Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKO RYBY

KLUB ZODIAKALNYCH RYB

Polecane posty

Gość kremowka
23.02 właśnie. Z ta uczciwością i lojalnością to ryba ma kłopoty . Bynajmniej tak jest wmoim przypadku. Zawsze uważałam że dla najbliższej osoby - w tym przypadku męża należy być uczciwym, wiernym i lojalnym. I takie miałam założenia na zycie - na życie rodzinne. Niestety od pewnego czasu zorientowałam się, że mój małżonek ma inne podejście do sprawy. Stara sie wypełniać opbowiązki domowe, ale uczucia pozostawia obcym kobietom. Twierdzi że jestem zimna jak prawdziwa ryba. Piękne. prawda. ? ja usycham z miłości. Tęsknie (staż 16 letni). zartuję żeby kupił wiadro pełne miłości jak będzie wracał do domu, a on sie zamyka (dosłownie) i jest ok w jego mniemaniu. I jak ja mam wkroczyć za te zamknięte drzwi? Ja sie boję . Jak mam stanąć za nimi. Chyba pozostaje mi się podchmielić i będzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowka
no i co mam zrobić? ja w jednym pokoju on w drugim. To wstrętne. żyję z nim i jego kobietami prawie od początku . I to ja świadomie sięo od niego odsunęłam. To jest dokładnie tak: odsunęłam się , cierpię, i kocham., tęsknię. A moj mąż mówi że mieszka tu tylko ze względu na dzieci. I co dalej? Powiedziałam że sprzedamy mieszkanie - nie chce. On mnie chyba chce dobić psychicznie do samej ziemi. Ciągle mówi że to moja wina i ja jestem winna. Trochę mnie to zastnawia - myśłałam że to jakś choroba. On jednak jest jakimś czubem. To horor. Ciągle miałam nadzieję ,że dowartościuje mnie jako kobietę że to ja będę obiektem jego mysli . A tu jestem obiektem jako matka i sprzątaczka. I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowka
kiedyś się upił i powiedział że jet kupem gówna. I to była jedyna właściwa wypowiedż na swój temat. współczuję mu że jest taki niedowartościowany i szuka "miłości" u obcych kobiet. I tak nawzajem obsypują sie miłymi słowami. czy ludzie maja problemy sami ze soba a takie zachowanie jest efektem tego defektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowka
dlaczego jestem taka uczciwa? zaczyna mi to w życiu przeszkać . Lawirantom jest lepiej. Chociaż, może oni tez mają jakieś skrupuły? Zawsze byłam prawdomówna. Wyjasniałam sytuacje na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, kremowka??? Bardzo chcialabym Ci doradzic , co masz zrobic w tej sytuacje, ale sama jestem w dole. Moja sytuacja tez sie nieco skomplikowala. Nie wiem co mam robic!!! Ulec?? Przeprosic?? Ale za co???? Co zrobic z tym fantem????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowka
skłamałam. Wbrew sobie. Czekam na rozwój wypadków. jestem świnia ale może troche radości zagości w moim sercu. jest mi smutno. nie moge być prawdomówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowka
napisałam sms że przepraszam i że tak bardzo chcę się kochac że nie wiem czy wytrzymam do wieczora. Zaczął przysyłać mi swoje zdjęcia. sms. -em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowka
nie wiem tylko jak zachowam sie jak stanie w w drzwiach. Powinnam paść w ramiona. Boze ale ja nie umiem tak "grac". Jak wpadam w ramiona to z uczuciem, z potrzeby serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowka
no to tyle. Wypadałoby jeszcze zachować usmiech na twarzy i w ogóle być super żoną. TYLKO DLA KOGO? Powstrzymam sie od komentarzy. W ogóle nie umiem pochamować emocji - nawet przy dzieciach. jest mi wstyd za to że takiego człowieka wybrałam na ojca. A był taki wspanaiały -zakamuflowany, rodzinny, super do dzieci, z poczuciem humoru (teraz też ma poczucie humoru tylko dla obcych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowka
spadam, boli mnie pewna część ciała. przesiedziałam przed komp. 3 godz. , wystarczy. i zmarzły mi nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ribka pipka
Hej ribki! co u was? U mnie fajowo bo jestem mądry ryba mam zawsze dobre samoooczucie, olewam tych co mnie olewają i wogóle kocham wszystkie rybeczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanRyba
To tylko damski klub? ;] 27.02 czyli tez rybka, przylaczy bym sie:) az mnie to przeraza ale chyba cechy mojego charakteru tez sie zgadzaja... przeraza ale jednoczesnie troche cieszy, juz wiem czemu mnie rozczula spadajacy z drzewa listek, juz wiem czemu jestem taki uczuciowy i wiecznie nieszczesliwy... Ryba! do tej pory myslalem ze mam zepsuty mozg:D ladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba też znad Odry
Pan Ryba. To wcale nie jest damski klub, wszak tytuł tego topicu brzmi: Klub Zodiakalnych Ryb. Trochę smieszni8e napisałes, że masz zepsuty mózg? wiem, że to żarty.Wszystkie Ryby sa wrażliwe i uczuciowe. Wrażliwe na piękno natury, umieja dostrzec wszystko co sie wokół nich dzieje, wszak mają nieco artystyczną duszę. A wrazliwi są na rzemoc i krzywda ludzką ale to sie wiąże z ich altruistycznym charakterem. Czy to sa złe cechy charakteru? Chyba nie, tyle, że Ryby nie zawsze dobrze na tym wychodzą. Ale czy zawsze musi być "coś za coś ?" Bezinteresowność - to wielka sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssslodka
również sir dołaczam :) urodziny 18 marca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Rybbka
Hej Panie Ryba. A dlaczego jest Pan wiecznie nieszczęśliwy? :) Czyżby to przez ten listek spadający z drzewa ? Ryby nie zawsze są szczęsliwe ale muszą mieć duży powód, aby czuć sie nieszczęśliwie:) A ten zepsuty mózg? Co to znaczy zepsuty mózg? :) Nie warto martwić sie z powodu rozlanego mleka bo i tak w nim było pełno wody:) Pamiętaj o tym a mózg sie sam naprawi :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba Rybie
nierówna. To zależy od charakteru :P I od wieku też bo młode ryby sa spontaniczne a potem na starość robią się bardziej rozważne. I dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilliane
Hej, moj narzeczony jest zodiakalnym wodnikiem a ja rybka i dogadujemy sie wysmieniecie! Seks jest poprostu....ummmmm...co tu gadac nieziemski, razem regularnie nurkujemy, uprawiamy sporty wodne i kochamy delfiny! Wszystko w naszym otoczeniu zwiazane jest z woda i moze nasze znaki nie sa zazwyczaj kojarzone w horoskopach to i tak mysle ze to jest najlepsze polaczenie z mozliwych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilliane
Hej, moj narzeczony jest zodiakalnym wodnikiem a ja rybka i dogadujemy sie wysmieniecie! Seks jest poprostu....ummmmm...co tu gadac nieziemski, razem regularnie nurkujemy, uprawiamy sporty wodne i kochamy delfiny! Wszystko w naszym otoczeniu zwiazane jest z woda i moze nasze znaki nie sa zazwyczaj kojarzone w horoskopach to i tak mysle ze to jest najlepsze polaczenie z mozliwych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem rybą z 1 marca. Wrażliwą, czasem aż za bardzo, uczuciową i nie odmawiam pomocy innym, szybko wybaczam. Lubię towarzystwo innych ludzi. Czasem brakuje mi pewności siebie i determinacji w dążeniu do realizacji celu. Jeśli chodzi o związki z wodnikami - nigdy więcej! Mój niedawno się rozpadł i wreszcie mogę odpocząć psychicznie. Na początku było nieźle, ale potem zaczęliśmy się męczyć ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosiejka
jestem Rybą urodziny 16 .Wiekszasc zycia spedzam samotnie. teraz tez. brak pewnosci siebie. w pracy i w zyciu. Jestem ladna Rybą. Będę tutaj zagladać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ichtiolog
wokoł mnie same rybki, wiec sobie poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak-tak=tak
faceci ryby to na ogół straszni nieudacznicy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od jutra będę rybą z IKRĄ xD bo kończę 18 lat :D jest ktoś z okolic Gdyni? hmm? \"poeta\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od jutra będę rybą z IKRĄ xD bo kończę 18 lat :D jest ktoś z okolic Gdyni? hmm? \"poeta\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśi
Alleluaha! umrzemy! Ja wohl! Gas N' Roses! Yeahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka fajna rybka
tu się muszę koniecznie zapisać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka fajna rybka
jest tu ktoś z 5 marca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra ryba
Agacjone23. Znaki Ryby i Raka bardzo pasują do siebie więc powinniście tworzyć dobry związek i tego Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×