Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

zabajona pogoda mnie nastraja pozytywnie ale reszta chyba nie. niby tą owulację miałam(chyba)2 dni straszne kłucie w jajniku,choc lekarz po monitorowaniu stwierdził ze będzie kłopot z pęknięciem.ale teraz żadnych objawów śluzowych -susza jak na saharze,temperatura cały czas od kilku dni wyzsza.tylko brzuch przestał bolec.więc chyba nie pękł mi.co mi się przypomni to się wkurzam i martwię.nawet śluz sie sprzysiągł przeciwko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foli :) monik - prawda - każdy 1 dzień w moim przypadku jest cenny. Ale brzuszek poćmiewa jak na @. Mam nadzieję, że wytrzyma do chociaż jutra. Słuchajcie kobietki - pytam te które brały luteinę. Ja mam ją brac niby do 28 dc, a w zasadzie do dnia @. Więc pytanko - czy luteina nie zaburzy tego rytmu? Czy @ jak ma być to mimo stosowania leku będzie? Bo jakoś nie doczytałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furszulka, kopiujesz tabelkę w miejsce wypowiedzi, dopisujesz siebie i wysyłasz jako swoją wypowiedź:) nie obrażaj blondynek;););) kocio - najpierw się wylecz, a potem będziesz mogła spokojnie działać:) trzymam kciuki za szybkie wyzdrowienie:) pozdrawiam wszystkie zafasolkowane i te przed zafasolkowaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale wiesz jaie to rozczarowanie.Zawsze pod gore! Foli no i co tam u ciebie co z tym plamieniem? Zabajona a u ciebie?Mam nadzieje ze kolejny dzień do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocio, mi wygląda na to że @ się skończyła ale boję się że plamienie będzie :( Estelka a u ciebie jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik - trzymam kciuki za pęcherzyk 🌼 Zabajona - trzymam kciuki za jeszcze chociaż jeden dzień 🌼 kocio - wiem, kurczę, wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc foli cześc kocio jak u ciebie foli dziś,jak samopoczucie? w piątek trzymam mocno za ciebibo u mnie pod górkę.z fasolkowania nici jak obserwuje swoje objawy niby owulacji.wszystko nie tak,choć dobrze ze nie boli już jajnik.jeszcze raz dzieki za wczoraj i poprzednie wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli ja mam nadal @ a jak mi sie skonczyto i tak nic z tego ze względu na antybiotyki. Oj Oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady gdzie ja bym smiała obrażać blondynki przeciez my jestesmy bardzo wdzięczne, ale ja tak lubie czasami o sobie napisać, bo ja jestem naturalna blondyna ale już długo długo mam ciemn brąż i bardziej mi pasuje i nikt mi nie wierzy że ja blondyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Meg33...........Warszawa......15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05........?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005.....8kg...............Marcinek..100cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg..............? Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg..............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg.........córeczka ...120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg..............Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........7kg..............?.............88cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...Wiktoria i Aleksandra....94 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......10 kg......synuś.......101 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......5kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......?..................?..............? Paula23........Poznań............06.06.06........?...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona,jak jeszcze nic nie widac to może do piątku poczeka.dziś już sroda,wiec niedługo.u mnie zanim sie rozkreci to mija 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furszulka, a jesteś jeszcze na jakimś forum ciążowym? Bo to jest takie tylko połowicznie ciążowe. Ja jestem jeszcze na takim, gdzie laseczki rodzą jeszcze w tym roku, ale trochę nie pasuję tam zaawansowaniem ciąży:) A tu nie zawsze ciążowe chcą przeszkadzać niezaciążonym. Pewnie dlatego Guśki narazie nie ma:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) ale się rozgadałyście z samego rana:) No i w końcu dostałam @ i chyba