Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Monika, ale ja jego wyjścia beze mnie w ciągu roku na palcach mogę policzyć a ostatnio jak poszedł na imprę z kolegami z pracy o 22.00 to o 23.15 był z powrotem , on też nie pochwala ich zachowań i woli innych znajomych tylko oni czasem mu trują że nigdy z nimi nie chodzi na imprezy i jest pantoflarzem itd. Oni zdradzają żony i wiem bo mój mąż mi nieraz mówi o ich ekscesach. Tylko jego szef jest w miarę normalny i w porządku dla żony reszta to jedna wielka banda, a dziewczyny stad że wielu spośród nich nie jest żonatych i się bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, ja też mam 18 dc i wczraj lekko plamiłam ale lekko, bierzesz jakieś leki z tego co pamiętam totak, może po nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego nie chodzi na te imprezy bo ja tego nie lubię i on dobrze o tym wie. Był 2 razy w ciągu roku i to na godzinkę, dwie. Pod tym względem nie mogę mu nic zarzucić, wiem że jest mu trudno jak po niego wydzwaniają co chwilę i pytają czemu nie chce przyjść. A mnie to chyba nie bardzo lubią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera - znowu się nie udało - chyba za brzydkie te zdjęcia, żeby do Was je wysyłac :-( Monika - miałam podobna sytuację jak twoja koleżanka tyle, że dotyczyło to mojej siostry. Ufała swojemu chłopakowi bardzo - tak bardzo, że jak powiedział, że jedzie na parę dni z kumplami pod namioty to niczego nie podejrzewała - a on co ? Pojechał sobie tam z inną panienką a moja siostrę w tym czasie krótko mówiąc wykorzystał do załatwienia ważnych jego spraw, bo on \"przecież jest z kumplami a to jest takie ważne i pilne ...\" Do tego charakter jego pracy często pozwalał mu na niespodziewane dyżury i służby i tak od dwóch lat miał dwie kobiety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wczoraj też rano plamiłam, a dzisiaj już bardziej! ale to nie krew, to taka beżowo-różowa wydzielina, trochę jak przed @, ale bardziej różowa niż brązowa. A jak to u Was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ja mam tak samo, różowa jak przed @ ateraz mnie brzuch boli jakbym miała dostać. Ale byłyby jaj jakby nam się udało w tym samym cyklu, Sabra, Estelka trzymam kciuki za was no i za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini o przynajmniej nas czytasz :) Fajny artykuł. A u ciebie jak jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też boli brzuch, własnie jak na @ buuu, i jakaś taka pełna jestem, takie odczucie. Ale ja nie wierzę, żeby mogło sie udać. Ale za Was trzymam kciuki. A plamię nadal, delikatnie, własnie byłam w WC. A moze do ginki iść, może to coś się niedobrego zrobiło :-( Aga, to wysyłaj pojedynczo te fotki, może są za duże. No, bo ja się doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, jak masz się denerwować to lepiej idź, nie zaszkodzi a uspokoisz się na weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie u nas też czasami były trudne dni...nasi chłopcy lubią jak ich się chwali. Czasami trzeba powiedzieć: \"wiesz bardzo cieszę się, że znalazłeś czas i pojechałeś ze mną do ginekologa\", Kochanie to miłe, że zrobiłeś ... \" \"Byłabym najczęśliwszą kobietą gdyby mój przystojniak wymasował mi stópki\" Jak poczują, że to co robią jest doceniane to potem są aniołami. No i moża zrobić tak, że wydaje im się, że to co zrobili to sami wymyślili :) Nie było między nami sprzeczki od 3 lat :) Nie mam za bardzo czasu ale musiałam coś napisac :) Buziaczki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Meg33...........Warszawa......15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05........?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005.....8kg...............Marcinek..100cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg..............? Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg..............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg.............?.............120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg..............Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........7kg..............?.............88cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...Wiktoria i Aleksandra....94 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........5kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......6 kg.............?..............94 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......5kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......?..................?..............? Paula23........Poznań............06.06.06........?...............