Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość AnA 29
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO SILVE !!!!! spełnienia marzeń, sukcesów zawodowych i w życiu prywtnym......a przede wszystkim PIEKNEJ FASOLKI JAK NAJSZYBCIEJ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na chwile...maciezynstwo to cospieknego. jestem mama 6miesiecznej oliwki i strasznie chciala bym byc znow w ciazy...niby takie proste ale boje sie...czy to nie za malo czasu uplynelo od porodu zeby znow nosic malenstwo pod sercem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
witamy Cie Ifka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny za życzenia! ...to już 26lat niestety jak ten czas szybko leci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
cóz to jest 26 lat kochana Silve.....ja w kwietniu bede miała magiczną 30-tke, ale jakos bardzo sie tym nie przejmuje (podobno zycie zaczyna sie po 30-tce hi hi hi) no a ja mam nadzieje ze moje nabierze barw bo bede oczekiwać na dziecko............kurcze tyle mam pracy a tak mało checi do niej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) A ja zrobiłam test no i oczywiście tradycyjnie jedna krecha. Ale nawet tego jakoś strasznie nie przeżywam. Teraz muszę grzecznie czekać na małpiszona który ma mnie odwiedzić dziś i mam nadzieję że się nie spóźni bo trzeba działać dalej;) Silve- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO SPEŁNIENIA MARZEŃ I MAŁEJ FASOLECZKI JAK NAKSZYBCIEJ🌻🌻🌻 pozdrawiam serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, cholercia! jak szkoda :-( może za miesiąc? :-) Silve - naj, naj :-) Paula dziękuję za fotki - super :-) a jak ktoś chce mojego maila - to jest pod nickiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
Andziu kochana ale @ nie przyszła? to moze jeszcze jest szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ifka - fajnie że do nas zajrzałaś. Moim zdaniem to troche szybko jesli pół roku temu rodziłaś, myśle że żadnych przeciwskazań medycznych nie powinno być, ale jesli byłabym na twoim miejscu to najpierw bym poswięciła sie wychowaniu pierwszego dziecka - przyjanmniej tak do 2 latek i potem starała sie od drugie. Teraz twoje córeczka potrzebuje jeszcze duuuuzo twojej opieki, a jak będziesz w ciąży to to złe samopoczucie itp - będzie ci cięzko się nią opiekowac - przemyśla to jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moje Kochane Dyskutantki :-) Ja też nie chce żeby cokolwiek się zmieniało na forum - trafiłam tu rok temu na cz. I i tam tez było takie pomieszanie - części dziewczyn się udało, reszta czekała i wszytskie sie dogadywały i wspierały w swoich problemach. Plisss - zostwamy ten temta jak jest teraz. Andzia i Paula - wiecie czegowa Wam życzę - to już zostało tyle razy powiedziane - tych dwóch kreseczek a potem takich kopniaków jak teraz doświadczam ( zresztą nie tylko ja :-) ). Czemu niby macie mieć lżej bez tych kuksańców - hi hi hi ? Asia - wygrzewaj się i słuchaj mężą - oni też czasami mówią coś mądrego :-D Estelko - jak masz jakieś pytana to pytaj śmiało - mieszkam we Wrocławiu prawie 27 lat to pewnie będę mogła Ci pomóc. Ifka - ja nie wiem za bardzo jak to jest z tymi następnymi ciążami - jeszcze nie dokończyłam jednej ;-) Ale wydaje mi sie, że lekarz powinien Cie zbadać i on stwierdzi czy u Ciebie wszytsko już wróciło do normy i możesz mieć kolejnego maluszka. Silve - buziaki i życzenia z fluidkami **************************************** I prosze inne Kobietki - nie opuszczajcie forum - ja tak lubię Was czytać - mniej sie już odzywam, bo w sumie to już jestem na finiszu i poza jakimiś bólami i moimi nerwami to nie mam o czym pisać :-( Ale jestem całym sercem z Wami ❤️ ❤️ ❤️ Pozdrowiam wszytskie dziewczyny - równiez te których nie wymieniłam - oj duzo nas tutaj, dużo ... ale i weselej :-D Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta16
Silve WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!! 26 lat to piękny wiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki 🌻 Estelko może może:) postaram sie o to hihi AnA masz rację @ jeszcze nie ma ale myślę że test już powinien wyjść więc nie licze już że coś się zmieni. Ale kiedyś się uda ;) napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - głowa do góry !!! Silve - wszytkiego naj, naj,najlpeszego i tego czego sobie pewnie najbardziej życzysz - fasoleczki... A mnie dizisaj strasznei glowa boli - pewnie za długo spałam Naprawdę jak nie urok to... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Silve- wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. :) 26 latek to piękny wiek. 🌻❤️ Ifka- witaj. Mam takie samo zdanie jak Paula, jeszcze trochę bym odczekała. :) Andziu- moze faktycznie za miesiąc. :) Trzymam kciuki za efekty starań by rok 2005 był najbardziej płodnym rokiem.:D Aga- ja mu przyznaję racje- ale bez przesady- cały dzien w łózku to nie dla mnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Paula chyba masz racje...jeszcze nie stracilam brzuszka po pierwszej ciazy...zreszta chyba i tak juz zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka - mam nadzieje że zostaniesz z nami :) Może napiszesz nam cos więcej o sobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcemnuiec 2 dzieci, chce byc jak najdluzej na wychowawczym ale tez teskni mi sie do ludzi...do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm cos o sobie...mam 24 lata i jestem rok po slubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Ja dzisiaj jakoś nie najlepiej się czuję. Może przez tą pogode i brak słoneczka. Ifka ja też bym Ci radziła jeszcze trochę odczekać i poświęcić jeszcze trochę czasu Oliwce. Bardzo fajne imię. Może podesłałabyś nam zdjęcia swojej pocieszki??? Może jako już doświadczona kobieta napisałabyś nam jak u Ciebie wyglądał poród i na co zwrócić szczególną uwagę i jak się przygotować i wogóle jak to wszystko wygląda, jak długo dochodziłaś do siebie??? Mam nadzieję, że starające się nie będą miały nam tego za złe :-) Ide teraz zrobic sobie kawusię, może to mnie postawi na nogi choć trochę. Gosiu fajnie, że się odezwałaś!!!!!!!! A gdzie się podziewa La bambas, Bozina, Lulka, Dido??? Zapomiałyście już o nas dziewczyny???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka ja też mam 24 lata i jestem rok po ślubie, tzn. w kwietniu minął rok. Fajnie, ze do nas dołączyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodzilam 12 godzin...bylo cieko ale milo wspominam porod...na nogi stanelam od razu i to byl blad...tzeba swoje wylezec w lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve wszystkiego naj!!!!!Ja też za parę dni będę musiała zmienić nicka na Gosia26:(:(:(.A to dla Ciebie: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście! Jeszcze raz Wszystki dziękuję za życzenia. Pragnę aby najszybciej spełniło sie to jedno-najważniejsze jak na razie-dzidziuś:) Ostatnio ustaliliśmy w pracy,ze będziemy od tego roku obchodzić imieniny. Wcześniej obchodziliśmy urodziny (z racji tego,że szefowie są Białorusinami,a na Białorusi ważniejsze są urodziny). Dlatego ja postanowiłam,ze winko i ciacho przyniosę w listopadzie-imieniny. Ale było moje zdziwienia,jak dziś szef przyszedł z bukietem kwiatów. Właśnie byłam w domu po ciasto i wino. Także znowu świetuję w urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×