Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKO RYBY

KLUB ZODIAKALNYCH RYB

Polecane posty

Witam- tez jestem RYBKA :D 16.03 ..:P Jestem wrażliwa, bujam często w obłokach :P Ale jak trzeba umiem twardo stać na ziemi :>Jak jestem zakochana, to do szaleństwa :P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wy też tak jak ja przywiazujecie ogromna wagę do szczegółów?! u mnie to już chyba jakaś choroba:) a tak z innej beczki , to prawda ze ryby nie potrafia sie długo gniewać :) Ale za to kłócą sie baardzo \"żywiołowo\"!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01.03
Wszystkie moje cechy wymienili już poprzednicy.Nie zgadzam się,że ryby to samotnicy!Ja uwilbiam imprezy,zabawę i towarzystwo!Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYBA znad Odry.
zgadzam się - Ryby maja dusze artystyczną, lubią sie śmiac i zartoac, lubią wesołe towarzystwo, zle znosza samotność, ale to nie znaczy, że jednak duchowo są często osamotnione. Dzieje sie tak dlatego, ze chociaż są w zwiazku od lat i niby wszystko układa sie dobrze, ale druga strona nie jest ich bratnia duszą, dlatego duchowo są osamotnione. Ryby mają duży temperament, zarówno mężczyżni, jak i kobiety i dlatego sa emocjonalni. Fakt, że potrafia sie kłócić, ale szybko im mija, więc przewaznie szybko wybaczają, co nie znaczy, że nie pamietają, bo nikt nie może zapomnieć dużego świństwa, które nam wyrządzono, obojętnie spod jakiego znaku pochodzi. Ale dobrze miec Rybę za partnera, jeżeli drugi partner jest zodiakalnym Rakiem lub Skorpionem. Ryba z Rybą też sie dogadują, jeżeli chcą, bo maja wspólne na ogół upodobania. Poskaczą sobie do oczu, ale umieja ładnie sie przepraszać, a każda Ryba, żeby nie wiem co jej powiedzieć - zawsze wybaczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie rybki w sieci(dobrze,ze tylko internetowej ;))Naprawde jakie jestesmy nie wie nikt,bo jestesmy b.tajemnicze i czesto niedostepne.Ot,ciezki orzech do zgryzienia.Czesto slyszalam opinie na swoj temat,ze niby cicha woda brzegi rwie albo,ze najspokojniejsza woda jest najglebsza...Po za tym mysle ,ze kazda rybka jest troche inna.Na przyklad ja jestem nerwowa,latwo wyprowadzic mnie z rownowagi,a wtedy potrafie dac popalic,a moj maz(tez rybka)jest oaza spokoju i nawet kiedy ja miotam sie w zlosciach,on nie daje sie sprowokowac.Jednak sa cechy,ktore ma kazda rybka:wrazliwosc(moja mama nazywa mnie \"swoim wrazliwcem\"),potrafimy cieszyc sie z tego czego inni nie zauwazaja(np.pierwszy krokus wiosna)i tak jak nasze wodne imienniczki nie moga zyc bez wody,tak my ludzie-ryby nie mozemy zyc bez milosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach,jeszcze cos;jedna z moich nienajlepszych cech jest brak silnej woli i czesto slomiany zapal,moj maz tez \"to\" niestety ma.Tez tak macie?Mowi sie,ze my ryby mamy bardzo bogate zycie w wyobrazni,ale potrzeba nam solidnego bodzca zeby nasze plany i marzenia zrealizowac,hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia 20.03
Moja charakterystyka: Uwielbiam duzo spać(znam jeszcze 2 inne ryby ktore tez przesypiają poł swego zycia) -notorycznie bujam w chmurach -bardzo nerwowa -nigdy długo na nikogo się nie gniewam -zawsze chętna do pomocy-ale tez nie raz dostałam kopniaka w dupe -bardzo naiwna -kochająca zwierzęta -łatwo mnie zranić -sentymentalna -lubiąca towarzystwo i imprezy -często cicha i skromna ale tez jakis szatan we mnie wstępuje i nie moge się nadziwić ze to ja -pesymistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róźowy króliczek
