Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mritta28

Pan Tadeusz czy Sobieski-wódka na wesele

Polecane posty

Gość Sobieski jest do bani
osobiście polecam Maximusa lub Wyborowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Luksusowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew..
WYBOROWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do : Co w tej kolekcji jest maluszkiem a co mercedesem? Bo w dalszym ciągu nie wiem skąd padło pierwsze pytanie w tym temacie. Bo jeśli z rejonów Podlasia to chyba i tak zakróluje samogon chociaż na Mazowszu pewnie też. I na Pogórzu też (śliwowica?) Nie wiem jak w innych rejonach kraju. Ale jestem ciekawy co myślą i co podają na weselach ludzi z tych właśnie rejonów. A na marginesie śliwowica jest the best !! ;-)) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_wlkp
A ja polecę wódke weselną z wielkopolski www.polanin.com.pl Świetna butelka (w kilku wzorach), rewelacyjna jakość alkoholu i bardzo dobra cena! Goście byli zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgooon
jak najbardziej polecam Palacowa!!!! dobra i cena nie straszy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilismy na jutrzejszy grill Soplice. Jak bede w stanie to napisze czy dobra. Nam bardzo smakowala Krolewska (o ile wodka moze smakowac. Moze powiem tak - nie odrzucalo od niej), a najgorzej wchodzila Sobieska. Nigdy bym na swoje wesele jej nie zamowila. Ot, takie degustacje sobie robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga popieram! U nas był też był Pan Tadeusz. Nikt się nie skarżył,że źle się nalewa do kieliszków. To b.dobra wódka i elegancko wygląda na stole.My mieliśmy jeszcze taką małą wstążeczkę na szyjce, w koorze dekoracji sali. Co do ceny, trzeba poszukać po hurtowniach- tam jest taniej i oczywiście są upusty, jak się bierze większe ilości. Nam za połówkę wyszło jakieś 18 zł z groszami. Generalnie będąc na wielu weselach - widziałam też Maximusa, Sobieskiego i Alaskę. Ale i tak uważam,że Pan Tadeusz jest najlepszy. Według opini wielu osób, głowa po niej nie boli, a jeśli już kogoś boli, to nie tak bardzo jak po innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisak
A ja właśnie stoję przed problemem wyboru MAXIMUS-JAN III SOBIESKI niby mamy czas do 1.09.07 ale chcemy wszystko mieć podpinane wcześniej jeśli załatwimy VÓDE to zostaną tylko soki bo resztę przyjęcia robi właściciel sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagaguś
U mnie była " Biała Dama", 19, 50 za pól litra. Rewelacyjna wódka, goście byli bardzo zadowoleni, a o godzinie 2 w nocy był leki stresik, bo sporo wódki poszło, więcej niż przewidywaliśmy, a nikt nie był pijany, baliśmy się, że na poprawiny nie starczy.Na drugi dzień nikt nie miał kaca giganta. Wszyscy się dziwili, że taka dobra wódka. Mogę jeszcze polelić" wódkę Polską" , od jutra bedzie w Makro w promocji, bez koncescji do kupienia po 16, 50 zł, również dobra i bobrze się ja piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sobieski
U nas będzie Sobieski. Ja się na wódce nie znam - nie piję i nie zamierzam pić więc nie wiem czy to będzie dobry wybór. Ci co piją mówią, że dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas będzie Smirnoff, zastanawialiśmy się nad Finlandią jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emocja
A u nas będzie polonez zamówilismy 150 flaszeczek (0,5l )na 80 gości. Wypróbowana, gładko wchodzi, nie ma kaca. Super. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinks
Wlasnie mialem wesele i wypadlo super! kupilem smirnoffa i rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pił ktoś OZONE vodka, na litwie jest po 13 zł, ja próbowałem i jest niezła, delikatna w smaku. Na litwie vodka jest bardzo tania sobieski wychodzi po 14 zł. Zastanawiam się nad tym ozonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na miejscu zdecydowanie
finlandia..ale jej nie bierzesz pod uwage..zreszta jest droga . Zdecydowanie wybierz Pana tadeusza, bylam na kilku weselach gdzie byla ta wodka, i nikt sie nie zatrul, niektorzy co pili bardzooo duzo nawet kaca nie mieli. I wszyscy bardzo sobie chwalili. ogolnie bardzo dobra wodka Sobieskiego nie polecam raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na miejscu zdecydowanie
acha i dodam jeszcze ze na MOIM weselu tez bedzie PAN TADEUSZ :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na miejscu zdecydowanie
i ze ma butelke ladniejsza niz nawet finlandia, a juz na pewno ladniejsza niz Sobieski... A wlasnie jak ktos wyzej napisal...na weselu jednak warto zwracac uwage na walory estetyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a pił ktoś Frostic? Mnie sie bardzo butelka podoba ładnie sie prezentuje) na moim weselu ludzie sobie bardzo chwalili, ale taka tania to ona nie jest. ja po promocji kupowałam za 18,20 zł a było to jeszcze w zeszłym roku http://www.frostic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olliwiadddddddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olliwia
dddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ozone też ma bardzo ładną butelkę i bardzo praktyczny dozownik. Co sądzicie o tej wódce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollola ej
finlndia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurycy.
U nas była wódka Smirnoff w butelkach 0,5, wszystkim zaproszonym smakowała, myślę że warta jest polecenia - dobrze prezentuje się na stole, kupiliśmy prosto z polmosu - www.polskavodka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misior
Na naszym weselu na pewno będzie WYBOROWA. W maju na pewnej imprezce kiedy zobaczyłem ją na stole skrzywiłem się z niesmakiem. Jakież było moje zdziwienie kiedy przełykałem pierwszego kielonka... Lekkość delikatność i tego typu skojarzenia. Z kolejnymi było to samo... Nawet przyniesiony przeze mnie MAXIMUS okazał się przy Wyborowej gorszy czego już zupełnie nie rozumiałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYBOROWA
Ludzie maja jeszcze zle skojarzenia co do tej wodki, a tymczasem ona bije na glowe wszystkie inne krajowe wodki, ze nie wspomne o Tadeuszu czy Sobieskim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helak
Pan Tadeusz to jes najlepszo wódka jakom w życiu widzioł na weselu. To było u mojego wuja w remizie. Pan Tadeusz jes po byku, łyknełem czy flachy i było super. Napojutrz tak rypało we łbie żem musioł pójść spoć do stodoły. Dowiedziołem sie potem żem się łoświodczył na weselu. Pan Tadek jest w tyteeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×