Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gonia Aga ma racje, mysl pozytywnie, mieszkanko napewno bedzie gotowe na maj jak obiecali, nie bierz pod uwage innej opcji !!! :) Aga sloneczko u mnie dzis bylo, teraz znow pochmurno ale przejasnia sie od czasu do czasu. Wlasnie przegladalam w internecie serwis z imionami, bo nie moge sie zdecydowac jak dac dzidzi na imie. No i mam jeszcze wiekszy metlik w glowie !!! Dla coreczki mam takie opcje : Urszula Maria ( Urszula po mojej mamie a Maria po tesciowej) Patrycja Anna Gracjana Nadia Łucja Berenike Dla synka takie : Kacper Mateusz, Kamil Mateusz, Igor Mateusz Maxymilian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Emiczko :) dawno się nie odzywałaś :) a mnie to już nie pamietasz tak, ladnie ładnie buuuu, a kiedy będziesz tesować?? Moniczko śliczne imionka :) dla dziewczynki wybrałabym Ula Marysia :) a dla chłopca Kacper Mateusz, ale swoją drogą to strasznie dużo jest teraz Mateuszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Emiczko ! Fajnie, ze jestes :):):) Usmialam sie z biednego chlopaczka, ktorego z wlasnych nart wyrzucilas hi hi hi !!! Golka trzymam kciuki by kolanko bylo w porzadku :):):) Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie, dobrze, ze gips juz masz zdjety pewnie noga wydaje Ci sie teraz bardzo lekka. A chodzisz na jakas rehabilitacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasienko ! Ja tez wlasnie sklaniam sie ku tym imionom :):):) Dziekuje, ze wskazalas te, ktore Ci sie podobaja :) 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dlatego, ze teraz duzo chlopcow ma na pierwsze imie Mateusz to ja chce dac na drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko wszystkie imiona są fajowe ale mi tez najbardziej podobaja się Urszula Maria i Patrycja Anna, z tym że ja swoim córom nadam po jednym imionku. Emiczko! Fajnie,że jesteś znowu z nami. Nie opuszczaj nas:) 👄 Lecę obierać ziemniaki. Musze rozruszać sztywne palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli chodzi o męskie imiona to ja swojego synka nazwałabym Maksymilian, Oskar albo Bartosz:) Podoba mi sie jeszcze wiele innych imion ale nie podobaja sie one mojemu męzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jestem jakoś przewrażliwiona:( pozatym strasznie sie martwię, rozmawiałam z kolezanką i dzidzia ma tylko 6 mm a to wg ost @ 10 tydz, ale może do zapłodnienia doszło pozno i dlatego sie to nie zgadza, ma skierowanie na beta hcg dwa razy i wtedy bedzie wszystko wiadomo. Monika czyli placuszki i pieczareczki:), ja dzis robię podobnie tylko zę to bedzie babka z pieczareczkami, mniam, swoja droga to strasznej ochoty mi narobiłaś na pierozki i barszczyk tez pycha. Ojoj jak tylko pomyślę o jedzeniu to robie sie potwornie głodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, KACPER - ładnie ja mam tak: Kuba (Jakub) lub Julia Wiktoria Kinga Maja Zuzanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dla chłopca mam Kuba i nic tego juz nie zmieni:), wcześniej myślałam jak ty Kasiu Bartuś ale jednak to bedzie Kuba, co do dziewczynki to nie mamy pojęcia zielonego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul ja juz obralam ziemniaczki, sosik grzybowy juz tez gotowy. Czekam tylko na sygnal od meza, o ktorej bedzie w domku, zeby usmazyc placuszki :):):) Troszke dzis mi sie nudzi jakos tak czas za wolno mi dzis leci. Dzidzia moja wlasnie mnie kopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne macie te imiona :) Rózyczko nie każdy zarodek jest taki sam, wiec póki co nie uwazam żeby był powód do martwienia się, także wyluzuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozyczko mi tez bardzo podoba sie Jakub ale mezowi zle sie kojarzy to imie i nie chce slyszec o tym by jego synek mial na imie Kuba. A to takie ladne imie Jakub, Kuba, Kubus sliczne !!! No ale to ma byc nasza wspolna decyzja i nie chce lekcewazyc zdania mojego meza dlatego z zalem rezygnuje z tego imienia a moze na drugie dam Jakub ? Kurcze juz sama nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko nie lubi chyba jak siedzę nachylona nad biurkiem.... kopie mnie właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusiu moje tez nie lubi jak siedze przed kompem bo go troszke gniote i wtedy buntuje sie kopiac mame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę Róża, że mamy podobny gust :D co do chłopca - nie mamy problemów, ale gorzej z dziewczynką, a właśnie ją sobie przewidujemy, ciekawe, co przewidzi natura.... wiecie co, to kopanie zaczyna mnie budzić w nocy....sszok!! a jeszcze się nie rozkręcił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika prawdę mowiąc to ja dla mojego M tylko napomknęłam, ale bede sie upierać, zreszta się zgodzi:) Guśa to juz sobie wyobrazam co ci tam dzidzia musi wyprawiać, pewnie niezłe kuksance dostajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze nie sa mocne kopniaki, ale uczucie jest strasznie dziwne,... wyobraź sobie, że coś ci się rusza w brzuchu....... dziwne i już :D ale fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia ja to mam przeczucie na chłopca, ale teraz to już sama nie wiem, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja juz bym chciała poczuć takie kuksańce, ale jeszcze czasu a czasu- trzeba byc cierpliwym:), pewnie pozniej tez troche ponazekam jak didzia przesadzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z imionkami ciężka sprawa, mojemu męzowi nie wszystkie się podobają, chciałam aby synuś miał na imię Miłosz, Miłek, Miłuś no ale mój mąż , że Czesława w domu nie chce hihihi, dla córeczki Maja, to też nie bo pszczoła, więc tak żle i tak niedobrze. na całe szczęście mamy jeszcze trochę czasu, może coś wspólnie wymyślimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusiu hihihiih ja nie mogę siedzieć pochylona przy biurku bo zostaje odrazu skopana :) :) :) juz sie nauczyłam półsiedząco pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko na razie nie chodzę na rehabilitację, bo nie wiem co mi powie ortopeda. Sama próbuję ćwiczyć tym kolankiem, ale jakoś mi nie wychodzi. Mój brat, który jest na 6 roku medycyny i chciałby być ortopedą ( chodzi na kółka z orotpedii ) mówi, że nie jest tak źle jak myślał i kazał mi wzmocnić mięśnie nóg to będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam 🖐️ Byłam wczoraj u położnej która była niespotykanie miła :D zmierzyla mi ciśnienie, posłuchałyśmy serduszka mojego maluszka :) oddała mi badanie krwi bo do tej pory nie wiedziałam jaką mam grupę ;) no i powiedziałam o tych bólach i wtedy zaczeła się akcja, położna pobiegła do lekarza a ten kazał mi przyjść do gabinetu na badanie którego nie powinnam mieć w danym dniu, zbadał mnie i kazał mi się położyć i zrobił mi USG. Sprawdził czy przypadkiem nie mam nic na nerkach i tak przeleciał i zobaczyłam swojego maluszka :) :) :) sam nawet powiedział tak: Pani jest umówiona na USG na kolejnej wizycie ale ja tam luknę czy u dzidzi wszystko gra no i sobie taki skarbulek siedział u mamci w brzuszku :D :D :D Stwierdził że wszystko na razie gra i nie wie co jest przyczyną tych bóli twierdzi że mogą to być skurcze macicy przygotowujące ją do porodu albo wiązadła, jeżeli bóle nie ustąpią i będą się