A ja żyje troszkę tak jak by nas były dwie:) Są dni kiedy jestem konkretna, opnaowana, mam dystns a są dni kiedy odzywa się moja wrażliwa natura i wtedy to juz wszytko jest kwestią intuicji i wyobraźni...a tak szczerze to ciężko mi byc rybą duszę się czasem swoja melancholią i rozdwojeniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Rybki. Zapisuję się oczywiście do waszego grona. Urodziłam się 6.03. Sądzę że Rybki z natury są wrażliwe, żeby nie powiedziec nadwrażliwe. Łatwo je zranić. Marzyciele z głoą w chmurach, artystyczne dusze. Czasem uparte i łatwowierne. Lubiące czasem pobyć w samotności z samym sobą. Bogate wnętrze, dużo przemyśleń ale też zamknięte w sobie. Z naiwności i wiary w ludzi często pakują się w kłopoty. Problem z mówieniem \"nie\" czasem brak stanowczości. Wesołe i towarzyskie. Szczere i wierne. Wcale nie skłonne do zdrad. Gdy kochają oddają się całym sercem :) Pozdrawiam wszystkie Rybki :) plum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYBA znad Odry.
Różowy króliczku ! Piszesz, że czasami masz wrażenie, jakby było was dwie. Tak maja wszystkie Ryby, wszak w naszym znaku są dwie rybki płynące w przeciwnych kierunkach, dlatego jesteśmy chwiejne emocjonalnie. Tylko w milości potrafimy być stałe, wierne i oddane. zdrada, a zwłaszcza u pań Ryb - prawie nie wchodzi w rachubę. Ryby znają swoja wartość i staraja się żyć zgodnie ze swoimi zasadami, ale nie zawsze im to sie udaje. To zależy jakiego maja życiowego partnera. Często Ryby sa wykorzystywane , bo partnerzy wiedzą, że Ryba nie jest pamiętliwa i potrafi wybaczać. Jeśli chodzi o mnie - to powiem szczerze, nie raz żałowałam, że jestem Rybą. Przydałoby mi się więcej konsekwencji. To prawda, że Ryby z powodu swojego altruizmu, są bardzo czułe na krzywdę ludzką, zwłaszcza krzywdę dzieci. Stają w obronie słabyszych, kochają zwierzęta. Ja osobiscie przeciwna jestem wszelkim polowaniom i nie szanuję ludzi, którzy z nagonką polują na małego zajączka. Ale skoro jestem Rybą - to muszę przyjmować z pokorą co mi los niesie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
Witajcie ja tez jestem rybka 26.02 :) i podobnie jak wiekszosc jestem wrazliwa osobka, ktora jak kocha to na zabuj, ktora latwo skrzywdzic i wtedy zamykam sie jak skorupiak w skorupe, i powiem szczerze ze wole byc taka niz inna. Ale podobno ryba tez sa malo decydowane ja wrecz przeciwnie jak czegos jestem pewna to nie wacham sie z podjeciem decyzji, i to prawda ryby nie potrafia zyc same, jak zawsze w swoim otoczeniu mam inne ryby z ktorymi dogaduje sie bez problemu ( w koncu ryby plywaja lawicami :)) pozdrawiam wszystkie rybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Agniesi 20.03.Twoja charekterystyka pasuje tez do mnie!Tylko z tym pesymizmem nie pasuje,bo ja niepoprawna optymistka jestem!Ja tez uwielbiam spac,a moja kolezanka-rybka twierdzi,ze ucieka w sen przed szara codziennoscia i problemami.Bo my rybki to takie leniuszki.Ja do tego jestem straszny zmarzluch,uwielbiam gdy jest cieplutko(np.pod kolderka)wtedy moge doslownie snic na jawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie macie kochane rybki doswiadczenia z innymi znakami?Z kim dogadujecie sie,a z kogo wolicie unikac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna rybka
24.02 - rybki to rybki....każda inna a jednak tak bardzo do siebie podobna...pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybusia
Każda Rybka jest inna, tak jak każdy człowiek jest inny. ale mamy wspólną cechę - jesteśmy solidne, uczuciowe i jednak zdecydowanie optymistyczne. Myślę, że Rybki potrafią się ze wszystkimi dogadywać. Ja najmniej dogaduję się z ludżmi spod znaku Panny, bo to jest dośc specyficzny znak. Denerwuje mnie ich pedantyzm i drobiazgowość, a także zarozumiałość. Ryba nigdy nie powinna brać za partnera osobę spod znaku Panny - nie dogadaja się. Ale jak zwykle, nie ma reguł bez wyjatków. Sama jestem ciekawa, czy którąs Rybka ma Pannę i jak się układa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybałt
Jestem zodiakalną Rybą. Masz racje Rybusiu. Mnie też jest ciężko dogadac sie z ludzmi spod znaku Panny. No i może z Koziorożcami - bo Ci choruja na przerost ambicji. Ale znam małeństwa Ryb z Koziorożcami, którzy tworzą całkiem dobre stadło. To chyba dlatego, że rybki są bardzo wyrozumiałe. Ale nie jest nam łatwo, jako Rybom w życiu, może dlatego ze sami za dużo dajemy i podświadomie oczekujemy jakies wdzęczności, której się nie doczekujemy. Ale to tylko tak po cichu o tym marzymy i dalej robimy to co w naszym znaku jest cechą przewodnią : altruizm - niesienie pomocy, wspomaganie duchowe i wybaczanie. Mnie tam dobrze z tym - nie narzekam. Skoro jestem Rybą - to nie warto myśleć, co by było gdybym się urodził pod inna planetą ? A może byłbym bandytą ? I to co teraz napisałem - to właśnie też jest pozytywną cechą Ryb. Umiemy sami wyciągąc wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet ryba
a ja jestem Panną, jestesmy razem 3 lata i jest super moj chlopak jest bradzo wrazliwy bardzo dlugo szukal sobie odpowiedniej kandydatki, wiem ze odpycha go wulgarnosc chamstwo picie palenie u kobiet i od takic trzyma sie z daleka uwielbia spac:) az do momentu gdy spotkal mnie - powiedział ze zawsze chcial miec taka dziewczyne jak ja wiec nie wiem czy Panna z Ryba nie moga sie dogadac ale musze uwazac bo moja rybke latwo zranic nawet bardzo latwo a potem to juz nie m zmiluj sie szybko ucieknie i nawet za zadne skarby swiata do mnie wroci:) ale narazie jest nam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze chcialam dodac
ze moj chlopak rybka powiedzial ze jak sie rozstaniemy kiedykolwiek to on juz bedzie sam, ze moglby byc bo chyba jest prawda to ze rybki szukaja sweog idealu i jakgo nie znajda do pewnego momentu to zwyczajniezostaja samii i wcale źle sie z tym nie czuja...szukają ideału..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bylam w zwiazku z panna,ale nam nie wyszlo.On byl jeszcze bardziej zamkniety w sobie niz ja...taki zimny ,zasadniczy.Po jakims czasie chcial do mnie wrocic,mowil,ze sie zmieni,ale to nie mialo sensu...Mam bardzo dobre doswiadczenia z Rakami,to na ogol wspaniali faceci i czesto nadaja na tych samych falach co my.Tylko,ze lubia sie chowac do swojej skorupy i trzeba sie napracowac zeby sie taki znowu wygramolil,ale rybki to potrafia!;) Wiem,ze rybki czesto przyciagaja barany,ale to \"niegrzeczni\"chlopcy i na dluzsza mete nie dla nas,ale na krotki romansik nadaja sie swietnie;) W koncu trafilam w ramiona drugiej rybki i juz tam zostalam.Uklada nam sie b.dobrze,chociaz gwiazdy takiemu zwiazkowi tez dobrze nie wroza,bo niby oboje bujaja w chmurach i nie ma komu przypilnowac przyziemnych spraw,ale jakos dajemy sobie rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też........
