Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
baby sitter

krem do depilacji

Polecane posty

forsa wyrzucona w błoto:(niewiem..może za krótko trzymałam na skórze i nie dałam się mu rozbujać, ale efekt jest mizerniutki...piszcie laski, może zrobiłam coś nie tak...jakie są wasze doświadczenia z depilacją za pomocą kremu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
po latach praktyk wiem, że używanie kremu do depilacji jest całkowicie bez sensu, połowa włosków i tak zostaję to taka syzyfowa praca w dodatku włoski odrastają tak samo szybko jak po maszynce do golenia no i na dodatek pachy też nie są idealnie wygolone:(:( Radzę zaopatrzyć się w dobrą maszynkę do golenia i piankę. Jaki krem do depilacji stosujesz?? ja polecam veet natomiast odradzam tanitę włosy zostały na skórze:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no to widzę bez znaczenia co takiego stosuje, skoro depilacja kremem to poprostu wielka kaszana...:(never ever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veet jest najlepszy z kremów
do depilacji. Odradzam natomiast krem Joanna Sensitive , poparzyłam sobie skórę i dostałam piekących bąbli, chociaż nie jestem alergiczką :o Najlepszy jest wosk albo poczytajcie o depilacji cukrowej. Nie polecam też depilatora, skóra po nim nie jest idealnie gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"veet jest najlepszy z kremów\" - takie samo jest moje zdanie, i o Veecie, i o Joannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stulipanek
ja uwywam rowniez veeta kremu itej pianki i nie za bardzo włochi nie usowaja sie tak bardzo dokladnie nie wiem dlaczego trzymam okolo 5 minut i tre ta szpatulka albo ta maszynka bez ostrza i dupa takie malenkie zostaja tzn nie usowaja sie dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulka
ja dzis kupilam tanite do wrazliwych miejsc,10 minut pod pachami i bikini i nie zdjelo ani jednego wsloska!!! moze dluzej trzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo polecam
krem 3-minutowy z progres cosmetics- tani i idealnie depiluje nogi, przynajmniej moje;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byebyebyee
DZiewczyny ja używam Revitol Hair Removal Jest naprawde świetny, Zaawansowana formuła kremu nie tylko umożliwia usunięcie włosów, ale działa także odżywiająco na skórę, tutaj go zamawiam http://www.revitolhairremoval.pl/ Powodzonka moje drogie panie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Br777om
żałosna reklama :o i cena z kosmosu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoto
Krem do golenia HB - fajnie zmiękcza zarost, a pomimo bardzo wrażliwej skóry, u mnie nie pojawiają się żadne podrażnienia - dokładnie przeciwnie, skóra jest w dobrym stanie, przyjemna w dotyku. Ale to najpierw musicie sprawdzić na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja krem do depilacji trzymam dluzej niz jest napisane na ulotce,tak2-3 min dluzej, ale jak ktos ma bardzo wrzaliwa skore to nie polecam. u mnie golenie maszynka odpada, zawsze mam wrastajace wloski,podraznienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pasuje krem do depilacji o dziwo z Avonu. Jestem alergiczką, mnie nie podrażnia, używam do bikini. Gładko, bez podrażnień i wrastających włosów. Do nóg to chyba bym zbankrutowała, gdybym na kremy postawiła, chociaż czasem awaryjnie na wczasach używam i do nóg. Kiedyś jednorazowo użyłam Joanny, jeszcze jak nastolatką byłam i wzięłam długi rozwód z kremami, smród nie do opisania i popalona skóra. Kilka lat temu koleżanka namówiła mnie na Avon i chwalę sobie. Też nie pachnie fiołkami ale nie mam odruchów wymiotnych. A i dziewczyny nie usuwajcie kremu ze skóry tymi szpatułkami, to jest dodatkowy czynnik drażniący. Zmywajcie go wodą bieżącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanittia
Ja stosuję krem od Bielendy, Vanity Soft Touch Złoty pył, nadaje się na ciało, twarz czy okolice bikini. Dobrze nawilża i chroni przed podrażnieniami, jeden z lepszych jakie miałam, i jest dość tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mother 88
Polecam naturalne metody Od wielu lat stosuję depilację cukrową. Pasta cukrowa usuwa nawet te najmniejsze włoski. Na początku kupowałam gotową pastę, ale można ją zrobić samemu. Tutaj jest ciekawa strona o tym http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 23
Znajoma miała depilację laserową, to był gabinet z laserem Palomar Vectus. sama byłam pod wrażeniem efektu. Super sprawa, wystarczyło tylko kilka zabiegów. Bez bólu i podrażnień.Słyszałam, że po depilacji innymi laserami można mieć nawet oparzenia. Laser ma czytnik, który dostosowuje moc do typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcix 29
Moja siostra miała robioną depilację laserem, o ile zapamiętałam, to szukała gabinetu z laserem Palomar Vectus . Jest mega zachwycona. Osobiście też byłam zachwycona rezultatem. Po jednym zabiegu widać było jak skuteczny to laser. To był bardzo dobry ruch. Nie uskarżała się na ból. Super skutek. Jeśli myślicie o depilacji laserowej, to gorąco mówię - tak warto. www.kor.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-depilacja-woskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fercia
Dziewczyny, a któraś z Was miała problem z wąsikiem? Jak się go pozbyłyście? Ja myślę o zabiegu Epilclear http://epilclear.pl - może któraś podzieli się opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idziejesien80
Używam od roku, jak dla mnie super. Na początku tak pewnie co 3 tygodnie stosowałam, teraz już tylko raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ququlina
A na ile razy wystarcza ten epilclear? Da radę z mocniejszymi włoskami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Mnie kremy podrażniały i kompletnie nie zdawały egzaminu - efekt utrzymywał się dosłownie chwilę i miałam wrażenie, że włoski odrastają mocniejsze (mimo iż krem miał je osłabiać). Czasami zdarzało się, że włoski wrastały i to chyba było najgorsze:( Trwałą i skuteczną metodą jest  tylko laser. Korzystałam z Light Sheer Duet w Estetica w Krakowie i mam teraz spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela

Efekt końcowy po stosowaniu kremów do depilacji  nie był zadowalający. Nie udawało mi się pozbyć wszystkich włosków - zawsze coś zostawało.  No i często włoski wrastały:( Dla mnie z trwałych metod odpowiedni jest tylko laser. Korzystam  z Light Sheer Duet. W Estetica w Krakowie wykonywałam cztery serie i mam teraz spokój. Skóra jest gładka i nie ma ani jednego włoska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy stosujecie olejki  oczyszczające kremy po depilacji??? Czy warto się w coś takiego bawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2021 o 15:44, Ritka85 napisał:

A czy stosujecie olejki  oczyszczające kremy po depilacji??? Czy warto się w coś takiego bawić?

A coś takiego wogóle istnieje ja pierwsze słyszę o takim olejku ?. Nie wystarczy zwykła woda aby zmyć krem  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×