pierwszy raz się z niej cieszę:) Dziewczynki chciałabym od tego cyklu zacząć mierzyć tempke (mój nowy gin powiedział że powinnam) Wiem że trzeba mierzyć rano przed wyjściem z wyrka i zawsze o tej samej porze ale nie wiem czy ma znaczenie gdzie się ją mierzy. W związku z tym mam pytanko- czy lepiej mierzyć w pochwie , ustach , czy pod pachą?????? pozdrawiam gorąco i trzymam kciuki za wszystkie starające🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie mi jak powinno się dziać z tą temperaturą tak w dwóch zdankach.w pierwszej fazie niska,potem wysoka po owulacji?czy któraś z was mierzy temp?pytanie moze głupie ,fakt.jeśli was to nie rozdrażni,to napiszcie.ja się martwię o to,że jak foli napisałas jak przestaje bolec to pękł pęcherzyk.ale u mnie oprócz tego ze kłucia nie ma już objawów zmiany tempki i sluzu brak,więc gdzie się podziały te pęcherzyki.czy możliwe ze zostały sobie w jajniku? litości nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc andzia na moją logikę to zawsze wtym samym miejscu,a to gdzie zależy od ciebie.może jestem w błędzie,ale tak mi sie zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ! Andziu najlepiej mierzyc zawsze w tym samym miejscu a wiec jesli mierzysz w ustach, to caly czas tylko tam. Ja mierzylam w pochwie i to chyba najwygodniejsze bo w ustach sie balam ze przegryze jak przysne a w odbycie to jakos tak nie bardzo no a pod pacha to chyba sie nie mierzy. Powodzenia ! Foliku dolegliwosci jakos tam znosze dziekuje :) Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i czekam na Twoje piatkowe relacje z piatkowego hsg no a jak tam wyrwanie zabka ? Bolalo ? Mam nadzieje, ze nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny......przywitam sie teraz z Wami a późnie odezwe sie i coś napisze.......teraz kawka i do pracy......buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Monik:) A co do twoich pęchęrzyków to mam nadzieję że nie zostały sobie w jajnikach bo z tego właśnie tworzą się cysty, które trochę przeszkadzają i rozregulowują cykle (tak jak u mnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kocio:) Moniczko 80 witaj skarbie widzę że troszkę lepiej się poczułaś🌻 Życzę dużo zdrówka, uważaj na siebie❤️ Cześć AnA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wysokości temp to w pierwszej fazie (dni nieplodne) temp jest niższa a jak zaczyna rosnąc to oznacza zbliżająca sie owulację i najwyższa temp w tej fazie (dni płodne) to jest pęknięcie jajeczka. W tej fazie cyklu temp utrzymuje się na wysokim poziomie i przed okresem powinna soaśc do niskiego poziomu chyba że zajdziesz w ciaże to wtedy utrzymuje się na wysokim poziomie ja tak zaszłam w ciąże (dzieki mierzeniu temp) i strzał za pierwszym razem ;) powodzenia a o do innych for to ja tylko tu zagladnęłam póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejjj, jak ćmi :-D Jeszcze ta pogoda - ostrzegali , że aura spowoduje, że sampoczucie będzie niekorzystne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tego się obawiam andzia.czy u ciebie jak zostawały to mimo to odczuwałas ból owulacyjny?bo ja już błądzę,ból był,reszta objawów zero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, tylko znieczulenie bolało. no i teraz troszkę ale przynajmniej się nie martwię że jak bym była w ciąży to coś złego się stanie. Monik, tempka przed owulacją powinna być niższa, po owulacji wyższa i utrzymuje się do @. ale to działa jak mierzysz codziennie o tej samej porze przed wstaniem z łóżka w tym samym miejscu. Jak nie masz śluzu i nie boli to przypuszczam że pęcherzyk pękł gdyby nie pękł to napewno by bolał jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik ja powiem szczerze że nigdy jakoś specjalnie nie czułam bólu owu:( czsem tylko troszke bolał brzusio małpowato :( Moje pęcherzyki sobie rosły ale nie pękały i zbierały się na kupeczce z czego zrobiła się cysta na 3 cm no i wszystko mi rozregulowała. Można to leczyć ale jak dłuższe leczenie nie pomaga to trzeba zrobić zabieg na co już mój gin mnie ostatnio przygotował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik co do tych pęcherzyków to ja juz za nimi nie nadązam! Chyba sie pęcherza jak chca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×