chciałam dodac, że Ryby wcale, ale to wcale nie szukaja ideału, tylko bratniej duszy. Bo Ryba potrafi dogadać się nie tylko z Rybą, ale i z innym znakiem, byleby miał podobne zapatrywania, nie był podły. Ryba - jezeli nie znajdzie bratniej duszy, woli pozostać sama, niżby miała męczyć sie z kimś, kto jej nie odpowiada duchowo. Ryby zawsze porozumieja się ze sobą, nawet kiedy sie pokłócą, potrafią przeprosić i wybaczyć. A to WAZNE, bo często ludzie potrafią kogoś obrazić, ale przeprosić - to już NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łosoś
Jak dobrze byc Rybą i stale pływać w wodzie. Przyjazne nam znaki -to Rak, bo tez pływa w wodzie. wszystkie Rybki, chociaż nie zawsze są szczęśliwe, lubią żyć szczęściem innych . szukaja i szukaja bratniej duszy, dlatego bywaja osamotnione, ale do czasu. Może czasami warto troche poczekać, az sie znajdzie bratnią duszę- to jest nagroda za długie czekanie. Tylko o jedno Was proszę - więcej odwagi ! Niech wreszcie mała rybka zamieni sie w grubą rybę i złowi , chociażby dużego łososia, a szczęście będzie, oj będzie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja waga
a mój mężczyzna to ryby i jest nam bardzo dobrze :) Piszecie tutaj, że ryby szukają bratnich dusz-ja, jak przedstawicielka osób-wag-również szukałam bratniej duszy, kogoś, z kim miałabym tzw porozumienie dusz no i udało się :):):):):):) Mój chłopak bardzo często powtarza, że nie lubi osób : -ordynarnych / zw.kobiet/ -chamskich -dwulicowych -zadzierających nosa -zbyt pewnych siebie, wręcz aroganckich za to lubi osoby -SKROMNE !!!!!!!!!!!/zw.kobiety, którę są łande,ale nie zadzierają z tego powodu nosa/ -otwarte -szczere -wesołe,pogodne -takie, co mają wiele do powiedzenia na różne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA
Tez jestem Rybka z 11.III..... i uwazam ze nasz znak jest ok faktycznie jestem szczera osoba czasami nawet za szczera i inni ti wykorzystuja, jestem punktualna,wrazliwa i kiocham rosliny ciagle cos sadze. pa..pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zodiakalny Baran
Chociaz nie jestem zodiakalną Rybą, ale zodiakalnym Baranem - to muszę powiedziec szczerze, że sporo w zyciu miałem do czynienia z ludzmi spod znaku RYBY. I nigdy sie na nich nie zawiodłem. Kobiety-Ryby są naprawdę atrakcyjne, temperamentne, a do tego skromne chociaż z pozoru nie wyglądają na to. Ta ich przysłowiowa uczuciowość czasami gubi ich, jeśli natrafią na partnera który potrafi wykorzystac ich uczuciowosc. Wiem cos o tym, bo mam dwie siostry spod znaku Ryby i w ogóle sporo w naszej rodzinie jest Ryb dlatego moge o nich cos powiedzieć. Mója córka tez jest Rybą i może na niej "doświadczam", ze tak powiem wszystko to co związane jest z tym znakiem. Jest b. atrakcyjną dziewczyną-studentką, ma ogromne powodzenie u płci przeciwnej, ale jakos nie moze dobrać sobie odpowiedniego mężczyzny. twierdzi, ze szuka bratniej duszy - chce wzajemnego porozumienia, a że jest b. uczciwa, skromna nie leci na łatwiznę. Myślę, że w końcu znajdzie swoja pokrewną duszę i życzę jej tego, bo jest na pewno warta