nasilać mam natychmiast się do niego zgłosić! A tak to 13.10 idę na wizytę na USG i wtedy jak dzidzia ładnie się \"wystawi\" :D dowiem się czy to synuś czy córeczka :) :) :) powiem tak cichutko że liczę na synka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golka - nie wiem, co zrobiłaś, ale wiem że wiązadła to przewalona sprawa, raz sobie tylko przeciążyłam, a przechlapane mam z jedną nogą juz parę lat, muszę uważać jak gram w teniska, łaże po górach czy na nartach... zawsze w opasce co do wyczynów na nartach.... udało mi się: 1. opanować sztukę lądowania przodem do perfekcji 2. przejechać prawie pół orczyka (miał franca 1200 m) trzymając sie siedziska, nie spadłam tylko dlatego, że jestem cholernie uparta, ale ręce mnie bolały natępnego dnia wcześniej jednak na orczyk trzeba było wsiąść - zrobiłam korek na jaworzynie, bo nie mogłam pojąć, że na tym się nie siada... 3. zjechać na brzuchy na jaworzynie - końcowy stromy odcinek pry gondoli, zaczęłam głową w górę stoku, ale mnie potem obróciło, za nic nie mogłam się zatrzymać, za to narciarze sie zatrzymywali i patrzyli z uciechą 4. w tym roku po incydencie z kijkiem - wsadziłam sobie go między nogi - szybko nauczyłam się jeździć bez nich 5. wyrąbać się na płaskim po zatrzymaniu się w miejscu, trafiś na lód tak mocno i precycyjnie, że spuchnięta i obita kość biodrowa była widoczna przez piankę - może to po grzanym winie? 6. mnóstwo róznych cudów i wygibasów spowodowanych starchem przed nadmierna prędkością - na szczęście w tym roku w lutym to się zmieniło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro mowa o imionach to mam tylko wybrane imię dla chłopczyka bo o dziewczynce nawet nie myślę :D Imię dam Mu po jego tatusiu a raczej na odwrót tak jak mój ukochany ma Marcin Tomasz tak synuś będzie się nazywał Tomasz Marcin! Dam Mu od razu dwa bo ja tam narzekałam jak mi mój własny ojciec wybrał tylko jedno imię! ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a tak w ogóle to coś dostaniesz ode mnie :D :D :D tylko muszę zrobić sobie Outlooka bo mi od dwóch dni nie hasał normalnie net i wysiadł mi system a wczoraj mi go przeinstalowano i jeszcze wszystkiego nie mam ;) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul, ja nie opuszczam Was, tylko mało czasu jakoś mam ostatnio-zabiegana jestem troszkę:-)🌻 Kasiu, oczywiście że pamiętam o Tobie, z resztą to ty tu wstawiasz tabeleczki :-) monika imiona- hmm jak ja lubię ten temat- Ula i Marysia- super, a dla chłopca Maksymilian:-) proponuję bo ładnie brzmi, choć sama podobnie jak Róża i Guśka wolę Jakuba i julię :-) 🌻 Gonia, ale sie uśmiałam z mężusiem z tego Czesława :-) hihihi, chyba rozumiem męża twojego :-) to dość specyficzne skojarzenia :-) a ja zjadłam obiadek- dziś nieco później i idę na drzemkę bo jakoś zmęczona się czuję :-) Kasiu, a tak apropos, to chyba dokładnie nie śledziłaś moich wypowiedzi w ciagu tego miesiąca, bo jakbym miała testować skoro brałam w tym miesiącu tabletki antykoncepcyjne :-) ojojojoj , nie ładnie, a tak na marginesie, to mierzę sobie temp. od jakiegoś czasu i ciągle mam powyżej 37oC lub 37oC i zastanawiam się czy przy braniu tabletek antykoncepcyjnych tak powinno być ???? wydawało mi się że jak sie je bierze to ze względu że nie było owulacji to nie powinna wzrosnąć temp., no ale ja ekspertem nie jestem , poczekam na @:-) miłego dnia życzę , odezwę sie wieczorkiem późnym lub jutro 🌻 A tak w ogóle to dlaczego ja nie mam jeszcze waszych zdjęć, np twoich Kasiu i wielu innych dziewczyn, bardzo chętnie sobie bym Was obejrzała więc czekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×