Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mritta28

Pan Tadeusz czy Sobieski-wódka na wesele

Polecane posty

Gość taką kupiłem
Polecam pałacową ( Palace) , sam na swój ślub zdecydowałem się na nią, wybierałem między wyborową a nią. Przetestowana podczas kilku wesel, sam nie znałem jej wcześniej, ale stała się już dość popularna, do tego super wchodzi, no i najważniejsze po spożyciu sporej ilości nie ma kaca, a moc czuć po kilku kieliszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acha
Mam do odsprzedania 65 pół litrowych butelek wódki Pan Tadeusz. Cena 20zł za sztukę. Okolice Wrocławia.Zainteresowanych zapraszam na gg:1318405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścOna
zastanawiałam się Pan Tadeusz, a Biała Dama.. ktoś pomoże? Biała Dama w cenie 19zł/0,5l i byłabym nawet 'za' tylko wiele osób mi ją odradza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poland Contras
Z niedrogich a sprawdzonych i dobrych - Pałacowa Ewentualnie klasyk - Wyborowa (jedna z niewielu znanych polskich marek na zachodzie, zawsze widywałem ją na półkach z alkoholami luksusowymi!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKO Sobieski
"pychota"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jws23
Witam Mam do odsprzedania wódkę SOBIESKI 0,5 ltr, oryginalną i z legalnego źródła. Pakowana po 12 sztuk/karton. Kartony oryginalnie zamknięte. Ilość 144 buteli x 0,5 ltr w super cenie: 18,10 brutto/sztukę. Proszę zainteresowane osoby o telefon (514476409).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym postawiła na Pana Tadeusza butelka bardziej okazalsza, a Białą Dama jakos nie widzi mi sie ta wódka. BYlam na weselach gdzie serwowano te wódki i powiem, że bardziej podobał mi się Pan Tadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz23532523766899099
Pan Tadeusz. Piłem niemal wszystkie wódki na rynku, Pan Tadeusz, jak na razie najlepsza. Kulturalna, smaczna, schłodzona wchodzi gładko i przyjemnie, żadnych efektów ubocznych. WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Tadeusz dobry ładna butelka i niezła cena. Choć my zdecydowaliśmy się na finlandię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemeks
witam czy posiadacie namiary na przedstawicieli ze strony wyjatkoweokazje.pl, ponieważ stronka nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffewfew
ja miałam P. Tadeusza-powiem tak cód miód:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez go serwowalem
Pan Tadeusz zdecydowanie wygrywa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubs
hej No to Ze Tadej jest super to wiem ale gdzie kupic go w dobrej cenie??Prosze o info i pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za wódki
Ten Pan Tadeusz albo Pałacowa ? Widzieliście je gdzieś na jakimś wytrawnym przyjęciu. Sobieski to dobra marka i nie postawiłabym na stole jakiejś Pałacowej, o której w życiu nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o wódkę, to wszystko zależy z jakiego źródła się kupuje i tak z doświadczenia: 1. Wyborowa - na południu jest rewelacyjna, niestety na pomorzu zdarzyło mi się kilka razy pić na wakacjach albo podrabianą, albo gdzie indziej rozlewaną. Design średni jak na stół weselny. 2. Soplica - strułem się tą wódką (pierwszy raz musiałem brać środki przeciwbólowe na kaca) , po czym drugi raz na weselu piłem - miałem obawy. Okazało się że całkiem całkiem i 0 kaca. Butelka o słabym wyglądzie na stół weselny. 3. Smirnoff - zepsuła się wódka bardzo - nie polecam. 4. Pan Tadeusz - świetny smak, ciekawy wygląd butelki, super cena. Godna polecenia. Na wesele numer jeden. Na imprezę na równi z Żołądkową Czystą i Wyborową. 5. Absolwent - kupiłem ostatnio w biedronce, smakowo lepsza od Smirnoffa, gorsza od Wyborowej. Cena rewela. Butelka cieńka. 6. Żołądkowa Czysta - smak naprawdę godny polecenia. Cenka opada - 17 zł można w niektórych sklepach kupić. Butelka kiepska. 7. Pałacowa - dwa razy piłem, smak ot taki sobie. Butelka całkiem fajna. 