Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamm

szukam siodemeczek ...

Polecane posty

no dream , ae wdze że tyle kobit aty jeden . Szczęściarzu:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka:) to my jestesmy grzeszne :D a grzeczne sa te panienki z raczkami... tam gdzie mamusia kazala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Wy sobie dziewczynki badzcie grzeczne :) Ja będę grzeSZna :) Tak, dla równowagi ;) Dream... z faktami się nie dyskutuje :) To Twoje la coste z nóg mnie zwala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka - no myślę, tyle kasy kosztowały ... ;-) Nastka z likierem to można porozlewać na przykład, tu i ówdzie i następnie spożyc :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przyklad... gdzie porozlewac?? tak... przez roztargnienie? czy swiadomie? a zlizywac lakomie? czy tez zmyslowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tu zapracowany , rece po sama ziemie a ty cholera laski bajerujesz musze dac ci z plaskacza ,ale tak zeby nikt nie widzial ze bije lysego :P roman robimy porzadki jesienne !!!!!!!! chooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej anastazja3 calkiem zapomnialem ,ze to juz dzisiaj tez dzien juz teraz wiem ,dlaczego wszystkie dziewczyny sie usmiechaly do mnie :) slodka nie wiem o czym mowisz lub piszesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieknie......😠 Umawiasz sie ze mna na wieczor, ja biedna czekam a tu zamiast Ciebie przychodzi Roman 😭....a taka mialam ochote na ta kapiel ;)Jak mogles.......:( Przec Ciebie chyba sie rozchorowala i boli mnie gardło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam cos dobrego na migdały ;) a ja oddalem wszystkie chemikalia :( tak jak juz pisalem, mialem tam fajne muszki , pedzelki ze spacjalnego wlosia i takie rozne bajery a ciebie nie bylo :( slodka pomylilas pokoje ciekawe ,czy aby ON tez tak fajnie robil jak ja ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozagladam tu i ówdzie i zmykam do lozeczka razem z moimi szczesliwymi skarpetkami i grzancem.......Anastazja, chyba Ty mialas ochote dzis na grzanca........moge sie podzielic ;) 0,5 litra to troche jednak za duzo :o Kotka.......*dream* dzis jest Twoj.........Tylko i wyłacznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazka :) moze wieczorem odbije seobie ten caly dzien ;) juz nie wiem ,gdzie rece wlozyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamm.....to nie ja pomylilam pokoje.......mnie po prostu Roman wystraszył........czuje sie niepewnie w jego towarzystwie :o No i po co było oddawac.......moga sie przeciez jeszcze przydac :P.....👄.....do milego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie idiotka :o *dream\'a uwiodła mi Kotka dreamm\' a Anastazja.... no coz wlasciwie to nic nowego ....zawsze oddawalam najlepszych facetów innym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla romana nawet tu topiki zakladaja ,a ty slodka sie boisz gentelnena z PGR-u :( anastazka gdzie bylas jak cie nie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamm:) za dlugo musialabym opowiadac:) ale powien jedno: wycieczka turystyczno- krajoznawcza polaczona z pracą:) ciezką pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak bylas z facetem to mogla byc nawet bardzo ciezka ;) zdradz troche tajemnicy co mnie ominelo ? jakie rejony swiata odwiedzilas ,chyba nie USA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylam z facetem:) dramm:) bylam z silna grupą pod wezwaniem:) i niestety tylko w kraju:) ale blisko granicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazka :) to wreszcie wsrod swoich ( specjalna oferta gsm) jak to sie stalo ze pojechalas bez faceta? taaaaka dziewczyna i bez faceta ? ;) ( ciiii moze powie ,czy ma faceta;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamm:) nie jestem taaaka:( jestem suuuper brzydula:( super niezgrabna:( nie slodka( i nie powabna:( a ponadto mam rodzicow w rosjii:( paniatt??? wiec w stosunku do mnie kazdy facet ma 00 słownie zero zero zludzen:) ale mam kase:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie omieszkiwujęęę stwierdzic:D iz jesli znajdzie sie brzydal podobny do mnie:) oddam sie bez reszty :D ja jestem na prawde beee:( ale kazda potwora znajdzie swojego amatora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem : romantyczny kochany dobry inteligentny przystojny uczuciowy zaradny wysportowany wysoki z humorem nic specialnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×