Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kwiatek74

DRUGIE ZONY I MATKI,JAK SOBIE RADZICIE?

Polecane posty

Gość na nasza meggi gdzie
kobieto wyluzuj .Tak bardzo jesteś nie szczęsliwa ze sobie z tym nie radzisz. A co o marzeń to raczej mam ich mało bo moj ukochany działa w/g zasady mowisz i masz . I to sie tyczy mnie i naszego synka . Ale ty sobie poradz ze soba i pomyśl o własnych marzeniach a nasze 2-ch nie powinny cie interesować .Pa lece bo nie mam czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzeniaa
marzenia nie są niczym żlym ani głupim bez nich życie nie ma snesu :P z moich do dopiero można boki zrywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nasza megi gdzie
Dawaj, dawaj Megi. Lubię się bawić. No pisz do licha!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na nasza meggi gdzie
poczytaj sobie temat Forumowy antyszyderczy poradnik ty jesteś urażona albo kretynka jedno i 2-gie pasuje świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nasza megi gdzie
Oj kretynka jestem? :D Z waszych ust to wręcz komplement. Nie chcę być ta mądra dla was. Bo dla was kretyn to normalny człowiek :D Dawaj megi, dawaj!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzeniaa
nie znam nikogo normalnego, więc jakoś nie przeszkadza mi że jesteś taka głupia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nasza megi gdzie
Tylko gdzie nasza megi? Tak wesoło z tym głupolem!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzeniaa_a
NAM Z TOBĄ TEŻ, TAKIEGO PUSTAKA JAK TY TO NAWET NA BUDOWIE NIE ZNAJDZIE HEHEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nasza megi gdzie
"TAKIEGO PUSTAKA JAK TY TO NAWET NA BUDOWIE NIE ZNAJDZIE" Ale kto nie znajdzie? Czy możecie bardziej precyzyjnie formułować własne myśli? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba mieć
jakieś myśli żeby móc je sprecyzować. a jak sie nie ma mimo szczerych chęci ani jednej, to jak bumerang powracają tematy - wywoływanie Megi, albo bachory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale ty obraażasz
pierwsze , mylisz się one mają myśli " co tu zrobić żeby byłemu mężowi było żle" albo " wyżyję się na topiku drugich, bo mój ex jest z drgugą i śmie być z nią szczęśliwy" buhahaha :D:D:D Widziałaś kiedyś zadowoloną ex ???? bo ja nie buhahaha :D:D:D Poniżej przykład jak to ex mimo szczerych chęci swojego byłego męża szuka dziury w całym polecam wszystkim ten topik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3184444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny a tu znowu te bzdurne gadki.SZOK. I po co wam to ? A mnie jest dobrze z moim mężem żyjemy cudownie. Tylko mała się rozchorowała nasza kruszynka hihihi. Kochana biedulka. Ale to tylko jakiś wirus i pewnie szybko przejdzie. Pozdrowienia dziewczyny druga madzka simi ... nie ma mnie bo opiekuję się małą. Skrobnę maila w wolnym czasie. Buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda na to
że choć topik miał dotyczyć problemów drugich żon, byłe pierwsze zadecydowały o jego rozwaleniu. i już - wystarczyło parę niewybrednych wpisów żeby normalne kobitki przestały tu zaglądać, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj szkoda szkoda
Taki fajny topik. Pośmiać się było z czego. A tu masz - pomysły drugim się skonczyły. Oj szkoda, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powolutku
wszystkie pójda sobie. nawet simi już uciekła tu głupich nieproszonych porzuconych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powolutku
mrówek jest pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wygląda na to rozwaliły? pierwsze? bo wredne? bzdura po 1 (choć to akurat najmniej istotne) te idiotyzmy i wulgaryzmy mógł pisac ktokolwiek - rzeczywiscie [pierwsze a może drugie , które chciały zdyskredytowac za wszelką cenę ex, a może jakiś małolat nudzący się w czasie ferii postanowił podgrzać atmosferę , mogłas to pisac ty albo ja - KAŻDY. tyle, że po 2 - to nie ma najmniejszego znaczenia kto to pisał. Ani po co. Cała sztuka polega na tym żeby nie dac się wciągnąć w takuie pyskówki bo osoby , które się w nie wdają reprezentują dokładnie taki sam poziom jak prowodyr. Ignorowany oszołom prędzej czy później dałby sobie spokój. Więc kto tak naprawde rozwalił ten topik ?! No własnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się ugotowałaś
nie wiem , albo nie przemyślałaś tego co piszesz albo sama sobie taką opinię wystawiasz buhahah:D:D, przecież ty z tymi oszołomami piszesz no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba ty rzadko tu zaglądasz skoro nie wiesz, że ja rzadko się tu odzywam. I nie biorę udziału w takich przepychankach w stylu megi kontra megi pustaku :p a bo ty to a bo ty tamto a bo ty głupia a ty jeszcze głupsza. To niczemu nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak ktoś lubi to na zdrowie tylko nie pisz , ze ktoś tu wlazł i rozwalił temat - jeżelli rozwalił to przy czynnym współudziale innych, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uderz w
stół a......... "nie wiem" się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię tan topik, i wcale nie uważam że się \"rozwalił\" :) drugie szczesliwe pozbyły się problemów z pierwszymi :) dlatego tu ciszej :) i oby tak zostąło. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upaupaupaup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto by tu chciał jeszcze
zaglądać :p drugie zrozumiały, że i tak sobie nie pomogą a zazdrość o ex będzie je zżerać po grób i widząc bezsens swoich starań o trochę normalności daly sobie spokój :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli cokolwiek
można było zrozumieć z toczących się tu "dyskusji" to raczej to, że byłe nie są warte tego żeby psuć sobie nerwy z ich powodu bo są BYŁE. no, chyba że ktoś lubi sie martwić o zeszłoroczny śnieg... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugie lubią
martwić się o wszystko - o te eks, o dzieci z poprzednich związków, o kasę (że dla drugich nie starczy), o komorników. No to niech się martwią. Martwcie się jak lubicie -nikt wam nie zabrania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to akurat nie
jest prawda - ja jestem druga i nie martwię sie o żadną z rzeczy, które wyliczyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczo
mnie też nic z tego nie interesuje to nie jest problem nasz tylko ex.To ona sie musi martwić o swoje wydatki a nie my. My mamy własne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×