Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKO RYBY

KLUB ZODIAKALNYCH RYB

Polecane posty

Gość Ryba nowa
Cześć Nowa Ryba, ja też jestem nowa ryba, ur. 5 marca i też mam tak samo jak ty to znaczy nigdy nie jestem pewna siebie, mam watpliwości i nie wiem w którym kierunku płynąć ale na szczęście mam rybią intuicje a ta sprawia, że przewaznie odnajduje właściwa drogę :0 Jestem uczuciowa i skłonna do płaczu bo jestem bardzo wrażliwa. Myslę, że wcale nie jest łatwo być osobą spod znaku Ryby. Dla wszystkich Ryb 👄 na Nowy Rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Ryba
Błękitnooka, A Ty zapomniałaś, jak się piszę po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda kito, rybkom i barankom niekoniecznie razem po drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokala, a czemu? Baranki-jak na moj gust sa bardzo witalne,choc moze troche za mało subtelne -ale ich zdrowy rozsądek to chyba dla nas dobre uzupełnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fendi25
5 marca 1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fendi25
Od 1,5 roku jestem w związku z Barankiem i mimo złych wróżb układa nam się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYBA JAK RYBA
Nie jest to łatwy znak dla samych Ryb bo często ludzie spod tego znaku sami z sobą nie mogą dojść do ładu. Bywa i tak, że na drodze RYBY staje nieodpowiednia osoba, która potrafi Rybom pokrzyżować życie a to wszystko przez naszą dobroć i wiarę w ludzi i nadzieję na lepsze jutro..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach te Ryby
To prawda, nie łatwy to znak dla ludzi spod tego znaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocioł
Nowa Rybo, Blekitnooka ma taki podpis w swoim niku. To nie jest nic strasznego;). Poza tym rozumiem tekst i całkiem fajny jest:). pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem rybą z 7 marca. Jak tak czytam Wasze wpisy to zupełnie sie z tym zgadzam nie łatwo nam żyć i niestety ja nie miałam szczęścia znalezienia lojalnego partnera mój mąż jest z pod znaku koziorożca i dzisiaj wiem że to był błąd. Zostałam sama zraniona, oszukana i rozbita totalnie. Wykorzystał moje cechy charakteru i mnie zniszczył. A ja jestem typową rybą marcową, wrażliwą, prawdomówną, niepewną siebie lojalną i kochającą. Niestety już z doświadczenia wiem że koziorożec nie pozna sie na rybie. pozdrawiam wszystkie ryby i inne znaki im sprzyjające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh te Ryby, a ja myślałem, że to tylko ja mam takie problemy :)) 3 marca :) Wiecznie z głową w chmurach. Bardzo uczuciowy itd... nie ma co się rozpisywać, bo dużo zostało napisane. Jest pewien test który rozwiązywałem 3 razy, a kżdym razem ten sam wynik. Ciarki mnie przeszły czytając to. Wszystko sie zgadzało z wyjątkiem tego, że łatwo popadam w nałóg. o to ten opis: \"Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - \"Włóczęga\" Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do \"rozszyfrowania\". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów. W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.\" Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman. w połączeniu z rybą daje bombowe efekty zwłaszcza że ta druga częśc opisu bardzij do mnie pasuje ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba czwórka
ADIR Ja tez jestem numerologiczną "czwórką", ur. 20 marca. Ale nie wiem co oznaczają u ciebie "skrzydła". Może i mnie postawisz horoskop? z góry dziekuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba bez skrzydeł
a ja ur. 22 lutego i tez ujestem czwórką i wiem tylko, że wcale nie jest dobrze być Rybą bo zadużo mam rozterek i niepewności :) Czy wszystkie Ryby tak mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marantka
Jestem Rybą urodzona 16 marca. Pracowita. brak cierpliqości. troche roztargniona no i niestety wiekszosc zycia samotna. Pływać nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba czwórka
ADIR, czekam uprzejmie na Twój horoskop dla Ryby "czwórki". Już tu nie zaglądasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba smutaska
a dlatego smutaska, że ciagle jestem sama i sama nie wiem dlaczego. Dwa razy odbito mi chłopaka wiec sie załamałam a teraz boje się,że znów mi sie nie powiedzie bo tylemam sprzeczności w sobie i tyle wahań. Czy to wszystkie ryby tak mają? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welonka47
Cześć rybki Moja data urodzin to 7 marca 19** Przychylam sie do waszych opinii co do tego,że ludziom z naszego znaku nie żyje sie łatwo. Ja jestem nadwrażliwa,bardzo łatwo mnie zranić.To co innym zwisa ,mnie dotyka do tego stopnia,ze analizuje to na wszystkie sposoby.Pozatym mam niesamowitą intuicję co do charakterów ludzkich.Zauważyłam,że przez mój szusty zmysł ludzie się mnie boją jakby czuli ,że potrafię rozszyfować ich intancje.Bardzo ciężko mi się z moim charakterem żyje bo widzę iczuje to czego inni nie widzą i nie czują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welonka47
