Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monique80

TERMIN CZERWIEC 2006

Polecane posty

Gość monique80

Witam wszystkie ktore maja nadzieje na czerwiec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique80
Hej, Jestem prawdopodobnie w 4 tygodniu ciazy :-) Czekam z testem do srody - wtedy powinnam dostac miesiaczke. Poprzedni raz sie nie udalo - najpierw mialam plamienie na tydzien przed @ a potem normalnie @. Wiec probowalismy znowu - i moze sie udalo:-) Nie moge sie juz troche doczekac tego testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziś bede wiedziała bo nie mam @powinnam dostać wczoraj ,mam nadzieje ze nie przyjdzie i ze na teście bedą 2 krechy:) Nadzieje mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique80
No to trzymam kciuki. Ja czekam do srody... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja tez mam nadzieje na czerwiec. testuję 30 września,a narazie mam 7 dni po owulacji. Macie jakieś objawy, cos czego nigdy nie czułyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique80
Mnie troche mdli, przechodzi jak cos zjem albo wypije. No i co jakis czas mam klucie w prawym jajniku. I takie uczucie ze jakby tuz tuz miala przyjsc @, ale nie ma. Do tego zaparcia i wzdety brzuch lekko - tak ze spodenki musze odpinac tak jak na tej reklamie. I tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique80
Jedyne co wiem to to ze lekko przysiniala - ale to wlasciwie moze stwierdzic tylko lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh kupiłam test potem zrobie bo chyba nie wytrzymam do rana,cały dzień w pracy chodziałm jak nakrecona za 20 min do łazienki, bałam sie czy nie zobacze @ ale nic na to nie wskazuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 krech a 2 ledwo widzoczna, tzn chyba tylko ja ją widze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokaz mężowi może ta 2 tam jest. Zrób test z samego rana nadczo lub beta hCG. Ja jeszcze tydzień do testu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Eluniu ;) Mażę nie ma w Polsce:( rano nie zrobie testu bo juz nie kupie, a rano do pracy:( poczekam jeszcze kilka dni, zobaczymy moze nie dostanę @ Mam nadzieję ;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta 2 kreska jest bardzo blada, mogłam poczekac do rana, a ja wypiłam kubek herbaty i poszłam zrobić test :) chyba zwariuje, brzuch mnie pobolewa, piersi mnie bola sama nie wiem co mam mysleć, mam jednak nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz musisz zrobić drugi test dla pewności. Najlepiej w sobote rano. A kiedy Ci mija termin @? Ja mam dostać 29 września i jak nie przyjdzie to testuje 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja powinnam dostac @ 28 i mam nadzieje ze nie dostane - a z testem tez sie zastanawiam zeby jutro zrobic, bo juz bym chciala miec wiecej pewnosci niz tylko przeczucie :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny czekajcie do dnie po terminie miesiączki. Na testach co prawda pisze różnie, ale wiem z doświadczenia że nawet czasem po terminie test jest pojedynczy. To wszystko zależy od poziomu hormonów we krwi. Ja robiłam test 4 dni po terminie, rano i ta druga kreska i tak była bardzo blada. Na szczęści mąż potwierdził że widzi a potam potwierdziło USG. Dziś jestem w 14tc. Życzę wam powodzenia w starankach, ale nie wpadajcie w paranoję. Ja starałam się o dzidziusia i mimo wszystko ciąża mnie zaskoczyła, bo zaszłam po miesiącu staranek. Wczesna ciąża rzadko daje jakiekolwiek objawy. U mnie nic nie było, niczego nie czułam i dopiero jak wiedziałam że jestem to zaczęłam niby coś czuć, ale to była tylko wyobraźnie. Teraz jestem w czwartym miesiącu i poza tym że piersi mi trochę urosły i czasmi mnie coś zaboli na dole bo się rozciąga to nic nie czuję. Powodzenia i spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brka mi juz siły, nie wiem co robic, moze leki , nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie! Ja tez cos czuje ze @ sie zbliza - wiec znowu sie nei uda.... Trzeba poczekac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titek
