Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

jeju 14 lat to wieczność ja bym chyba uschła z rozapczy. Zreszta i tak sie stresuje że po 5 msc nic a gdzie tu 14 lat.ojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poprawę humoru: wiecie co to jest bigamia? mieć o jednego męża za dużo. A monogamia? tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby tylko wytrzymać do końca tygodnia, ale mam dzisiaj lenia.....tyle pracy i zero checi do zrobienia czegokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana to tak jak ja, ja bym chciała żeby byla sobota bo w piątek mam hsg i się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli kochana to ja juz od dziś trzymam kciuki i nie puszczam !!!!! nie denerwuj sie na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się nie denerwować ale wiecie jak to jest. jeszcze nie wiem skąd u mnie to plamienie było i tym też się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się nie denerwować ale wiecie jak to jest. jeszcze nie wiem skąd u mnie to plamienie było i tym też się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roumiem Cie całkowicie....ale pamiętaj Foli ze my tu jesteśmy od dodawania CI otuchy i o to bedziemy dbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - to pewnie jakiś wirusek plamusek. Dużo dziewczyn to ma, jak widać. Będzie dobrze, hsg się powiedzie i zobaczysz - szybko spełni się twoje marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona, tylko boję się że po @ mi się to plamienie snie skończy, teraz mam czwarty dzień @ i już właściwie różowe plamienie a jak mi się nie sjończy to nie mogę na hsg jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi się skońćzyć, cały czas nie możesz tego mieć, mi @ zawsze kończy się plamieniem, 5 dnia już nic nie ma, sucho. Myślę, że u ciebie tez tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide do dentysty dzisiaj do wyrwania ósemki :( dentysta mi powiedział że nie muszę chyba że cghce byc w ciaży bo potem nie mozna antybiotyków w razie gdyby się coś działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dentysta powiedział że mogę go za rok wyrwać ale ja mam nadzieję że już będę w ciąży albo będę miała już dziecko wtedy a nie chcę ryzykować infekcji w ciąży przez to że coś zaniedbałam, ale mam pietra bo nigdy zęba nie miałam wyrywanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak mam czasami wyrzuty że na żółtaczkę się nie zaszczepiłam a teraz bym musiała czekać po szczepieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie zaszczepiłam sie na żółtaczke Foli....ani na grype tez nie (bo to moze zaszkodzić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na grypę mam szczepienia w listopadzie i zobaczę jak nie bede w ciąży to chyba się zaszczepię, tak mi mówił lekarz po tym szczepieniu nie ma śladu w organizmie po 7 dniach więc luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to nie wiedziałam Foli.....kurcze to mogłam sie zaszczepić ja zawsze choruje w tym jesienno-zimowym okresie......ale jak bedzie trzeba to pójde od razu na L4żeby tylko dziecko było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×