła się w koło. Co myślicie o Zawiszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych dwóch wybrała bym Pana Tadeusza, jednak mój typ to zdecydowanie Wyborowa, ale dlatego, że nie lubię czystej wódki a do drinków Wyborowa jest niezastąpiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenat
a my sie zastanawiamy nad wodka danska w aluminiowej butelce ktos kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aA u nas będzie Pan Tadziu :D wodke danska oczywiscie kojarzę... nawet niezla tylko tak sie zastanawiam czy nie jest troche drogawa... I ta aluminiowa butelka, może i nie brzydka, ale ja bym się chyba nie zdecydowała żeby ją na swoje wesele kupić w tej butelce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheepek
ja chyba kupię finlandie i maximusa pół na pół. Myslicie ze to dobry wybór ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
kurcze ilu tu koneserek wodki... bez jaj, przeciez i tak jej smakow nie odrozniacie, konia z rzadem tej ktora widzic roznice miedzy sobieskim, tadeuszem, palacowa (szczegolnie po drugim kieliszku) czy cos tam jeszcze interesuje Was tylko cena ale z drugiej strony nie chcecie kupic najtanszej bo nie wpada..wiec stad meczarnie ale uspokoje Was, dla wiekszosci Waszych gosci nie ma to znaczenia..byle duzo, byle kopa dawala...takze ze luzik, co nie wezmiecie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość King diamond
Dzis byłem w hurtowni Ceny podaje dla porównania dla innych(podkarpackie):Sobieski-20,50;Soplica-18,60 Wyborowa:20,90 Pan Tadeusz-22 Palace Vodka-19,80 Żoładkowa de lux:16,90 Te wymieniłem bo tymi jestem zainteresowany oczywiscie lista była dłuzsza. Ja przymierzam sie do Wyborowej tudzież Sobieski. Koneserem nie jestem a jak kolega napisał wyżej po 2 kieliszku to nie bardzo bedzie do wyczucia jaka to wódka no chyba ze postawiłbym z czerwona kartką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
właśnie pałacową. Ma elegancką butelkę zakręcaną srebrną nakrętką, przez co ładnie się prezentuje na stołach. U mnie taka była i gościom smakowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup balsam pomorski albo
zoladkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laporo
Ja też się zastanawiam nad Panem Tadeuszem. I pewnie kupimy, chociażby dlatego, że promocję znalazłem (www.wyjatkoweokazje.pl) a u nas duże wesele się szykuje (160 osób) + poprawiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwucha
jest najlepsza na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkolinka
laporo, dzięki, że napisałeś o tej promocji Pana Tadeusza, bo ja na swoim weselu właśnie tę wódkę będę miała, więc się załapię na ten konkurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaganalopacie
A w hurtowni normalnemu śmiertelnikowi sprzedają większą ilość, czy trzeba mieć koncesję? W makro trzeba mieć podobno koncesję. Jak załatwiacie te wódkę na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek i agatka
Mamy do sprzedania 120 butelek wódki Pan Tadeusz-pozostałośc po weselu. cena 20,50 info: tomas1969@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eech
tak jakos w naszych okolicach ostatnio kroluje wodka polska,wiec i u mnie bedzie wodka polska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laporo
jaganalopacie, no ja właśnie przez ten serwis http://www.wyjatkoweokazje.pl/ kupuję. Masz tam namiary na przedstawicieli, możesz zadzwonić i dogadać się co do ceny i wziąć udział w promocji i konkursie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębata88
mój przyszły mąż teraz właśnie jest na etapie negocjowania ceny za pana tadeusza z tymi ludźmi z tej stronki wyjatkoweokazje.pl. widzę, że spore zainteresowanie tam mają, ale widocznie musi się opłacać, że tyle ludzi tam dzwoni. a może ich kusi ta wycieczka poślubna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssafdfdsssdss
3 ostatnie wpisy widzę robię reklame tej stronie www;p p.s gdzie kupuje najtaniej wódke pan tadeusz?:) i ile teraz sobie zycza za 0,5;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ultura
Pan Tadeusz chyba nie potrzebuje reklamy. To dobra wódka w ładnych butelkach i sama nie wiem czy jej nie kupimy. Ale jeszcze nie wiem gdzie i za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_malutka
My mieliśmy Pana Tedusza na weselu i mamy do odsprzedania 60szt. za 23zł od butelki już z nową akcyzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizzzzz
zdecydowanie Pan Tadeusz. chyba nie ma lepszej wódki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia taka co nie wie
pan tadeusz- nikt z gosci nie mial kaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×