witam ja tez mam nadzieje ze bedzie to czerwiec ... dwa poprzednie miesiace nie wyszly :( mam male pytanko czy ktoras z was brala pregnyl a jesli tak to jakie sa efekty??? ja rozwniez jestem 7 dni po owulacji pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadzieji na czerwiec juz nie mam:( musze poczekac :(tylko nie wiem ile moze do listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelinka
Hmmm ja tez mam termin na czerwiec a dokładniej na 12:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka jest tez temat rodzimy w czerwcu zajrzyj do nas i reszta czerwcowiczek :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żanetta
Titek.... w jaki sposób masz nadzieje na czerwiec skoro jeszcze nie wiesz czy jesteś w ciąży ... czy tez ja czegos nie doczytałam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chciałabym sie podzielić z Wami dziewczynki mam nadzieję wyjątkową historią, ale nie chce żeby była to nudna historia, wiec napiszę w skrócie: -ponad 2 lata starań -2 poronienia(ostatnie w czerwcu b.r) -leczenie w klinikach niepłodnosci -zbyt wolne plemiki mojego ukochanego -u mnie zbyt wysoka prolaktyna 5 razy ponad norme, gruczolak przysadki mozg. -przy takim stanie nas obojga marne szanse nawet na inseminacje jak twierdzili lekarze -od 2 lat mierze tempke,monitoruje owulacje,wiem wszytko co i jak w nocy i o północy;) -mogłabym studiować farmacje, masę leków poczynajac od sterty witamin,kwasow foliowych tony,wiesiolkow i innych pierdół;)koncząc na estofemie,duphastonie,clo kilka dni temu odebralam bete 228 mlU/ml ;)norma nie nie bycie mamuśka 0-27 Odpowiedz jak to sie stało?.......................................Cud Pierwszy miesiac od 2 lat,odstawiłam wszystko, żadnych leków, nawet witamin, zadnego monitoringu, żadnej temperatury, obserwcji sluzu,miałam juz dość! mam 28 lat, wszyscy moi znajomi albo sa albo zaraz beda rodzicami, stwierdziłam ze moze Pan Bog chce mi powiedziec przez to ,że moj ukochany może nie jest tym z którym mam miec dziecko(nie mamy slubu) albo ze Pan Bog ma dla mnie inny plan, dziś jeszcze sie w tym utwierdziłam hipotetycznie bo dowiedzielismy sie od urologa o żylakach u mojego ukochanego i powiedzieli mu ze albo operacja albo dzieci, wiec załamana pojechalam odebrac bete, spoznial mi sie okres ale tak jak mowilam w czerwcu poronilam, mialam dotad 2 okrey, 30dni pierwszy i 25dni drugi wiec pomyslałam, że wszystko sie jeszcze musi ustabilizowac,i co zobaczylam 228 mlU/ml!!!!!!!!!!!!!!!!! Pierwszy raz jak oddałam wszystko Bogu, przestałam planowac, liczyc, łykac tabletki i stał sie CUD CUD CUD Myslę, że to spokoj wew, obecny we mnie ze Bog jest ze mna to spowodował,zawierzenie.Trzeba porpostu przestać planowac, Pan Bog przekreśla nasze plany i prowadzi nas inną drogą,trzeba tylko uwierzyć ze On tylko da nam wszystko, czego potrzebujemy. Takie zamykanie w sobie zalu, smutku jest przejawem własnej miłości, która podcina korzenie wierze i zawierzeniu.Moze warto zaufać Bogu i podciąć korzenie tego co nas niszczy dziewczyny!testy owulacyjne, temp,leki,i to o czym pisałam wcześniej. Wiara czyni cuda!moze zabardzo odchodzimy....moze warto zdać sie na Boga przepraszam, nie chce żebyście pomysłały że jestem dewotką,jestem młoda 28-letnia dziewczyna ale naprawde uważam,że porpostu może niech bedzie tak jak chce Bóg;)jest to najwyższa forma zwierzenia i miłości tak uwazam , ale cuda sie zdarzają,ta nasza słabosc robi miejsce na Jego działanie,może nam starającym sie potrzebny jest taki pokój płynący z wiary,może w tych trudnych dla starająch sie chwilach warto zobaczyć kogoś innego;)a na koniec pamietajcie...... tylko to co trudne kształtuje człowieka, myśle że przez ten cud stałam sie lepsza osoba;)dziekuje PB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×