sory za tą "szóstkę"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba czwórka
ADIR, wyszło mi, że jestem "8", ale nie rozumiem zjakim "skrzydłem" mam sie połączyć. Numerologicznie jestem czwórką, ale nie ma takiego zestawienia ósemki z czwórką. Nie bardzo wiem o co tu chodzi. Bądź łaskaw i wyjaśnij mi to . Z góry dziękuję i pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba jak to ryba
ur. 17 marca trochę niepewna i troche zagubiona a zwłaszcza wtedy kiedy jestem sama :) Ryby muszą mieć kogoś wokół siebie a wtedy maja cel bo lubia być pomocne i oddane :) Kobiety-Ryby marnieja w samotności :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczupaczek
oczywiście spod znaku Ryby. Jestem młod y Ryba i nie mam wielu doświadczeń zyciowych ale to co tutaj wyczytałem o rybach to mi sie zgadza gdyż i ja mam czesto wahania, nie wiem w która strone mam płynąć brak mi odwagi w podejmowaniu decyzji no i czesto bywam samotny i jest mi z tym źle bo wiem, że Ryby nie lubią i nie moga zyć samotnie bo nie sa do tego stworzone bo one muszą miec kimś sieopiekować, choćby psem lub kotem bo taka jest rybia natura. Nie wiem jak dalej potoczy sie moje zycie ale wiem, ze będe starać sie o kogoś kto bedzie tak samo jak ja uczuciowy i wrazliwy na krzywde ludzka i będzie chętnie wspomagał innych ludzi i taka mam wizje mojej przyszłej partnerki Pozdrawiam wszystkie rybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczupaczka+
zodiakalna rybka, ur. 18 lutego. Poczytałam sobie jak to jest z tymi Rybami i trochę mi sie zgadza a trochę nie :) To prawda,że jestem emocjonalna ale za to szczera do bólu i nie nawidzę jak ktos chce mnie wykorzystać :) Dawno zorientowałam sie, ze nie nalezy zbytnio poświęcać sie dla innych:) Zachować dystans i nie wychylac sie za bardzo:) ale tak wogóle to chyba nie jestem taka zła Rybka bo jestem lubiana, mam swoje towarzystwo, żyję z nadzieja, że może być jeszcze lepiej i pozdrawiam wszystkie rybk 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALLO RYBY
Jak się macie? Ja sie mam dobrze, horoskop pasuje mi jak ulał, wszystko mi sie zgadza, oprócz kaszy :) :0 :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybOla
hmm....ja tez jestem 4w5 -'włóczęga' pewnie większosc rybek tak ma... uczuciowe,dusza artysty,wazny rozwój intelektualny,hustawka nastrojów,buja w obłokach,.... "jakby pochodziły z innej planety"- takie czasami mam wrazenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybałt
W Rybach jest coś niepokojącego bo one są uduchowione> Tylko znawca może poznać sie na Rybach zwłaszcza na kobietach > Ryby są nieprzeciętnie inteligentne > Dużo uroku > Bywaja jednak często zagubione a w zwłaszcza, gdy zostają same > Z rybami trzeba umiec postępować > Złością nic nie wskórasz > Raczej logicznością > Jak znajdziesz klucz do serca Ryby-kobiety, to wtedy możesz nia władać > Z męskimi Rybami też nie jest łatwo sobie poradzic > Mają często przerośnięte ego > Ale jak trafisz w ich czuły punkt, to nie zawiedziesz się > Tak, Ryby to niest łatwy znak Zodiaku > > > >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rybki!! Zwracam sie do Was, gdyz mam problem z Panem Rybka. Moze mi pomozecie!! Otoz mam przyjaciela Rybke, przyjaznimy sie od 6 lat. No i jak to w zyciu czasami bywa przyjazn przerodzila sie po pewnym czasie w milosc. Wyznalismy sobie uczucia, wszystko bylo ok, lecz od niedawna mam wrazenie, ze zaczyna sie ode mnie odsuwac. Dodam, ze oby dwoje jestesmy w zwiazkach. Ostatnio chcialam z nim porozmawiac , gdyz sytuacja ta powoli jest dla nas uciazliwa i wydaje mi sie, ze trzeba cos z tym zrobic. Umowilismy sie na telefon, dzwonilam 4 razy , ale niestety nie odebral . Nastepnego dnia twierdzil, ze nie slyszal, gdyz telefon byl wyciszony. Poza tym nie mial zadnego wytlumaczenia. Bardzo mnie to zdenerwowalo, gdyz od przyjaciala moge chyba zadac jakiejs sensowniejszej odpowiedzi. Niestety do dzisiaj jej nie otrzymalam. Od tygodnia sie nie kontaktujemy . Jest obrazony na mnie,gdyz go troche zignorowalam, ale moja duma z kolei nie pozwala mi tak od sobie wszystko zapomniec i przejsc do porzadku dziennego. Powiedzcie mi prosze, co mam zrobic w tej sytuacji, jak mam do niego dotrzec???? Czy to w ogole ma jeszcze sens??? Bo z tego co wiem, to Rybki nie chetnie walcza, raczej sie wycofuja, znikaja w glebiach oceanu. Co mam zrobic, zeby wyplynal na powierzchnie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×