Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKO RYBY

KLUB ZODIAKALNYCH RYB

Polecane posty

Gość Niepewna rybka
A ja nie jestem zadowolona, że jestem Rybą. Mam stale problemy sama ze soba bo nie zawsze wiem, jak nalezy postapić. Daję sie nabierac innym gdyz jestem zbyt infantylna. Ile razy powiedzialam sobie, ze szczertosc nie popłaca ale natury nie da sie zmienic ani jej oszukać. Już sama nie wiem co mam dalej robic. Chcialabym byc bardziej konsekwentna ale mam miekkie serce i tak szybko przebaczam i zle na tym wychodze. Czy wszystkie Ryby tak mają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Hania85: całkowicie sie z Toba zgadzam Haniu. Ryby powinny jednakże mieć na uwadze że nazbyt czeste \"odmienne nastroje\" wpływają na osoby z ich otoczenia i to na znacznie dłużej. Czesto pozostaje to w pamieci na znacznie dłuższy czas... Tak wiec badac czasem w tym innym nastroju powinny pamietac że obok nich są inni którym na nich bardzo zależy. Zatem ryby: pozostancie ludzmi (rybami :) ) nawet w chwilach załamania nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia z 12 marca 🖐️ Rozwalona emocjonalnie, pesymistka, marzycielka, niezdecydowana, ze skłonnościami do depresji, strachliwa... Ten kto mnie tu przysłał chyba planetę pomylił :o Totalnie nieprzystosowana do życia jestem :o Animrumru 🖐️ W tym horoskopie to wiele prawdy jest, niestety :o Gdyby to rzeczywiście znak zodiaku decydował o osobowości to na pewno nie chciałabym być rybą 😭 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Bookaj Tobie nigdy nie zdarza się mieć złego nastroju?! To musisz być wyjatkowy:) ale tak poważnie to ja taka już jestem! i choćbym nie wiem jak sie starała ( co robię) to i tak sa chwile w których nie potrafie sieopanować i zwyczajnie wybucham! Ale na szczęście mam też zalety a Te moje wyskoki staram ise potem wynagrodzić wiesz?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tez jestem ryba z 20.02 a jednoczesnie bardzo mi to pomaga w zyciu. Posiadanie takiej zdolnosci jak \"przeczuwanie\" jest darem, niewielu ja ma. Z drugiej zas strony trudno zyc kiedy \"cos\" cie zastanawia, czujesz dreszcz niepokoju. Cos ma sie wydarzyc a ty nie wiesz co ale juz czyjesz sie nieswojo.Ja mam takie przeczucia w zwiazku ze swoim najmlodszym synem. Nie wiadomo skad w pracy w srodku dnia napada mnie mysl ze cos sie z nim dzieje zlego. Najczesciej w ciagu kilkunastu minut wszystko sie wyjsnia. Albo on sam dzwoni, bo cos sie stalo, cos go boli, albo dzwoni ktos ze szkoly ze narozrabial :) Poza tym trudno jest znalezc wlasnie bratnia dusze ktora bedzie nadawala na tych samych falach szczegolnie wsrod mezczyzn. Mam przyjaciolke tez Rybke z 23.02 i wlasciwie rozumiemy sie bez slow, od poczatku naszej znajomosci a trwa to juz 6 lat ani razu nie bylo miedzy nami zadnego nieporozumienia. Czesto jest tak ze w momencie kiedy o sobie pomyslimy rozlega sie dzwonek telefonu od tej drugiej. Mialam meza wodnika - nie dogadalam sie z nim. Mialam partnera barana (zodiakalnego:) bylo calkiem niezle - ale sie skonczylo. Od jakiegos czasu przestalam szukac. Wszyscy jacy sie trafiaja sa jacys tacy ..........niekumaci:) No i stad jestem Samotna Ryba wiec...........przylaczam sie do klubu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 :-) A Ty? Ja - Ryba urodzona w roku Tygrysa, z ascendentem w Lwie... czyli Pirania ;-) ... emocjonalna, co na sercu - to na jęzorze niewyparzonym, decyzje podejmuję w 10 minut (wolę później \"odkręcać), niestrachliwa, harda, buńczuczna, złośliwa, ironiczna, kapryśna, empatyczna, wrażliwa na krzywdę słabszych.. kotka i pieska bezdomnego, gołębie balkonowe zawsze dokarmię, zadzwonię po straż pożarną, jeśli zobaczę kotka nie mogącego się z wysokiego drzewa ewakuować... mnie przekonać - nie da rady, piszę wiersze do szuflady :-)... a! i wolę myśleć, że to inni pomylili planetę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 lata!Mam cechy,którymi charakteryzuje się kazda ryba,ale za kotami i gołębiami nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 marca piatek
ja tez jestem tybka :) i uwazam ze to baaardzo fajny znak zodiaku :) szczerosc, prawdomownosc i poczucie humoru 🌻 z tych naszych cech sie ciesze :) pozdrawiam rybki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominaja20
witam wszyskie zodiakalne rybki:) ten znak dododaje magicznej aury i staje ze jestesmy wyjatkowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
animrumru- ja też jestem Rybka w ascendencie Lwa :) i ostatnio bardzo dużo rozrabiam..... pozdrawiam wszystkie Rybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogie rybki...