miłości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jestem Rybką :) i we mnie drzemią dwie przeciwstawne natury, czasem jestem towarzyska, kiedy indziej potrzebuję samotności, bardzo dobrze czuję się we własnym towarzystwie i nigdy się nie nudzę :) jestem punktualna i tego samego oczekuję od innych, tylko taki człowiek może zdobyć moje zaufanie lubię porządek wokół siebie, nie znoszę chaosu jestem zorganizowana ale czasami ogarnia mnie szaleństwo i beztroska :) jestem indywidualnością i zdaję sobie doskonale z tego sprawę..... wiem, że mam duszę artysty jeszcze jedno- brak mi cechy paskudnej a jakże częstej- zawiści :) z natury bardzo jestem życzliwa ludziom, jednak jak ktoś mnie bardzo zrani- potrafię i ja zranić mam cięty język :) a tak w ogóle to jestem slodką osóbką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baranica
, brak im zawiści Jestem spod znaku "Barana" , ale męża mam spod znaku "Ryby". Jesteśmy od 16 lat małżeństwem, i nigdy się ze soba nie nudzimy. Nasza córka też jest Ryb, a więc sa dwie rybki w domu. Córka i mąż doskonale sie ze soba rozumieja. To dwie pokrewne artystyczne dusze. Oboje są bardzo wrażliwi i uczuciowi, brak im zawiści, bo sa zyczliwi dla kazdego. Kochaja zwierzęta i opiekuja się nimi. Potrafia pokłócić sie, ale szybko lgną do siebie. Maja ciete języki ale maja równiez duze poczucie humoru dlatego w domu u nas jest wesoła atmosfera i cała nasza trójka zyje zgodnie i szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczek-nieboraczek
To prawda, że Ryba i Rak pasują do siebie. Mają troche wspólnych cech charakteru bo sa bardzo wrażliwi i uczuciowi. Może Ryba jest bardziej żywiołowa, a raki-nieboraki są bardziej spokojne, ale świetnie sie uzupełniają. Prawda to,że kazdemu znakowi Zodiaku jest przypisany drugi znak i dobrze kiedy On i Ona trafia na siebie. My z żoną świetnie się dogadujemy, bo ja Rak, a ona Ryba. Ryby sa spontanicznie emocjonalne, potrafią szybko, nieraz zbyt szybko reagować, a Raki - nie. Poczekaja,aż Rybie minie złość, a mija szybko. Najważniejsze, że ta moja Rybka tak prędko jak wpada w złość, tak prędko jej ta złośc mija i zaraz mnie przeprasza. I jak tu sie gniewać na taką ? Oj moja rybeńka jest cudowna, kocham ją za to, że jest taka a nie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczek-nieboraczek
To prawda, że Ryba i Rak pasują do siebie. Mają troche wspólnych cech charakteru bo sa bardzo wrażliwi i uczuciowi. Może Ryba jest bardziej żywiołowa, a raki-nieboraki są bardziej spokojne, ale świetnie sie uzupełniają. Prawda to,że kazdemu znakowi Zodiaku jest przypisany drugi znak i dobrze kiedy On i Ona trafia na siebie. My z żoną świetnie się dogadujemy, bo ja Rak, a ona Ryba. Ryby sa spontanicznie emocjonalne, potrafią szybko, nieraz zbyt szybko reagować, a Raki - nie. Poczekaja,aż Rybie minie złość, a mija szybko. Najważniejsze, że ta moja Rybka tak prędko jak wpada w złość, tak prędko jej ta złośc mija i zaraz mnie przeprasza. I jak tu sie gniewać na taką ? Oj moja rybeńka jest cudowna, kocham ją za to, że jest taka a nie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×