Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

dopiero teraz sie oddzywam bo nie mieliśmy netu. pierwszysdzień zimy i już problemy hi hi hi hi hi ten pierwszy śnieg juz prawie stopniał, za oknem szaro i brzydko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz jestem:) babka z zus poszla :) kontrola zakończona pozytywnie:) miałam troszkę roboty -wyceny:( ale juz siedzę i czytam:) foli....... moj gin jak widzi u mnie te pęcherzyki to mowi ze ja jestem taka podatna na to clo. Ponoc są kobiety ktore wogole na to nie reaguja i pecherzsyki nie rosną...... Ale u mnie one rosną jakby na drozdzach:) Ale co z tego jak ostatnio były 3 duze okazy:) po24-25mm i nic nie wyszło:( tylko pytanie? nic nie wyszo bo przytulanki nie zbiegły sie z komorka czy tam komorkami????? czy cosik nie tak? Więc teraz tez mam 3 pęcherzyki....ale co będzie? to nie wiem...aczkolwiek ja chciłabym blizniaki:) za jednym razem 2 dzidzi:) fajnie by było......:) teraz sie zastanaowiam jak zaplanowac przytulanki czy 13dc przed owulacja czy dopiero jak dostanę ten bol .... jak bedą pękac ..to po tym...... ale zas jak komorki mi szybko zdechną?:(:(:( hmmm ponoc zyja do 8 godzin.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Dostałam sms-a od Olali, że nie ma rozwarcia, ale szyjka przygotowuje się do porodu. No i spodziewa się dziewczynki. Ola trzymam kciuki, żeby wszystko było wporządku. Na pewno szczęśliwie donosisz tę ciążę i będziesz szczęśliwą mamusią jak ja:D U nas ok. Mały daje nam nawet pospać, bo wstaję do niego na zmianę pieluchy i karmienie 2 razy w nocy. A komunikuje to delikatnym kwileniem i stękaniem. Wogóle jest tak spokojny, że nie mogę się nadziwić. I oby taki pozostał :D Aaaaa, no i na ostatnim usg wyszło, że krwiaczka nie ma. Więc musiał się wchłonąć. Na szczęście. Wysłałam Wam nowe fotki Mateusza, więc chyba już do Was dotarły. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też szaro, idę dzisiaj do kumpla żeby mi podciał i pocieniował włosy, on jest fryzjerem, moze humorek mi się poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mia piekne są te Wasz zdjątka życze Wam wszystkiego dobrego....Enigma trzymam kciukasy za te Twoje pęcherzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia, ale masz fajnie :) Zobaczysz jak mały dorośnie to jeszcze ci da popalić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniałam Wam powiedziec ze jak zawsze miałam cykle 24 dniowe ...jak w szwajjcarskim zegarku:) tak po clo...wydłuzył sie o 3 dni...i teraz miałam 27dni. Gin mowil abym obliczała teraz ze mam 27dni. pisze to dlatego ze gdyby u ktorejs z Was było tak samo to prosze sie zbytnio nie stresowac:) foli ... jak tak samo ostatnio ,test negatywny a @ nie byla 3 dni ... i lipa .....a tylko ten brak @ dawał mi nadzieję.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! aż sprawdziłam, przecież Ola ma termin dopiero na luty!!!! mam nadzieję, że wszystko będzie ok Prześlijecie mi fotki maluszka Mii, bo nie dostalam. A wogóle cześć Mia - miło, że od nas zaglądasz Mamusiu :-) Foli, ja do kliniki idę za tydzień - dziś dopiero mam 2 dc. A zdobylaś clo? A i dostałam forki bliźniaczek Soul - śliczne i duże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana dzięki...ale ja tam wolę sie nie nastawiac.... bo nie lubie zbytnio duzych rozczarowan:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, prześlijcie mi fotki od Soul i Mii, jeśli mogę Was prosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy mi też chodziło o maluszki, chociaż mamusie też chętnie zobaczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutkie ja też chce zdjątka nie zapominajcie o mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jak miło ze napisałać nam o ty seduszku....to dore że szef to miło przyją żadko sie to niestety zdarza.....ale masz fajnie (oczywiscie nie zazdroszczę Ci tylko ciesze sie z Tobą !!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka, dzięki za zdjęcie dzieci Soul, są słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma, ja bym ci wysłała zdjęcie dzieci Soul ale nie mam maila twojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poproszę o zdjęcia Soul - hpenz@op.pl Od Mii dosytałam. Dziękuję Ci Mia!!!!!!!!!!! Mateuszek jest śliczny i rośnie jak na drożdżach. Wyglądacie wspaniale!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli..... enigmaa@tlen.pl poproszę:) a tak wogole soul ..miała takie szczęscie za ma blizniaczki czy tez była na dopalaczach?:) tak jak my:) moze ktos wie????? foli moze i my będziemy miały blizniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć wszystkim widzisz foli sprawdziło się to co mówiłam o clo,ale nigdzie nie doczytałam że to upośledza śluz.tak też sie chyba u mnie dzieje. byłam dziś na pregnylkowaniu w szpitalu,pielęgniarka nie chciała dać bo stwierdziła że to dawka zbyt duża i musiałam mojego gina sciągać z oddziału by potwierdził.a jak mnie dziabnęła ta igła matko świeta to myślałam ,że ją kopne.chyba to po złości było.w tamtym miesiącu inna wkłuła sie tak że nic nie bolało a ta małpa! i jajniki kłują troszeczke,czy możliwe że obydwa. mam pytanie gin mi powiedział że mam jeden jajnik przyrosnięty,ale nie pamiętam do czego?!słyszałyście o takich przypadkach?mam nadzieję że nie do żołądka!!!! enigma a jak dziś u ciebie ,jak twój śluz? foli zdobyłaś clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik, mój mąż zdobył i przywiózł mi do pracy. ale śluz zubaża tylko jak się bierze od 5 sc, dziewczyny potem wam wyślę zdjęcia bo muszę na zebranie lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe że masz owulację z dwóch jajników, po stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ale on wypatrzył pęcherzyk tylk w jednym,wiec raczej niemożliwe.a moze ot pregnyl mi daje znac?sama nie wiem enigma jeśli chodzi o pregnyl dla ciebi to chyba zbędne bo u ciebie nie ma problemu z pekaniem pęcherzyków foli dobrze ze twój mąż ci clo załatwił,mam nadzieję że troszkę lepiej u ciebie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko prześlij mi prosze zdjęcie od Mii A kto jeszcze chce fotką ślicznych córeczek Soul ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka jeśli byś mogła to prześlij również i mnie.b chęetnie zobaczę te ślicznotki. tomek760vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×