macie intuicję, a nie zauważyłyście , że jakaś jedna - biedna raczej wieloryba żarty sobie z Was stroi. Nie chce się jej nawet zmienić stylu pisania. RYBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aztec36
Wszystkie RYBKI są fajne ;) pozdrawiam dołączam się 14 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła rybka
a ja jestem taka sobie Rybka, zawsze usmiechnieta i życzliwie nastawiona do ludzi. smieję sie wiecej niz płaczę, lubię troche porozrabiać, bawic się, mam duze poczycie humoru i to mnie trzyma prz zyciu. acha i zapomniałam dodac, że jak przystoi na rybę - lubie pływać. Pozdrawiam wszystkie Rybki i te lutowe i te marcowe.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczupak
Ja tez jestem wesoły pan Ryba. Mam duże poczucie humoru, lubię sie bawic, uwielbiam taniec, podrywam wiec babki i jest mi to obojetne spod jakiego sa znaku, bo kocham Was kobietki. Znałem kilka rybek w swoim zyciu i musze przyznać, ze to bylu zawsze fajne babki, namietne jak cholera, bystre i inteligentne a do tego szczere czasami az do bólu. Maja rzeczywiscie jakis dar wielkiej spostrzegawczosci, umieja przejrzec ludzi na wylot i lepiej rybek nie draznic bo one umieja sie odgryżc. Ale wogole to chetnie spotykam sie z kobietami spod tego znaku bo wiem ze zawsze powiedza prawde w oczy, nie beda czarowac i bajki opowiadac, jak to czynia inne kobiety. Na Rybach mozna zawsze polegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-2-3
czy sa Ryby urodzone 23 lutego.Jesli tak napiszcie.To sa wspaniale osoby tylko nie kazdy wie jak bardzo wrazliwe.W naszym znaku sa dwie ryby ,gdzie kazda p;ynie w inna strone i taka jest dwoistosc naszej natury.Kto to zrozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zodiakalna rybka
Sama juz nie wiem czy to dobrze byc Rybą. Te dwie rybki płynace w przeciwnych kierunkach, są bardzo charakterystyczne dla naszego znaku. wiecznie targa nami niepewność, jak postapic aby było dobrze. Całe szczęście, że ryby kieruja sie intuicją i to nam pomaga często, aby wybrac właściwą drogę. Nie chcę zbytnio zachwalać nas Ryby, ale chyba nie jesteśmy najgorszymi ludzmi, skoro kierujemy się altruizmem, lubimy pomagać innym, umiemy dostrzec niesprawiedliwośc, bronić słabszych od siebie, bardzo kochamy zwierzęta, a przede wszystkim staramy sie nie krzywdzić nikogo. Mamy oczywiście swoje wady, jak każdy człowiek.Jesteśmy bardzo impulsywne, nie skrywamy swoich uczuć, a zatem jesteśmy szczere i nie lubimy fałszu i obłudy. Tylko nie wszyscy na Rybach się poznają, a to dlatego, że Ryby są skromne. No dość chwalenia się. A nuz ktos uwierzy naprawdę, że tak jest ? Ha,ha,ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fląderka
Zodiakalna Rybko. Wiem, że sobie żartujesz. Jesteśmy tacy wlaśnie jacy jesteśmy i wszyscy maja rację. Ja tam wiem swoje - RYBY SĄ WYJĄTKOWE - wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makrela w sosie pomidorowym
21 luty...jestem 22 letnią rybą..podobno trudno mnie zrozumieć i podobno mam swój swiat i swoje zabawki ;) lubię być inna niz wszyscy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makrela w oliwie
