Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKO RYBY

KLUB ZODIAKALNYCH RYB

Polecane posty

Gość Ja z 24 lutego
i może trochę odmitologizuję wspaniały rybi świat wypełniony tylko pozytywnymi cechami. nie lubię siebie, swojego znaku zodiaku, który czyni mnie tak słabą i podatną na manipulacje. czasem podobają mi się te psychodeliczne stany nieopisanego szczęścia, w które potrafią mnie wprawić nawet szczegóły, ale te zdarzają się ostatnio rzadko. w chwili obecnej doznaję permanentnej depresji. Swoją słabością sprawiłam, ze odwróciła się ode mnie wielo, wielo letnia przyjaciółka. jestem pożądliwa, wiecznie niezaspokojona seksualnie i emocjonalnie. kocham tylko facetów silnych, to racja, z tym, że oni często przejmuja nade mną kontrolę, bo orientują się, ze wiele mogą ze mną zrobić i po jakimś czasie porzucają. a ja co robię? nieprzytomnie kocham dalej. szukam romantyzmu, ale postępuję w stosunkach z facetami lekkomyślnie i poddaję się chwili. co jeszcze z wad..? moja niska samoocena i brak pewnosci siebie przerodziły się w bulimię, z którą zmagam się już od dwóch lat. mając 20 lat nie wiem, co chcę robić w życiu. jestem leniwa, niezorganizowana, zmienna, humorzasta, uparta i mam skłonności do popadania w histerię. do tego, co widać, lubię sobie ponarzekać. wcale ten świat ryby nie jest taki różowy, jakby się mogło wydawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba też znad Odry
Jako załozycielka tego topicu, rzyznaję ze skruchą, że trochę go zaniedbałam, ale myslałam, że tu już nikt nie zagląda, a tu niespodzianka, trochę miłych Rybek dalej tu pisze. Do Ja 24 lutego. Piszesz, że masz 20 lat i nie jesteś zadowolona, że urodziłaś się pod znakiem RYBY. Muszę Ci powiedzieć, że większość ludzi nie jest zadowolona ze swojego znaku Zodiaku, bo każdy myśli, że "gdybym sie urodził pod innym znakiem, to by to było dopiero TO" Niestety, pod kazdym znakiem zodiaku jesteśmy tacy, jacy jesteśmy i na to nie ma rady. Jest tylko jedna rada i te radę, jako młoda jeszcvze osóbka, weź pod uwagę. Można popracować nad swoim charakterem w miarę, jak stajemy sie dojrzalsi. Piszesz, żę ryby świat, wypełniony jest pozytywnymi cechami. Nie powiedziała bym. Jest kilka pozytywnych cech, takich jak altruizm, który jest podstawowa cechą ludzi spod tego znaku, a pod słowem altruizm kryje sie wiele dobrego. Ryby są bardzo emocjonalne i często wychodzi im to na złe. Czy Ryby sa podatne na manipulacje? I tak i nie. Jeśli tak, to dlatego, że są trochę łatwowierne, wierzą ludziom i wierzą w dobroć tego świata. Jak się rozczarują, czują się zranione i często zamykaja sie w sobie. Na szczęście Ryby nie sa pamięliwe i jak minie im złość zapominaja o urazach. Piszesz równiez, że kochasz silnych facetów, a ci z kolei rzejmują kontrolę nad Tobą. No jak ma być? Wolisz kochac słabyszych od siebie, abys Ty miała nad nimi przewagę? Kobiecie-Rybie, potrzebny jest silny mężczyzna, w którym znalazłaby oparcie. Ja sama nie lubiłam i nie lubię mężczyzn-mięczaków tylko z tzw. charakterem /oby nie czarnym/ Trochę tez prawda, że Ryby są humorzaste i trochę uparte. To ostatnie nie do końca jest prawdziwe, bo Ryby potrafią zmienic zdanie, jeśli ktoś potrafi je rzekonac do swoich racji. W sumie miła, lutowa Rybko, jesteś jeszcze taka młoda i Twój charakter dopiero sie kształtuje. Postępuj zawsze etycznie, a przede wszystkim bądż sobą, taką jaka jesteś, a jeśli wydaje Ci sie, że jesteś lekkomyslna /tak napisałaś/ no to nie bądż lekkomyślna, patrz roztropnie, wtedy będzie mniej rozczarowań. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka taka sobie