8. Sobieski - smakowo stoi podobnie jak Soplica. Butelka raczej ·średnio się nadaje na ładny stół. 9. Absolut - rewelacja, ale niestety cena zabija (podobnie jak Finlandia, aczkolwiek smak gorszy od absoluta. Ranking (musiałem dać dwa 3 miejsca): 1. Pan Tadeusz (butelka, smak, cena) 2. Żołądkowa czysta i Wyborowa (smak, cena) 3. Soplica i Sobieski (smak, cena) 3. Absolut i Finlandia ( butelka i smak) 4. Absolwent, Smirnoff. 5. Pozostałe Danzka - pominąłem, bo piłem tylko 2 kieliszki i nie mogę oceniać zbyt szybko, ale ludzie sobie chwalą. Kochani pamiętajcie: wódeczka tylko ze sprawdzonego sklepu (w Almie nigdy mi się nie zdarzyło kupić podrabianej, to samo w Biedronce i Bomi, aczkolwiek w Biedronce znikła ostatnio Żołądkowa). Schłodzić dobrze nie za mocno. Z wina w dobrej cenie i super smaku mogę polecić: Palacio de Anglona zarówno czerwone jak i białe. Półsłodkie, ale w smaku prawie jak półwytrawne. Dostępna w Almie, Bomi i Stokrotce w cenie około 11zł za butelkę. Można się umówić wcześniej, to zamówią tyle kartonów ile potrzebujesz (alma). Udanych zabaw i wszystkiego dobrego kochani. Zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wódeczka na weselu potrzebna:)...tylko nie ta podrabiana,kupowana,bo tania,do tego o dziwnym posmaku,możliwa do spożycia tylko po wyjęciu z zamrażalnika.To takie zalety:) zakupu wódeczki w hurcie,tutaj najłatwiej oszukać,omamić niską ceną.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela85K
*siekba* więc sądzisz że nie wart kupować w hurtowni?..że niby oszukują?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna z tych wódek nie jest taka dobra, ludzie czy wy nie znacie WRATISLAVI , FAUSTA, KRAKUSA, to są naprawde dobre pewne wódeczki, butelki ciekawie wyglądają na stołach, a jakość alkoholu jest 100%, Ja te wódki znam z polecenia znajomych to oni wskazali mi sklep firmowy na ul. Monopolowej i od kilku ładnych latek ja polecam te marki innym niezdecydowanym. Najlepiej jest kupować dobrą jakościowo wódkę w pewnym miejscu, by nie być rozczarowanym na weselu lub po weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkohol Tanio
OFERUJEMY szeroki wybór alkoholi w korzystnych cenach z rabatami! Wódki Szampany Piwo Nalewki Whisky Transport gratis! Korzystne ceny! Faktura VAT! tel: 0605-65-99-66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela85K --->> w sklepie towar jest na półce cały czas... i może być poddany kontroli bez wiedzy sprzedawcy... zwłaszcza w marketach... w hurtowni łatwiej pocisnąć klientowi teoretycznie falsa w postaci jednej skrzynki. Po z atym ceny w marketach są niższe niż w hurtowniach czy w makro... ostatnio koleżance robiłem wycieczkę po sklepach bo sama nie mogła... najtaniej kupiliśmy sobieskiego w kauflandzie po 19 zł z dodatkowym drinkiem w zestawie... takie same w makro wychodziło 21 w innych markteach podobnie a w hurtowni za 19,50 były bez drinków... więc trzeba sprawdzac dobrze sklepy wielkopowierzchniowe bo można trafić na dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu dopowiem... nie spotkałem się w hurtowni z falsem nigdy... ale mówię teoretycznie oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musclepower
Oferuje tanio wodki Wyborowa, Soplica, Zawisza, Maximus, Sobieski, Finlandia, Bols, Absolwent, Luksusowa, Pan Tadeusz. 0,5 l oraz 0,7 l . Bardzo tanio. 0,5 l 15 zl, Finlandia 16 zl za 0,7 l 17 zl finlandia 19 zl. Podlaskie.. Oryginalne w kartonach z polska akcyza. Najlepiej odbior osobisty i sprobowanie na miejscu, gdyz oferuje zupelnie oryginalna wodke. Wojewodztwo Podlaskie. Kontakt emial mat_00@interia.pl gg 1614435

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiamala221
ja polecam Wratislavię , Faust, Krakus Exclusive to są naprawdę super marki wódek i naprawdę 100% jakości- nasze polskie wódeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiamala221
ja polecam Wratislavię , Faust, Krakus Exclusive to są naprawdę super marki wódek i naprawdę 100% jakości- nasze polskie wódeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia27bc2
Masz rację mieliśmy Wratislavię na weselu i naprawdę się sprawdziła, kosztowała ok 19 zł, ale jakość i wygląd robi wrażenie, super pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sophiaaa
czy ktos z was pil wodke czysta "krupnik"?? slyszalam ,ze jest dobra jakosciowo , czy pasuje taka na wesele ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×