Bo tez rybki są nietuzinkowe, możę czasami żyją w swoim świecie. marzy im sie świat bez przemocy, gwałtów, zawsze zyczliwych ludzi. Zeby n8ie było tyle nieszczęścia, terroryzmu. Utopia ? Niestety tak. Ale rybki tylko marzą o takim świecie, lecz zyją w realistycznym i nic na to nie poradzą. Niech uśmiech . Rybki uśmiechajcie się do wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą szczerością, rzeczywiście macie rację, mówię czasami okropne rzeczy ludziom i dlatego wiem, że wszyscy mi bliscy faktycznie muszą mnie lubić czy kochać, bo któżby inny to wytrzymał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikaaa
jestem humorzasta, nadwrazliwa, przejmuje sie nawet najmniejsza krytyka, na dlugo zapamietuje krzywdy.oprocz tego troche zamknieta w sobie, majaca swoj swiat dziewczyna, nie moge trafic na faceta dla mnie, obecne jestem w zwiazku z waga, ale wiem juz, ze nic z tego nie bedzie. Mialam faceta meskiego, ktory zadko okazywal uczucia i to mi sie nie podobalo, teraz mam takiego, ktory jest bardziej uczuciowy niz ja, wrazliwy, po czesci kobiecy, to jego uczucie przygniata mnie i to tez mi nie odpowiada. Chyba szukam czegos posrodku, pewnie idealu.Czasem nie cierpie swojego charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marikaa- wiem o czym mówisz....i tak źle i tak niedobrze, czasami trudno ze sobą wytrzymać :) może typami samotnic jesteśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka-rybeczka
To prawda. Mimo,że Ryby nie znoszą samotności, to jednak często zostaja samotne. Nie zawsze Ryba znajdzie porozumienie z partnerem, który całkowicie odbiega od jej "ideału". Szukaja wiec i szukaja bratniej duszy, tylko gdzie ona jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zodiakalna Panna
Nie wiem, czy tylko wsród małżeństw z Rybami jest najwiecej rozwodów.Byc może, bo Ryby są zarozumiałe i bardzo ambicjonalne. Ja mam niezbyt dobre doświadczenie z panem Ryba. Natrafiłam na wyjątkowo "ambicjonalnego" faceta bardzo zarozumialego, zawsze pewnego swoich racji. Ni jak sie nie moglismy dogadac. Na dodatek to był facet ktory bardzo lubil ponizac kobiety. Z paniami Rybami mialam w pracy kontakty ale to byly bardzo mile i przystepne panie, chetne do pomocy i bardzo wyrozumiałe. Natomiast ten pan Ryba ktory mie sie bardzo podobal, bo był b. przystojny , ale zmanierowany i zblazowany nadmiernym powodzeniem u kobiet. a wiec nie wszystkie Ryby sa takie, jak tu inni wypisuja. A moze tylko mężczyzni-Ryby sa wredni ? Byc moze nie moglismy sie dogadac, bo ja jestem zodiakalna Panna, a podobno te dwa znaki wyjatkowo do siebie nie pasują ? Czyzby to byla prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieloryb
Ja jestem Rybą - wielorybem i bardzo lubię mądre i inteligentne rybki, a one właśnie takie sa. Atrakcyjne, namiętne i bardzo kobiece. Bywaja czasami bardzo zagubione ale Rybę nalezy hołubic. Latwo ja rozkochac w sobie, a Ryba zakochana potrafi wiele zrobić dla ukochanego męzczyzny. kobieta-Ryba musi trafic na takiego mężczyznę dla ktorego bedzie sie nawet gotowa poswiecić. Uczucowiosc Ryb jest dla nich niejednokrotnie zgubą.Zakochuja sie bez pamieci i sa czesto zdradzane, bo Ryba nie lubi zdradzać a do tego jest ufna. Ja jako mężczyzna a do tego wieloryb, ktory lubi nie tylko Ryby ale rybki, rybeczki, rybusie- cacusie, jestem łasy na wdzieki kobiece lecz do Ryb mam sentyment szczegolny, za ich wdzięk i urode, za temperament i namietnosc i za to sie tak pieknie zloszcza, ale niezbyt dlugo bo to prawda ze nie sa pamietliwe. No i jak takich cudownych rybek nie kochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×