Też jestem Ryba i też nie jestem zadowolona, że urodziłam się w tym znaku :P Mam dużą chwijnośc charakteru... czasami robię sama sobie na przekór a potem bardzo żałuje... :P Jestem przekorna i czasami żłośliwa ale potrafię być dobra dla innych... :P a jaka jestem popędliwa! Wkurzam się o byle co na szczęście szybko to mija... :P Mogłabym być bardziej stanowcza ale nie umiem... :P Ryba znad Odry napisała, że pewne cechy charakteru sa wmłodym wieku jeszcze nie wyrobione.... Ja mam 21 lat więc nakleże już do dojrzałych ale czuję się jak szczeniara, która nie wie czego chce... :P Zobaczę jak to będzie jak jeszcze trochę wydorośleję, skończę studia to i może stanę sie bardziej poukładana ;P Pozdrowienia dla wszystkich Ryb i Rybeczek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka taka sobie - ciekawe czy rzeczywiście jesteś zodiakalną rybą? :P Jeśli tak, to przesadnie samokrytyczną :P Ryba też znad Odry - świetnie napisane ;) P.S.: Zastanówcie się teraz trochę nad tym, czy na dłuższą metę ocenianie kogoś po znaku zodiaku jest normalne... Dla mnie astrologia to raczej coś w rodzaju rozrywki, dobrej zabawy, a nie wyznacznika pewnych \"prawd\" o danym człowieku. Pozdrawiam wszystkie znaki zodiaku, nie tylko ryby ;)🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to Ryba...
Niby nie nalez wierzyć w znaki zodiaku a jednak prawie każdy coś tam wyczyta o sobie i mu się to sprawdza :) Ja jestem ryba marcowa, jestem bardzo nerwowai emocjonalna a gdy mi mija jestem bardzo sfrustrowana :D Chyba rybi charakter nie należy do najlepszych przedewszystkim dla nich samych ale co zrobić, jestes rybą tylko trzeba uważać, żeby nie dać się złapać na patelnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też Ryba
A mi się wszystko sp0rawdza co piszą o rybach w horoskopie nawet co do joty więc dlaczego mam nie wierzyć? Trzeba wierzyć w znaki zodiaku i jeśli jest coś co się nie podoba w nas samych to przecież można postarac się zmieniać oczywiście zmieniac się na korzyść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka 13.03
Heloo przyłączam się do tej ławicy, jestem szczęśliwą rybką ale niesamowicie roztargnioną.jak prawdziwa ryba popadam ze skrajności w skrajność, potrafię być spontaniczna i za to kocha mnie mój mężczyzna!!!!Pozdrawiam wszystkie rybki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka spontaniczna
Tez jestem rybka spontaniczna az za bardzo spontaniczna bo reaguje natychmiast i bez zastanowienia i przez to robie same głupstwa :) Nie lubie siebie za to bo wolałabym byc bardziej refleksyjna ale co mam zrobi8c jak musze zaraz natychmiast wywalic co mi lezy na sercu :) Mówia, że tacy ludzie sa naprawdziwsi i najszczersi ale nie każdy lubi takich ludzi bo wola takich, którzy kłamią albo nic nie powiedzą:)To jak to jest czy lepiej byc apontanicznym i odrazu wywalić co sie nie podoba czy milczec chowac urazy? :) Acha jestem ur. 13 lutego i 13 nigdy nie przyniosła mi pecha a wogóle to ja sama wolę ludzi popędliwych ale szczerych bo z takimi lepiej sie dogaduję :) I co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też spontaniczna
Ryba. Zawsze wygarnę co mi na sercu leży bo nie umiem tłamsić swoich uczuć a potem jest mi lżej.... nieraz dostaje za swoje ale co tam, trzeba mówic ludziom prawde, jak sami nie wiedza o co im chodzi. I takie są chyba wszystkie ryby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też spontaniczna
Ryba. Zawsze wygarnę co mi na sercu leży bo nie umiem tłamsić swoich uczuć a potem jest mi lżej.... nieraz dostaje za swoje ale co tam, trzeba mówic ludziom prawde, jak sami nie wiedza o co im chodzi. I takie są chyba wszystkie ryby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też spontaniczna
Ryba. Zawsze wygarnę co mi na sercu leży bo nie umiem tłamsić swoich uczuć a potem jest mi lżej.... nieraz dostaje za swoje ale co tam, trzeba mówic ludziom prawde, jak sami nie wiedza o co im chodzi. I takie są chyba wszystkie ryby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też spontaniczna
Ryba. Zawsze wygarnę co mi na sercu leży bo nie umiem tłamsić swoich uczuć a potem jest mi lżej.... nieraz dostaje za swoje ale co tam, trzeba mówic ludziom prawde, jak sami nie wiedza o co im chodzi. I takie są chyba wszystkie ryby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka taka sobie
