Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

uff doczytałam:) iza ... a masz cykle monitiriwane? jaka lekarz podejrzewa przyczyne? bo skoro juz 1,5 roku sie starasz to cos myśle powinien Ci powiedziec? ja np biorę clo czyli clostilbegyt na stymulacje pęcherzykow a z tego co wiem jest lepszy od luteiny... jaka jest ewent przyczyna ,wiesz? iskierka..... kurcze mi juz tez sie pomieszało w glowie .... co z Tobą ale suwaczek sliczny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tratatatatatatat.....:):):) mam 2 kreski ....:P poki co na tescie owu ale MAM:):):) TAK SIE CIESZE ZE HOHOHOHOHOH:):):) ale przytulanki dopiero jutro:) bo wciaz czekam na bole.....:):):) ale sie ciesze z tych 2 kresek...... hihihihihiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, Ty tak nie rób, bo aż mnie wcięło - myślałam, że ciążowe, ale przeciez Ty pisałaś że dopiero owu masz mieć - więc mnie wcięło ;-) ale teraz jest ok, bo doczytałam dalej! gratuluję skoku LH i do dzieła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka G
Enigma a jak u Ciebie ze sluzem? U mnie dzis 15 dc a caly czas strasznie sucho, zeroo sluzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam chyba kłopoty ze śluzem, tzn w połowe cyklu czuję jakby wilgoć, ale na zewnątrz nie ma śluzu, albo baaardzo minimalnie - od wczoraj jestem na wiesiołku, może pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... 🌻 🌻 DZIEKUJĘ ZA GRATULACJE przydadza się niedługo.....:-p Sprostuję mój suwaczek...wiec załozyłam go , bo chciałam zobzaczyć jaki wyjdzie...a bliźniaki dlatego , że gdzieś tak w głowie mi swita , że Bóg mi je da...tylko kiedy???? może 28-go!!!!!❤️ wystraszyłam Was troszkę, obiawem jest mój świetny humorek AnA trzymam kciuki!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.....ja mam młynu w pracy ciąg dalszy wiec rzadko zagądam, Enigma gratuluje 2 kreseczek na owu oby zamieniły sie upragnione dwie krechy na teście ciązowym....Iskierko co to z tym Twoim suwaczkiem?? Witam nową koleżanke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Biore luteinę bo miałam za niski progesteron a ostatnio robiłam badania prolaktyny i bez obiązenia była w normie a po metopromizolu podwyższona o 15 razy i dlatego lekarz przepisała mi bromergon on dział jakoś na przysadkę mozgową. A po za tym to u mnie wszystko ok przy badaniu ginek lekarz powiedziała ze wszysko w pożądku tylko zachodzić a mimo to NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Estella a co z tym wiesiołkiem w czym on pomaga ? Ja też nie moge zaopserwować od dłuższego vczasu a dokładnie po laparoskopi którą miałam w kwietniu odpowiedniego śluzu. Czy on pomaga na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ponoć pomaga na wydzielanie większej ilości śluzu, ale bierze się go tylko do owulacji, bo PÓŹNIEJ MOŻE DZiałać poronnie - ja zaczęłam od 5 dc, a na dwa dni przed domniemaną owu podobno warto pić jeszcze syrop Guajazyl, rozrzedza śluz i łatwiej plemniczkom dotrzeć do jajeczka :-) Iza a Twój partner badał nasienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Tak mąż przeszedł juz badanie plemników i wszystko ok pani doktor powiedział ze wyniki są na 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Estella a ten syrop to gdzie mozna kupic i czy bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w aptece nazywa się Guajazyl, duża butla syropu chyba z 6 pln - 3 razy dziennie po łyżce stołowej. Ale w smaku jest paskudny. A wiesiołek to w postaci kapsułek , nazywa się Oeparol - ja biorę 3 razy dziennie po 2 kapsułki Iza może jednak warto iśc do innego specjalisty w celu weryfikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nasz Iskiereczka wybiegła już w przyszłość z tym suwaczkiem.....ale życzymy Ci zebys mogła juz ten suwaczek zostawić u siebie żeby tak sie stało Iskiereczko !!!! no nie dziewczyny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaldy
enigmaa - ja tak samo ucieszyłam się z dwóch kreseczek na teście owu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Dziewczyny a droga jest ta klinika Novium / Czekam na odpowiedz jak bedziecie cos mogły mi napisac na ten temat to czekam. narazie pozdrawiam i uciekam odezwe sie jutro albo wieczorkiem pozdrawiam Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wejdź na stronkę www.novum.com.pl, tam masz cennik, generalnie jest droga np 650 za inseminację, ja płacę 350 zł w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....hmmmmm no nie wiem jak Wam ale mnie sie podoba suwaczek Iskierki !!!! życze coraz wiecej takich suwaczków !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze jesteś Iskierko.......a co to za smutny wierszyk chya nie rezygnujesz z forum ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, co to za smutki? Uśmiechnąć się proszę :) Ładny wierszyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos odebrałam to wszystko dziwnie....niby człowiek żarutje i robi sobie nadzieję, chociażby suwaczkiem:-p to i tak każdy pomusli sobie...różne rzeczy....... zastanawiam się czy nie zrezygnować?????🌻 AnA kochana jesteś...dziękuję za pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniigmaa
iskierko ja tez pisałam ze mi sie podoba:):):):) a co do mojego sluzu to jest "mokry" cały czas i taki białawy..... ale nie kleisty...... Wiecie co......? czy to test owu czy ciazowy fajnie widziec 2 kreseczki.... bo wczesniej na tamtych 4!!!!! ciązowych mialam tylko 1:(:(:( iza ja na Twoim miejscu poszlabym do innego gina i poprosiła o monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko nie rezygnuj !!!! dziewczyny znają sie na żartach !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, Iskierko co to za dąsiki?! aż tak nas nie lubisz ;-) żeby z powodu takiej głupotki rezygnować? oj, dja spokój, czyż nie mamy większych zmartwień :-) proszę o uśmieszek i zero dąsików, a Iskierko wiedziałaś, że już gratulację z powodu bliźniaczków dostałaś :-) może to prorocze gratulacje :-) oby! Iza, pierwsza wizyta w Novum polączona z usg dopochwowym, pełnym wywiadem - obecość partnera wskazana - kosztuje 130 pln . Wiem, że na stronie mają ciut inny cennik. Taka wizyta trwa podobno około półtorej godziny. A później monitoring, z tego co słyszałam to 60 pln za jedno usg, ale w piątek dopytam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×