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............30.09.......28-35........31.10..............ponad 2 lata........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.09.......34...........29.10..............14m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika...............28.09.........28-33............12 m-cy.......W-WA Estella ..............26.09.......27...........23.10..............12 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............06.10.......30-?..........po 03.11.........6 m-cy........? Gonia78 ............19.08 ......28............? ................. 2 m-ce ........Poznań AnA 29..............1.10........30............?...................3 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini ja go caly czas chwaliłam że zdecydował sie na badania, ze jest taki dzielny, że niektórzy się wstydzą a on chętnie idzie na wszystkie badanka. A teraz było w klinice w Łodzi śmiesznie bo poszedł do recepcji że na badanka chce iść a kobieta w recepcji na cały głos krzyknęła \"do pobrania proszę\", pełno ludzi i mój mąż się speszył, poszedł i za dosłownie 2 sekundy wrócił no i wtedy ja głupia na cały głos wypaliłam zdziwione \"już?\". I wszyscy się podśmiechiwali. A po prostu pokój był zajęty i mój biedny mąż musial poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, dobrze, że mój mąż tego nie czyta, bo chyba w życiu nie zdecywoałby sie wtedy na badanie. On i tak powiedział, że nasienie odda do analizy,ale \"próbkę\" sporządzi w domu z moja pomocą ;-) nic sam nie potrafi zrobić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bojowo dziewczynki tutaj się zrobiło :) Ale tak trzymać, mocno i krótko, w końcu cele jest szczytny :) NAwiązuję do wszytskich wypowiedzi. Foli - faktycznie mógł się speszyć, ale przecież to normalne i ludzkie, a że krępujące ... powinni tam wpuszczać facetów z żonami, czuliby się mniej skrępowani. Taka moja refleksja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona w Warszawie tak jest podobno, że wchodzi się razem. W poznaniu jak robił badanie to było bardziej intymnie a tutaj pod drzwiami pełno ludzi, którzy też czekali na badanie i miało się wrażenie że trzeba się spieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, naprawdę chcesz testować w poniedziałek?? Ja jestem w 20dc, ale myślę, że conajmniej 10 dni jeszcze poczekam... Po pierwsze nie chcę dać się zwariować, a po drugie, jak zrobię test kilka dni po terminie spodziewanej @, to będzie bardziej wiarygodny... Zresztą, co ma być, to będzie. Spokojnie sobie poczekam... Chociaż swoją drogą rozumiem Twoje zniecierpliwienie. Pewnie jeśli okaże się, że ja też mam problemy, to inaczej na to spojrzę... Ale trzymam wobec tego kciuki, żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli no to niezła jazda:) mój mąż raczej nie umiał tego sam zdziałać tym bardziej jakby wiedział że pod drzwiami pełno ludzi. Jemu czasem nasz pies przeszkadza przy przytulankach \"rozprasza go\" hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, chcę testować bo niedługo mam hsg i inseminację i chce wiedzieć jak najszybciej, ja się nie rozczaruje bo od 2 lat robię test i nic z tego a teraz jak wiem że to prawie niemożliwe że naturalnie się uda no to już tylko test może mnie zaskoczyć pozytywnie, negatywny mnie nie zaskoczy więc mogę stracić jedynie 12 zł to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fakt :) ale twój ma zabójczy uśmiech jak leży na podłodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Przepraszam Foli, ja jeszcze nie do końca wszystko rozumiem. Nie czuję tego co Wy, bo jeszcze ani razu się nie rozczarowałam. Nie do końca wiem, co oznaczają te Wasze tajemnicze badania, chociaż dowiaduję się od Was coraz więcej i więcej... Pewnie masz rację... Zatestuj, a ja sobie spokojnie poczekam ze dwa tygodnie :) A ponieważ cuda się zdarzają mam nadzieję, że w poenidziałęk też się zdarzy :):):) Dziewczyny, pytałam kilka dni wcześniej, czy mogłabym dostać jakieś zdjęcia... Mogłabym? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×