A cos ty taka spontaniczna, że az cztery razy sie wpisałaś??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybOla
hej! a ja chciałam zapytać o coś kapke innego...mogę?:] a więc.....chciałabym wiedzieć czym zajmują się Rybki zawodowo/bądź co studiują...i co chciałyby jeszcze robić na tle zawodowym...i jeszcze jakie posiadają zainteresowania/bądź czym chciałyby się interesować ;]....i proszę o szczegóły....dlaczego właśnie to,jak utrzymują zainteresowanie tym czymś,jak wyobrażają sobie swoją przyszłość związaną z tym zawodem....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina wesolaa
czy ja wiem czy jestem samotna dusza-nie nawidze samotnosci i nie moge np.zyc nie bedac w zadnym zwiazku bo wtedy nie mam w ogole motywacji do zycia.jestemm uzalezniona od milosci,musze kochac i byc kochana.oprocz tego mam raczej w glowie poukladane,ale lubie sie bawic,jestem bardzo ekspresyjna,mam ognisty temperamenty, slowem-kobieta wulkan,skomplikowana i tajemnicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiriki12345
ja jestem rybka z 12 marca jest ktos taki z tej daty?? z jakim znakiem zodiaku najlepiej uklada sie rybkom??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezire
podobno seks najlepszy ze skorpionami a związek z rakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezire
jestem z 22 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiriki12345
hehe zabawne bylam z jednym a jestem teraz z drugim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiriki12345
czy jets tu jakas ryba ktora jest w szczesliwym zwiazku z rakiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba Rak Skorpion
Tezire- Podobno to prawda, że Ryby najlepiej udany maja sex ze Skorpionami, a związek z Rakami, bo oba te znaki sa Rybie przypisane. Tylko, jak to zgrać razem, żeby dwa było w jednym ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwa w jednym
Ryba, Rak, Skorpion. Żeby mieć dwa w jednym, to nie da rady ale Ryba może być w związku z Rakiem, a wyzywac sie w sexie ze Skorpionem i będzie wilk syty i owca cała, hi hi hi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka 12.III
gdzie odplynely wszystkie rybki?? wracajcie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujehu/KJNKUVJSmks
jest ryba ktora jest zona zona raka i raki to cudowne chlopaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rak z Rybą
Jestem Rakiem a żona Rybą. Jesteśmy 21 lat małzeństwem i jest nam ze soba bardzo dobre, nadal sie kochamy, mamy te same zainteresowanie, a moja rybcia jest cudowną kobietą - zawsze wesoła, zawsze romantyczna - zawsze wyrozumiała - zawsze miła dla wszystkich - zawsze uśmiechnięta - zawsze podnosi mnie na duchu i za to ja kocham - i zrobiłbym dla niej wszystko :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buuulll bulll
7 marca... a jakie macie słoneczka doświadczenia z Panami Lwami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez Lwa
LEW nie jest dla Ryby bo jest za bardzo zaborczy a do tego chimeryczny . Działa Rybo9m na nerwy a stąd pierwszy krok do nieporozumień, chyba że Ryba jest wyjątkowo spolegliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena1803
Witam jestem Rybą 18.03 i samotną duszą, więc....... przyłączam się do Was. Mam 30 lat, mieszkam nad morzem, ineteresuje się wszystkim co tajemnicze... Pozdrawiam , miłego dnia ps. nad morzem wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba znad morza
ur. 17 marca i posiadam wszystkie cechy ryby o których tutaj piszecie... tez jestem altruistyczna, też wiecznie niezdecydowana, też impulsywna, też, tez, też, też ale za to jestem wierna w miłości, umiem kochac i przebaczać i nienawidzę zdrady :) :) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybOla
helena1803....ja również jestem rybką z 18.03,w sumie mam jedną koleżankę,która równiez urodziła się 18.03,ale tak nie miałam jeszcze okazji poznac rybki z 18 marca!!!!pozdrowienia,a i napisz coś więcej o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×